Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość d666a

chętnie porozmawiam z jakąś dziewczyną

Polecane posty

Gość d666a
ja też nie mam fb i też jakoś żyję :) a co do sylwetki to hmmm,udam skromnego i nie odpowiem na to pytanie :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Skromnosc to fajna cecha :) Na silownie chodzisz tak dla siebie czy masz jakis wiekszy w tym cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
cel? Chcę czuć dumę patrząc w lustro :D haha. A na serio to ćwiczę żeby dobrze wyglądać i dobrze się czuć w swoim ciele,skoro już mam to ciało to chciałbym żeby było jak najlepsze,a nie jakieś dziadostwo :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Fajnie,ze tak jestes zakrecony na jakims punkcie,tylko wiesz...uwazaj,zebys nie stal sie przerostem formy nad trescia ;) Karki nie wygladaja za dobrze ;p mi sie baaaaardzo podoba szesciopak u faceta,nie jakis taki wyrypany na maxa ale tak fajnie zarysowany... moim kolezankom tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a ja akurat brzuch olewam,moim celem nie jest sylwetka wyrzeźbionego chuderlaka z kaloryferem na brzuchu a coś większych rozmiarów,chcę być człowiekiem wielkiego formatu :D hahahaha,ale oczywiście nie krytykuję wyrzeźbionych brzuchów. Najlepiej konkretna masa+zarysowany brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Czlowiek wielkiego formatu? to jak mialoby to wygladac? nie ogarniam :( moze jakis link?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark_Engel
d666a jakie piosenki z tego albumu lubisz najbardziej? :D mnie "efekt lucyfera" użekła i gabinet luster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
pytasz o demonologie 1 czy 2? Jeśli o 2 to "ania", "król szczurów","prosty przekaz" "love craft" "206" i ogólnie cały album dobry,ale d1 bylo moim zdaniem lepsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Uciekam, bo się rapowo zrobilo i się nie znam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark_Engel
Rapowo? B***h please, o to że zapytałam autora o piosenki? Ja nie zamykam się w jednym gatunku, uwielbiam, metal, rock, wszytkiego po trochę, electro jak mam humor, jedyne czym szczerze gardzę to disco polo bo to muzyka tylko na wsiuńską zabawę, choć i te po alko są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a ja akurat się "zamykam" w jednym gatunku muzycznym. Inne mi się nie podobają i nic na to nie poradzę,przecież nie będę słuchał czegoś na siłę żeby być "cool" (haha :D) skoro przesłuchanie jakiejś radiowej piosenki jest męką dla moich uszu to nie ma sensu tego robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
chociaż...nawet w radiu od czasu do czasu znajdzie się coś miłego dla ucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
O gustach się nie dyskutuje, ponoć :) D. -w radiu to pewnie najbardziej Ci się podobają piosenki z reklam ;) Jak nocka? Chociaż następna już prawie w toku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
nie :p żadnych reklam :D ja już w domu jestem,zeszła noc w miare spoko,ale były błyskawice,śnieg i duuży wiatr szumiał w szpitalu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
uuu,to ostro bylo z ta burza sniezna...a u nas juz praktycznie po wietrze. Znowu mi odswiezanie stron nie dziala tak ,jak nalezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
może to właśnie przez ten wiatr? Albo jakiś śnieg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
nieee,raczej nie...moze juz laptop stary ;) albo trzeba sie przeniesc na telefon...tylko nie lubie z niego pisac...ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic :) jak kolanko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a telefon zapewne masz z dotykowzm? :) A kolano w miare dobrze,o ile w ogóle tak można teraz powiedzieć :p ale jestem pełen optymizmu, bo w noc po operacji to za chu....ja nie byłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Ano dotykowy...chociaz pisanie coraz szybciej mi idzie :) tylko moj telefon to czasami madrzejszy od radia-sam sobie wyrazy zmienia bo wg niego ja zle pisze, hihi. Niuniek,bedzie coraz lepiej z kolanem,nie ma innej opcji,jeszcze "tylko" reha i mozesz smiagac na boisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ja z dotykowym to chyba nie wytrzymałbym psychicznie i rzuciłbym nim o ścianę,w życiu nie chcę takiego telefonu :p mi się śpieszy tylko do chodzenia,w pełni zdrowy chcę być na wakacjach więc mam czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
wiesz co-ostatecznie to pewnie zostana nam tylko dotykowe wiec moze juz lepiej sie przyzwyczajac... wciaz sa ludzie ktorzy tesknia za niezniszczalna Nokia 3310 :) Do wakacji dalekooooo-zdarzysz, z chodzeniem to sie nie wyrywaj bo mozesz sobie cosik nadwyrezyc i efekt pooperacyjny bedzie zaden...tak Ci ciotka dobra rada mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
No zapewne w salonach już będą tylko z dotykowym,ale np na allegro jeszcze przez dobrych kilka lat powinny być telefony z klawiszami. Ja tam nie mam najmniejszego zamiaru poddawać się modzie i zmuszać do działania na dotykowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Uciekam,jakos bez szalu dzisiaj u mnie, zle sie czuje,moze jak troche pospie to mi przejdzie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
ja miałem w szpitalu gorączkę,a teraz może na Ciebie przeskoczylo :p oby nie,pa,pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
O Ty niedobry!! To juz wiem do kogo sie zglosic w razie "W" z rachunkiem za leki :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
dokładnie tak,jestem roznosicielem wstrętnego samopoczucia i chorób i nawet przez internet potrafię zarazić :D haha, w średniowieczu zostałbym spalony na stosie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Najpierw by Cię torturowali... Jesteś spełnieniem marzeń każdego dyktatora o idealnej broni biologicznej przenoszonej droga elektroniczna... . . Majacze....to z gorączki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
no, mógłbym zarażać wirusem,który zdziesiątkowałby całe armie i mocarstwa :D hahaha. Serio masz gorączke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie nr 1
Całe szczęście nie :) ale drapie mnie w gardle, dużo dziś jeździłam autem a klima nie służy.... D. -grywasz w rpg? Tak mnie te "armie i mocarstwa"natchnely ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d666a
a jakiś czas temu,jak założyłem temat to jeszcze też byłaś przeziębiona :) Nie,wolę gry innego typu,np piłkarskie i strzelanki,ale już od kilku lat sporadycznie spędzam czas na gierkach,a jakoś tak mi przeszło... Ale w latach 2004-09 to grałem dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×