Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość zaproszenia ślubne
słowianka89 A jakie zaproszenia np. Ci się podobają ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
10zl to troche duzo...u mnie zamiast choru bedzie spiewaczka.chot swietna sprawa ale u nas tu ciezko z taka atrakcja.a takie male wstepne obliczonko bo u mnie bedzie ok50osob. 190×50=9500(koszt talerzyka razy ilosc gosci) 1995+800=2795(nasze szaty) 2600 dj 1800fotograf 500auto 2000wodka ciasta tort 80zaproszenia 280fryzura z makijazem 200sopranistka 150nauki 200prezent dla rodzicow 200kwiaty i strojenie kosciola 500zl ksiedzu za msze yyy wyszlo mi niecale21 tys o czyms zapomnialam,albo cos jeszcze musze zaplacic a nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże. Pewnie macie po ~20 lat i zarabiacie grosze (o ile w ogóle coś). A weselicha takie że aż w oczy kłuje od tego blasku. Jakież to polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wysilaj się prymitywie, bo jak widać nie masz nic sensownego do przekazania- to do gościa wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
w oczy kluje,ze kogos stac,a Ty czekasz do 10tego.takie to polskie ok-ale w ameryce nie zyjemy.lubie i bede miala to kiczowate wesele,a wiesz co jest najfajniejsze...ze sie z niego ciesze.i nie mam19lat i lece doUSC z brzuchem bo musze bo wypada bo cos tam.Kochana ja juz mam prawie30lat dzieci nie mam wiec sobie robie wiesele nie dla klucia oczu albo zeby zal dupke ci scisnal ja biore slub bo...zaskocze cie ...kocham swojego partnera chce zalegalizowac nasz dlugotrwaly zwiazek i chce z tej okazji miec impreze weselna gdzie moja rodzina i przyjaciele beda sie cieszyc z nami...trudno,ze nie wiesz co piszesz i albo przemawia zazdrosc albo...zazdrosc.ja pozdrawiama Wszystkie Panny Mlode2014 Slowianka i dziewczyny a u Was jak te wyliczenia wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Twojej wiadomości, ja już mam męża, którego kocham, i naprawdę nie wiem czego bym Ci miała zazdrościć. A zarabiam tyle że Ty pewnie w życiu tyle nie będziesz miała (nie chwalę się, mogę się mylić, ale tak by wynikało ze statystyk). A że masz prawie 30 lat to nic nie znaczy, bo mentalnie jesteś jeszcze strasznym dzieciakiem, co aż bije z Twoich postów. Chcesz żeby mi "żal dupkę ścisnął"? No to masz problem, ściskać to najwyżej Ty będziesz pasa, jak za parę miesięcy się okaże że przez Waszą rozrzutność nie masz za co opłacić rachunków za prąd i gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na złośliwe komentarze sfrustrowanych ludzi. Nie dajmy się sprowokować, bo nie warto. Najlepiej na takie komentarze nie odpowiadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa123
mój ślub 11.10.2014 r. Mamy już salę, zespół, kamerzystę i fotografa. Teraz jestesmy na etapie kupienia alkoholu. Aha, i sukienkę już mam :) Poszłam 3 tygodnie temu poogladać, jak ją zobaczyłam i przymierzyłam to już wiedziałam, że tylko ta i żadna inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka z moją suknia było podobnie :) Udałam się do jednego z najlepszych salonów sukien ślubnych w Warszawie, bo wiedziałam, że raczej w innych salonach nie uda mi się znaleźć nic lepszego. Nie lubię chodzic po sklepach i tym bardziej nie miałam ochoty na maraton po kilkunastu salonach... Trafiłam na świetną stylistkę, która od razu wiedziała co mi zaproponować. Zmierzyłam z 10 sukien, wszystkie były świetne, ale jedna z nich była wyjątkowa :) Od razu gdy ją założyłam wiedziałam, że to właśnie ta :) Pierwsza przymiarkę mam w czerwcu i już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heleno nie odpowiadaj.nie wiem po co ta krowa zlosliwa tu siedzi na forum dla panien mlodych skoro sama jest zamezna heheh chyba ze stary ja juz kopnal w d**e taka zlosliwa zolze.i co kogo to opchodzi ile masz krowo pieniedzy.nawet nie potrafisz sie podpisac.debilka zlosliwa.zeby Tobie wystarczylo na prad i gaz zj***e genetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykla k***********.mentalalne dziecko to z ciebie jest-"nie chwale sie ale mammy w h*j kasy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
hej Witam moje panienki mlode.nie zwracam slowianko na slowa zazdrosnych starych"bogatych"bab.ja tysiecy nie musze miec zeby byc szczesliwa.Jestem srednio zarabiajaca w sluzbie zdrowia,ale praca rodzina i lrzyjaciele daja mi duzo rasosci. Ja dzis bylam wplacic za suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
