Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

takie normalne bezpasjowe życie :) nic nie jest warte waszym zdaniem ?:) koniecznie trzeba sie czymś interesować choćby jkaiego koloru jest guma w majtakch prezydenta Chile ale to juz ise liczy do pasji?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
2013-12-14 18:49:16 [zgłoś do usunięcia] rozsąkowa jakaś tam pisze ,ze ma 56 lat a wyglada na 36 usmiech.gif i to jest włąśnie durnote tego stnu . Przesajemy p atrzeć na isebie realnie a zaczynamy żyć mżonaki usmiech.gif No i wlasnie- to jest odpowiedz:-D Wiecie...ja tez się lepiej czuje niż 15 lat temu- pewna siebie, swojego ciala, możliwości itp...tylko w przeciwieństwie do wielu kobiet , od kilku lat łykam hormony, które nie pozwalają mi na sfiksowanie i mordowanie otoczenia swoja menopauza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
Jesteście trochę przepraszam ograniczone. Kobieta nie powiedziała, ze wygląda młodziej, tylko LEPIEJ Wiele kobiet z wiekiem wygląda lepiej. Ja na przykład znalazłam fryzurę w której mi najlepiej, swój styl ubierania, kolory itp. Stać mnie na lepsze, gustowniejsze ciuchy i dodatki. uśmiecham się częściej bo nie jestem tak zmęczona jak 20 lat temu gdy miałam małe dzieci. i WYGLADAM LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jakas co tam pisze,Burze hormonow mialam dziesiec lat temu,mam tez zajecia domowe typu ugotowanie ,sprzatniecie,a wygladam mlodziej poniewaz zaczelam dbac o siebie ,schudlam,ubieram sie gustownie,nie mam zmarszczek,nie siedze pod blokiem ,nie plotkuje nie obchodzi mnie zycie innych dobrze czuje sie ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allium, no, Ty to jesteś ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , jestem :) Ale metrykalnie jeszcze sie do tematu nie zaliczam to tak tylko z doskoku piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
All, z przykroscia stwierdzam, ze jest nudne, szczegolnie dla otaczajacych cie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
nigdy nie łykałam hormonów a nie fiksowałam i nie męczyłam otoczenia swoją menopauzą. Nawet nikt nie wiem, że ją kiedykolwiek przechodziłam. To dowodzi, że nie wszyscy są jednakowi i może się zdarzyć młodo wyglądajaca 50 tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wypowiedzi niektórych osób wnioskuję że dopiero teraz odkrywają pasje. Ludzie. Czy wy do tej pory niemieliście czasu na swoje pasję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja stwierdzam , ze teraz panuje dyktat " pasji ". Koniecznie trzeba sie czymś interesować bo bez tego jesteś niczym :) a im egzotyczniejsza p asja tym lepiej :) oczywiście sam zainteresowany często ma d***e swoją pasję ale " nurkowanie z delfinami " brzmi lepiej niż " hodowanie ogórków " :DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieli :) oczywiście , że m ieli ale to była raczej hodowla ogórków ale w wyścigu szczurów jaki rozgrywa sie i na tym polu lepiej jednak wygladaja delfiny :) No i teraz każda starsza pani , która nie ma pasji to .............no słó mi brak :) a to nieczęsto sie zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Arecki- przecież caly czas to pisze: dopiero teraz maja kryzys wieku średniego!:-D Gosc51...coz...oczywiście, ze każdy jest inny, ale to , ze nie zwrocilas uwagi na zmiany w twoim organizmie, nie odczulas braku pewnych hormonow, byłoby dla mnie oznaka do przebadania się...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Nastepna...;-) All to nie jest tak , ze TERAZ panuje jakis dyktat czy moda na cos. Jedni sie rozwijaja, inni nie, i wlasnie ci, ktorzy nie wprowadzaja do swojego zycia zadnych nowosci skupiaja sie na krytyce tych, ktorzy to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
nie ma dyktatu pasji. Tylko tak Ci się wydaje. Po prostu ludzie z pasjami są ciekawsi. Nie wyobrażam sobie funkcjonować w ten sposób :wstaję,, sikam, jem , gotuję, sprzątam, znów wydalę, pogapię się na durną TV potem pościelę wyrko i pójde spać. (czasem jeszcze ktoś pracuje zawodowo ale beznamiętnie) O czym tu myśleć przed zaśnięciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rakieta to powiedz co to znaczy rozwijać się, bo ciągle czytam i słyszę tę frazę. Czy robienie jakiś dodatkowych kursów, które nie będą mi do niczego potrzebne, ale za to wypełnią mi czas i trzepną po kieszeni, do nich się zalicza? Bo pochwalę się znajomym, rodzinie, że coś mi się jeszcze chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
