Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość d666a
a Ty nigdy nie palilas? :D No pewnie,z taką czułością i tak od serca to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Lamerskie wyznanie :w życiu nie miałam w ustach papierosa, sam zapach mnie zabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a tam lamerskie,papieros to żadna atrakcja,no może z jednym wyjątkiem,po alkoholu smakuje fajnie. Ja też nie lubiłem tego zapachu,ale gdy już się pali to nie zwraca się uwagi na nieprzyjemną woń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
A Ty do jakich rzeczy masz lub miewałaś w przeszłości słabość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Przecież pisałam, że regularnie chodzę na ustawki , wprost nie mogę się od tego uwolnić.... ;) ;) . Lamerstwa ciąg dalszy - nie przychodzą mi do głowy żadne moje nałogi, bo o słabość do rzezbionych brzuchow i ręcznie robionych mydelek to Ci chyba nie chodziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
i tak to z tymi babami :p byle chudzielec z kratą na brzuchu i już podnieta :D haha. Jakie mydełka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zaraz tam podnieta...z szesciopakiem to jak z potworem z Loch Ness-wszyscy o nim mowia,nikt nie widzial :p a przynajmniej dosc rzadkie zjawisko w przyrodzie :( A poza tym to 6pak to tylko mily dodatek,jak koles jest przychlastem to mu nawet ladny brzuch nie pomoze. Mydelka,no takie recznie robione,pachnace,kolorowe...fajne :D PS.Czy wg Ciebie Vin Diesel to chudzinka?? PS2. Najpierw piszesz mi ze jestem stara,potem ze jestem baba,no i wychodzi-stara baba :p Ide sobie poplakac w jakims ciemnym kaciku ;( PS3.Przypomnialo mi sie- jestem uzalezniona od czerwonego wina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
https://www.google.pl/search?q=m%C4%99ski+brzuch&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=86qwUoH7C-Sk4gSQuoFw&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1440&bih=738#facrc=_&imgdii=_&imgrc=nWUnM-pB-g2rGM%3A%3Bcnm1inYdmX8pkM%3Bhttp%253A%252F%252Fbi.gazeta.pl%252Fim%252F8%252F11303%252Fz11303128Q%252CCzas-na-kaloryfer-.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Ffitness.sport.pl%252Ffitness%252F56%252C107701%252C11724510%252CPlaski_brzuch__Zobacz_jak_robia_to_gwiazdy_.html%3B552%3B620 a ja miałem na myśli coś takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a link skopiuj i wklej jeśli nie działa na kliknięcie :) a co do Diesela,to owszem on dobrze wyglądał,nie był chudym szczurkiem z kratą na brzuchu :D (piszę wyglądał bo nie wiem jak się jego forma aktualnie prezentuje,aczkolwiek jak na swój wiek to i tak bardzo dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
aaaa wpisałem w google i już wiem o co chodzi z tymi mydłami,nawet spoko wyglądają ;) a ja akurat za winem nie przepadam,zdecydowanie wolę piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Mi chodzilo o kogos jak Vin :D On ostatnio gral w "Riddicku", film cienki jak nalesnik ale Vinek jak zawsze rewelacyjny :) czy Ty masz jakis uraz do "chudych szczurkow z krata"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
hahahahha nie,urazu zadnego nie mam :D a Vin ma już ...46 lub47 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
kurde,chciałem Ci dać link ale się już nie da bo niby spam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Nie wytykaj Vinowi wieku, on jest jak Sean Connery,im starszy tym lepszy :) D. wyrypalo tych zdjec ze nie wiem, ktore Twoje,ale nie szkodzi i tak sie zawstydzilam, o kulturystyce nic nie wiem wiec trudno mi cos skomentowac :o ale jesli nie masz brzucha to nad nim popracuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ja to ten z zamalowaną twarzą i poznasz po "91" w nicku :p a z tym aktorem to już całkiem przesadziłaś,toż to już stary dziad! Fuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Ty w ogole nie masz szacunku dla starszych :p Duzy jestes :) Bardzo mnie zaskoczyles tymi zdjeciami, co Cie napadlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
duży to ja dopiero kiedyś będę :p i widzisz,nie mam kraty na brzuchu :D a co do zdjęć,to chciałem zobrazować co uważam za fajną sylwetkę,a co za "chudzielca z wyrzeźbionym brzuchem". A konkretnie co do mojego zdjęcia,to i tak mam zakrytą twarz,więc pozostanę anonimowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a więc masz słabość do wina i... Vina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
ok,ok :) A nad brzuchem to i tak w wolnej chwili popracuj :) Nie masz problemow z kupowaniem ubran?tzn.ze wzgledu na szerokosc w barkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
wino i Vin = duet idealny ;) Powiem Ci,ze V. ogolnie dziala na kobiety z mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
niby problemów nie mam,ale... Często jest tak,że koszulki xxl są delikatnie krótkawe na plecach :D a na kogo ten Vin tak działa w Twojej rodzinie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
kusisz dolem plecow hihi. V. dziala na nas wszystkie,moze to genetyczne, z mamy strony "przeszlo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
oj,a uwierz,że mam czym kusić ;) ale staram się wszystko zakrywać :p Więc Diesel jest Twoim ideałem jeśli chodzi o wygląd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
jeju jaka Ty tu kryptoreklame uprawiasz caly wieczor ;) jeszcze daj jakis namiar na siebie i laski beda szturmowac Twoj dom hihi :) jesli jeszcze nie szturmuja ;) Nie mam idealu jesli chodzi i wyglad, na V. lubie po prostu popatrzec od czasu do czasu (w koncu filmy z nim nie wychodza co miesiac) i posluchac jego seksownej chrypki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nikt nie szturmuje mojego domu,kto by chciał takiego kulawego jak ja haha :p a co do reklam... Ja się "reklamuję" (chociaż wcale nie mam tego na celu) tym co tu piszę,wyrażając swoją opinie na różne tematy ;) a nigdy nie pytałem,mieszkasz w prywatnym domu czy w bloku? Tak tylko z ciekawośc**pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
No tak, kulawy odpada w przedbiegach ;) Teraz w bloku, dziecinstwo w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ale ta kulawość nie będzie trwać wiecznie :D :p Dziwi mnie jedna rzecz,nigdy o tej porze ze mną nie piszesz. Skąd taka odmiana dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Zadna odmana, wlasnie mialam pisac ,ze lozeczko wzywa. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×