Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jak czytam takie historie,ze dziewczyny podchodzą po 4 razy i nic -to podziwiam determinacje w dązeniu do celu szacunek dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu dziekuje za pytanie ale niestety jedna obrzydliwa gruba krecha:( No coz nowy cykl,nowe możliwości i nowa nadzieja gdzies się tli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Sprobuje w bocianie w Białymstoku chociaż nie wiem czy tam się udaje bo nikogo takiego nie poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Biorczyni- tak to rzeczywiscie juz wkrotce, czekamy jeszcze na telefon z kliniki, ale transfer albo jutro albo w sobote. Czuje juz taka lekka ekscytacje, ale staram sie nie nakrecac. Mam utrudniony dostep do netu wiec ostatnio rzadko wchodze na forum, ale obiecuje, ze nadrobie zaleglosci w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dreamer :) ekscytuje się razem z Tobą :) Seven jak u Ciebie, Pipi Majka czy u Was coś więcej wiadomo. Pozdrawiam serdecznie wszystkie kadetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer mocno zaciskam kciuki. Monalisa miałaś rację nie dali mi antybiotyku na tego kleszcza dopiero jak rumień dostanę. Zdążyłam jeszcze do mojego lekarza dostałam Clo i walczymy dalej. W przyszłym tygodniu zapisujemy się na listę oczekujących na kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Kamila ja to liczę że nie dostaniesz i nic po kleszczu się nie zrobi u mnie nic u męża też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Aleksandra, gratulacje!!!, dbaj o siebie i maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Kasia Ania tobie nie udały się w invikcie trzy transfery czy trzy pełne procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Jagódka - cały czas jestem z Wami i podczytuje . 22 pażdziernika jedziemy do kliniki na rozpisanie leków , mąż odda do zamrożenia swoje cudeńka :) Potem czekam na listopadową miesiączkę a następnie pod koniec listopada transfer:) Pozdrawiam . Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Pipi obyś miała najlepszy prezent gwiazdkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jagodko ja liczę że wszystkie będziemy miały takie prezenty że baby boom nastąpi wkrótce. Ja mam taką rękę że jak zachodze w ciążę to wszyscy wokół mnie też tak było ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Dreamer bedę Cię wspierać myślami przed Twoim transferem i zaciskać kciuki za wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa;) chyba wszystkie chciałybyśmy się podłączyć;) jeśli pozwolisz:) oj byłby prezent na gwiazdora, nic wiecej Ja i maż nie potrzebujemy. Jagódko miło,że pytasz, czekam do końca tygodnia tak jak się umawiałam z dr M.R. i jak się nie odzwie to w poniedziałek zaczynam akcję-telefon. Pozdrawiam Was dziewczynki:) Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Jagódko Słoneczko wiesz że nie mogę dziękować aby nie zapeszyć :) Chciałabym abyś i Ty miała cudowną gwiazdkę z malutką kropeczką w brzuszku. Przytulam Cie mocniutko. Pipi. Kasia jesteś jeszcze z nami???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dreamer to Ty jesteś pierwsza więc szybciej Ty zarazisz mnie niż odwrotnie. A co do zarażenia to u mnie w rodzinie trzy pary nie mogły zajsc w ciążę udało się nam i później jednej i drugiej kuzynce wszyscy się smieli że mam dobrą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi186: Jestem Kochana. Siedzę cichutko w kąciku bo póki co nic sie u mnie nie dzieje ale czytam Was i jestem dzien w dzien myślami. Moja pierwsza wizyta pod koniec listopada. Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dreamer teraz będę się denerwować o Ciebie :) Pipi, Majka rzeczywiście koniec roku będzie płodny :) Mona Ty wiesz, że ja wiem, że Ci się uda :) Kamilas trzymam mocno kciuki za wspomagany cykl. Jesteś blisko naturalnego cudu. Uważam, że nigdy nie wolno tracić na to nadziei. medycyna jest jak dobre kino... nigdy nie wiesz co wymyślą i wiele może Cię zaskoczyć :) Biorczyni ttrzymam mocno kciuki, bardzo, bardzo mocno za to kolejne podejście. JTM jak się czujesz? Jak maleństwo? Agusia duży już brzuszek? Groszki kochane jestem z Wami myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jagodko może się uda pod warunkiem że nie zamkną mnie wcześniej w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Kasiu- czyli wizyta już niedaleko. Jak zrobisz pierwszy krok to potem jest już z górki ,ja sama nie wiem jak to u mnie szybko potoczyło się z tą dawczynią. Dziewczynki mam nadzieję że stresy w pracy nie pokrzyżują moich listopadowych planów co do transferu bo ostatnio strasznie przeżywam ten dom wariatów w pracy- i jak tu człowiek ma spokojnie podchodzić do transferu. Przecież stres ma negatywny wpływ na udany transfer. Musze się wziąć w garść i definitywnie olać ludzi którzy próbują swoją złą energią zarazić innych -ech życie. Pozdrawiam . Smutna Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pipi186: Tak to już w życiu bywa, ludzie potrafią być okrutni... sama ostatnio miałam w pracy trudny czas, ale z perspektywy czasu wiem, że nie ma sensu się tak przejmować. Życie jest jedno i po prostu szkoda na to czasu. Wiem, że łatwo się mówi kiedy to już za nami, jednak musisz, po prostu musisz być silna! Ściskam mocno, Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Kasieńko - dziękuję za słowa otuchy. Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Ja też mam nadzieję że znajdzie się w końcu dla mnie dawczyni i dołączę do Was;-) Pozdrawiam Was wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Dziewczyny- zycze Wam abyscie jak najszybciej znalazly dawczynie i podeszly do swoich transferow. Ja po prawie pol roku sie doczekalam i od ponad 3 godzin moje malenstwo jest ze mna. Kiedy na monitorze zobaczylismy z mezem ta malenka swiecaca kropke, ogarnelo mnie takie szczescie i spokoj, ktory trudno opisac slowami. Nie wiem czy ta malenka swiecaca Gwiazdeczka zostanie ze mna na zawsze, ale juz teraz dziekuje Bogu i lekarzom za kazdy dzien, ktory z nia spedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dreamer jakbym sama to pisała, bardzo się cieszę, że się docekałaś. Tego samego życzę każdej z oczekujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Witam wszystkie kadetki, już nie pamietam kiedy tutaj zaglądałam bo u nas nic się nie działo ale dziewczynki jak pisałam wcześniej z poznania swoją przygode z in vitro jeśli można to tak nazwać przeniosłam do Gamety iiiiiiii już musze wam się pochwalić niebawem mamy transfer. Cieszę się a jednocześnie się boję ale już chciała bym tak jak niektóre z was byc mamą jestem pełna nadziej . Mam też do was pytania co do doktorka z Gamety I.P MOŻECIE COŚ O NIM POWIEDZIEĆ ?A co się stało z One Wish czy juz jej sie udało ?Chyba muszę nadrobić sporo stron .Trzymam za każdą z was kciuki i mam nadzieję ,że już niebawem ja też będę mogła sie pochwalić udanym IVI BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gabi mam dla Ciebie info od One :) prosi żebyś napisała na jej maila, odpowie na wszystkie pytania Twoje: patti_79@wp.pl. Ode mnie dla Ciebie też serdeczne pozdrowienia. Jeśli któraś ma pytania do One, to ja będę jej przekazywać, bo rzadziej zagląda :) Pozdrawiam ciepło kochane kadetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi Dostaniesz świeże komórki czy komórki z banku-mrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, ja tez chce jechac do Bociana na wizyte, ale przeraza mnie mysl ze mam czekac na miesiaczke. nie wiem kiedy ja dostane. No i jak lekarz mi zrobi np usg jak bede miala okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×