Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość Szkockastaraczka
adaa a co z toba????:) paula - ale ci zazdroszcze, ale za to ja wczoraj spalam do 11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
powiedzcie mi,ktora strara sie o pierwsze a ktora o kolejne(zyrafka) powiedzcie mi,ktora to w domu(paula?) jest a ktora w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna - ja się staram o pierwszego bobo i jestem obecnie bezrobotna czyli siedze w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,ja codziennie wstaje o 7 :P (w weekendy o 8) także nie mogę sobie poleniuchować :P za to dzień mam długi :) panna... ja na porażającym bezrobociu :P i staranka o pierwszy cud :) !!! długo to trwa :/ mam nadzieje, że się kiedyś doczekam... ale bywa ciężko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev miejmy nadzieję że ciąża :) Chociaż podświadomość ma niestety wielką moc :/ Mi właśnie te dodatkowe kg po ciąży zostały, ale zapewne gdybym dłużej piersią karmiła to nadal bym chudła bo wtedy co stanęłam na wagę to kilo mniej. Szkockastaraczka mi właśnie też by się coś przydało zrobić z brzuchem i pośladkami ale najpierw druga ciąża :D Parę miesięcy temu wzięłam się za ćwiczenie z Chodakowską i potem 3 dni chodzić nie mogłam po jednorazowym zrobieniu skalpelu :D Następnym razem zaczęłam powoli po 15 minut co dwa dni, potem 25 minut ale gdzieś zgubiłam zapał i przestałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już dwuletniego synka, staram się teraz o drugie, aktualnie jestem na urlopie wychowawczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Ja tez staram sie o pierwsze i aktualnie jestem w pracy:-D Bozzziu a kiedym mialam postanowienie,ze zadnych dzieci bo nie lubie bo mi wygodnie,a teraz ehh zyrafko zazdroszcze Ci dwulatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty - panna to @ dopiero co skończyłaś, tak ? i tak jak mówi zyrafka - nasza psychika jest niesamowita, ale miejmy nadzieje, że rosev jest w ciąży, czekamy :D tylko gdzie adaaa..... ? gdzie ona po te testy poszła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
zyrafka - u mnie na obiad dzisiaj losos smazony na masle I pieczone ziemniaczki. tylko nie wiem jaka surowke jeszcze wymyslec;) My gotujemy zawsze na dwa dni bo czasu brakuje, tak wiec jutro to samo tylko odgrzewane, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafka - mój M.nie jest typem leniucha, wstaje rano,więc ja za nim, śniadanko, potem idziemy na siłownie albo basen, teraz łyżwy się zaczną (nie lubie:/) także aktywny tryb życia. Powiem Wam szczerze,że ja podziwiam mojego M. przychodzi z pracy ok 17, jemy obiad (dzisiaj barszcz czerwony i spaghetti z gulaszem) i jedziemy na siłownie !!! ja po pracy to bym nogi za próg nie postawiła :P hehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
kochana ja9lat bralam tabletki anty,od pierwszego razu i... o malo sie nie przekrecilam w styczniu i od tego czasu mam "swoj"okres ale tak mi sie rozlegulowal za spoznia mi sie20dni czuje wtedy obawe i nadzieje i potem bam i jest 3 dni i pos sprawie i juz 6.12 koniec @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna - mam dwóch wspaniałych facetów do kochania, chociaż ten mały czasem potrafi dać w kość hehe. Na moją decyzję o ciąży wpłynął fakt że synek już mówi od dwóch miesięcy i jest dużo prościej, nie trzeba już się domyślać co chce, kombinować, gotować trzech różnych obiadów, a zanim urodzę będzie miał 3 latka lub więcej także idealny czas by zacząć starać się o rodzeństwo :) Tez się już o ade zaczęłam martwić, no ale może test wyszedł pozytywny i z radości nie wchodzi narazie na forum :) Łosoś mniam :) smakówmi narobiłaś :) Paula zanim się nam synek urodził zawsze w weekend leniuchowaliśmy, a teraz cóż, czy święto czy zwykły dzień pobudka o 8 ale nie ma źle :) Zazdroszczę takiego aktywnego spędzania weekendów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
My stolujemy sie np.w carfurze taka knajpa gdzie jedzenie jest na wage.po robocie wsiadziemy do autka i za 5min jestesmy na miejscu.On wybiera sobie miecho,miesko i...mieso haha a ja ryze makarony i salatki.kazdy zadowolony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki nie zacznie się @ to jest nadzieja :) niestety nadzieja matką głupich i umiera ostatnia :P a dziewczyny bierzecie może kwas foliowy?? ale dziewczyny muszę Wam coś powiedzieć pocieszającego :) moja kuzynka ma 3-4 @ w roku (od początku ma takie problemy) i ma już 2 dzieci (7 i 3 latka) :) więc nie ma co się martwić nam też się uda i potem założymy forum dla nowych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna to całkiem wygodne macie te obiadki :) Opowiedz coś więcej o tych tabletkach, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev - ja już ponad rok czasu wcinam kwas - codziennie!!! obyś była w ciąży - ktoś musi zacząć !!! potem już górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kurcze nie było mnie tylko 2 godziny bo zebranie w pracy miałam a tu tak się kobietki rozpisały no no :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
karmelka- przepraszam że dopiero teraz odpisuję na zapytanie u mnie jak zwykle praca praca i jeszcze raz praca ale na staranka zawsze czas się znajdzie bo to teraz dla mnie jest najważniejsze :-) a co tam u ciebie ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
oj.... a już myślałam że zapomniałyście o mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
o widzę babeczki że tu nawet o wzroście i o wadze piszecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
bralam yaz i mialam wysoki poziom cholesterolu i trojgklicerydow i cierpie na taka chorobe hipertrojglicerylemia i gin nie widzial przeciwskazan gdzie norma jest do200 a ja mialam...700.jak poszlam na wrzody lezec juz mialam4000!a tego trzustka nie wytrzymala,tabletki anty podwyzszaly poziom trojglicerydow zarcie smazone i alkohol tez(choc po wrzodach sie uspokoilam z piciem)ale na pocztku stycznia sama sobie pojechalam do szpitala,a ze jestem po medycenie rat.juz wiedzialam,ze cos nie halo.diagnoza-Ostre Zapalenie Trzustki :-/.wieczorem 42st poczatek sepsy i ....walka.L4 do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kotek tak jakoś zaczełyśmy się chwalić wzrostem i wagą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
:-) no to może i ja napisze mam 174cm wzrostu i 57 kg :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna to nieciekawie :( mam nadzieje że teraz już wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
panna- ładna masakra biedna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
kotek no na serio fajne babki jeszcze kawusia i drink co dla nie ktorych i moglybysmy tak klachac do wieczora hehe internet to faaajna sprawa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×