Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

panna, to strasznie skomplikowane, ale trafić w ich gust to jak zajście w ciąże - nie łatwe :/ muszę pomyśleć :/ dzięki za podpowiedz :) dopisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
wpisze,ale...napiszcie mi co hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprzedniej stronie masz tabelke, dopisz się tam :) nick, ile masz lat, który cykl starań i kiedy termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna widzę że rocznik jesteśmy ten sam :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
panna85 sl.....28.......1cs.......3.12@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
tak tak kotku 1985:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................2cs...... ...............@08.12 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.....................@3.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, witaj panna :) Weekend minął szybciutko, a teraz trzeba przetrwać ten tydzień, mi do @ zostało całe długie 10 dni, a to plamienie namieszało mi w głowie... Paula nie łatwe zadanie przed tobą, ale panna ma fajny pomysł :) Adaaa co z tobą? @ miałaś mieć wczoraj? Jesteśmy bardzo ciekawe :P Karmelka nie mam pojęcia jak jest z szyjką, ale ja mam ciągle nisko, to dopiero mój pierwszy cykl obserwacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Mnie maz wczoraj wygonil od kompa I zastanawial sie co ja na tych forach widze;) No wlasnie ja tez musze mniej schizowavc z tym alkoholem, lampka wina nie zaszkodzi, a co tam;) panna1985sl - witaj, kurcze dziewczyny czemu ja jestem najstarsza? ;) adaaa - co u ciebie? paula212121 - wspolczuje, bo ja tez zawsze mam stresa jak musze kupowac prezenty dla rodziny mojego meaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my się nie staraliśmy i jestem obecnie w 23 tygodniu ciąży :) i chociaż z początku martwiliśmy się jak to będzie, bo mam 21 lat (oczywiście zaraz mnie zjedziecie, że za wcześnie ) ale pomimo wszystko jesteśmy bardzo szczęśliwi z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka hehe, mój M.stwierdził, że chce poczytać forum (marzyciel hahaha) bo tyle czasu tu spędzam :D lampek wina to ja wypijam kilka w weekend, bez względu na dc. nie myśle,bo oszaleje :P gość - nikt Cię nie oskarża, My tu wszystkie Ci zazdrościmy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkockastaraczka dokładnie, ja dopóki nie będę miała potwierdzenia ciąży to uważam że jedno piwko czy troszke winka to nie grzech. Nie możemy dać się zwariować do reszty :P Do gościa - Ja wyszłam za mąż w wieku 21 lat, zaraz potem ciąża, urodziłam mając 22 lata a teraz staramy się o drugie dziecko. Jesteśmy razem 6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
jeeee jak tu u Was ciekawie,raz gdzies na jakims forum sie udzielalam(odchudzanie),ale dziewczyny nie byly jakos tak nastawione sympatycznie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
paula ja nie mam tajemnic przed moim S ale nie lubie jak po mnie szpera w internecie;) zyrafko ja mam tyle dobrze,ze nie pije wogole alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna1985sl Witam :* i tez zazdroszczę że nic nie wyliczasz itp z nami to zwariujesz (ale pozytywnie) :) paula212121 ja na szczęście nie musze nic kupować teściom:) byłam u nich w tamtym roku na wigilii jeszcze przed ślubem ale tylko dlatego że miałam wtedy przepisane zastrzyki a moja teściowa jest pielęgniarką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż jakby zobaczył co ostatnio przeglądam to by sięchyba przewrócił :D ciąża, ciąża, ciąża hehe Panna- ja na imprezkach lubię się napić, ale jedynie słaby alkohol, w ciąży wiadomo, ani łyka nie zrobiłam oraz przez cały okres karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już myslałam że dzisiaj dostanę tą spóźnioną @ bo w nocy strasznie zaczął boleć mnie brzuch i teraz też momentami strasznie boli:( coś nagle zaczęłam mieć mokro więc do kibelka a tu zaskoczenie:P zamiast @ tylko jakiś lekko biały sluz (dużo tego) :P i zaczęłam się zastanawiać czy aby czasem przez to przesunięcie @ nie zrobiłam za wcześnie bety :) wiem wiem świruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
niektore panny tam fajne byly ale byly z dwie niedojedzone frustratki.ja tez do szczuplych nie naleze bo waze77 przy170,ale mam dupke i konkretny cyc i uwazam,ze calkiem fajnie wygladam i jak schudlam9kg w kwietniu to juz nie bylo tak seksi.ja tam kompleksow nie ma,-nie wiem,ze to dobrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna a ja bym tak bardzo chciała przytyć a nie mogę :( ważę 57 przy 170 i tylko mam odstający brzuch a reszta to chuda jak nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,a gdzie jest adaaa... ?? poszła po testy i co ? zyfarka - mój M.też by zwariował, gdyby zobaczył co ja robię całymi dniami :D hehe rosev - ... szalejesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula szaleje z nudów :D tak to jest na bezrobociu :P a właśnie gdzie ta adaaaa?? wcieło ją z tymi testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev - ja też się nudze :P przygotowywać obiad jeszcze za wczesnie :P Ty się ciesz i myśl pozytywnie, rób testy i patrz czy jest cień cienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula testy mi się skończyły hihi :) wykorzystałam wszystkie tydzień temu :D jutro jadę na zakupy to się zaopatrzę w testy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev więc może jeszcze nie wszystko przesądzone na grudzień! Panna ja uważam, że dziewczyna powinna mieć troszkę ciała, dużo bardziej sexy się wygląda :) Ja przed ciążą ważyłam 49 przy wzroście 168, jak anorektyk wyglądałam, teraz ważę 58 i czuję się dużo lepiej :P A nawet jakbym przytyła jeszcze parę kilo to nie rozpaczałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafka102 ja to myśle ze to moje szalenstwo a nie ciaza:) i też bym chciala przytyć pare kilo ale moja gin powiedziala ze pewnie po ciazy i tak przytyje wiec mam sie nie martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
zyrafka to warzymy prawie tak samo:) ja 58-59 przy 167 I czuje sie ok, tylko przydaloby mi sie troche miesni, hehe szczegolnie na brzuchu I na udach. Ale mam postanowienie, cwicze codziennie po 15 minut rano, w niedziele chodze na basen, a w srode wieczorem na LBT (nogi, brzuch I posladki). Tylko to daje taki wycisk ze tydzien nie moge sie pozbierac. tylko jak dlugo wytrzymam? :) Chcialabym schudnac z 2 kg przed swietami, bo w swieta nie lubie sobie odpuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×