Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Cześć dziewczyny, u mnie jest 27 tc, miałyście może robione echo serca płodu? Mój ginekolog dwa razy nie mógł zrobić dobrego przekroju 4 komór serca bo maluch tak się ułożył i wystawił mi skierowanie na echo serca. Widziałam ten proszek Lovela wczoraj w Lidlu, były też chusteczki nawilżające. Moja siostra prała w Loveli ubrania swojego synka i nigdy nie miał uczulenia. Ale chyba wolę kupić większy niż ten 2,2kg. W Selgrosie widziałam 5kg bodajże za 40zł i płyn do prania i płukania tej serii. Mogę wam polecić też przecenę ubranek dla niemowlaków w Selgrosie. Body były przecenione z 8,60 na 4,99 a pajacyki z 17,10 na 9,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja byłam wczoraj na wizycie. Wszystko ok. Jeśli chodzi o echo serca to nic na ten temat nie wiem. Wiem tylko że podczas USG połówkowego lekarz ocenia rozwinięte już organy, w tym właśnie serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pracujecie jeszcze? Czy już korzystacie ze zwolnień lekarskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zwolnieniu od 23 tc jakoś, od połowy stycznia. Jak wam brzuszki rosną? Ile macie cm w obwodzie? mi juz jakos czasami cięzko buty zalozyc, a przeciez brzuch jeszcze urosnie duzo bardziej... Jeszcze bierzemy ślub cywilny 1 marca, szykują się wydatki i stresy, wiec kupno wyprawki przekładam na pewno na połowe marca ja odetchnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Hej Dziewczyny, juz tu u Was pisalam, troszke mnie nie bylo ale nadrabiam czytanie :-) Jesli chodzi o Echo serca maluszka to Ja mialam skierowanie bo cos wychodzilo nie tak, ale na szczescie po szczegolowym spr. U specjalisty wszystko jest dobrze! Pewnie juz pisalyscie na ten temat ale jesli mogly byscie Mi doradzic, z jakiej firmy kupujecie kosmetyki dla maluszkow? Ja dalej nic nie mam, ale mysle ze po tych badaniach w 30tyg kupie wszystko. Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja nie mam pracy w ogóle, jak juz pisałam kiedyś. W środę mój mąż ma w końcu wolne więc jedziemy kupić trochę rzeczy dla dziecka: łóżeczko, pościel, rożki itp. Ubranek w sumie kupowac nie muszę bo jak mnie obdarowały szwagierki i siostra to samych bodziaków mam chyba z 40 szt :D A i tak wybierałam tylko te rzeczy w lepszym stanie no i takie raczej dla dziewczynki albo uniseks - one wszystkie mają synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
U Mnie jutro zaczyna sie 28tydz. Od 2tyg jestem na zwolnieniu z powodu zbyt czestego twardnienia brzucha, leze prawie przez caly czas biore magnez i luteine, juz jest lepiej. Juz bym chciala kwiecien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Hej Paula :) Jeśli chodzi o kosmetyki to dziewczyny stawiają głównie na nivea i babydream z rossmana. Co do brzuchów to mi tez już ciężko buty założyć ale ogólnie to brzuch mam mały jak na 6 m-c. Dopiero teraz dobiłam do swojej wagi sprzed ciąży. Ale lekarz nic nie mówi więc chyba wszystko ok. My, tak jak już pisałam, kupujemy już większe rzeczy z wyprawki a zastanawiam się kiedy te drobniejsze - jakieś butelki, smoczki, kosmetyki itp. Kiedy Wy to kupujecie? Ja jestem w 26 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w obwodzie teraz 85cm. Przed ciążą miałam 61cm. Wczoraj się ważyłam. Już 9 kg na plusie. Masakra. Przeraża mnie to tempo. Tak jak pisała koleżanka wcześniej najprawdopodobniej kupię coś z NIvea i BabyDream. A już na pewno oliwkę Ziaji dla niemowląt, ponieważ urzekł mnie jej zapach. Z wyprawki brakuje mi aspiratora do nosa i smoczka, bo apteka jakoś nie po drodze a specjalnie mi się nie chce chodzić. Nie mam też ochraniacza do łóżeczka, prześcieradeł i przewijaka. Czekam aż mąż zabierze mnie do Ikei i tam kupie te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
O kurcze to widzę, że ja się zostałam bardzo w tyle z tą wyprawką. Musze już powoli kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam kupować trochę wcześniej bo przewidywałam że będziemy na wiosnę zmieniać mieszkanie, co będzie wiązało się z dodatkowymi wydatkami. W marcu wybieram się do Ikei dokupić brakujące rzeczy. Kosmetyki i pieluchy kupię na początku maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
