Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Wczoraj się zebrałam i posortowałam ciuchy małej. Na te poniżej 60cm i te powyżej. Ogólna ilość, we wszystkich rozmiarach, mnie przeraziła. Jak zebrałam wszystko do kupy to okazało się że mam 60 par body, 44 pary spodni/leginsów albo 50 par skarpet. Pomijam już spiochy, bluzki/kaftaniki, czapki, bluzy sweterki sukienki albo rajstopki. Ja już nic nie kupuję ;/ Mój M powiedział że mam dożywotni zakaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem się okazuje że z połowy ubranek dziecko nie skorzysta bo wyrosło:P ale lepiej więcej niż mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście tych maleńkich nie mam tak dużo. Najwyżej będę ją przebierać 10 razy dziennie żeby wszystko założyła i nie dać mojemu satysfakcji i możliwości powiedzenie "a nie mówiłem"? :P Nela, jeszcze mi nie zatwierdzili żadnej porady :( Dostałaś maila że została zatwierdzona i dodali Ci punkty? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
No i gucio!!! Mały jak miał świat w d... tak ma.Jeśli się nie przekręci do końca marca bierzemy pod uwagę cc i ustalamy termin mając nadzieję,że malec zmądrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dostajesz meila, i automatycznie Ci punkty dodaje, tak propo, to wyróżnili mi dziś porade:D I mam możliwość podania 5 adresów do wysyłki próbek kosmetyków NIVEA Baby, któraś chętna? potrzebuje jeszcze 2 adresy, jak coś to podam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 wiosen, mój już od miesiąca wisi głową w dół, i boje się że w końcu mu się znudzi i się odwróci z powrotem a potem już nie da rady się przekulać, chyba do 32 tc musi się obrócić czy jakoś tak. Ja na potwierdzenie tych artykułów w radzie mam też już czekam 3 dzień, a każdy dzień coś dodaje, trzeba być cierpliwym i systematycznym;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! długo mnie nie było i strasznie dużo już napisałyście, nie dałam rady przeczytać wszystkiego :p robimy z moim M remont mieszkania więc nie mam na nic czasu i jeszcze od tygodnia trzyma mnie katar i kaszel :/ Idę w środę na USG więc odezwę się po nim i napiszę co i jak ;) Tak się odezwałam żebyście o mnie nie zapomniały ;) Gdy już wszystko ogarnę to włączę się w dyskusję, a tym czasem trzymajcie się dziewczyny i dużo zdrówka Wam życzę abyście nie musiały się męczyć tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela ja chętnie przygarnę jeśli nie ma innych chętnych :) Mi jeszcze nie zatwierdzili żadnej porady. A dodaję od piątku. No cóż, czekam cierpliwie. ------- 38 wiosen nie martw ma jeszcze czas :) Mąż mi opowiadał że jak miał staż na ginekologii, dziecko było ułożone pośladkowo, więc jazda na cesarkę. Okazało się że w drodze na salę maleństwo się obróciło. Także nie znasz dnia ani godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
MałaMi Mikołaj postanowiony przez córki i nawet nie było dyskusji.Jak byłam na tym szczegółowy usg z młodszą to doktor pyta jak tam ten twój Kamil bo skoro Kamil wygrał 2 złote medale to musi być Kamil to się tak oburzyła, że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
