Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość pytanie nr 1
Doskonalszy? Chodzi ci o wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
No nic...spadam do lozia, starość nie radość :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie :D chociaż w sumie też,wcześniej zacząłbym siłownie,dbałbym o zęby w podstawówce itp. Ale ogólnie,nie popełniłbym kilku błędów,nie wj****łbym się kiedyś w hazard i zachowałbym większą ostrożność w stosunku do niektórych osób. O! I nogę miałbym zdrową :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Wygląda na to, że Twoim zyciorysem można by obdzielic kilka osób ;) Strach się bać, co będzie za 10lat ;) Próbowałam pisać wcześniej, ale kafe uznało, że spamuje :o takie dziwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hahaha,nie aż 10 :D ale... Pechem jaki mam można obdzielić kilka osób :D ale już do tego przywykłem :p W ogóle zaostrzyli tu cenzure,aż przesadnie,nawet nie można dać pytajnika w tytule tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Próbowałeś założyć nowy temat? :p a pisales kiedyś, że Cię kafe nie wciagnelo ;) Mlody, a to można się do pecha przyzwyczaić? Chyba nie....poza tym szczęście na pstrym koniu jeździ wiec wiesz...dobre rzeczy czekają na Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
bo mnie nie wciągnęło :p kiedyś chcialem zalożyć, aby zapytać o ortezę,ale było 0 odpowiedzi :D widocznie takie tematy nie budzą tutaj zainteresowania :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
da się przywyknąć,uwierz. Chociaż czasami różne myśli człowieka nachodzą. Dlatego lepiej zrezygnować,lub ograniczyć do minimum rzeczy/zajęcia,nad którymi nie mam pełnej kontroli i o sukcesie w dużej mierze decyduje szczęście,lub jego brak. C**** z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1234
cześc mam straszny problem . mam 16 lat jutro mam iść do dentysty akle strasznie sie boje prosze powiedz co zrobić zeby sie przestac bać??? chociaz daj jaką rade;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie ma jakiejś złotej rady na opanowanie strachu przed dentystą. Sam nie przepadam za wizytami w gabinecie stomatologicznym(ale się nie boję :p). Staraj się poszukać pozytywów w tej sztuacji,będziesz mieć zdrowsze i ładniejsze zęby :D ja gdy jestem u dentysty i czuję duży ból to staram się myśleć o jakichś miłych rzeczach,o jakimś fajnym zajęciu :D ale niewiele to daje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a jeśli będzie to wyrywanie zęba,dostaniesz znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Ty to potrafisz człowieka pocieszyć -rob to i to ale i tak to nic nie pomoże, no coś takiego właśnie chce się usłyszeć :p (ale wiem o co ci chodzi) . Nie mogę wykminic co za słowo Ci wygwiazdkowalo...nic nie pasuje :p tzn. ilość gwiazdek się nie zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
no to przecież nie będę kłamał,że jeśli pomyśli o pięknym,majestatycznym widoku, to podczas wiercenia w zębie dostanie orgazmu..... :D wiesz o co chodzi. A wykropkowane słowo to "ch kropka uj" :D myślałem,że kropką ominę cenzurę :D ale jak widać nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
O orgazmach nie mam pojęcia :p :p ;) Wiem,wiem o co kaman z tym dentysta... A czym Ty się "hazardowales"? Walki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
bukmacherka,z naciskiem na piłkę nożną,ale i walki też stawiałem. Aaaa i ruletka też była :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Oby nie rosyjska ruletka..... Oj,Niuniek....ostro...ale już jest w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie,rosyjska nie :D haha. Ostro czy nie, nie wiem. Są gorsi,ja już od ponad roku nie mam ŻADNEGO kontaktu z hazardem. Wiesz,ja nie lubię się poddawać,więc gdy przegrałem,to musiałem się odegrać. Ale po wieeelu godzinach poważnych przemyśleń doszedłem do wniosku,że nie mam szans w tej walce i pora się "poddać" i odpuścić. I z perspektywy czasu nie żałuję,że odpuściłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zawsze jest kto ma gorzej albo lepiej, chyba nie ma sensu porównywać. To standardowy mechanizm z tym "odgrywaniem", w sumie niesamowite, że sam sobie dałeś rade, tylko za pomocą "przemyśleń ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Swoją drogą uparta z Ciebie bestyjka... Ja też, do tego jeszcze jestem przekorna- straszna cecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikasp
Fajnie się Was czyta:-) A w ogóle jakbym była młodsza, to chętnie bym pogadala z autorem na priv;) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Cześć Annika! Mlody masz propozycje matrymonialna!!! Wciąż zapominam, że ktoś to może czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikasp
Oj tam:p Nie będę już przeszkadzała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
no ja już taki jestem,że nie potrzebuję pomocy w rzucaniu nałogów,wystarczy duuużo myślenia i wyciągnięcie wniosków. "jakbym była młodsza" hahaha,wiecie co? Czuję się tutaj dyskryminowany ze względu na wiek :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Przecież nie przeszkadzasz. D. Się chyba zawstydzil ;) a bym go nie podejrzewała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
pytanie-hehe,jestem pewien,że nie tylko annikasp nas czyta :D Annikasp-mi też nie przeszkadzasz,przyłącz się do konwersacji jeśli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie zawstydziłem się głuptasko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Podejrzewalam,ze się nie wstydzisz tylko niedostatecznie szybko lapkami po klawiszach stukasz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Ze tak jeszcze Cię podpytam:a to nałogi w liczbie mnogiej były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie :D tylko hazard i papierosy :p więc nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Papierosy -bleee PS. Mam nadzieję, że "gluptasko"z czułością było napisane ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×