Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
No i odpadłam :O na własne życzenie zresztą. Po prostu spieprzyłam sprawę testem :( Algira nie przebieram, jestem realistką 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
To byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Kania, nie martw się .... pamiętaj, że lepsze jest wrogiem dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą!! dopiero teraz da się jakoś oddychać, straszą burzami, a u mnie nic :(, wczoraj grzmiało i błyskało cały wieczór, w rezultacie pokropiło z lekka, do rana śladu nie było.... Tonę w papierach, zamówiłam niszczarkę na allegro i nie przysłali, dzwoniłam dziś, może pojutrze będzie................byłby już najwyższy czas, był dziś facet oglądać mieszkanie, a u mnie jak w składnicy makulatury :) Kania, nie ta oferta, to następna, wreszcie trafisz na swoje miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, poszło i to na niebiesko... cuda jakieś, ale i tak gadało, że spam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, wiem, że to żadne pocieszenie, ale przynajmniej wiesz, co źle zrobiłaś. Czasami nie znamy przyczyny naszej porażki i wtedy możemy sobie za dużo wyobrażać i dołować się. Ja zastanawiając się nad zmianą pracy doszłam do wniosku, że na pewno nie miałabym tylu możliwości co Ty. Jesteś wszechstronna, zdeterminowana, tak więc prędzej czy później coś się trafi:)Wiem, łatwo się mówi, jak się samemu nie szuka, ale ja naprawdę w to wierzę🌼 Kania, dzięki Tobie poznałam nowy wyraz: skrewić. Nie słyszałam go wcześniej i czytając Twój wpis musiałam zajrzeć do słownika:DCzłowiek uczy się całe życie:P Ja wczoraj też z papierzyskami walczyłam:DTrochę ogarnęłam, ale jeszcze sobie zostawiłam na póżniej, bo mi się za bardzo z pracą kojarzy:P Dostałam wczoraj aparat telefoniczny, ale oczywiście nie może być bez problemów. Nie mogę aktywować nowej karty micro. Robię wszystko zgodnie z zaleceniami, ale d.u.p.aPozostaje wykonać telefon wspierający, do salonu nie mam ochoty jechać, za gorąco. Algiro, jak samopoczucie, dajesz radę z upałem? Ja ogólnie nie mam problemów, ale siedząc w domu mogę tak mówić. Jedyną oznaką reakcji na upały jest lenistwo:P Wczoraj wieczorem było fantastycznie na tarasie, poczytałam sobie i pewnie siedziałabym do nocy, ale musiałam przygotować się do meczu. Nie wiem, czy ktoś z Was oglądał, ale było interesująco:DCiekawa jestem finału:) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hej :) Naszatko :) nie byłem jeszcze w fabryce pizzy ... Nawet nie wiem gdzie jej szukać ...? ;) ale jak zdradzasz, a ja znajdę czas będąc w moim mieście ... to może uda sie zjeść długo oczekiwaną pizzę ... Chyba, ze kolejka gigant wliczona jest w atrakcję miejsca ( jak lody na Starowislnej ) ;) :D ...ale... mam i ja info dla Ciebie ...;):D Otóż wyobraź sobie, ze ...(ja dalej w temacie lodowym) otworzyli filie lodów z N. Sącza ... Tych na wagę (Argasińscy) znajoma mi pow. I znalazłem wtedy ... i rownież jestem, byłem nimi zachwycony ... sa na ul. Jana ... ...a ja obecnie macham dziś do Algiry :) fakt, upał był dziś nieznośny ...;) ale teraz po niedoszłej burzy, ochlodzilo sie i jest dobrze z temp. i jutro już ma być znośnie, wg prognoz ... Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Olivier- Józefa 34 , skrzyżowanie z Jakuba , można rzec 30 kroków od Ariela .:D http://www.fabrykapizzy.pl/ Na lody na pewno pójdę . Dzięki za wieści . Storczyku - teraz wiemy czemu murzyni są leniwi- inaczej po prostu się nie da żyć :( Algira - nie ugotowałaś się ??? U mnie da się spać tylko na balkonie;) Kania - to wszystko na wzmocnienie. W końcu znajdziesz idealną dla ciebie 👄 De Be - niszczarka wreszcie dotarła? Jak kupiec - podobało mu się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś kuchenne wariacje zapanowały:DSmaki z różnych stron Polski:) Dzisiaj zdecydowanie bardziej komfortowo na zewnątrz, przynajmniej na razie:)Typowe lato:D Na meble czekam nadal....trochę martwię się, bo mam zamiar wyjechać w przyszłym tygodniu...no, ale może jeszcze cud się stanie:) Wczorajszy mecz oglądałam do momentu dogrywek. Szału nie było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Olivier, po jakiej niedoszłaj burzy?! Grzmotnęło parę razy i oberwała się chmura, w ciągu kilku sekund ulica zamieniła się w potok :-O:-O http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wiatr-lamal-drzewa-w-calym-miescie-cudem-uniknelismy-smierci,127786.html Akurat jechałyśmy z młodą do zębologa i ostatnie kilkadziesiąt metrów musiałyśmy pokonać kurcgalopkiem ;-) wszystko zależy w jakim rejonie miasta, ja raczej kręcę się w pónocnej części :-) Poza tym ta burza niewiele dała, wiejący wcześniej wiatr uspokoił się całkowicie, a parująca woda potęgowała tylko uczucie gorąca :-O dopiero dzisiaj rano zrobiło się normalnie, jest ciepło ale nie ma już piekarnika :-) Storczyku, nie ugotowałam się, ale męczę się :-O w takich momentach najbardziej zazdroszczę Wam ogrodów wokół domów :-) relaks w każdej chwili i to w komfortowych warunkach ;-) no ale cóż .... jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma! ;-):-D Nie wiem czemu sama masz aktywować kartę micro? My musieliśmy udać się do salonu. DeBe, szybko znalazł się chętny, nieraz miesiącami czeka się na zainteresowanie ... Kania, jak najmłodsze pokolenie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algirko- z tym odpoczywaniem w ogródku to lekka przesada.Najpierw kopiesz i sadzisz , podlewasz , przycinasz , znów sadzisz bo połowa uschła. Potem to co miało być małe okazuje się duże więc przycinasz lub wykopujesz i wsadzasz nowe . i tak na okrągło . Czasem przyjdą gości - szybko wystawiasz co się da , posiedzisz godzinki 3 , a następnego dnia znów do łopaty , grabi czy kosiarki . Czasem nerw mnie bierze i chcę wybrukować , a na to nie ma kasy.:( Za na balkoniku- kilka doniczek i fotelik. Mniodzio!! Z niczym nie wolno przesadzić :D Znów mi cieknie w rowek;) Trzymajcie się dziewczyny. Storczyku- co zamówiłaś tym razem ? coś mi umknęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nic nie rozumiem z tego logowania. Zwykle byłam na pomarańcz bo wpisywałam się raz . Dzis mimo zamknięcia kompa wpisało mnie domyślnie na błękit- i bądź tu mądry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie żadnych burz nie było i nie zapowiada się na nie. Pięknie i ciepło:) Naszata, nie, nie zamówiłam niczego owego, ciągle czekam na sofy. Jest już po terminie, ale mają być dopiero w przyszłym tygodniu. Tak więc dostanę jeszcze później, bo mnie nie będzie. Nie jest to problemem, ale ciekawa jestem tylko, czy będę zadowolona;) Algiro, telefon zamówiłam przez internet, bo było korzystniej, no i dostałam kurierem. Teoretycznie powinnam sama bez problemu aktywować kartę, smse-em lub automatycznie przez telefon, ale oczywiście tylko teoretycznie. Czytałam w necie, że to częsty problem. Do salonu nie chciało mi się jechać, zadzwoniłam, aktywowali od razu, korzystam już z nowego aparatu:) Byłam na zakupach. Kupiłam obowiązkowo czereśnie:)Szkoda tylko, że one nie schodzą tak szybko z organizmu jak truskawki:PA zjeść tylko trochę nie da rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Może popić mlekiem? wylotka murowana:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej topiku :-D U mnie można już żyć ale dopiero teraz popołudniu troszkę się powietrze ochłodziło. Przeszłam dzisiaj przez mój ryneczek i ceny owocowe szok ,czereśnie 10-8 zł ,borówki 5-6 ,maliny jeszcze mało słodkie ratuje się arbuzem którego uwielbiam i jest na niego sezon. Dzisiaj poszłam z córką na siłownię pierwszy raz w życiu 17 zł, i można bez ograniczeń ćwiczyć .Uwżam że było to w ostatnim czasie najlepiej wydane 17 zł.A mokra byłam cała,tak się pot lał że masakra .....ale jest moc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam nadmienić że w ostatnich tygodniach dopadła mnie fala urlopowej depresji,spowodowało to moje wielodniowe siedzenie przed kompem w poszukiwaniu taniej miejscówki nad morzem i znalazłam może nie tania ale 30 m od morza w ustroniu morskim wyjazd 19 na 5 nocy . M się pyta czy nas stać w tym roku na to,a ja mu na to że nie ale od czego jest karta kredytowa :-P no i tyle .Więcej pytań nie było . Jak nie wyjadę gdzieś to padnę trupem :-( Stawiam (_)> (_)> (_)> z zimnym piwkiem, dla koneserów mocniejszych trunków też coś znajde I niech nie słyszę że dzisiaj jest czwartek ....mnie po prostu glowa boli i albo chemia w formie tabletek albo .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algirka
Ufff .... nareszcie ktoś przykręcił grzałki w piekarniku na zewnątrz ;-) można normalnie funkcjonować ;-) Naszatko :-D Twoje receptury są rewelacyjne :-D:-D Z tym ogrodem niby racja, zawsze jest coś do zrobienia, jak nie chce się mieć dzikich chaszczy ... bardziej myślałam o Storczyku :-) ona do obiadu może pkopać i poplewić, a potem z leżaczka podziwiać efekty swojej ciężkiej pracy ;-) Storczyku, jaki aparat wybrałaś? Bożena, nie pomyślałaś, żeby jak za młodych lat pojechać na camping? na pewno byłoby ekonomiczniej i wróciłyby wspomnienia ;-) Stawiam kawę (_)>(_)>(_)> 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Cześć :) w pracy siedzę. Rany wylizałam już. Teraz zbieram siły i wiedzę. Wydrukowalam ustawę o policji, finansach publicznych, instrukcję kancelaryjną, i jeszcze kilka innych ustaw. Nie zagną mnie jak to wszystko wykuję na blachę. Tylko szukać oferty zostanie ; ) Robota mnie goni. Koniec przerwy. Zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeBe
Dziś chłodniej , a własciwie wczoraj:), dopiero troche odetchnęlam:). Niszczarka dotarła, jest do d.... nie mam siły i czasu na wkładanie po 2 kartki, bo na trzech się już zawiesza :(, pożyczyłam od kumpeli wersję przemysłową i poszło!!! ale jeszcze sporo zostało:) dokończę jak wrócę znad morza. Olivier, kupiec się umówił i nie dotarł, nie dał znaku życia, wiec szukam nasatępnego. kania, trzymam kciuki!! ogrodu na szczęście nie mam, wystarczy mi doniczek na parapecie:) 🖐️ wybywam na trochę, odezwę się po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa i zaczynamy dzień ;) Która mi podrzuciła ten deszcz? cholera i to w wolną sobotę. niech to szlag Miałam umyć przynajmniej jedno okno. Po tych remontach, stawianiu garażu niedługo nic nie będzie przez nie widać Debe dobrego odpoczynku życzę. 🌼 A to od 10.07. liczymy 7 tygodni i pogodę na wakacje? Dobrze pamiętam? No to mam przesrane. Słońce zobaczę jak pojadę sobie do Turcji albo innego ciepłego kraju. :O Na razie nie planuję, spłukana jestem. Dupa mi zmarznie na miejscu Mimo wszystko Miłego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest po prostu złośliwość natury!!! Cały czas upały, a w weekend katastrofalna pogodaWiem, że często tak jest i był czas się przyzwyczaić, ale bez przesady Naszata, no dzięki bardzo za pomysł z mlekiem:PCzereśnie jem cały czas, ale z tak fantazyjnej porady nie skorzystam:P Bożena, ja jak byłam na siłowni pierwszy raz, to też mi się podobało:)Czego nie lubię, to jak jest za dużo osób:DTeraz chodzę tylko czasami, ale uważam, że ogólnie sport daje moc:D Algiro, z tym kopaniem i plewieniem ogródka, to taki