Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

muszę przyjąć gości po porodzie w szpitalu bo mąż mi każe

Polecane posty

Gość gość
u mnie w szpitalu położne nówią, ze mozna mówić rodzinie że one nie zgadzają się na odwiedziny nikogo poza mężem. Chodzi o komfort pozostałych dziewczyn na sali, które są wykonczone, z cyckiem na wierzchu, zakrwawioną koszulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie dziwne jest podejscie meza do ciebie, nie ma szacunku, nie ma dialogu miedzy wami, nie jest za toba, nie probuje cie zrozumiec, wspolczuje c*****staw na swoim i bron sie bo jak ty nie zadbasz o siebie to nikt inny ci nie pomoze, takiego masz meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam cc i mogłam już przyjmować gości ale pamiętam jak wstałam pewnego razu z łóżka i polało się ze mnie chyba z 0.5 l krwi MASAKRA:( nogi , podłoga, koszula, laczki wszystko brudne- i dzięki Bogu że był tylko mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym napisała do rodziny eski, że bardzo prosisz o zaniechanie odwiedzin w szpitalu, ale jak wrócicie to zapraszasz serdecznie:) mąż nie będzie miał nic do gadania a jak rodzina jest kumata to się nie obrazi:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zrobila scene. masz prawo miec depresje, po porodzie siedz,placz i gadaj o smierc***przestrasz go a odprawi gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłóc się teraz oto, ale powiedz przed samym porodem. ewentualnie zgódź się na tesciową albo szwagierke, wytlumacz ze mezczyzn sie wstydzisz, ze nie chcesz zeby tesciu ci cycki ogladal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×