Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Róża to bierz luteine dodatkową i lez nic innego medycyna nie ma. Usg dopiero w 6 tc trzeba poczekać. Do Gościa to nie ironia to fakt co się rozlalo to się rozlalo. Za onewish po Łodzi biegać nie będę tak jak wątpię żeby mnie ktoś szukał bo w jakim celu? Jeśli ktoś chce się z kimś spotkać to się spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Administratorem kafeterii jest wirtualna polska wpisz kafeteria administrator to znajdziesz dane i caly regulamin forum pewnie jest do nich @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Róża- skontaktuj się z lekarzem jak najszybciej. Głowa do góry, musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Cześć dziewczyny . Róża Ja tam się na tym tak nie znam ale współczuję bo ja bym na zawał zeszła wiem jak czytałam ,że któraś biega na betę codziennie pomyślałam nadgorliwa , a jak samej mi sie udało robiłam to samo co prawda co 3 dzień ale teraz nie wiem czy laboratorium w domu nie przydało by mi sie naprawdę wiem co to znaczy.Ale ty sie nie stresuj bo i dla ciebie i dla dzidziusia to nie wskazane. A po za tym dziewczyny u nas kolejna procedura już w środę zaczynamy w sobotę transfer no i jestem przerażona bo beta wypada nam na 24 grudzień wigilia.Tak strasznie się boję ,że sobie tego nie wyobrażacie , boję się kolejnej porażki ,że znowu się uda i znowu stracę wszystko.Co prawda tym razem nie nastawiam się już tak bo wiem co może mnie spotkać ale mamy teraz świeże komórki świeże nasienie nic mrożonego no zobaczymy. Może pochwalicie sie co dostałyście od mikołaja, bo u mnie mikołaj był bardzo hojny i zostawił i kopertę w buciku na in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Gabi równo rok temu et miałam tak że testowanie wypadło w wigilię i powiem tak powinnam te kuu ..wy z diagnostyki zje.... równo z trawą. Wiedząc że biorę hormony i zależy mi na wyniku wzięły kasę i nie powiedzialy że wynik będzie po świętach. W dzien po świętach dowiedziałam się że krew została przywieziona po 3 dniach i z niej będą robić betę. W laboratorium powiedzieli mi że wynik jest niejednoznaczny że muszę powtórzyć pewnie krew się nie nadawała. Narazily mnie na stres i kolejne dni na hormonach gdybym była w ciąży a z krwi by pewnie to nie wyszło bo była zepsuta po 3 dniach stracilabym ciążę a wynik niejednoznaczny był podany bo wiedzieli że sprawa jest poważna i baly się powiedzieć ze po trzech dniach krew jest do niczego a tylko dlatego że do nich dzwonilam. Szukaj laboratorium pewnego gdzie wynik będzie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Monalisa Ja pierwsza betę robię w Gamecie więc tam mam od zaraz wynik bo w grajdołku w którym mieszkam na bete czekam po następnego dnia.To jest maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Diagnostyka to sieciowka mają sporo punktów w całej Polsce. Unikajcie bo jak widać polegać na nich nie można. Mogłam nawet stracić ciążę gdybym w niej była. Róża będę się modlić za Was a ty bierz leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- janaTwoim miejscu zrobilabym chyba bete 23go. Jeden dzien nie robi roznicy jezeli chodzi o wynik, a jezeli w Wigilie laboratorium nie wyrobi sie z przeslaniem wyniku to bedziesz sie cale swieta stresowac. Co do Rozy- USG w 6tyg. powinno pokazac juz zarodek i serduszko, ale w przypadku plamien USG mozna wykonac wczesniej aby potwierdzic prawidlowe ulokowanie pecherzyka ciazowego i wykluczyc krwiaki itp. Chociaz masz Monalisa racje, ze nawet jezeli cos jest nie tak to lekarz i tak nie przepisze nic innego niz progesteron i zaleci odpoczynek wiec moze rzeczywiscie Roza nie ma po co robic USG przed 6 tygodniem. Zreszta to juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Dreamer ma racje lepiej zrobić 23 bete. Natomiast Róża powinna poczekać na tym etapie nawet zarodka nie będzie widać i tylko czas pokaże a leki można wziąść bo nie zaszkodza a pomóc mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mona, dzięki za namiar na administratora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Gabi trzymam kciuki, obyś miała super święta, i super bete będzie dobrze :) dziewczyny dzwoniłam do lekarza, powiedział, że mam brac leki i leżeć, i za 1,5 tygodnia na wizytę. Te plamienia to mam od 5 dnia po transferze, jednak krew doszła kilka dni temu. Teraz znowu spokój i nic nie leci. Tylko tak się zastanawiam skoro piszecie, że usg dopiero w 6 tygodniu, a ja mam wizyte w 4 tygodniu, to po cooo, ah już się gubie w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Rozyczko postaraj sie byc pozytywnej mysli bo przeciez Jestes w ciazy i nie chcesz Malenstwa stresowac :) a tygodnie sie liczy od 1-go dnia cyklu czyli u Ciebia za poltora