Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xen

Skończyła mi się morska sól do kąpieli jaką polecacie

Polecane posty

Nie sądziłam,że mój nick jest taki bezpłciowy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do lawendy koniecznie ACE ;) Ja dodaje tez olej kokosowy albo migdalowy, skore mam boska, na soli sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cos jak x men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos jak x men x A to już totalna doopa;}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie,wystarczyło polecić sól do kąpieli z lawendą.A tak,bredzę bez potrzeby;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio używałam soli o nazwie: Himalajska różowa sól do kąpieli. Zamawiałam ją na zdrowienatury.com piękny zapach i bardzo wydajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska761
Satusan pomarańczowa sól do kąpieli. Zamawiam z ichemia.pl i jestem bardzo zadowolona oczywiście zmieniam zapachy tej soli co jakiś czas, ale tak jak pisze pomarancz to moj faworyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulfriga
ja z tego sklepu ichemia zawsze malinową i cytrynową zamawiam, świetnie pachną, a co ważne oczywiście ujędrniają skórę. Polecam kąpiele z uzyciem takich soli, świetny relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizabetsdsa
popieram poprzedniczki :) tak jak dziewczyny piszą w ichemia.pl jest dużo różnych soli do kąpieli więc stamtąd warto kupować, nie dość, że dobrze relaksuje taka kąpiel z solą to jeszcze poprawia jędrność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej zwykłej, barwionej soli z marketów to nie bierz, bo to chemia bez mikroelementów. Jak chcesz zdrową sól to bardziej się skieruj w stronię solbochenska.pl, bo masz ze źródła w okolicach Bochni i wiele gabinetów odnowy biologicznej z tego korzysta. Tam masz sól kosmetyczną, naturalną, a nie badziew, który tylko trochę pachnie przy kąpieli. To zupełnie inna jakość i jest w sumie mała świadomość różnic pomiędzy solami do pielęgnacji i regeneracji ciała, a szkoda. Moim zdaniem każdy powinien stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena321zns
Hej dziewczyny ! Polecam wam sprawdzoną od lat Fresh&Natural . Świetna podczas kąpieli mega relaksuje i pięknie pachnie :) Ja kupiłam tutaj :https://eko-banka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×