hej hej nie przejmujmy sie nawet tymi glupotami bo wiem,ze wokol mnie tez pewnie sa ludzie ktorzy robia slodkie minki i ciuciaja a tak mogly by wydrapac oczy z zawisci. Slowianko przymajmniej mam tu Ciebie. Co do sukni miala byc princesska ale jak ubralam tak to mina mi zeszla,wygladalam w niej jak beza.Nosze 40.wiec nie jestem drobniutka wiec to odpadlo.podobala mi sie skromna prosta suknia ale taka moge sobie ubrac na sylwestra(oczywiscie nie biala).zdecydowalam sie po12suknienkach na 3 opcje.Tiulowana rozkloszowana bez trenu gora wykonczona koronkami na szerszych opadajacych koronkowych ramiaczkach.skoro nie mam trenu to welon obowiazkowo super dlugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
no a do mojego spisu musze dopisac obraczki.Ile placicie?Chce tradycyjne gladkie zlote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia jest koronkowa, krój rybka, z trenem, góra w kształcie serca (bez ramiączek). Dodatkowo będę miała w talli pas z kryształami swarovskiego. Welon w kościele będę miała długi, ale w czasie wesela zmienię na krótszy. Myślę że na obrączki wydamy ok 3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaczyliona
O słowianko widze ze masz taka suknie jaka ja sobie wymarzylam, ale jeszcze na taka nie natrafilam, musze sie porzadniej rozgladnac za odpowiendia. My jutro kupujemy alkohol, i do konca roku chcielibysmy wybrac obraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 sierpień
Witajcie, fajny temat więc się dołączam. Ja wychodzę za mąż 16 sierpnia . Jak dotąd mamy zarezerwowaną salę i ja już mam sukienkę . Z tym, że u nas to będzię takie skromne przyjęcie weselne na 40 osób, bez zespołu, Dj-a, kamerzysty itd. Ale i tak ogromnie się cieszę i nie moge się juz doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa123
Słowianko jak czytam opis Twojej sukni to dochodzę do wniosku, że chyba mam taka samą :) cała z koronki, krój rybka z trenem, bez ramiączek i pas z kryształkami, który z tyłu układa się w kokardkę :) tylko ja jeszcze będę miała bolerko. Co do welonu to jeszcze nie zdecydowałam ale raczej nie będzie on długi. Będę musiała pomyśleć też o jakimś okryciu wierzchnim bo w październiku różnie może być z pogodą. A jeżeli chodzi o alkohol to mamy kilka typów ale chyba wygra Stock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa - według mnie bardzo ładna, ale sama nie zdecydowałabym się na taką, bo inną sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa123
piękna ta suknia! od zawsze podobały mi się koronki i taki krój rybki ale tak jeszcze dla uspokojenia swojego sumienia przymierzyłam kilka "księżniczek" ale to zupełnie nie dla mnie :) ja wyczaiłam promocję na Stocka za 19,99 zł ale myślę, że może jeszcze da się zejść z tej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa123
właściwie to my o obrączkach jeszcze nie myśleliśmy bo mamy sporo czasu, ale myślę, że wybierzemy raczej małego jubilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie zdecydowałabym się na sukienkę typu księżniczka. Ten krój jest już tak oklepany, więc napewno nie czułabym się w takiej sukni wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaaa123
a kolor czysty biały czy jakiś inny? bo ja zdecydowałam się na perłową biel tak jak mierzyłam ta sukienkę ale teraz się zastanawiam czy jednak nie powinien to być biały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia będzie koloru ivory, czyli naturalna biel (tak doradziła mi stylistka). Widziałam też suknie w kolorze śnieżnej bieli i skojarzył mi się ten odcień z firanką, taki nienaturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianka89 ja też sobie wymarzyłam inną, ale księżniczki do mnie nie pasują. płakałam przez to kilka dni, bo nigdy mi się takie suknie nie podobały. więc będzie ta, śnieżnobiała, bo mam ciemną karnację, ciemne włosy i inny kolor do mnie nie pasuje stock za 19,99- no nie wiem, ja czekam na większą promocję, bo moja siostra kupowała w tamtym roku gdzieś za 18 z groszami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Slowianko,Martko i 16sierpnia i inne panny mlode.dzid bylam wybierac zaproszenie.do odebrania po nowym roku.tak akurat-3miesiace przed weselem.piekne. co do sukni-biala,a welon dlugi w kosciele i odepniemy na sali. obraczki u znajomego jubilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×