Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Katarzyna

Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców

Polecane posty

Gość gość
dwojka to jeszcze jeszcze. ale trojka i wiecej????? jak tak mozna sie puszczac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię to interesuje nieszczęśliwy człowieczku żal dopę ściska że ty nie masz z kim pobaraszkować nie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam z kim baraszkować i nie muszę kilku mężczyznom rodzić dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Ja również mam 3 dzieci, każde z innym. 1 męża zostawilam, błąd młodości.. zupełnie do siebie nie pasowalismy , drugi partner 5 lat razem, córeczka, zostawił mnie. Z trzecim jestem w ciąży i błagam Boga żeby znów coś mi się w życiu nie p o pi e przy lo , bo źle się z tym czuje, głównie przez takich ludzi którzy patrzą na to jak na patologie. Moje dzieci są bardzo zadbane, mądre, niczego im nie brakuje ale taka matka która wisi na mopsie i ledwo na cokolwiek starcza, pije itd zawsze będzie się czuła ode mnie lepsza bo ma dzieci z jednym facetem. Pozdrawiam kobiety którym też się tak życie ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też taka mama - a ojcowie twoich dziec**płacą alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Mój bbyły mąż tak, 300zl. Drugiego nie podałam jeszcze o alimenty. Od czasu do czasu da mi stowke ale to raczej mi nie pomaga. Mi jest wstyd szczerze mówiac iść do sądu, stać tam przed tymi ludźmi. Mam uraz po rozwodzie..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmujcie sie dziewczyny głuppimi komentarzami, w zyciu roznie bywa, a te wszystkie "swiete" wyzywajace od patologii niech pamietaja ze fortuna kołem sie toczy, nikt nie wie jak mu sie zycie ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Do gość 19.14, dziękuje za słowa otuchy.. każda z nas wolałaby pewnie być do końca życia z jednym partnerem, ale niestety życie często weryfikuje nasze plany i marzenia.. niektórych błędów nie da się naprawić.. niektóre rzeczy nie zależą od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalyscie dzieci jak sie czuja majac matki kur/wy? Jak to jest jak na Dzien Dziecka przychodza rozni tatusiowie :D w odwiedziny do roznych dzieci. I wspolnie siedza ci tatusiowie i wymieniaja sie uwagami jak dawalyscie im dup/ska?Albo jeden tatus jest wiekszym draniem od drugiego i nie przychodzi wcale. A dzieci licytuja sie ktory tatus wiecej lat w pudle przesiedzial? Albo ktory lepiej mamusi po ryju nakladl? Hahahahahahaha :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trollu brzydko od ciebie pachnie :( DYSFUNKCJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktoś wreszcie wytłumaczyć dlaczego z każdym facetem robicie sobie dziecko ? Ja miałam kilka związków ale dziecko mam tylko z moim mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Gosciu , po pierwsze moi byli faceci nie przychodzą do mojego domu. Dzieci jeżdżą do nich. Mój partner w życiu by się na to nie zgodził. Ja też źle bym się czuła,, byli też i przede wszystkim dziec****oza tym sepią się na paliwo:-) wiadomo ze życie głównie toczy się u mnie, dzieci do tatusiow jeżdżą w weekendy tzn albo sobota albo niedziela na kilka godzin. Co to znaczy d**py dawała? Mogą dyskutować n temat braku zabezpieczenia, lekkomyslnosci, naiwności ale ku*wa nikt w celibacie nie żyje, umówmy się. Te co się zabezpieczają albo usuwają ciążę ale bzykaja się na prawo i lewo są porządne tylko ze względu na to nie zaszły w ciążę? To może pogadamy o kobietach które mają męża rogacza , który wychowuję nie swoje dziecko a nawet o tym nie wie? No ale nazwisko jedno, to już nie patologia a mamusia święta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matkooo 3 dzieci i każde z innym :( ale z was latawice Nie umiecie sie zabezpieczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna nie ma się z kim pukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedne dzieciaczki i maja matki k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Ja oopuszczam w takim razie konwersacje.. ciekawe czy prosto w oczy byś mi tak powiedział/a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) aż taka brzydka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzisz że to TROLL ona się tym karmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No penie ze bym powiedziała ...soryyy 3 dzieci i każde z innym facetem to jest szmacenie sie ....no chyba ze jesteś d***** to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość usmiech.gif aż taka brzydka jesteś" chyba ty skoro z każdym nowo napotkanym facetem musisz sobie zrobić bękarta ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 dzieci.. pierwszy mąz zaczął mnie bic jak jeszcze byłam w ciązy.. zostawiłam go, teraz mam normalna rodzinę. I tak..wstyd mi jest że dzieci mają różnych ojców . I tak byłam na tyle mądra że nie dałam mojemu ex zrobić sobie 2 dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
Mocna w gębie anonimowo na necie. Życzę Ci idealnego życia i trochę więcej wyrozumiałości i pokory;) a o moje dzieci się nie martw, w wiadomościach o nich nie uslyszysz .. ze np. W beczkach zakopane są itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) skarbie pomyliłaś się mam 5 z jednym :) a TY TROLICO aż tak cię boli że musisz innym ubliżać tępa bękarcico !@!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_187
Witam, ja chcialabym sie wypowiedziec w tym temacie bo przygladalam sie na taka sytuacje od urodzenia, moja mama urodzila swoje pierwsze dziecko niestety dziecko bylo z wpadki, przygody . Poznala mojego ojca, urodzilam sie ja, nastepnie moja mlodsza siostra. Jako, ze moja starsza siostra miala innego ojca ( z ktorym nie miala kontaktu) zawsze byla traktowana gorzej, lecz nie przez rodzicow, ale przez matke mojego ojca, bedac dziecmi to zawsze ja i moja mlodsza siostra dostawalysmy prezenty, starsza nie dostawala nic chociaz babcia widziala jak jest jej przykro kiedy widzi swoje mlodsze siostry ktore dostaja prezenty, slodkosci czy nawet zwykly napoj ktorego moja siostra nie dostawala tylko dlatego ze jej ojcem nie byl syn mojej babci. Na miesjcu matek ktore maja dzieci z roznymi mezczyznami, jesli stworzyly rodzine i widza ze np taka babcia nie akceptuje tego dziecko od innego ojca, radze naciskac****orozmawiac na ten temat, wspomniec ze dziecko to dziecko, nie jest niczemu winne a taki 'prawdziwy' wnuczek patrzacy na taka sytuacje traci szacunek do babci ktora dyskryminuje jego rodzenstwo, wiem po tym co ja widzialam i niestety, szacunku do takiej osoby sie nie ma lub jest on duzo mniejszy niz byc powinien, rodzenstwo zawsze jest najwazniejsze albo powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie inteligentniejsza dziewczyna usunie ciążę niż urodzi i będzie się tułać jako samotna matka. ja dla tych które wpadną ale usuną i naprawią swój błąd mam większy szacunek niż do tych które urodzą bękarta i będą sobie szukać jelenia co by na niego łożył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też taka mama
U mnie na szczęście dzieci są traktowane równo przez wszystkich... współczuję siostrze, Wam też, bo pewnie też wolalyscie z młodsza siostra, żeby babcia traktowała wszystkie równo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie inteligentniejsza dziewczyna usunie ciążę niż urodzi i będzie się tułać jako samotna matka. ja dla tych które wpadną ale usuną i naprawią swój błąd mam większy szacunek niż do tych które urodzą bękarta i będą sobie szukać jelenia co by na niego łożył 2 s.z.m.a.t.o trolowata od ciebie nikt nic nie chce chyba że ....e to też niee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu bękarcie ciebie stara nie wyskrobała nie musiałabym tego g***a czytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×