Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Najśmieszniejsze jest to, że od tej chwili, kot jak jest na dworze i chce wejść do domu a widzi mojego to się cofa i przedłuża sobie spacer - na co mój mówi - Dziwny ten nasz kot, nie chce wejść do domu jak mnie widzi :) I tak się cieszę, ze nie zdjął wanienki i nie wpadł na pomysł kompania kocika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja uśmiałam się z Twojego! Jaki zdziwiony że kot ucieka na jego widok ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja odzywam sie co jakis czas jak mam czas i mały spi :) byłam dzisiaj na ktg tetno wzorowe jestem w 36 tyg od srody wchodzi mi 37 tydz połozna mowiła ze macica sie napina ale jescze nie na poród prawdopodobnie bede miała cc ze względu na to ze pierwsza ciaza sie zakonczyła cc chciałam naturalnie ale raczej odradzają chyba ze samo sie wszystko zacznie i bedzie ładnie postepowało to wtedy nie przerwią cc mam nadzieje ze tak bedzie a jak nie to na przełomie 37/38 mam sie zgłosic na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie przed chwilą dzwoniłam do swojej Lek,aby dowiedzieć się jaki wynik GBS i okazało się,że jest dodatni,kazała się nie martwić i powiedziała,że zostanie podany antybiotyk.. mój pojechał do pracy na 14,zadzwoniłam powiedzieć mu,że wynik wyszedł dodatni,a ten już panika..co ja się z Nim mam.. od wczoraj strasznie mnie boli głowa coś strasznego... A przeczytałam coś tam o tym L4.. ja mam termin na 29... teraz mam zwolnienie do 19,ale Lek powiedziała,że 19 wystawi mi jakoś do początku czerwca,żeby mi czasem,żaden dzień urlopu nie śmignął.. to już chyba zależy od lekarza jak wystawia l4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to zalezy od lekarza ja dostałam od 30 04 do 4 06 czyli ponad miesiac teraz a wczesniej dawał mi tak na 28 29 dni w zaleznosci od terminu wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zwłaszcze te co mają termin na dniach, odszedł Wam już ten czop śluzowy? bo mi wczoraj po południu - od razu mówię że nie da się tego pomylic ze zwyklym śluzem... i narobiłam sobie nadziei że niedługo urodzę! a tu byłam dzis na KTG i lekarz mnie badał, mówi że szyjka jeszcze długa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zaden czop raczej nie odszedl, nie zauwazylam nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam czytając Wasze wpisy o mężach;D faceci to są takie kochane wieczne dzieci;) -- Ja tez mam problem z pamięcią i wszyscy dookoła na tym cierpią, okropne to jest, mam nadzieję że to zaćmienie mózgu szybko minie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39wiosen gratuluję. życze zdrówka dla ciebie i maluszka:) a gdzie rodziłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajagoda
MałaMi mój Kubuś w 37 tygodniu ważył 2600, a jutro się dowiem ile po tygodniu przybrał na wadze :) 39wiosen gratuluje i zyczymy zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnie USG miałam w 32 tyg i moja mała ważyła ok 1900. I nawet nie wiem czy to tak standardowo, czy mniej, czy więcej. W środę idę na kolejne USG i się dowiem ile waży teraz. Może ktoś miał USG w 32 tyg i porównamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mi- raczej stanadardowo. ja mialam usg w 32tc i mały ważył 2.200 lekarz powiedział że dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek równiez "ważył" w 32 tc 2200 w 36tc 2800 :) urodzony 12 przed terminem 3200 :) więc wcale dużo nie przybrał i dobrze ;) Mojej siostry córeczka dzień przed porodem którego nic nie zapowiadało a była na kontrolnej wizycie,miała niby ważyć 3200 a urodziła się 3750 ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flavia, MałaMi moja córcia to kruszynka bo w 32 tc ważyła 1750 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redka moja dokładnie 1884g. To chyba też nie jest super dużo. Bliżej jej raczej do Twojej Alicji niż do chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym nawet chciała, żeby Alicja 3000 nie przekroczyła, zawsze to łatwiej urodzić, a maluszek i tak w swoim czasie przybierze na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
