Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Plisy przesuwne na okna opinie

Polecane posty

Gość gość

Hej, co myslicie o plisach przesuwnych na okna ? Napewno ktoras z was zaopatrzyla sie w takie do domku :) mieszkam na 3 pietrze i mam duze okna a bezposrednio naprzeciwko stoi kolejny blok i jest okno w okno, na internecie wyglada to super i jak dla mnie jest chyba najlepszym rozwiazaniem. Chodzi mi dokladnie o takie :http://www.dd-company.pl/sklep/index.php?p6267,plisy-zaluzje-plisowane-porto-wariant-i-i-iv , z przymocowaniem do szyby . Bardzo sie kurza ? nie wypadaja z ram okna ? jak to z nimi jest bo nie chce kupic w ciemno a tanie to to nie jest ;) Dzieki za jaka kolwiek opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoliTbiuro
to chyba lepsze do Biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam czy dobre sa do moich okien tylko czy warto je kupowac i ich plusy i minusy czyli opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie są bardzo fajną opcją i prezentują się znacznie lepiej niż żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie w kuchni i w sypialni. Nie kurza sie, mocowane sa od gory na takie plastikowe haczyki. Mam wywietrzniki na gornej ramie okna i mimo to bez problemu moglam je zamontowac. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejka70
Plisy to bardzo praktyczne rozwiązanie. Jeżeli do tego się doda jakieś markizy balkonowe od http://www.najaprodex.com.pl/ i okno będzie idealne. U siebie tak robiłam i wygląda to bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga475

Dla mnie plisy to bardzo dobre rozwiązanie. Są bardzo funkcjonalne i ładnie prezentują się na oknie. Zresztą nie obciążają go zbytnio co jest ważne przy małych pomieszczeniach. Ja mam w kuchni i w salonie i jestem bardzo zadowolona:) a zamawiałam na wymiar na www.karnix.pl/plisy-premium-435.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machinka

zgadzam się, że plisy to dobre rozwiązane 🙂 są wygodne w użytkowaniu oraz w utrzymaniu ich w czystości. No i do wyboru jest tyle różnych wariantów!!! 🙂 wystarczy sobie wejść na stronę producenta plis NAFI i tam popatrzeć na dostępność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×