Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Katarzyna

Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców

Polecane posty

Gość gość
no i nie rozumiesz...i bardzo dobrze ! nie staraj się za wiele rozumieć, bo się spocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Za dawnych czasów to tylko prostytutki miały dzieci z różnymi mężczyznami 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia miała dwoje dzieci każde z innym mężczyzną. Jej historia była jednak bardzo dramatyczna i okrutna (nie na to forum) i nie będę jej tu przytaczać, ale można napisać książkę o tym. Jednak ciemnych Polaczków to nie obchodziło - ofiara do ubliżania na wagę złota. Zaraz po wojnie sama z dziećmi wyjechała 300km od domu tam gdzie jej ludzkie ozory nie dosięgły znała 2 języki obce i miała przedwojenną maturę więc szybko znalazła pracę i jakiś czas później szczęśliwie wyszła za mąż ale już z tym moim przyszywanym dziadkiem dzieci nie miała, bo już nie mogła. Widzę, że dziś nic się nie zmieniło i dziś też by się na nią rzucili i obrzucali błotem tacy upodleńcy jak większość na tym forum. Nic się nie zmieniło.... mentalność ciemnej, średzniowiecznej wsi. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ma 4 dzieci i każde z innym ŻONATYM facetem...i nie muszę pracować, tak tatusiowie o nas dbają :) kilka razy w roku wakacje, piękny dom, domek na wsi, samochód miejski i do jazdy w terenie..życie jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
17.12.13 gość - Piękna historia :classic_cool: Ale zaraz, czy dzieci już mają przerwę świąteczną? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terenia - ty to nawet na prostytutkę nie masz szans...nawet za dawnych czasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być nieźle szpetnym frajerem, aby sobie przygrvchać taką babę i jeszcze cudze bękarty w domu trzymać, hehe. A z drugiej strony nikt normalny by się za takie nie brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
17.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość "Terenia - ty to nawet na prostytutkę nie masz szans...nawet za dawnych czasów" Dzięki za radę, w końcu kto może mnie lepiej uświadomić jak nie profesjonalistka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaż nie, za twoich dawnych czasów ok. 1815 miałabyś jak największe szanse, takie niedomyte, bezzębne, zawszone miały wzięcie na ulicach, wiem, bo oglądam filmy z dawnych czasów :) nawet mogłabyś zagraniczną karierę w Luwrze, gdzie szczali za kotary zrobić...ach, że ta młodość tak szybko ci zleciała...:) a tak...straciłaś szansę na posmakowanie faceta...nawet takiego z ulicy i dlatego taka zgorzkniała jesteś...a i wtedy we Francji nie było ciapaków, to już w ogóle szczyt szczęscia dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
17.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość "takie niedomyte, bezzębne, zawszone miały wzięcie na ulicach, wiem, bo oglądam filmy z dawnych czasów" A może po prostu przeglądałaś swój album rodzinny? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje bliźniaki mają innego ojca, pozostałych ojcem jest mój obecny maż. To nie jest żadna patologia, porostu tak wyszło. Patologa byłoby to gdyby dzieci toczyły sciezki wojenne ,maż żałował na "nie swoje" dzieci, wyliczal, gnebil je. To byłoby chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad sie biorą takie zawistne kobiety? Sama mam synka jednego wiec oczywiste ze z jednym mężczyzną ale nie moge przewidziec jak poukłda sie moje zycie. I co w momencie jak sie nie ułoży zamykac sobie drogę żeby być szczęśliwą?? Patologia to zostac z facetem co bije a nie wyjscie za mąż drugi raz. Patologia to gdy dzieci chodzą głodne i zaniedbane.Życze Wam drogie kafetarianki abyści same na własnej skórze przekonały sie jak życie może sie poukładac a raczej nie poukładac. Wam też sie to może przytrafić. Może sie przydazyc rozwód i nastepnie mozna ponownie kogos pokochac wiec wtedy z tą osobą chce sie miec dziecko. To naturalne,żadna patologia. Zal mi was, autorka chciała porozmowiać z matkami którym poukładało sie tak jak jej ale wy jak zwykle czekacie tylko aby ubliżać. Co to musi byc za zawiść żęby kobieta kobiete obrażała zamiast sie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 20:36 bravo...ale obawiam się, że te france nie zrozumieją przesłania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