moja Nela w 37 tyg ważyła 2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo mój mały miał ok 2500 w 37 tc, myślicie że do 40 tc moze dobić do 3kg? Jakos mi sie to nie widzi.. mógłby się zdecydować wyjść wcześniej jak to zapowiadał w 33tc, bo chyba se ze mnie jaja zrobił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela myślę że spokojnie dobije do 3 a nawet więcej. ----- Dziewczyny dzisiaj w sklepie znów złapała mnie nera. Ledwo do domu wróciłam. Jak przeszło to zaczął mnie boleć brzuch jak na miesiączkę. Raz sie nasila raz słabnie. Ale raczej nieregularnie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela na pewno będzie miał więcej niż 3 :) z USG pomiar nigdy nie jeest 100% :) xxx MałaMi to za pewne przepowiadające..widzisz ile gwiazdkagda się już męczy.. ja ostatnio mojej gin powiedziałam, co mi od czasu do czasu dolega,to po zbadaniu od razu stwierdziła,że to przepowiadające i na pewno odróżnię je od tych ostaatecznych :) odpoczywaj trochę więcej,nie przemęczaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszyłyście:D Mam tylko nadzieję że będzie dłuższy niż grubszy:P -- Ja też myślę że to przepowiadające, jak ja mam takie skurcze tzn brzuch mi twardnieje to zaczynają mnie plecy boleć tak jakby nerki bo bokach i tc****akby mi brakowało. -- Ja już chce rodzic, mam dość. Wczoraj poszłam na chwile do lumpka bo mój M coś załatwiał z ubezpieczeniem auta, i tak mnie plecy zaczeły bolec i się mi tak słabo robiło, wkurza mnie już to, dziś wogóle jakoś mi hormony szaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela uwierz nie tylko ty tak masz.. jesteśmy już chyba w tym najgorszym okresie ciąży.. Wszystko nas przytłacza i nie mamy już ochoty na nic.. U mnie to samo.. budzę się mam dobry humor wstanę chwilę pochodzę,coś mnie zaczyna boleć,za długo postoje czy coś już się denerwuję,że nie mam siły.. Mój stwierdził,że jest teraz gorzej niż na początku ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest coś takiego jak na początku ciąży tyle że w powiększonej dawce, spać bym mogła godzinami, najgorsze że nikt tego nie rozumie jak ja się czuję i mowią mi że mam iść na spacer a nie siedzieć w domu, ale ja naprawdę nie mam sił na jakiś spacer, dosłownie mi się nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dxiewczyny, spanikowałam i pojechałam. Mój M jest w delegacji i troche bałam sie że coś się zacznie a ja nikogo tu nie mam. Poszłam na oddział, zrobili mi KTG. Lekarz powiedział że coś się tam dzieje. Sa skurcze ale wszystko pozamykane, bez rozwarcia. Kazał mi przyjść jak będą co 15 min. Położna mierzyła mi sprzężną i mówiła że słabo. Możliwe że skończy się cesarką. Jeszcze jutro ide na USG żeby określili wagę małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te skurcze to bardzo bolesne masz? ale czemu cesarka jak wszystko w porządku z dzidzią? może jeszcze rozwarcie się zrobi, albo to taki fauszywy alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położna mierzyła mi miednicę. Sprzężenie zewnętrzne mam 16,5 cm. Powiedziała że mam małe szanse na poród sn. Ale wszystko wyjaśni się jak będzie znana waga małej. Te skurcze bolą jak na miesiączkę. Ale pojawiały się co jakiś czas. Raz mocniejsze raz słabsze. Nie był to ból stały jak to zdarzało się wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa źle doczytałam, no w sumie jakbyś się miała męczyć to lepiej żeby od razu decydowali o cc. Ehh ja się okropnie boję żeby mi tak nie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 3 dni termin a tu nic sie nie dzieje:/ ciężko mi sie juz poruszać i cokolwiek robić a mam jeszcze dwu letnie dziecko w domu wiec nie ma zmiluj, chciala bym miec juz to za sobą. W piątek wizyta u położnej i nie wiem czy nie poprosic o masaż szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki, wróciłam z ktg i u mnie nic się nie dzieje. Mała bardzo dużo się rusza. Tętno w normie, kolejne ktg w przyszłym tygodniu, chyba żeby się coś działo to w piątek. Współczuje Wam bardzo złego samopoczucia. Ja jestem w zdecydowanie lepszej formie niż na początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×