Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
hi hi mam was kochane :-P paula posłałam ci namiary na rosev

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Dziękuję wy też piękne kobietki :-)))) no to teraz to już prawdziwe koleżanki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no szybciutko pisać e-mail ja już za 2 min mykam do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Juz jestem jestem,skonczylam prace,ale nadal jestem w miejscu pracy hehe Chwila mnie nie bylo a tu juz kazda z kazda jest znajoma na fb Jutro bym wpadla na kafe a Wy u jednej pewnie na kawie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Wyslalam Ci meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
No nie gadajcie,ze juz Was nie ma:( i Wy wszystkie kolezanki beze mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha,mój M.właśnie zaraz wraca, także zmykam, bo muszę się Nim zająć :D do usłyszenia i zobaczenia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek 1985 - jak ja kiedys dostalam okres tydzien przedterminem to sie okazalo ze jestem w ciazy i niestety poronilam :( nie zebym cie chciala straszyc, ale lepiej to sprawdz. Beta po takiej ciazy spadala mi 2 miesiace i lekarz mi powiedzial ze mam czekac az spadnie do 0 i nie daj boze nie zachodzic w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy wszystkie zniknęłyście? :P Kotek wysłałam ci dane na maila :P Czekam na wieści, bo chcę was wszystkie zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
ooo nie dziewczyny teraz ale sie wkurzylam....piersi bola jak cholera brzuch z reszta tez od wczoraj sprawdzam co chwile czy dostalam @ tak mnie boli brzuch...przed chwila tez ale @ nie ma, susza od owulacji a jak np sie podetre papierem to taki sluz jak sciete kurze bialko... jak w nocy nie dostane @ to jutro z rana testuje bo nie wytrzymam tego dluzej. do @ mam jeszcze jakies 4 czy 5 dni... wiec test juz cokolwiek powinien pokazac przynajmniej slaba kreske... wiecie co Wam powiem moje drogie... to jest dopiero 1 cykl staran a ja juz jestem tym wszystkim ogromnie zmeczona... calymi dniami sie obserwuje, schizuje, ze wszystkim uwazam (alkohol i jedzenie)... normalna paranoja....jak jutrzejszy test bedzie negatywny to juz nie bede sie dopatrywac objawow... normalnie az mi sie zrobilo smutno przez ten bol...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelka jeśli @ nie przyjdzie w nocy (mam nadzieję że nie :) ) zrób test,ty masz termin na 11 to od jutra dzieli cię tylko jeden dzień od spodziewanej @, a może akurat wyjdą dwie krechy i nie będziesz musiała się już denerwować. Kurcze jak ja sobie pomyślę że jeszcze 10 dni muszę czekać to dopiero świra do głowy dostaję. Ale zapewne zrobię test wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka jakby nawet test wyszedł negatywny to też się nie przejmuj bo nawet tydzień czy dwa po spodziewanej @ wychodzą negatywne mimo że jest ciąża :) mam nadzieje jednak że to ciąża :) życze Ci tego z całego serca :) obyś ty jedna nie musiała już dłużej schizowac jak my wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
znowu mam ten okropny bol... to jest nie do wytrzymania....jestem pewna na 100 % ze w nocy bedzie @ jak nic... o matko jak boli ;/ az mam wybuchy goraca i zbiera mi sie na wymioty... ide cos zaradzic.. rano napisze co i jak. dzieki za slowa otuchy i za wiare ale cos czuje ze nic z tego nie bedzie...do jutra dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaS85
Witam dziewczyny , Moge sie do was przylaczyc? :) tez staram sie od dzidziusia juz 4 cykle i jak na razie nic , ostatnia @ mialam 27.11 , cykle mam nieregularne 26-29 dni i ciezko mi wylapac odpowiedni moment. Zycze wszystkim powodzenia i grubych kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Karmelka trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki jutro na tasciei koniecznie daj znac. ewelinaS855- witaj na forum i wpisuj sie do tabeli :) kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Karmelka trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki jutro na tasciei koniecznie daj znac. ewelinaS855- witaj na forum i wpisuj sie do tabeli :) kotek 1985............28........................2cs............... ........@? paula212121........25........................9cs......... ..............@31/1.01 zyrafka102............24........................1cs...... ................@19.12 karmelka123........22........................1cs......... ..............@11.11 adaaaaaa.............24.........................3cs...... ...............@06.01 Szkockastaraczka....29...................2cs(11cs)... ........@19.12 rosev.......................24.......................2cs. ....................@03.12 monisia647..............28.....................36cs...... .............@19.12 panna85 sl................28.......................1cs.............. .......@3.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinaS85 witaj! wpisuj sie do tabelki :) mam nadzieje ze z nami nie zwariujesz (bo my wariujemy przy kazdej zblizajacej sie @) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Witajcie kochane ja już od 8 w pracy zaraz sprawdzam kto posłał e-mail :-P gość- nawet mnie nie strasz zaraz jak przyjdę po pracy do domu zrobię test o rany ale mnie wystraszyłaś. ewelinaS85-jasne że możesz się przyłączyć wpisz się do tabeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Dzien dobry,dzien dobry.Ja juz w pracy,mam chwilke choc wtorki ma z********** robota.Ale oczywiscie net stale hula i kafe wlaczone.Jak tam u Was? Ja wczoraj nie moglam zasnac,mylsalam jak bym synowi dala na imie.ogolnie to od razu chcialabym bliznieta,hehe.Temat z imieniem stale mnie ostatnio przesladuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Dzien dobry Kocie85,hehe meldujemy sie na stanowiskach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Hej panna wysłałam ci zaproszenie na fb :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
witaj panna :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Już kawka zrobiona bo ja juz zrobiłam i właśnie wcinam śniadanko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×