Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość d666a
hahaha,więc jesteś takim małym łakomczuchem? :D ja też bardzo lubię słodycze,choć już nie aż tak jak za dzieciaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
To wszystko bardziej dla gości :) ze słodyczy najbardziej lubię chipsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
chipsy nie do końca nazwałbym słodyczami :D bardziej do nich pasuje nazwa "słone przekąski" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Lubie wkurzac ludzi tym tekstem :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
haha,tym razem Ci się nie udało bo wkurzony nie jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a tak nawiasem mówiąc,leżę sobie teraz i jem chrupki jak prawdziwy twardziel :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
W tak razie co jedzą prawdziwi twardziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
na śniadanie jedzą płatki z mlekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Tak koledzy mówili ?? ;)bo Ty przecież jesteś człowiekiem o gołębim sercu ;) żaden twardziel, płaczesz na kom.romantycznych, wzrusza Cię los porzucony kociąt itd. :D PS. A hardcorowy koksu na YouTube mówił że je"stejki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ale można też być twardzielem o dobrym sercu :p a koksu to zawsze na stejkach,on to musi mieć monotonie w jadłospisie :D ej,a skoro już jesteśmy przy Robercie,kilka osób mi mówiło,że z twarzy i głosu jestem podobny do niego haha,nie wiem ile w tym prawdy. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nawet nie wiedziałam, że on ma na imię Robert... A mówisz tez z taką emfaza jak on? PS - ratunku, odbija mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
Robert Burneika. Mówię normalnie,mam poprawną dykcję i lepiej posługuję się ojczystym językiem niż Koksu. On jest litwinem,a zna 5 języków,prze typ :) dlaczego Ci odbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Acha,to nie ma się co dziwić, że on mówi jak mówi, nie wiedziałam że to Litwin. Mlody,ladnie piszesz,ladnie mówisz, nic tylko się cieszyć.... Znam 4 języki (z polskim), jeden to mój 2gi język, mieszkałam kiedyś zagranicą. Czubkuje,bo miał dziś baaaardzo stresujaca Sytuacje i chyba dopiero ze mnie wszystko schodzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie uważam,że ładnie piszę :p 4 języki,duużo,zapewne masz pojętną główkę :) ale nie ma się co dziwic,skoro jesteś chemikiem to zapewne swoje musiałaś spędzić na edukacji. Stresowa sytuacja,skoro o tym wspomniałaś,to zapewne chcesz o tym porozmawiać. Dawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nauka nigdy nie sprawiała mi kłopotów :) O stresujacej sytuacji nie chce pisać, ale dziękuję, że sluzysz "internetowym" uchem :* A tak poza tym to jak Ci minął piątek 13go? Jakieś nieszczescia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
internetowym uchem i okiem eksperta :D haha żartuję :p Nie,nie spotkało mnie nic szczególnie złego. Człowieka leżącego cały dzień w łóżku raczej nic pechowego nie spotka,dlatego w takie dni powinno się pozostawać pod kołderką :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zawsze mogłeś spaść z łóżka i skręcić sobie kostkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
haha,musiałabyś mieć piętrowe łóżko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Niektórzy mają takiego pecha ze i z normalnej wysokości sobie krzywdę zrobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
e,wątpliwe,łóżko jest zbyt niskie żeby sobie coś złamać spadając z niego. Chociaż... Ponad 10lat temu podczas snu spadłem z łóżka i przyj*****em głową w szafkę stojącą obok. Musiałem chodzic z guzem na czole :D więc może i jest trochę racji w Twojej teorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nie pisałam ze złamać tylko skręcić :p Wiesz, że są rozne przypadki :) Bardzo Ci się nudzi z tym lezeniem? Teraz nie mogę się zdecydować czy cos oglądać czy słuchać czy jeszcze cos innego, jakiś bezwlad decyzyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
jakoś tragicznie mi się nie nudzi,czytam sobie różne rzeczy na internecie na tel więc jakieś zajęcie mam. A co do Twojego braku zdecydowania,to sama musisz się zdecydować,ja za Ciebie nie podejmę tej trudnej decyzji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Wiem, wiem, tak sobie "wesoło" marudze, duża ze mnie dziewczynka :D Mogę zapytać o Twoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
może nie duża ("drobna blondynka"),ale "stara" :p haha żartuję :D Już kiedyś wspomniałem,że tutaj na forum(jeśli już to w jakiejś prywatniejszej rozmowie,gg,e-mail,lub coś w tym stylu) nie zdradzę imienia,z uwagi na to,że mam dość specyficzne i młodzi ludzie sporadycznie są tak nazywani ;) a niechciałbym zostac przez kogoś zdemaskowany,sama rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Rozumiem, oj rozumiem... ale spróbować nie wadzilo ;) Też kiedyś będziesz miał tyle lat co ja :p ja tyle, co Ty już miałam i...nie tęsknię ;) teraz mi lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
to nie jest pewne,że będę miał tyle lat co Ty. Może wcześniej umrę :p Dlaczego lepiej Ci teraz, źle wspominasz okres gdy miałaś 22 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Trzymajmy się jednak wersji, że szczęśliwie dozyjesz hihi:D Wtedy miałam trochę bardziej skomplikowane życie, dużo niewiadomych, niekoniecznie panowałam nad tym, na czym mi zależało, jakiś ogólny brak doświadczenia...Niby studia, niby fajnie, ale sama się utrzymywałam, zabierało mi to masę czasu, szczególnej beztroski to jakoś nie doznałam. A teraz...jest ok, na dzień dzisiejszy nic bym nie zmieniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
to dobrze,że z czasem znalazłaś stabilizację i szczęście w życiu :) a ja natomiast pozamieniałbym wiele w swoim życiu gdybym tylko mógł :) Jeśli miałabyś propozycję cofnięcia czasu,do wybranego przez Ciebie momentu życia, będąc bogatsza o wiedzę,którą teraz posiadasz,skorzystałabys? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nie, wierzę że wszystko ma swój cel (albo prawie wszystko) i nawet potężny kop w tylek czegoś mnie nauczyl, nawet jeżeli to bolesna lekcja. A jaka byłaby Twoja odpowiedz na własne pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ja skorzystałbym z takiej propozycji,jeśli cofnąłbym czas to mając 22 lata byłbym doskonalszy niż teraz. Ale to tylko takie luźne gdybanie,nie mające nic wspólnego z rzeczywistością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×