Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jagoda13: Róża nie mam słów, którymi mogłabym Cię pocieszyć, ale... poczekaj może jeszcze na obraz usg. Nie przerywaj leków, może nie wszystko stracone. Nie wiem, co mam Ci teraz napisać. Mam wrażenie, że wiele z nas albo przeszło to samo co Ty, albo po prostu ma za sobą nieudane transfery. Nie szczęści coś nam się ostatnio. Różyczka ja wciąż mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Róża ponownie zrób bete w lab też pracują ludzie którzy się mylą może właśnie Ciebie to dotyczy. Jeśli jednak dochodzi do poronienia to tak jak pisalam bardzo to przykre i żadne pocieszenie ale natura wie co robi. Sam fakt że zaszlas w ciążę bardzo dobrze rokuje bo to oznacza że metoda jest skuteczna. W tej chwili żadne racjonalne tłumaczenia nie mają sensu. Poczekajmy jednak na powtorna betę bo kto wie. Mam znajomą której u dziecka stwierdzono tasiemca bardzo się przejęła bo dziecko małe pasozyt ciężki do wytepienia i bardzo niebezpieczny. Już miała podać mu leki ale trafiła na lekarza który zanim dał leki kazał powtórzyć badania w innym laboratorium i okazało się że żadnego tasiemca nie ma bo się pomylili. A co mnie w diagnostyce zrobiły krowy to też pisalam także trzeba powtórzyć badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Rożyczko- :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Roza powtorz badanie - Trzymam kciuki aby to byla pomylka jakas. Tez kiedys znalazlam te informacje o chwilowym spadku bety jak obumiera jeden zarodek a drugi kontynuuje rozwoj i lekarka potwierdzila ze tak moze byc tylko nie u mnie wtedy bo mi za bardzo spadla ta beta. Rozpadlam sie wtedy na drobne kawaleczki i myslalam, ze sie nie pozbieram... Tak wiele z nas zna juz ten bol :( Ale u Ciebie poczekajmy do kolejnej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Gabi2610 A mogę wiedzieć do której Gamety chodzisz ? Jeśli Łódzkiej to do jakiego lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: Różyczko nie przerywaj leków i miej wiarę - POSTARAJ się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia ; wybaczcie to słowo "postaraj się" ja wiem że wychodzimy z siebie stajemy na uszach i niektórzy mężowie tracą 10 kg i świrujemy i właśnie w tym momencie to jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Wiecie ludzie to są albo wyobraźni ale serca bo nie wiem jak to nazwać. Kuzynowi rodzi się teraz dziecko też chłopczyk jak my mieliśmy i chcą do nas przywiezdz rzeczy dla dziecka bo u siebie miejsca teraz nie mają bo zmieniają mieszkanie na większe więc "tylko" na miesiąc na przechowanie przywioza nam do popatrzenia sobie wózek łóżeczko i trochę ubranek a w ogóle to taka euforia u nich więc my też ich szczęściem powinniśmy się cieszyć zwłaszcza mając dziecko na cmentarzu i nie mogąc mieć drugiego dziecka. Więc przyjadą radośni pokazać na co kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Witam Kochane Kadetki xx Nie jestem w stanie nadrobić i przeczytać wszytkich wpisów, przeczytałam jednak o porażkach i jest mi bardzo przykro. Dziewczyny wiem jak to boli i żadne słowa nie ukoją bólu, ale trzeba walczyć dalej i wierzyć. xx Wróciłam ze szpitala. Okazało sie że mam bardzo dużo wód płodpwych które powodują ucisk na nerki, zastój moczu i okropny ból. Niestety ból nerek może też powodpwać wzrost ciśninirenia i przedwczesne skórcze. Dlatego lekarz mimo że mnie wypuścił stwietrdził że nie wiadomo gdzie spędzę święta a poród zaplanowany na początek roku może być i przed świętami. Przez te nieszczęsne wody mam bardzo duży brzuch, ciężko mi się poruszać, ciężko oddychać, puchnie mi okropnie jedna noga i ogólnie jestem bardzo zmęczona. Ale jeszcze troszkę muszę wytrzymać. xx Czy ktoś wie co u Groszków? xx Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Monalisa ludzie czasem nie myślą nie wiedzą co my czujemy. Kasia200kh tak w łódzkiej Gamecie jestem u dr P ja bardzo go sobie chwalę.Dziś już wiem ,ze mamy 4 zarodeczki prawidłowo rozmnażające sie ciekawe co dalej trochę podłamała mnie ta wiadomość ale dr powiedział ,że to i tak jest nie żle.Teraz czekamy na telefon kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Róża co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie, ze jako gosc- po nieudanej próbie w Invicta, dwoch nieudanych w bocianie trafiłam do Łodzi. Nieudana procedura w gamecie, na koniec jeszcze gdy miałam rezygnować udalam sie do salve. Nieco inne leki i w salve po pierwszym transferze ciąża. Dzis zsczynam 18 tydzien. Walczcie bo warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi2610 Gościu a jakie inne leki brałaś jeżeli można zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Hej Od jakiedos czasu was poczytuje i gratulacje wszystkim ktorym sie udalo. Ja jestem w 8 dpt to jest moj 1 transwer odkąd zaczelam walkę o dzidzie. Mam 26 lat i menopauze oraz endometrioze 1 stopnia. Na komórkę czekalam rok w Novum. Czy ktos tak dlugo czekal jak ja? Jak wspomnialam jest to moj 8 dzien a co gorsze zadnych ale to zadnych objawów chyba zwariuje bo nie dam rady tak dlugo czekac na kolejny dar od i innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi- przed transferem relanium, po do Luteiny utrogestan. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi, przed transferem relanium. Po obok Luteiny utrogestan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Gościu gratuluję ciąży w Salve :) JTM cieszę się, że piszesz, ale współczuję, że tak ciężko znosisz ciążę, te ostatnie tygodnie. U Groszków wszystko dobrze, wciąż w pakiecie jak to Groszek określiła. Cały czas w szpitalu, ale bezpieczni. Pozdrawiam Kadetki... Róża Ciebie szczególnie. Chociaż wiem, że dzień po nie jest lepszy. Daj jednak znać, bo cały czas mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Gabi to jest bardzo dobrze a do pełni szczęścia potrzeba tylko jednego zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
A wy ile czekalysie na KD i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Ja czekałam w bocianie 1, 5 tygodnia, w provicie czekam od maja podobno czeka się rok a w invicta 6 miesięcy czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer84
Nika- w Invikcie jakies 7 miesiecy sie zeszlo, w Gamecie 2, ale na Twoim miejscu nie myslalabym o kolejnej procedurze- to ze nic nie czujesz nie znaczy, ze sie nie udalo. Gosciu- gratuluje ciazy:-) Jtm- ciesze sie, ze sie odezwalas, bo balam sie, ze cos jest nie tak. Jeszcze chwilka i zostaniesz mama, a wtedy wszelkie niedogodnosci zwiazane z ciaza pojda w zapomnienie Gabi- 4 zarodki to rewelacyjny wynik. Wiesz juz ile bierzesz tym razem? Roza- pewnie nie masz ochoty zagladac teraz na forum, ale gdybys zajrzala to sie idezwij, bo wszystkie sie o Ciebie martwimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi- a mam jeszcze takie jedno pytanie, przy ostatniej procedurze mialas az 7 zarodkow, czemu zdecydowaliscie sie na nowa dawczynie ? Lekarz tak zasugerowal? Przeciez ostatni transfer teoretycznie sie udal wiec zarodki byly dobrej jakosci. Zastanawia mnie skad ta decyzja lekarza. Placilas jeszcze raz za cala procedure? No i co z pozostalymi zarodkami? PrEpraszam za tyle pytan, ale bardzo zdziwilo mnie takie postepowanie kliniki, bo z reguly najpierw przeprowadza sie transfery pozostalych zarodkow, a ewentualnie potem szuka sie nowej dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Hej dziewczyny, mój humor nie najlepszy, ale dobra wiadomość do przekazania. Mam trzy zarodki. Startuję znów, ale jeszcze nie teraz, na pewno nie w 2014 roku... to nie jest dobry dla mnie czas na to podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc pocieszyłas mnie bo ja tez teraz jestemw salve przed 1 ET. Inny gosc, zarejestruje sie po transferze u Was jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
Gosc A dleczego zmieniłenilas bociana skoro tam tylko 1,5 tygodnia czekalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
a czy wy coś czujecie po transferze? tak się martwię że nic nie czuję zaczynaj już świrować nie mam już siły jak się nie uda to nie wiem czy dam radę czekać na kolejną KD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika452
i jeszcze jedno pytanie skąd wy macie tyle komórek ja po 10 miesiącach oczekiwań w Novum dostałam tylko 2 komórki obie się zapłodniły i obie mi podano. a tu czytam że wy dostajecie po 6 i 8 tak jest w innych klinikach tylko w Novum jest tak kiepsko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Nika nie wiem, jakie są procedury w Novum, ale powinni Cię o tym informować. W Gamecie masz 7 komórek z tego co pamiętam albo 8, zapładniane są wszystkie, kwestia tego, ile zarodków będzie się rozwijać. Ja mam 3, Gabi 4, ale są dziewczyny, które miały 1 a bywa tak że wszystkie zarodki obumierają. Klinika moja nie gwarantuje konkretnej liczby zarodków. Wszystko masz w umowie, którą podpisujesz z kliniką. Każda klinika taką umowę zawiera z pacjentem. Tam powinnaś mieć wykaśnione wszystkie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lenka
Lenka: Witajcie kobietki Róża:( :(:(powtórz badanie w innym laboratorium koniecznie Gabi, Jagoda gratuluję dobry wynik:)co do wypełnionego pęcherza przed transferem,zgadza się lekarze mają lepszy obraz macicy Witaj Nika, bądź dobrej myśli Gość z Salve gratuluję ciąży Pozdrawiam serdecznie wszystkie kadetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Nika nie zmienilam kliniki podchodzę w bocianie tylko nir teraz. Dziewczyny nie ważne ile zarodków ważne żeby był ten jeden jedyny który da nam szczęście wiem bo miałam 18 komórek 12 zarodków wszystkie wadliwe więc co nam po ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×