Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Katarzyna

Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców

Polecane posty

Gość gość
-> gość 19.12.13 - Święte słowa, podobnie pisałam wcześniej. Nie miałabym za grosz szacunku do rodziców gdyby, któreś z nich miało nowego bachora z kimś obcym, nigdy bym tego nie zaakceptowała jako ''rodzeństwa''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kobiety z 11:14- idą święta ,jak Ty je spędzisz w atmosferze takiej nienawiści do innych w sercu?to chyba musi az bolec tak nienawidzić swiat wokoło.Mama i tata niczemu nie są winni ze jesteś i patrzysz na ludzi tak jak o nich piszesz. To Ty jesteś PATOLOGIĄ. Jakims wybrykiem natury z takim mysleniem i nienawidzeniem ludzi, których nawet nie znasz. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i Bogu z dużej litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jestem ze zdrowej rodziny, napisałam tylko swoje zdanie, jako, iż jest to forum mam prawo do wolnej wypowiedzi, dla mnie osobiście to wstyd, nigdy bym takiego losu nie zgotowała dla własnych dzieci, jak takie rodzeństwo może się kochać, Wy jesteście matkami? Boli Was to, że jesteście takie niezdarne, że macie 3 z innymi, ale wstyd, ja akurat jestem z kochającej się rodziny i moi WYKSZTAŁCENI rodzice nigdy nie pozwolili by mi spotykać się z synem takiej kobiety, ani mojemu rodzeństwu, to obleśne, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba z 11:14 pisze z tego samego komputera i id!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę....Nie mieszaj wiary w taką nienawiśc jakiej jesteś przedstawicielko. Nie kalecz instytucji rodziny , której definicja może być rozna. Ty pochodzisz z kochającej się rodziny?Śmieszne i nie wymaga komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy Ty taka religijna jesteś, jak masz 3 bękartów i każde z innym:)haha chyba nie wiesz co to religia, skoro jednemu przysięgałaś wierność i uczciwość a robisz sobie i dzieciom wstyd i walisz się od razu z zapłodnieniem, płodna krowo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkreśliłaś WYKSZTAŁCENI znaczy po podstawówkach często musiałaś się za nich wstydzić a matka co sprzątaczka w szkolę z tąd ta nienawiść i patologia echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pisze z tego samego, normalna konwersacja, nie strasz ,nie tym id, bo mi możesz g***o zrobić:) to ja raczej mogę Cię oskazyć i zgłosić na policję, że masz prawo do moich danych osobowych. jest na to paragraf. sprawdź z jakiego komputera pisze i do kogo należy to się zdziwisz bo akurat mój brat ma bardzo dobre relacje z policją, akurat jest policjantem i na prawie się zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dzieci z 3 roznych ojcow,ale nie oceniam innych.Nie jestem nadmiernie religijna. Staram się szanować innych ludzi-ot co. Internet to straszne bagno. Ze swoim światopoglądem wyjdz dziewczyno do ludzi, do ludzi wykształconych,milych,sympatycznych. Wśród takowych nie będziesz mieć akceptacji, potwierdzenia twojej nienawiści i wulgaryzmów. Z towarzystwa ludzi na poziomie bylabys natychmiast wykluczona a bajki o swojej w twoim ułomnym przekonaniu normalnej rodzinie możesz sobie darować. Oby takich "normalnych rodzin" jak najmniej a z ludzmi tobie podobnymi mieć jak najrzadziej do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie muszę tłumaczyć się z zawodu moich rodziców, bo tutaj mogę być każdym, już swoją opinię w tym temacie wydałam, święta jak najbardziej w rodzinnym gronie, rodzinnym znaczy, że ja i moi BIOLOGICZNI rodzice usiądziemy do stołu, podzielimy się opłatkiem jak przystało na normalną rodzinę, i kochające się rodzeństwo, będzie mama, tata, który jest naszym tatą i dziewczyny braci z normalnych domów, gdzie każdy się szanuje i kocha i nie mają rodzeństwa przyrodniego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tłuku z 19.12.13 - 'popacz' w 'słownika'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo zainteresowałam się twoim światopoglądem. .Rodziny patchorkowe to patologia, Rodzenstwo przyrodnie to patologia. Ok. Co jest jeszcze dla ciebie patologią? Pytam z czystej ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślić się idzie że ż tego smego po typie wypowiedzi ona tak na każdym topiku masakra i to od rana do nocy zalogowałaby się a potem szczekała a nie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że moi znajomi też nie akceptują i "krzywo" patrzą na takie "rodziny", ja rozumiem i mogę zaakceptować że komuś nie wyjdzie, ale po co robić sobie dziecko z kolejnym mężczyzną, jak się będzie czuło to pierwsze, jest często tak, że mąż staje się brutalny, alkoholik itp, kobieta ma drugiego, ale po co od razu dziecko, tego nie mogę zrozumieć, i nie mówię, że jestem z idealnej rodziny, bo akurat jak to w każdej bywa, są dni gorsze aczkolwiek patologią nazywam kobietę, która robi dzieci z każdym innym i nie mam tu na myśli ani nie brałam pod uwagę kobiet które mają dzieci z "jednego faceta". Jestem sympatyczną dziewczyną, ale nie dla takich kobiet, z dala się od takich trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s******loj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość tłuku z 19.12.13 - 'popacz' w 'słownika' @ miało być tak s/p/i/e/r/d/o/l/o/j :) bo se popacze buhaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadanie dzieci wiecej niz z 1 partnerem jest paologia?od kiedy? chyba jedynie w Polsce,gdzie rzadzi ksiadz liczba partnerow z ktorymi ma sie dzieci ma sie nijak do moralnosci drogie krzykaczki one maja dzieci, nie usunely,nie wyrzucily,kochaja je i sa szczesliwe co was obchodzi z iloma tatusiami? nie wsadzajcie swoich nosow pod cudze spodnice! rozejrzyjcie sie dokola czy wszystko w waszych rodzinach zwiazkach jest takie idealne? mezus wzorowy i wierny hehe ,dziecko idealne wrecz geniusz a wy super laski gospodynie i zony???to skad w takim razie to forum?bo ono zyje jedynie dzieki takim pustakom jak wy,bo to wy je tworzycie! kogo byscie pytaly o kupke ?jak ubarc dziecko ?i czy jestescie w ciazy 24 h po stosunku przerywanym? dlaczego wiekszosc polskiego spoleczenstwa jest tak zawistna,nietolerancyjna> i kto ma parwo wyznaczac nory moralne? jedynie my sami dla swojego zycia. mnie nie obchodzi z kim spi moja sasiadka,kto jej dziecko zrobila,to jest jej sprawa!nie macie prawa nikogo oceniac,same nei bedac idealne;)choc wiekszosc tutaj za takie sie uwaza ;))))) niektore z was sa albo tak naiwne albo naprawde niewiele przezyly niepoprawna naiwnoscia jest bowiem wiara w nierozerwalnosc wiezi malzenskich i utpie w zwiazku.nic nie jest na zawsze i mozecie to argumantowac jak tylko chcecie to nie zmienicie tego. zadna z was nie wie jak potoczy sie jej zycie czy maz np nie odejdzie do innej? i co wtedy? mg waszej glupiej teorii MUSICIE zostac samotnicami zyjacymi w celibacie do konca zycia bo katoliczka wie,ze rozwodu koscielnego nie ma .i co powiecie? skonczcie z tym zaklamaniem.kazdy ma prawo do szczescia a wy jestescie zwyczajnie podle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej martwi mnie kto jest taki " mądry" że wie jakie mam id, tym się chyba zainteresuje, kto ma takie dane i dostęp, wyciągnę konsekwencje, forum jest dla każdego, ja nie przesiaduje tutaj całymi dniami, bo mam studia i pracę, dodaje do ulubionych i zasięgnę rady brata kto teraz może mieć dostęp do jego id....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie rozumiesz lalo ze ktoś sobie jaja z ciebie zrobił i napisał sobie ot tak ze zna twoje id?:)widać zes 18 letnią, nie znająca zycia osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POPIERAM KAŻDY MA SWOJĄ DOOPĘ I POWINIEN NA NIĄ POPACZEĆ :) albo na błędy ortograficzne uwielbiam jak magystry piszą popacz w słownik pewnie w monitor by wlazła tępa krowa ach jak ja bym miała takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, popieram przedmówcę, nie wiadomo jak nam się ułoży aczkolwiek nadal zostaje przy tym, że jak dzieci to z jednym ojcem, zdania nigdy nie zmienię, i z daleka będę się od takich dzieci i rodzin trzymała. Dla mnie to nie do końca normalne, na pewno by ludzie się na mnie krzywo patrzyli. Powrócę do tego tematu, bo sprawdzę kto ma takie dane moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytając ten temat dochodzę do wniosku,że kraj uważany za jeden z najbardziej rozwiniętych i 2 pod względem zamożności Francja to patologia tutaj rodziny patchworkowe sa czymś jak najbardziej normalnym i bardzo sie je wspiera np przez mediatorów i inne służby.jak można myślec w takich kategoriach? i to Polskę postrzegają jako skrajnie patologiczną.alkoholizm,rasizm,nietolerancja nadmierna agresja dewotyzm i korupcja z tym kojarzy się Polska w Europie i to się widzę prędko nie zmieni skoro dla społeczeństwa wazniejsze jest ilu ojców mają dzieci 1 kobiety niż poprawa jakości życia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalą nie jestem, bo mam 24 lata, dodaje do ulubionych i się okaże kto będzie odpowiadał za sprawdzanie moich danych, dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trudno, żebym tolerowała rodziny g******e :O gdzie matka nie potrafi szparki trzymać zwężonej choć przez chwilę i popuszcza każdemu i to z efektem, a kolejne dzieci już skrzywione zacieszają z tego faktu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że id może sprawdzić tylko policja w razie popełnienia przestępstwa, taki mi brat mówił, teraz jestem w szoku...nie wiem co z tym zrobię, bo zostałam niesłusznie oskarżona o to, ze pisze do rana do wieczora i ktoś ma dane mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ten kto sprawdzil twoje id to policja??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość no trudno, żebym tolerowała rodziny g******e pechowiec.gif gdzie matka nie potrafi szparki trzymać zwężonej choć przez chwilę i popuszcza każdemu i to z efektem, a kolejne dzieci już skrzywione zacieszają z tego faktupechowiec.gif # rany ty naprawdę nie masz swojego życia co cię obchodzą czyjaś szparki to niesmaczne normalnie jak moja zdewociała sąsiadka cały dzień w oknie no obrzydliwa jesteś i czy ci się podoba czy nie z racją jest jak z doopą każdy ma swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak zawsze autorka szukała matek takich jak ona by podzielić się doświadczeniami zapewne ale zamiast tego wpadły tu same wredne suki co czytać nie umieją do kogo był skierowany ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się nadal takie g***o nie podoba i nie przeszkadza mi, że wyżywasz mnie od dewotek mimo, że nie jestem wierząca:) obym się Twoją głupotą nie zaraziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×