Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Czesc, mi weekend minął pracowicie, pomalowałam 2 pokoje, a jeszcze mamy tyle do zrobienia, że aż mnie to przeraża! Ja na pewno będę jakoś ozdabiać ściany, ale nie mam jeszcze pomysłu jak, myślałam żeby poprosic kolegę, który jest po ASP, zeby on coś namalowal bezpośrednio na ścianie.... ale jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dla małej wszystkie meble białe, łóżeczko, szafę i komodę. Żeby nie było za nudno przy tej mięcie i bieli dodam coś w kolorze maliny :) Upatrzyłam już śliczną lampkę nocną i poduszkę na łóżko. Mam nadzieję że wyjdzie tak jak sobie wyobrażam :) \ A co myślicie o połączeniu szarości z bielą i czerwienią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi Znajomi mają urządzone mieszkanie w kolorach szarość, biel i myślę, że czerwień tam jak najbardziej pasuje.Kolory dla Małej wybrałaś fajne. Ja żeby teraz pozmieniać kolorystykę i meble to musiałabym wywalić całe wyposażenie pokoju. Mam nadzieję, że kolorowe ozdoby dadzą zadowalający efekt przy ciemnych meblach. Czas szybko mija i pewnie zanim się obejrzę, trzeba będzie kupić małej łóżko i meble, ale może do tego czasu uda nam się zmienić mieszkanie na większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w takich kolorach planuję urządzić drugi pokój. Ja gdybym miała już meble pewnie też nie kupowałabym nowych. Ale że nie miałam to mogłam sobie pozwolić na kombinacje. Może poszukaj jakiejś ładnej tapety? W kratkę? Albo w kropki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałabym za bardzo kleić tapety. Myślę, że spróbuję z naklejkami, tylko muszę jakieś fajne i z ładnego materiału znaleźć. Mała ma pościel i łóżeczko z żyrafą, więc może nakleję jej obrazki z kolorowymi zwierzątkami z ZOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam meble wenge i teraz goraczkowo szukam komody w miare taniej w tym kolorze;) co do ścian to mi się strasznie podona takie drzewko na ścianie namalowane i na tym drzewku zdjęcia w ramkach, ślicznie to wygląda, zastanawiam się czy sobie takiego nie walnąć na ściane, tylko nie wiem czy gdzieś znajde taki szablon, ewentualnie siostra artystka pomoze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela wejdź na stronę Agata meble, mają kilka komód w kolorze wenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie moje meble mam w większości z Agaty;) ale takiej komody jakbym chciała to tam nie mają:( jestem wybredna:P właśnie! castorama, wiedziałam że gdzieś widziałam tego typu rzeczy tylko nie mogłam sobie przypomnieć gdzie, dzięki;) jeszcze ewentualnie w liroy merlin może będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię mieć wszystko w jednym kolorze, strasznie mnie drażni jak coś jest inne, i mam problem z łóżeczkiem, bo będzie jasnego koloru i zastanawiałam sie czy go nie pomalować ale nie wiem czy są takie specjalne farby co by dziecku nie szkodziły, bo jak to dzieci lubią czasem lizać ramę łóżeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na kilka elementów z zestawu Togo i teraz jak na niego patrzę to widzę, ze największą przyjemność sprawiłam dziecku, bo będzie mogła przeglądać się w czarnych szklanych drzwiach i odbijać obślinione paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się boję o moje lustro na szafie:D zresztą meble niby matowe ale też się szybko palcują, już sobie to wyobrażam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się oduczyć zwracania uwagi na detale, bo nic nie będę robiła po za opieką nad dzieckiem tylko ze szmatą latała :) mała będzie miała frajdę z brudzenia bo my nawet okien nie mamy a wszędzie drzwi balkonowe, piekarnik też ze szkła czarnego kupiłam. Myślę, ze bez problemu w castoramie, obi czy liroy merlin dostaniesz farbę do mebli dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tak za mężem latam, to teraz będę za dwoma latała:D no popatrze na stronie internetowej a jak nie to zapytam może nawet w głupim małym sklepiku z farbami będą mieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Hej dziewczyny, mam dziś o 15 wizytę u gina, ciekawe co mi powie. Od wczoraj wieczorem mała jest bardzo aktywna i już mnie zaczynają boleć te jej fikołki. Poza tym najbardziej uaktywnia się jak podczas jazdy samochodem albo w kościele na mszy :) x Zazdroszczę Wam tego urządzania pokoików dla dzieci, my mamy tylko jeden pokój i kuchnię, dom dopiero zacznie się budować (tzn. rozbudowywać więc wszystko pójdzie duzo szybciej) więc najwcześniej za jakieś dwa lata będę urządzać pokoik :) Ale musimy kuchnię odmalować, pokój już chyba sobie darujemy. Na ściany więc też nic naklejac nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