17.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość "Patologia to zostac z facetem co bije" Tak, ale większą patologią jest wziąć sobie damskiego boksera za męża 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O znalazła się znawczyni obyczajowości, bo oglądała ''filmy z dawnych czasów'', czyli z jakich, kiedy je nakręcano, w Luwrze, podczas wojen napoleońskich, w starożytności?? Pewnie miałaś na ''myśli'' Wersal i markietanki. Jesteś ofiarą nowego systemu edukacji? Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe mocno nadużywane jest słowo "patologia" . Radzę zajrzeć do słownika większości z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, ale większą patologią jest wziąć sobie damskiego boksera za męża " ___ A to ciekawe bo raczej zaden mąz nie bije przed slubem ani świeżo po ślubie. Nie każdy od razu musiałbyc alkoholikiem , alkoholizm rozwija sie latami a jak pojawia sie alkohol to pojawia agresja. Wychodząc za mąż kobieta nie wychodzi za hazardziste, Faceci są słabi psychicznie i takie problemy ich dopadaja nie radza sobie z tym. Wiec żadna kobieta nie wychodzi za mąż za pijaka czy damkiego boksera. Boże widzisz i nie grzmisz. Skad takie płytkie myslenie. Oby Twój mąż nie okazał sie alkoholikiem bo nie wiem co zrobisz ze swoim zyciem biedna istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
17.12.13 gość - A ile kobiet sied******onkubinacie z takimi degeneratami i zamiast od nich odejść to robią sobie z nimi dzieci? Widziały gały co brały. Człowiek się nie zmienia tak łatwo, po prostu niektóre dziewuchy mają zbyt długo różowe okulary na oczach i nie dostrzegają tego z jakim marginesem obcują 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Na ch/uj oni cenzurują normalne wyrazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 Terenia 0 17.12.13 gość - A ile kobiet sied******onkubinacie z takimi degeneratami i zamiast od nich odejść to robią sobie z nimi dzieci? Widziały gały co brały. Człowiek się nie zmienia tak łatwo, po prostu niektóre dziewuchy mają zbyt długo różowe okulary na oczach i nie dostrzegają tego z jakim marginesem obcują lapka.gif _____ Ale Tobie chyba nic do tego. Nie mamy prawa nikogo oceniac, ponadto nie taki był temat!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może ja przypomne temat brzmi :Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców . Czy są tu takie? Chętnie porozmawiałabym z innymi takimi mamami jak ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nie umiecie czytać to do widzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41...nie zrozumiałaś "przesłania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że jak się z jednym facetem nie ułożyło to nie powinno się pchać w kolejny związek i robić kolejnego dzieciaka. To dziecko powinno być na pierwszym planie i taka mamusia swoje miłości i swojego gza powinna schować głęboko do kieszeni. A układanie sobie życia, szukanie miłośc***owinno nastąpić jak dziecko będzie w miarę samodzielne i będzie rozumiało sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm to może jeszcze raz i w koncu dotrze . temat brzmi :Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość no i nie rozumiesz...i bardzo dobrze ! nie staraj się za wiele rozumieć, bo się spocisz usmiech.gif # wystarczy że ty się pocisz podstawówko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mają rozumieć jak to rynsztok bez wykształcenia sączy piwo pali fajkę i siedzi na Ciążowym bo FAJNIE tu jest no przestań niech sobie piszę bieda bez orgazmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 dzieci z różnymi ojcami i nie uważam się za patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie możecie mieć ile chcecie i z kim chcecie co mnie to pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oceniacie innych a same jestescie gorsze najłatwiej sie podbudowywac czyimiś problemami radze zajrzec najpierw do słownika co to jest patologia bo uzywacie a nawet nie rozumiecie tego słowa ja osobiscie nie jestem zeby 3 razy miec dzieci z 3 innymi ojcami bo ciezko potem, jest tym dzieciom na tym brutalnym swiecie ale jadac po kims nic nie dokonacie szkoda ze tak pustych ludzi jest nie myslacych co pisza i rania innych słowami nie wiedza nawet co znaczy byc w takiej sytuacji kazdego moze to spotkac maz ci umrze pokochasz faceta i moze on nie ma dzieci i chce miec z toba to normalne ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×