żarcik?:PWiesz, że ja mam do tego dziesięć lewych rąk:PJedynie leżenie na leżaczku wchodzi w rachubę;) Kania, strach się bać Twojej wiedzy paragrafowej:DTrzymam kciuki za szybkie przyswajanie:) DeBe, coś sprzęt lubi Cię denerwować;)Najpierw problemy z netem, teraz ze zniszczarką;)Udanego wypoczynku:) Kania, ale zaszalałaś z tym przepowiadaniem pogody;)Mam nadzieję, że się to jednak nie spełni;) Olivier, a Ty znowu coś podjadasz na jakimś wypadzie w Polskę?;) Słońca wszystkim życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, miałam to samo z logowaniem. Komp wyłączony, a ja nadal zalogowana, chyba od dwóch dni. Dziwne...zawsze, jak wyłączam sprzęt, to wylogowywanie następuje automatycznie. No cóż, wyjątek potwierdza pewnie regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku a czasem nie kazałaś zapisać hasła przy którymś logowaniu? Ja mam tak w telefonie. 🌼 U was w tym roku też odpuściły komary? Jakoś mniej albo wyniosły się ode mnie. :) Dziś w Lidlu kupiliśmy takie coś do kontaktu, podobno świeci i zabija komary. Taka wabiąca mała lampka. Ma działać w promieniu 20 metrów i przez 20tyś godzin. Wniosek z tego że ponad dwa lata ciurkiem. A że zimą nie potrzebna, to działanie się przedłuża na kilka kolejnych. ;) Inwestycja za 3 dychy, ciekawe czy zadziała ;) Mnie też czasem te sprzęty nie lubią i zwykle jest to xero lub drukarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie wiśnie i mleko nie zadziałają wylotką. Ogórki i mleko też nie. Jak mam problem to muszę się tabletkami wspomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem zalogowana:O😠 i jeszcze pieprzy że ma niekompletne dane! a co?? może nr konta jeszcze??😡 To może drinki wódzia z colą - u mnie działają cudownie ! Przyjemnie i naturalnie:D:D Leje od rana!!leje i leje! Posprzątałam w 2 szufladach , zahaczyłam kawałek piwnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wesoły autobusiku czyli cześć dziewczyny , przeczytałam was tak z pięć stron w tył i dlatego określenie wesoły autobusik :), to ja wasz Patyczak ale po renowacji więc Patyczak 53. :) bo znów coś z czymś pokręciłam i nie chciało mnie wpuścić :(.. Algirko , ja tak nie chcę, żeby ktoś tak gwałtownie przekręcał kurki w zewnętrznym piekarniku, bo ja jestem ciepłolubek i słonecznik, który wędruje za słońcem i je kocha, a nie miś polarny :( u mnie dziś temperatura 15 stopni + ciągle coś z nieba pada, brrr, aleś sobie pogodę zamówiła wrrr... Weź ty tam pogadaj na górze, żeby było normalne polskie lato, a nie upał jak w Afryce lub zimno północy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, teraz to już wiem, że posłałam tam gdzie coś mi zaświtało, a że to już późnawo było to można powiedzieć, że nie dowidziałam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. muszę wam powiedzieć dziewczyny, że nie jesteście osamotnione w temacie, że sprzęt elektroniczny was nie lubi, tylko, że drukarka czy ksero to mały pikuś... mnie wyraźnie nie lubią bramki przy warszawskim metrze i nie ważne jest na co usiłuję je pokonać, czy na jednorazowy bilet czy na kartę miejską częściej nie chcą niż wpuszczają , pół biedy kiedy jestem w spodniach bo przełażę górą przez te widły :(, gorzej gdy jestem w jakiejś kiecce :) ludziki za mną mają ubaw, ostatnio trafił mi się gentelmen , który widząc moje zmagania z wejściem ( kartę miejską mam nówka sztuka ) wpuścił mnie na swoją kartę ale już sam w gajerku za parę tysiaczków lazł pod widłami :) myślałam, że się uduszę z tłumionego śmiechu bo z grzeczności, za grzeczność nie wypadało mi inaczej , ale pan sam z siebie zaczął się chichrać że posprzątał wejście do metra więc ryczeliśmy ze śmiechu obydwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×