Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość Szkockastaraczka
panna, ja choruje na springer spaniela angielskiego:) Jak bedziemy juz miec dzieci, wielki dom z ogrodem, to sobie takiego sprawie napwno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Kotek i jeszcze pewnie jestes z pod znaku blizniat,chos astrologia to nie moja pasja ale moja mam jest z 28ego tez blizniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
szkodzkastaraczka- dziękuję ty też jesteś śliczna :-) a jeśli chodzi o rozwód to już to za mną na szczęście dogadaliśmy się i rozwód dostaliśmy zaraz na pierwszej rozprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev rozbawiłaś mnie :D haha, ja choruje na maltipoo - ale jest troche drogi,więc maltańczyk mi wystarczy :D mały-biały i śliczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Panna- tak jestem z pod znaku bliźniąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosev - rozbawiłaś mnie tym stwierdzeniem "i nie dolowac mi sie!! beze mnie nie wolno", weź nospe albo coś innego, ciepłe okłady na brzuch i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
paula- ja też choruje na maltańczyka i miniaturę ale moja siostra ma więc odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Hej rosev,wstalas spiochu. Szkocka ja sie wlasnie boje jak zareaguje moj Dzordz jsk pojawi sie dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
dziewczyny te zaproszenia na fb to ode mnie dzisiaj:) rosev - ja mam kundelka w polsce, najlepszy pies pod sloncem;) Dziewczyny ja tez jestem spod blizniat, bardzo chcialam urodzic w czerwcu, ale juz sie spoznilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na fb powinnam miec zdjecia mojego kundelka :) szkockastaraczka to ty po angielsku pieknie umiesz mowic :) zazdroszcze :) ja tyle lat sie uczylam i pewnie nie umialabym sie dogadac ;( aaa i tak patrze i ty bardzo bliziutko mnie mieszkalas w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no uciekły na fb wracać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
rosev - prawie po sasiedzku :) ale z twojego psa slodziak, szczegolnie jak byl szczeniakiem. Dziewczyny ale z was laski ;) Ja zaraz mam spotkanie w pracy, wiec wpadne pozniej, zawracaja glowe, kiedy ja jestem zajeta, nawet zdjec nie zdolalam do konca obejrzec :/ ale nadrobie pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
już widzę pooglądane :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś się podniosłam z łóżka :P w telewizji oczywiście nic nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
rosev- dopiero z łózka wstałaś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane facebookowiczki :) utworzyłam grupę tajną (nie bać się nikt nie zobaczy jej ani zawartości ani członków) :) tam tez możemy sobie poklikac jakby kafe zamulało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Jestem jestem szef przyjechal i nadgonilam w 15min prace z calego ranka hahah az sie kurzylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna 1985 sl
Rosev ja C***owiem,ze ja i tak jestem "maloinformatyczna",hahah do8 klasy nie mialam informatyki tylko technike i np.kisilam kapuste albo robilam zapiekanki z bulki nooo i wyszywalam a jedyny komp w szkole to bylo comodore:-D Ja dopiero jak bylam na medycynie zainwestowalam w lapka z netem bo ksiazki med.sa dosc drogie i tez wiele sie zmienia w med.ratunkowej.haha no i zamiast miec go tylko do nauki prosze oto jestem na kafe hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Ale to tam"zakryte jest" czy moi znajomi to widza gdzie te informatyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna nikt nie powinien widziec że należych do grupy ani co piszesz w tej grupie (no chyba że do niej kogoś zaprosisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
no właśnie czy oby na pewno nie widzą co piszemy ja zaraz to sprawdzę wejdę na profil mojej córki i już będę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) Dopiero teraz mam chwilkę spokoju więc wchodzę na kafe i fb a tu tyle nadrabiania :P Odwiedziła nas z rana koleżanka z córeczką i dom rozniesiony :D Dołączyłam do grupy, tylko mam takie samo pytanie co kotek i panna :D Bo nie chciałabym żeby mnie wszyscy znajomi szpiegowali w tym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985 sl
Hmm no i czasem moj chop mnie sprawdza co tam i z kim pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
dziewczyny potem to sprawdzę bo nie pamiętam hasła córki ale wieczorkiem sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam napisane tak "Grupa tajna - tylko członkowie widzą grupę, jej członków oraz dodawaną zawartość." ale kotek dla potwierdzenia wieczorem sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, czytałam wasze wypowiedzi i muszę wam powiedzieć, że jestem posiadaczką 6 kotów (wychodzących!) i nigdy nie chorowałam na toxo. Ale z tego co się dowiedziałam, to szansa na zachorowanie od kota jest naprawdę minimalna, no chyba ze bedziesz lizać go po dupci.. Toxo się w wiekszosc**przypadkow lapie od surowego miesa, niedomywania deski do krojenia itp, od kocich odchodów to minimalne przypadki, wiec lepiej gdyby np maz je sprzatal lub Ty w rekawiczkach. To samo prace w ogrodku o ile posiadacie, trzeba bezwzględnie prace prowadzić w rękawiczkach. No i nie karmić kotów surowym mięsem i nie wpuszczać na blaty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×