A i doktor powiedział,że dwa razy mu się zdarzyło,że przed samym porodem małe się przekręciło.Do trzech razy sztuka;) Jakby co to między 22 a 29 kwietniem mam się szykować. Trójka nas w domu jest z kwietnia jeszcze jedno miałoby być:);)? Ale nie opuszczę Was nie przeniosę się na kwietniówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Nela właśnie widziałam, że wyróżnili poradę jakiejś Neli, więc od razu pomyslałam o Tobie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam za to 30pkt i juz mogłam odebrać sobie nagrodę za 100pkt:) marzena89, nie wiesz może jak korzystać z tych kuponów rabatowych do rossmana? musze je mieć wydrukowane całe, czy wystarczy jak jej przy kasie powiem numer kodu kreskowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały się okropnie wierci, boje się że się odwróci, kaskader;) Moja siostra ma chłopaka Mikołaja i synek od drugiej siostry co ma 4 lata, to taki oburzony, że co to za Mikołaj jak nie ma brody i mu prezentów nie przynosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Nela93 w sumie to nie korzystałam jeszcze z tych rabatów w rossmanie, ale wydaje mi się ze powinno wystarczyć jak podasz numer w kasie, albo pokażesz zdjecie w telefonie, tak przynajmniej jest z rabatami w House. Jeśli jeszcze nie masz tego piątego emaila, to wysłałam ci email mojej koleżanki, która rodzi na dniach i byłaby wdzięczna za takie próbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Nela świetne! Ja mam kartę Rossnę. I ostatnio bardzo się zdziwiłam jak płyn dedykowany przyszłym mamom nie "wszedł" mi na nią. A powiem Wam jeszcze,że. myślą zrobić tak,że jak masz zarejestrowane dziecko w danym wieku to tylko produkty dla danego wieku będą mieć rabaty. A wczoraj od pana doktora dostałam jako stała pacjentka fajowe plastikowe pudełko z rączką.Taki przybornik a w środku próbki:pieluszka,podkład i pełnowiarowa oliwka.Ten przyborniczek fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela wysłałam Ci na maila adres :) -------------- Piękna dziś pogoda. Lecę wstawić pranie żeby wyschło na słonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Byliśmy w piątek na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia i przyznam, że fajnie było. Położna oprowadziła nas po porodówce, sale pojedyncze z łazienkami, warunki bardzo ok. Położna super - śmieszna kobitka, odpowiada na wszystkie pytania. Mój po wyjściu stwierdził, że on jednak nie przeoczy narodzin córki i będzie od początku do końca :) Tatuś po wizycie na porodówce na całego zabrał się za pokój Małej, meble zamówione i do salonu i do pokoju córci, jeszcze jakieś fajne grafiki dziecięce i napisy nad łóżeczko trzeba wybrać. Wczoraj zadzwoniła znajoma, że przyszykowała ubranka po swoim rocznym dziecku dla Nas, więc wszystko się super układa. Byliśmy w niedziele u znajomych co maja 2 msc malucha, ależ to kruszynka niesamowita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie. U mnie sale są chyba 2 osobowe z łazienką. Więc nie ma tragedii. To fajnie że dostaniesz trochę ciuszków :) A tak się martwiłaś :) Ja mam aż chyba za dużo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie ostatnio wzielam tą karte, muszę ją zarejestrować:) Facetom się przydają takie wyprawy, mojego M. Wystarczyło wziąśč do sklepu dziecięcego i od razu wpadł w ten wir przygotowań. Wczoraj sobie zrobilam zamówienie na allegro, juz się nie mogę doczekać aż ta paczka przyjdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej a na mojego to jakoś nie działa. Te wszystkie słodkie ubranka, maleńkie skarpetunie... Nic! Owszem, mówi że ładne itp. Ale nie rozczula się za bardzo. W wir przygotowań też jakoś nie wpadł ;p Wszystko zostawił mi. Może dlatego że wie że mam wszystko obmyślone. ----- aaaa i zapomniałam wam najlepszego opowiedzieć. Jak kupiliśmy wózek, pojechaliśmy do teściów go zwieźć, bo niestety nie mam go gdzie przechować. Wózek był w samochodzie pod blokiem. A teściowa do mnie żebym jej zdjęcia wózka pokazała. To jej mówię że zejdziemy na dół, przecież jest w samochodzie, zobaczy sobie na żywo. A ona "aa tam będę schodzić". Zatkało mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi na to że nie chciała go wcale widzieč;p aa z Moim M tez nie jest tak że go ciekawią ubranka, ale zauważyłam że im bliżej tym bardziej się przejmuje tymi przygotowaniami, oczywiście ja sama planuje co i jak ale on się na wszystko zgadza;). Wczoraj mnie zdziwil totalnie bo nawet imię miał wybrane i wczoraj się mi odważył powiedzieć, a zawsze mnie zbywał że za wcześnie na takie rzeczy, a tu proszę, zdzwił mnie pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi na to że nie chciała go wcale widzieč;p aa z Moim M tez nie jest tak że go ciekawią ubranka, ale zauważyłam że im bliżej tym bardziej się przejmuje tymi przygotowaniami, oczywiście ja sama planuje co i jak ale on się na wszystko zgadza;). Wczoraj mnie zdziwil totalnie bo nawet imię miał wybrane i wczoraj się mi odważył powiedzieć, a zawsze mnie zbywał że za wcześnie na takie rzeczy, a tu proszę, zdzwił mnie pozytywnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi nie przejmuj się, nie warto, ja mam podobnie z mamą, tylko moja niby słucha, a jak ją sprawdzam i zadaję pytanie odnośnie tego co przed chwilą powiedziałam to robi wielkie oczy, po prostu niektórzy tak mają, za to mama mojego partnera jest super, wyszkoliła się w każdym temacie dot. wnuczki. Mój jak idzie po ubranka czy akcesoria dla Małej to tylko krzyczy, żeby nie brać różowego bo on nie da jej w to ubrać, bardzo nie lubi tego koloru :) Co do imienia, to my szukamy awaryjnego dla chłopaka i mój mówi, ze jak np. jedzie na spotkanie i jest w aucie to tylko o tym myśli, ostatnio zaproponował imię Paweł, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaMi nie przejmuj się, nie warto, ja mam podobnie z mamą, tylko moja niby słucha, a jak ją sprawdzam i zadaję pytanie odnośnie tego co przed chwilą powiedziałam to robi wielkie oczy, po prostu niektórzy tak mają, za to mama mojego partnera jest super, wyszkoliła się w każdym temacie dot. wnuczki. Mój jak idzie po ubranka czy akcesoria dla Małej to tylko krzyczy, żeby nie brać różowego bo on nie da jej w to ubrać, bardzo nie lubi tego koloru :) Co do imienia, to my szukamy awaryjnego dla chłopaka i mój mówi, ze jak np. jedzie na spotkanie i jest w aucie to tylko o tym myśli, ostatnio zaproponował imię Paweł, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie przejmuję. Nauczyłam się już ją olewać. Nie rozumiem tylko po co udaje zainteresowanie. Moja mama mieszka dalej i non stop dzwoni, pyta jak się czuję. Czego potrzebuje, co mi tam jeszcze brakuje z listy wyprawkowej. A moja teściowa to nie zadzwoni nie zapyta co potrzebne tylko kupuje jakies bzdety. Ostatnio kupiła matę edukacyjną. Jakby to było jej najbardziej potrzebne... Ehh, dziwna kobieta i tyle. ------------- Redka imię Paweł bardzo ładne. Mam siostrzeńca Pawła :) Nela a jakie imię Twój M wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrał imię Artur,. Ja myślalam nad Filipem i myslalam ze tak zostanie bo on i tak innego nie wymysli, a tu sie okazało jak bardzo jeszcze nie znam mojego męża;o a Paweł ładne, też nad nim myslalam ale za dużo by było tego imienia w rodzinie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podoba imię Filip, ale mojemu niestety nie, jeszcze nad Bartkiem się zastanawiam. Trzeba być przygotowanym w razie co :)Koleżanka która nie dawno rodziła bardzo zachwalała podkłady poporodowe firmy Paul Hartmann,są super chłonne i majteczki też rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj właśnie zamówilam sobie podklady te duze na łóżko, z hartmanna;). Majtki też byly ale uznalam ze se w aptece kupie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×