A jeśli chodzi o meble to my mieliśmy robione pod wymiar wszytko (mąż jest stolarzem) i mamy duże lustro w szafie, które fascynuje wszystkie dzieci :) Ale się tak pocieszam, że jak mała będzie miała je na co dzień to nie będzie ono dla niej takie fascynujące. Gorzej z piekarnikiem. Wszystko urządzaliśmy z myślą, że to tylko na kilka lat więc mamy zwykłą kuchenkę gazową, więc piekarnik nisko. I my tez mamy pokój w kolorach kremu i brązu :) Meble legno jasne i ciemne. Kupiliśmy takie zwykłe sosnowe łóżeczko (chciałam zwykłe ze szczebelkami, żeby z każdej strony widzieć dziecko jakby co a na jasnych kolorach nie widac tak zniszczeń, np. śladów zębów :) ). Kuchnię mamy za to kremowo - czerwoną. Odmalujemy na takie same kolory. Bałam się trochę tej czerwieni ale wyszło fajnie, poza tym mam czerwone płytki na ścianie. A połączenie bieli, szarości i czerwieni na pewno wyjdzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie mieć w rodzinie stolarza :) my kuchenne mamy pod wymiar a reszta ze sklepu, ale śmiejemy się, że złośliwi z nas rodzice bo wszystkie meble mamy bez pochwytów, więc mała nie za bardzo będzie miała jak otwierać :) U Was też jest taka brzydka pogoda? Ja to nic nie ruszyłam w mieszkaniu. Lenia mam. Mój tylko dzwoni i kontrolę przeprowadza. Wczoraj się źle czułam, chyba przeziębienie, więc wydzwania i co rusz upomina żebym nic nie sprzątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie ciemno szarą sofę. Dokupię do niej czerwoną i białą poduszkę. Ściany będą w bardzo jasnym szarym, mam białe zasłony, czerwone ramy z obrazami. Bałam się trochę że meble nie będą mi pasować bo wszystkie mam w naturalnych kolorach drewna. Stół praktycznie z surowego. Ale nie lubię jak wszystko jest w idealnie pasujących kolorach, odcieniach. Mdłe jest dla mnie takie wnętrze. Dlatego muszę jeszcze pomyśleć nad kolorowymi dodatkami do małej do pokoju. Poduszka i lampka może być za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda jest fatalna ;/ Wieje, co jakiś czas pada. Miałam poprać pościel i wywiesić na zewnątrz żeby się w domu nie ukisiła. A tu psikus! Też mi się nic nie chce, cały dzień leniuchuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to są super czasy, można wszystko kupić w różnych kolorach, fakturach, wszystko dostępne od ręki, nie to co za czasów naszych rodziców, tylko minus jest taki, ze dużo kasy trzeba na to mieć. My mamy kuchnię wenge + białe szkło w górnych szafkach, blat biały, agd czarne, zastawę czarną, a w salonie wenge + czarne szkło i wymyśliłam sobie żeby zmienić z czarnych na białe filiżanki, talerzyki do ciasta i dzbanek też białe błyszczące. Co o tym myślicie? Chyba fajnie będzie wyglądał biały na czarnym szkle stolika kawowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą pasować :) A jaki macie kolor ścian? Może dla odmiany dodaj jakiegoś koloru? Może limonka? Wystarczą poduszki i już jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściany mamy w kolorze ecri z elementami brązu. Kanapa i fotele to skóra w kolorze wanilii. Podłoga wenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,że w kolorze limonki kupiłam doniczki, powkładałam w nie żonkile i storczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Mały ma mieć pokój z gościnnego zrobiony.Tam białe ściany są więc może jakieś naklejki z kolorowymi zwierzakami walnę ale póki co to na razie nic tam nie ruszam bo na początku łóżeczko będzie stać w naszej sypialni.Rok temu wpowadziliśmy się i na razie nie muszę nic malować :)Jedynie co to sobie zamówię nowe rolety rzymskie co by trochę odmiany było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38wiosen ja chyba też zdecyduję się na rolety rzymskie. Muszę tylko zobaczyć je na żywo. Bo chce białe i nie wiem czy nie będą przepuszczać za dużo światła. Białe nie będą na pewno zaciemniać, ale żeby też nie były przezroczyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
MałaMi ja mam w sypialni białe na tym kontury kwiatôw ciemnym brązem pociàgnięte a płatki są bardziej przežroczyste niż tło.A tam gdzie zamawiałam to tyle materiałów,że zawrotu głowy można dostać.Łączyć je można jak tylko się chce. Dla mnie rolety są po prostu bomba i innym też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Pogoda paskudna, nie można nawet wyjść na spacer, coś mnie żołądek boli, spuchły mi nogi i boli kręgosłup. Fatalny dzień :/ A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa miałam was zapytać jaki termometr kupujecie dla malucha? Myślałam nad tym na podczerwień, co na czole się mierzy, ale te tanie podobno przekłamują wyniki a lepszy jest za drogi. Więc teraz pytanie, jaki? Elektryczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zdecydowanie lepszy dzień niż wczoraj. Rano kropił deszczyk, teraz się przejaśniło, ale chłodno i wietrznie. Najbardziej ubolewam nad tym, że mam tyle prania i nawet na ogródek przez te pogodę nie mogę wystawić, tylko na suszarce w domu. Widziałam fajny termometr na podczerwień w aptece, znajomi go chwalili, koszt 150 zł - nie wiem czy to dużo za termometr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×