Zmiany są, oczywiście. Ale nie na tyle uciążliwe, żeby biegać po lekarzach i badać się. Przecież to wszystko naturalne. Kiedyś rozkwitłam, to kiedyś też przekwitnę. Naturalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakichś*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Otoz to! Ludzie, ktorzy maja zainteresowania wykraczajace poza bazowe;-) sa zdecydowanie ciekawsi, bardziej energetyczni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
na tym etapie to już powinno być obojętne co o nas myśli rodzina i znajomi. To wszystko robi się DLA SIEBIE , dla siebie trzeb być dobrym wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz pasję? Będąc dzieckiem kształtujemy sobie zainteresowania i co chcemy w życiu robić. Mnie się udało spełnić to co lubiłem i co chciałem robić. Nawet więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glownie chodzi mi o to ze wygladam lepiej,przejezyczylam sie,,zmnienil mi sie tez charakter stalam sie z osoby niesmialej,zastanawiajacej sie czy wypada czy nie wypada,osoba bardziej otwarta,latwo nawiazuje kontakty z innymi ludzmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Gość 19:11--------- rozwijac sie- doswiadczac, sluchac, wsluchiwac sie;-), analizowac i wyciagac w wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Arlecki nie kazdy bedac dzieckiem mial mozliwosci odkrywania swoich pasji,zainteresowan,Robilo sie co matka nakazala i chooj. Pozniej praca pielucy,brak kasy akurat bylo to w stanie wojennym.Czy myslisz ze nawet jak ktos mial kase to mogl kupic gazete ktora teraz mnie interesuje,nie mogl bo nie bylo a matka spod lady w kiosku ruchu kupowala 'Kobiete i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Arecki cale zycie mozemy sie wzbogacac, dorzucajac do zrealizowanych marzen- kolejne. Co cie tak dziwi w tym, ze ludzie zaczynaja fascynowac sie jazda na nartach po czterdziestce na przyklad, albo uwielbiaja nurkowac chociaz dwa lata temu nawet o tym nie snili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczuwam zmiany hormonow jednak lekow nie moge brac,trwa to dosc dlugo zmniany nastrojow bezsennosc,leki wiem ze byc musi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Arlecki nie kazdy bedac dzieckiem mial mozliwosci odkrywania swoich pasji,zainteresowan,Robilo sie co matka nakazala i chooj. Pozniej praca pielucy,brak kasy akurat bylo to w stanie wojennym.Czy myslisz ze nawet jak ktos mial kase to mogl kupic gazete ktora teraz mnie interesuje,nie mogl bo nie bylo a matka spod lady w kiosku ruchu kupowala 'Kobiete i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
Coś w tym jest. Jeżeli już od dziecka wiemy co najchętniej chcielibyśmy robić to jest idealnie. Potem praca zawodowa wykonywana z pasją. CZy to nie piękne? Ja jako nastolatka namiętnie szyłam, nie majac nawet maszyny do szycia. Marzyłam o szkole krawieckiej ale rodzice wymyślili mi liceum. W liceum zaczęłam pisać krótkie formy literackie - byłam w rodzinie wyśmiewana. Nie każdy ma światłych mądrych rodziców i nie każdy potrafi postawić na swoim będąc dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miec kochajacych a swiatlych rodzicow tu tez jest roznica.u mnie mama cieszyla sie ze jestem spokojna i grzeczna.bylam do czasu,poki sie nie urwalam z lancucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pochodzę z rodziny robotniczo-chłopskiej,w której się nie przelewało. Pamiętam pierwsze telewizory we wiosce. Ojciec stanął na uszach aby dzieci miały ten telewizor. To był czwarty we wiosce. Jednak moją pasją była muzyka,fotografia,pociągi,dźwigi,elektronika i duże auta. Wszystko to osiągnąłem. Ojciec zasponsorował mi tylko mi zawodówkę. W wieku 17 lat zarabiałem więcej niż ojciec na pańswtowej posadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćć51
należy podziwiać. nie wszyscy są w ten sposób przebojowi/ u mnie nie było pewności siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×