Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

walka z glanami

Polecane posty

Gość gość
W dalszej części mojej wypowidzi napisałam właśnie, że takie pisanie to wciąganie do poziomu gimnazjalisty ale kafe dalej uznaje to za SPAM :D cholerne kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O obrończynie Moorland się włączyły :D (albo to ona to piszę). Jeżeli czytacie ze zrozumieniem to da się zauważyć że ona też piszę sarkastycznie. Zresztą nie wiem czemu czepiasz się mnie o sieciówki skoro to nie ja to pisałam. Osoby, które opisujesz to w każdym razie tandeciarze, którzy myślą że są fajni i groźni bo mają glany. Ja nie ubieram się w to co modne i nie próbuje być oryginalna na siłę. Po prostu mi się to podoba. A że temat jest o glanach to rozmawiamy też o stylizacjach, które można do nich nosić i tak wyszło że przeszliśmy do subkultury metali dla których noszenie glanów jest typowe. Podejrzewam też że gdyby nie dyskusja z Tobą to byśmy już zeszli z tego tematu. I mam 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja pisałam że bez glanów to nie metal tu jest więcej gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się lepiej nie przyznawaj. I tak, każdy kto zwraca Ci uwagę na infantylne wypowiedzi to ja, przejrzałaś mnie. Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem gościem, którego którego treść wypowiedzi zostaje uznana za spam :D i jest różnica między ironicznym style a wjazdem na strefę emocjonalną drugiego rozmówcy wstawkami takimi jak: nie denerwuj się, spokojnie, bo ci żyła pęknie, złość piękności szkodzi, ojoj, ojejciu ktoś tu się zdenerwował etc. takie coś jest faux pas i każdy szanujący się dyskutujący nie używa takiego czegoś bo obniża to poziom merytoryczny wypowiedzi do głębokości rowu mariańskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Dlatego że mam inne zdanie niż Ty? Napisz mi konkretnie co Ci przeszkadza w moich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to nie ja pisałam te wszystkie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było ogólne stwierdzenie, "ktoś zwraca ci uwagę, to na pewno ja". Ironia (znowu nie zrozumiana). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej będzie jak powrócimy do pierwotnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załapałam ironię, a Ty się zachowujesz tak jakbyś grała o jakieś punkty z tymi swoimi wpisami o ironii :o. Pytałam się dlaczego według Ciebie moje zachowanie jest infantylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak nie zrozumiałaś, bo gdyby tak było wiedziałabyś, że post nie był skierowany do Ciebie personalnie - to był zwykły ironiczny żart skierowany do wszystkich i do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja wypowiedź że to nie ja wszystko pisałam była do jakiegoś innego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że dyskusja zmieniła tor na kłótnie, bo topik miał potencjał... Mogło się tutaj zebrać paru fanów cięższej muzyki i glanów... tego brakuje na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od spamu
za dużo tu gości :D przybierzcie jakieś pseudonimy ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia ty akurat powinnaś wiedzieć, że na tym forum ciężko o dyskusje na poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to wracamy do pierwotnej dyskusji. Moje zdanie o glanach jest takie - to tylko buty. Może je dowolnie zestawiać z wieloma rodzajami ubrań. Można założyć do skórzanej spódnicy i kabaretek, można też do kwiecistej sukienki (co daje całkiem uroczy kontrast). Osobiście nie posiadam w tej chwili żadnej pary, ale rozglądam się za czymś nowym - np. firmy New Rock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od spamu
no dobra. To ja napiszę na temat. Nie zauważyłam by mężczyźni jakoś szczególnie lecieli na kobiety z glanami bardziej na te w szpilkach. Mężczyznom podobają się kobiety z piękną buzią i szczupłą figurą. A jak kobieta jest ładna to będzie ładna w glanach, szpilkach, sukienkach, dresie czy bez niczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od infantylizmu
Zgadzam się z Noxelią ta kłótnia psuje cały wątek. Pogódźmys ię z tym że każdy ma swoje zdanie i zakończmy temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od spamu
I nie zauważyłam też aby kobiety w glanach były jakoś "atakowane" przez "szpilkomaniaczki" ;). Może takie rzeczy dzieją się w liceum z którego już dawno wyrosłam więc nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta od spamu - właśnie ja też tego nigdy nie zauważyłam. Może jakieś tam krytyczne spojrzenia się czasem zbierze, ale kto tak naprawdę może tego uniknąć? Wszystkim się nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że mój ukochany facet pokochał mnie i kocha w glanach i nawet nie chce słyszeć o jakiś szpilach itd... ja też nie wyobrażam sobie siebie w jakich kolwiek innych butach... tego roczne upały spędzę w czarnych conversach, na taką wariację zdecydowaliśmy się oboje :P Myślę, że to całkiem do przełknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury pleciesz z tym noszeniem glanów dla bycia "tru". Z tego co czytałam, sporo osób chwali sobie właśnie noszenie glanów w okresie upałów ze względu na utrzymywanie wewnątrz nich nieco niższej temperatury w największe upały niż na zewnątrz, niepowstawanie odparzeń itd. Zależy więc też jakie to są glany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - nie wierz w to. Nikt dla wygody nie nosi ciężkich, skórzanych butów w upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę glany i szpilki (w takie mroczne wzory :D) i szczerze mówiąc faceci często na mnie spoglądają, niezależnie od tego czy jestem w szpilkach czy glanach. No, ale może chodzi po prostu o taki mroczny wygląd. Budzi ciekawość i jak ktoś wszystko dobrze dobierze to można wyglądać bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dodałam, że glany noszę cały rok, także latem... ale w tym roku w największe upały przerzucę się właśnie na conversy... w glanach rzeczywiście wcale nie jest za gorąco, ale nie da się ukryć, że są dość ciężkie (piszę o prawdziwych glanach a nie martensach itp) i to sprawia najwięcej problemów... tak jak na inne pory roku są idealne, tak latem w upały około 30 stopni zaczynają męczyć ze względu na swoją wagę. Nie znoszę lata... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to prawda z tym utrzymywaniem niższej temperatury w glanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od spamu
tylko, że krytyczne spojrzenie może się brac również z tego, że według osoby postronnej mamy "źle dobrane kolczyki/nie taki kolor włosów/ pieprzyki..." czy milion innych powodów ;). Jak sama powiedziałaś nie wszystkim dogodzimy więc należy żyć tak jak my chcemy ;). A odnośnie facetów: są gusta i guściki, jeden woli piękną kobietę w glanach drugi w szpilkach a trzeci jak wcale nie jest piękna i nosi pięciopalczaste buty (jak ja :P). Bo glany nosiłam w szkole średniej ale z nich "wyrosłam" czyli w moim przypadku odechciało mi się po prostu je nosić ;). Ja już muszę sobie stąd iść ale pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że dalsza dysputa będzie na temat a także będzie prowadzona na odpowiednim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nosiłaś, że wiesz? Bo ja słyszałam inne opinie. I nie od jakiś dzieciaków. Ja akurat nigdy jakichś lepszych tzn. "porządnych" nie miałam. I nie chodzi też o to, że są jakieś super extra komfortowe, ale nie są też i niewygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosiłam jako nastolatka. Nie są wcale wygodniejsze od zwykłych letnich butów, nie mówiąc o tym, że Twoje nagrzane ciało oddaje ciepło również przez stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×