26majj Nie przejmuj sie Ja nie mam wogole NIC!l Ale nadrobimy, zeby tylko nie bylo Nam Ciezko chodzic dluzej za jakis czas. A jak z wozkami? Macie wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciuchów to ja mam dwa kartony. Oprócz tego każda z sióstr kupiła po reklamówce. Tak samo mama :) Mój mąż mówi że nasza córka będzie się ubierać lepiej niż ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Wózek to mam akurat kupiony chyba jako jedyna tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już mam wózeczek:) ostatnio byłam kupić:) Ja tez byłam wczoraj u lekarza i narazie nic nie mówił żeby robić echo serduszka, tylko przy usg powiększał serduszko i widział na wykresach jak pracuje:) Ja tez dopiero miesiąc po ślubie cywilnym:) stresik był ale dałam rade:D I nie jesteście jedyne z brakiem wyprawki:P bo ja tez prócz wózka i wanienki nic nie mam, ale wszystko czeka u siostry, tylko muszę znaleźć czas żeby po to zajechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co za cholerstwo wisi w powietrzu?? Masakra jakaś jestem tak chora,że szook. Pół nocy nie przespałam,a dzisiaj jak na złość sobota i lekarz nie przyjmuje.. Czosnek,miód i mleko nie pomagają.. Leżę opatulona po uszy i piję herbatę z cytryną,a już się cieszyłam,że po raz pierwszy w życiu od października nie miałam poważniejszego przeziębienia.. Na szczęście gorączki nie mam... Jak na złość;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Mysle tez o butelce, zamierzam karmic piersia ale na wszelki wypadek chce kupic jedna, myslalam zeby kupic ta Avent. A mleko kupujecie na wszelki wypadek? A i jeszcze co do smoczkow tez trzeba miec? Czy ktoras z Was zamierza rodzic w Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Dzoana to faktycznie fatalnie, jeszcze weekend! Na pewno musisz sie wylzec! A masz temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
A teraz doczytalam ze nie masz goraczki! To dobrze, jak wylezysz powinno przejsc. Zdrowka! Ja obecnie 28tydz. + 5,5kg Narazie wydaje Mi sie ze nie jest zle, ale cos czuje ze ta waga jeszcze sporo urosnie :-\ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie, temperatura w normie.. A co do butelek to właśnie mój facet chce kupić z Aventu,a ja zastanawiam się nad butelką z TOMMEE TIPPEE, jakaś niby nowość,ponoć bardzo podobna do AVENTU,tylko i wyłącznie różniąca się cenami.. Mleczka nie kupuję, jak będzie trzeba to się kupi.. Dziewczyny nie dmuchajmy na zimne, będziemy miały pokarm i nasze maluchy nie będą chciały butli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja butelki mam zamiar kupić dwie, jedna małą muszę dokupić do laktatora (dostałam od siostry) a druga tak na wszelki wypadek. Smoczek tez kupię, koszt niewielki a może się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piripiri
Witajcie :) też mam termin na maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna kawa bez mleka dziewczyny raczej laktator zostawiają na późniejszy czas i wstrzymują się z zakupem.. Ja osobiście dostaję z Aventu od bratowej.. Piripiri witaj w naszych skromnych progach :) Co do wagi to brzuch rośnie jak oszalały. jestem w 25tc a już mam +10kg.. Ale pocieszam się,że tylko w ciąży mogę tyle przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 27 tydz +9kg. O kupnie laktatora nawet nie pomyślałam. Jeżeli zajdzie taka konieczność to kupię. Ale nawet nie wiem do czego on miałby mi się przydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 26 tc, i mam na plusie 6kg:) ostatnio przez 2 tygodnie przytyłam ok 2kg!, masakra:P ja dostałam od siostry laktator ręczny z canpol babies, może sie przyda:) butelke do tego mam, ale smoczka nie mam, zastanawiam się czy kupować drugą butelke czy używać tej z laktatora.. Paula, a jak długo zażywasz luteine? bo ja od 20 tc i mam bardzo śmieszny skutek uboczny w postaci, jak to ktoś kiedyś śmiesznie napisał "sutków jak wentyle od stara":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jeżeli chodzi o laktator... Jak dziewczyny dostały za darmo, no to luz. Fajnie mieć. Ale co jak kupisz drogi laktator, a po porodzie okaże się że nie masz pokarmu to na co Ci laktator? Po drugie, będziesz ściągać pokarm i karmić dziecko butelką? Najbardziej laktator może się przydac jak wrócisz do pracy i będziesz chciała zostawiać pokarm dla dziecka. A i tu z zakupem warto się wstrzymać bo nie wiadomo jak długo będziesz miała pokarm. Ja na Twoim miejscu wstrzymałabym się z kupnem do momentu powrotu do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, jak narazie to to jest nie potrzebny wydatek, skoro nie wiadomo czy sie bedzie go uzywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×