Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor tego tematu

Szukam kobiety bez większych aspiracji kropka

Polecane posty

Gość Autor tego tematu
Skąd jesteś liściasta? U nas na południu trochę w nocy wiało, ale tak to spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
ja też z dołu mapy nadaję, w nocy było nieciekawie, nie śpię od 4. W dzień w miarę, ale teraz niemiło się robi, spać nie mogę, choć mi oczy się kleją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Na żywo można by sobie było pomilczeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
na żywo to wyjątkowo dziś robię sztuczny gwar, takie nieprzyjemne te podmuchy wiatru. Ciszę i spokój bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Ciekawe jak by wyglądała taka impreza ludzi bez większych aspiracji:) Oczywiście z mężami. Nie mam aspiracji polować na mężatki, szczególnie te szczęśliwe. Muzyka, ognisko. Wasi mężowie na czymś grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
mężowie zwykle grają na nerwach :P nie no żartuję, nie wszyscy :D ja nie mam męża na papierku, taki mi się nie sprawdził - miał aspiracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
wino, muzyka, ognicho i pogaduchy do rana :) chyba jakoś tak ... Ej życzę Ci takiej normalnej kobitki jak szukasz :) Ale dlaczego Wy panowie szukacie takich dopiero wtedy jak znudzi wam się pogoń za przysłowiowym króliczkiem .. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Bo już złapaliśmy. Teraz trzeba odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ludki bez aspiracji .Jak dzionek minal ? Autorze jak polowanko ? Czytam, ze nie mozecie spac , to moze po serniczku biszkoptowym,.jako kobieta bez aspiracji ukrecilam ciacho pyszota , wiec wirtualnie ( niestety) ale smacznego . Az sie rozpuszcza w ustach , do tego herbatka moze byc lisciasta i kieliszeczek czegos mocnego.Wszak wieje mocno . Przydaloby sie cos na ukojenie wiatru i lepszy wieczorny nastroj . A pytales ,czy mezowie graja .Moj nie- ale graja jego antyki .Same" kuranty" w domu slychac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
witaj Eleene :) sernik to chyba najlepsze ciasto ! Makowiec, szarlotka mniam :) Uciekam, może spróbuję zasnąć, póki mam jeszcze dach nad głową i kołdra po ogrodzie nie fruwa :D Powodzenia Autorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
ESTETYKA tylko na tym Ci zależy, autorze z kropką. FORMO i bez duszy ciało. Ty nie chcesz żyć, tylko przeżyć. Smutne. Skrzywdzony rozwodnik pewnie. (strzelam tylko raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Hej Eleene. Tak na poważnie, to jak na człowieka przed 40 przystało czegoś tam się już dopracowałem. Było w tym trochę pracy i ambicji. Tak sobie myślę, że gdyby wyłaczyć w sobie trybik pod tytułem "jeszcze i jeszcze" i cieszyć się z tego co się ma, to możnaby mniej pracować, spróbować się cieszyć drobiazgami. Też drażni mnie przedświąteczny szał zakupów. Ale same święta są fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lec, pedz Herbatko .Spij slodko !!!Moj sernik ma wszystkie serniki pod soba.Nie ma lepszego na swiecie . Jak bedziecie chcieli to Wam dam kiedys przepis .Co prawda nie mam szans z Mackiem B, ale wierzcie mi na slowo, ze przy takim serniczku wszelkie troski i strachy Wam mina .Do tego kieliszeczek malenki XuXu z zapachem truskawek , swiezych i pachnacych -pelnia szczescia i w nosie z piwem korporacyjnym :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Haha witam kwestię hamletowską. Życ czy przeżyć?! Oto jest pytanie. Co to strzału - niestety pudło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze -rozumiem co mi chcesz przekazac :-D. Ja jestem duzo po polmetku zycia mowiac kolokwialnie.Ale powiem Ci , ze z biegeim lat dochodze do wniosku, ze ta gonitwa , ze te awanse , te kariery sa o kant dooopy potluc.Owszem jakies srodki trzeba miec, bo i przy smietnikach konkurencja duza hahha. Ale wazniejsze jest ; spokojne zycie , mila atmosfera , drobne niespodzianki i przyjemnosci w zyciu .Drobne a dajace usmiech na pycholu . No i ten jeden ludzik , ktory rozumie nas bez slow , bez tlumaczen i z takim Kims warto milczec w ciszy , albo dyskutowac od bialego rana o wszystkim :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Odniosę się jeszcze do Pani hamletowskiej: "Ty nie chcesz żyć, Ty chcesz przeżyć, smutne" . Słowa "ja chcę żyć" i "wegetacja"... to ulubione słowa żon z aspiracjami. "Czemu my nie jedziemy dwa razy na wakacje? " "Czemu my mamy takie małe mieszkanie?", "Czemu twoi koledzy mogli to i tamto" "Ja chcę żyć!!!!" No to sobie k***a babo żyj! A mi daj spokój. Właśnie przed tym uciekam. Ludzie są różni, jednemu pasuje to innemu tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
babą jestem - za hamleta nie robię. nie zrobiłabym za darmo. pojedynek zero zero. a dwa zera to fajne zakończenie setki. pijesz wódkę, czy to za mało estetyczne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
tak naprawdę to Ty też jesteś żałosny jak kobiety, które marzą o rodzinie. Ty chcesz życia na swoją modłę, żeby było Ci łatwo. Jednak sporo żalu jest w Tobie... Mimo,iż to ponoć ja reprezentuję kwestię hamletowską. (Zwykle jestem milsza dla ludzi, ale mnie obraziłes - mówiąc o marzących o rodzinie kobietach.) jestem beznajdziejna i Ty też. smutne, ale chociaż prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Jak taka jedzie to żyje. Jak taka wygląda, to żyje. Jak jej zazdroszą to żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze , ze kolezanka jest smutaskiem :-D Moze po kielonku czegos kolezanko ? usmiechnij sie :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
A ja bym chętnie zagrał hamleta. Za darmo oczywiście nawet w domu kultury. Najchętniej z moją panią bez większych aspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
Eleene :) Przepraszam. Zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko koko :-D Jest pozno .Ja bylam na spotkaniu towarzyskim z mezem , co za bufonada brrrrtam byla .Nie ma, jak Kafe na poprawe humoru :-D To polejemy i serniczka odrobinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
O teraz próbka mojego charakteru: . SCENA 1: . hamletowska: Ja chcę żyć! NIe chcesz żyć tylko przezyć. ! ja : (milczę) . hamletowska: tak naprawdę to Ty też jesteś żałosny jak kobiety, które marzą o rodzinie. Ty chcesz życia na swoją modłę, żeby było Ci łatwo. Jednak sporo żalu jest w Tobie.. . ja: (ironicznie spiewam głośno na melodię Moniuszki) NIe mam żalu do nikogo jedno do Cienie nieboooooooooooooogooooooooo!!!!!! . hamletowska: (trzaska drzwiami) . [kutryna, oklaski]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
.. i serniczka. spadam pisać pracę. Trzymajcie się :) Autorze, kariery ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Idę do kuchni po ciasto z cukierni i mocną heratę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho wchodzi na głos mówiąc
niestety, zdązyła przeczytać. grafoman :P i słabo gra :P powinieneś być moim uczniem, nauczyłbyś sie czytać między wersami i interpretować. Grać - nie, jestem typem moralisty :P Pozdrawiam serdecznie. :P i spadam ostatecznie kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma domowego to i z cukierni tez dobre .Wazne , ze kubki smakowe dostana kopa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Kupiłem sobie dziś do przegryzania migdały zamiast orzeszków. Sernik był dobry. Teraz już można kupić dobre wypieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Poszła pisać pracę, to pewnie młoda jakaś. Ale jaka pyskata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×