Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Czemu poprzednio miałam kwiatuszek a teraz udaję ducha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka- z okazji Twojego święta , życzę ci zdrowia , pogody ducha , dobrych przyjaciół , miłości bliskich i lepszej pracy🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, pewnie to miejsce na awatar ;) Bożenka, wszystkiego naj, naj, naj ♡♡♡ i kufereczka stoweczek ;) Wiem już, że jakoś się ogarnelas i tak trzymać!!! Zawsze jakoś dajemy radę, ale to wkurzajace! Pracować uczciwie i mieć na niewiele :o U mnie lazur i slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO! wreszcie słonko -zobaczymy na jak długo? w każdym razie wywiesiłąm pranie , które przewidująco zrobiłam wczoraj. Zmywarka , że tak powiem po przeczyszczeniu firmowym płynem- padła:(na szczęście jeszcze miesiąc na gwarancji ( myślałam że kupiłam w zeszłym roku a tu już 2 minęły:() - czujnik wody:( Poprzednia zepsuła się po 14 latach :( czy to rozwój czy wręcz przeciwnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo rynku :-p teraz żywotność większości sprzętów przewidziana jest na około 5 lat :-p Moi panowie właśnie pojechali do serwisu Samsunga, młodemu padł telefon S3 :-O jutro mija rok od zakupu :-p U mnie też słonko i lekki wiaterek, pranie wisi już na ambonie ;-) za chwilę biorę się za kapuchę, będzie faszerowana z młodej ;-) Po południu idziemy do szkoły, dziś bal gimnazjalistów kończących szkołę, rodzice dostali zaproszenie na poloneza, potem młodzież bawi się sama. Obowiązują stroje wizytowe, mój syn zażyczył sobie muchę do koszuli ..... a jeszcze nie tak dawno szykowałam kostiumy na bale w przedszkolu ..... Bożenko, jak udała się imprezka? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę miłej zabawy 🌻 2 dni temu córka odesłała laptopa do serwisu - 1,5 roku i już zasilanie padło . Aż strach cokolwiek w domu wymienić na nowe . Zdecydowanie ekonomiczniej wychodzi reaktywować stare. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Bozenka :-)wszystko ścisłe grono wiec lajcik,znalazłam zamrożone ciastka wystarczyli jeszcze dzisiaj kończymy. Dziekuję za życzenia,słowa otuchy,jesteście wspaniałe. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Literóweczka się wkradła ale dacie radę złapać sens . Dobranoccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena Sto lat sto lat... spóźnione ale jednak przyjmij. 🌼 No cóż, gdyby nie M, to ja nie wiem ile bym potupała za te swoje 1440 ;) W sumie to on nas utrzymuje. ❤️ Nie będę się wypowiadać w kwestii nauczycielskiej. ;) Mam jednego za płotem i widzę te jego "harówkę" ;) No nie chciało się nosić teczki.... albo inaczej... cudzych dzieci uczyć.... ;) Nie narzekam. Lubie swoją pracę. Szkoda że niedługo muszę nowej poszukać. :O Jeszcze nikt mnie stamtąd nie wygania, ale dość mam tych emocjonalnych huśtawek. :( Dziś idę do pracy na 8smą. Sesja się zaczyna. Lubię te jazdy ;) kiedy nie masz czasu się po tyłku podrapać. Do domu wracam padnięta tak, że myśli nie jestem w stanie pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff................Bozenka, wszystkiego naj, naj, naj!🌼🌼🌼 Kawa pyszna, słonko wstaje, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Kaniu- piękny model. Czy w środku też ma kolorki jak w folderze ? Ta..szaleństwa za te nasze pensje nie ma:( Dziś dzień słoneczny . Wczoraj poszalałam przy desce do prasowania do jakiejś 2 w nocy , ale załapałam Alicję w krainie czarów i Śnieżkę czyli wcześniejszy dzień dziecka miałam .:) za to pospałam do 10. :D kilka prac ogródkowych , herbatka w ogrodzie , pogaduchy- całkiem miły dzień . Przeszliśmy się z MM na spacerek a tam niespodzianka- dobrze że wzięłam kurtkę i rękawiczki , bo nie chcialo zbytnio grzać :( . powiedziałabym wręcz że mrozem za węgłem waliło :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś o tej porze śpi? Chyba tylko ja ranny ptaszek nie mogę spać ;) Za chwilę ide do kuchni i zaparzę wam świeżą kawkę (_) 🌼 Dziś idę się pokazać w to miejsce, gdzie złożyłam swoje CV. Trzymajcie kciuki. Za oknem szaro, brzydko, mokro.... jednym słowem - obrzydliwie. I raczej nie mam się co spodziewać lepszej pogody. Lało całą noc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko w środku ma mieć kolory czerni z szarością. Zresztą jak go zobaczę to dopiero będę mieć pewność ;) Może już jutro, może pojutrze.... :D Mam dość siedzenia w domu. A samej rowerkiem to już nie jest frajda. 🌼 M swojego nie zniósł ze strychu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jeździłam od podstawówki. ciekawe czy bym nie spadła??:D Położyłam się o 4 . ciężko by mi było wstać tak jak ty:D:D Skorzystałam ze słońca , jestem lekko dosmażona;)Dziś niebo zasnute białymi chmurami , ubieram polarek i idę do ogrodu. Czas przyłożyć tam własną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena_była