tygodnia to chyba okolo 6-ty tydz? Gabi - trzymam kciuki za to podejscie Dobranoc i Pozdrowienia dla Wszystkich Dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu weźźź już się tu nie pokazuj, bo nikt Cię nie chce czytać. Jak można być takim kretynem. Od każdego z forum usłyszeć, że się go nie chce a i tak tu się pojawiać. Idiotka skończona!!!!! Zresztą słusznie za jagodą trzeba ignorować, ale nie mogłam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dziewczyny wszystkie bardzo proszę O IGNOROWANIE wpisów każdych GOŚCI którzy nie proszą nas o merytoryczne informacje na temat procedur, leczenia, czy o rady dotyczące tematu. Wciąż ta sama osoba tu mąci, jeśli nie radzi sobie inaczej z frustracją, pewnie szybko stąd nie ucieknie, dlatego jedyny sposób to IGNOROWANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Dzień dobry Dziewczyny :) X Róża-jak się czujesz?? x Gabi-zbieraj siły i zaatakuj dziś męża. Ponoć najlepsze nasienie jest przy regularnym jego hmm no nazwijmy to "oddawaniu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 One ale mnie rozbawiłaś tym wpisem,no niestety przed chwilą miałam telefon od dr P ,że celibat celibat brać tabletuszki no i w środę się widzimy będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
no to dobrze, że go o to spytałaś :D to znaczy,że mnie ktoś wprowadził w błąd a ja Ciebie :) no to celibat!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Tak chłopa trzeba regularnie ujezdzac tylko przed 5 dni przerwy ale tluc można jak mięso skruszeje będzie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
One- cieszę się że z Twoją cytologią wszystko ok :) Mona- miałaś rację - okres przyszedł parę dni po terminie -dziękuję za wsparcie . Róża - przesyłam Ci dużo ciepłej energii - obyś już tak bardzo się nie zamartwiała -jestem przekonana że ciąża przebiegać będzie już spokojnie. Pozdrawiam Wszystkie nie wymienione wyżej Dziewczynki.:):):):) Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Pipi przykro mi tylko że w takiej kwestii mogłam pomóc. Miejmy nadzieje że następnym razem zapytasz jak sobie poradzić że zgaga w ciąży jak Jtm. Niestety te hormony robią rewolucje w naszych organizmach i musimy się na różne niespodzianki przygotować. Pytanie co u Jtm czy Groszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Mona -tak jak napisałaś -hormony robią w naszym organizmie ogromną rewolucję -dzisiaj byłam u dentysty -a on od razu spytał czy biorę jakieś hormony - patrzyłam na niego z niedowierzaniem- skąd on wie , powiedział mi tylko że mam rozpulchnione dziąsła-no proszę jaki fachowiec :) Przed dobrym lekarzem nic nie da się ukryć - :):):):):):):):) Pipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
One czuje się dobrze, poza chwilami kiedy te krwawienia wpędzają mnie w czarną dziurę. testy ciągle pokazują dwie kreski. CZytałam, żę niektóre kobiety mają nawet do 4 miesiąca miesiączki, więc może taki mój urok. Fakt faktem, że to krwawienie jest mniejsze niż przy okresie. Jeszcze dobry tydzień i będzie wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Różyczko- będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża7
Pipi, i wszystkie kobietki dziękuję Wam naprawdę za troskę z całego serca. To nie tylko puste słowa. Bardzo jestem każdej z Was wdzięczna. Tak naprawdę to popadam ze skrajności w skrajnośc. Chwilami wariuję z radości, a za chwilę ogarnia mnie strach. No ale tak to pewnie będzie teraz :) Wierzę, że dzidziusiowi dobrze ze mną. w końcu już kilka dni spędzilismy ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Róża to normalne nie rób testów które niczego nie wnoszą bo nawet po poronieniu poziom hcg utrzymuje się przez jakiś czas wysoki i pokazuje ciążę. Szkoda kasy a ciąża jest tylko tradycyjnie poziom hormonów nie taki i pewnie stąd te plamienia. Zmierz progesteron i ewentualnie weź więcej. Pytanie czy któraś stosowała prolutex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, moglabym was prosić o rade w sprawie Novum i lekarzy, ktorzy tam przyjmują. Za sprawa mojego gin trafilam do Novum z postawiona juz wcześniej diagnozą. Pozostaje mi wyłącznie inv z KD. Przez przypadek trafilismy z mężem do dr Obuchowskiej, która zleciła nam troche badań, a po wizycie zostaliśmy tak naprawde z całą masą pytań i wątpliwości. Mąż robi własnie badania i wstępnie jestesmy umówieni na kolejny termin o dr Czerkwińskiego,co do którego mam znowu wiele wątpliwości :-(. Z góry Wam bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Cześć witamy w klubie. Co do novum to już pisalysmy że klinika dobra ale nie ma banku komórek więc wybór dawczyn żaden. A jakie badania kazali Tobie zrobić to ocenimy czy nie naciagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×