Kaniu samochód cacuszko normalnie🌻 i ten kolor suuuuper :-D Naszatko ja też długo nie jeździłam ale jak zaczęłam to szkoda mi było odstawić go znowu,teraz będę odliczała tygodnie żeby znowu wsiąść i poczuć wiatr we włosach :-D Wczoraj cały dzień LB a dzisiaj tyłek od siedzenia mnie boli :-( Na dworze zimno a ja dzisiaj kurs do dentysty i z wnuczką do okulisty a potem powrót do domu i trzeba się trochę przygotować na jutrzejszy dzień,jakos już mnie nerwy zaczynają zżerać :-( Jak ja nie lubię szpitali 😭 Stawiam herbatkę i zamiast słońca słoik słonecznego miodziku (_)> 🌻 (_)> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Widzę, że zmiany nastąpiły:) Cieszę się, że u Was wszystko ok:)U mnie nie:OOgarniam sprawę, ale jest ciężko....Za długo było dobrze i spokojnie. Teraz za to rewolucja:OPowtarzam sobie, że nie ma tego złego...zobaczymy, czy rzeczywiście. Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez szukam i nie moge znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wczesne wstawanie to chyba ktoś mi zaprogramował ;) Budzę się 5ta rano i ani ani oczy nie chcą się zamknąć. No to wstaję zanim mnie plecy od leżenia rozbolą. ;) Zaparzę nam kawkę, czarną, mocną, pachnącą .... (_) Tak się przynajmniej nie wylewa :D Dziś wzięłam sobie dzień urlopu, jedziemy do tego Lublina po nasze autko. :) Naszata widzę, że tym razem nad morzem pogoda lepsza niż w głębi lądu. Znowu u mnie leje jak diabli. :O Składam zażalenie, gdzie moje słońce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama zrezygnuję ze starania się o tę robotę. Z deszczu pod rynnę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Kawa! u mnie- mokro , zimnawo - ale bez przesady- daleko mi do De Be:( Ten nowy topik tak kijowo mi się podoba. Zbyt dużo zachodu by się tu dostać ? I czy nie żal im miejsca na trzymanie historii naszych wypowiedzi w profilu?? Bezsensowne to jakieś :( No , ale z drugiej strony doczytałam u Kani to co sie tu nie pojawiło- czyli dlaczego odpuściła;) masz rację - z deszczu pod rynnę nie warto 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie bardzo się podoba :p nie wiem dlaczego, ale w pracy nie mogę się zalogować 😠 pisanie na glaskanym zajmuje więcej czasu :o DeBe, w Twoich stronach rzeczywiście taka zimnica??? Młody pojechał do Poznania i Wrześni na wycieczkę, mam nadzieję, że nie wróci chory :o Kania, autko jak marzenie ;) my naszym będziemy jeździć aż się rozsypie :o Truskawki u mnie po 3 zeta za kilo, wcinam aż mi się uszy trzesa :D Młoda zaziebiona na fest :o sprzedała mi katar :o niestety musi chodzić do szkoly, bo paru rzeczy nie zaliczyla :o tak to jest, jak się nie uczy na bieżąco :o a jej klasa jest wyjatkowa :o szacuje się, że nie zda ok. 10 osób :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba czas przeprowadzić sie na południe tego kraju. Cieplej i taniej:( u nas truskawki ok 8zł -to duża różnica. I tak jest ze wszystkim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znów ja. próbuję jak działa strona bez logowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że lepiej bez- tylko trzeba cosik wymyślić by ktoś się pode mnie nie podszywał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Alg
No, nie wiem czy lepiej, ale spróbuję, bo z pracy nadal nie mogę się zalogować :O Naszatko, nie wiem ile kosztują w sklepie, ja kupuję na bazarku, bezpośredno z samochodu :) Rano świeciło słonko, teraz chmury coraz cięższe .... tylko patrzeć jak lunie! Wszystko mnie boli :O z nosa cieknie, w gardle drapie, w kościach trzeszczy :O:O młoda mnie zapowietrzyła :O musiałam odwołać dziś zębologa :O Marzę o ciepłym kocyku, herbatce z cytryną i solidnej drzemce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chorować w czerwcu ? To niezgodne z naturą :P Zostawiam ciepłe i suche pozdrowienia oraz zdrówka życzę -zostaw herbatkę z cytryną, skup się na truskawkach, zawierają masę wit C i żelazo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Tak zaglądam z pracy sobie w wolnym momencie ;) Na zewnątrz skwar, w środku farelka grzeje bo nie idzie wysiedzieć :O końce palców u rąk mi zamarzają brrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po ile u mnie truskawki. W sobote sprawdzę na zieleniaku ;) Jutro Młoda ma obronę mgr. Koło 11tej proszę kciuki trzymać ;) Melduję, że maleństwo w jej łonie jeszcze nie pcha się na świat. I ma rację, nie ma po co ;) Ale rośnie. Oszacowane na wielkość 3200 g, kawał chłopa będzie po 16tym 🌼 Dziewczynki, moje, tzn "nasze" nowe autko jest super. Chciałam nieduży miejski samochód i dostałam. :) Mam nadzieję, że się nie spełnią przepowiednie niektórych zawistnych osób, że francuzy to się strasznie psują. O innych autach to samo mogę powiedzieć. Na szczęście gwarancję mam na 4 lata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Naszata
To ja Naszata. Nie chce mi się logować . Wczoraj upał , dziś smętnie. Cieszę się KAniu że radość u ciebie wielka . Rozumiem że to prezent dla Babci:D:D;) Też bym taki chciała tylko może nie z tej okazji jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×