Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość kriszz
Ja w salve medica łódź . zarodki ze świeżych komórek. Koszt 13 tys plus leki i badania. Czas oczekiwania bardzo krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś się wypowie z Małopolski lub Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parens w Krakowie-15 tys za 6 komorek mrożonych. Przynajmniej 4 musza sie rozmrozic. Jesli nie to na ich koszt dorzucaja kolejna komorke. W cenie jest transfer. Gyncentrum robi na swiezych ale od lipca zaczynaja robić na mrożonych w zwiazku z jakas nowa ustawa ktora weszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ważne komorki sa od zdrowych dziewczyn a nie tych ktore sa przestymulowane i do adopcji komorki oddaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super dzięki za odpowiedź. Ta 2ga część Twojej wypowiedzi ( o zdrowych dawczyniach) odnosila sie do Parens czy Gyncentrum? Czy ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gyncentrum -swieze ,odczucia po wizycie troche dziwne dr Cz miła ale taka szybka ,bardziej sympatyczna jest konsultacja po wizycie u dr Pie..chyba embriolog po omowieniu czkac na telefon 3-4 miesiace ,moze 2 ? i tyle ,porobic badania standartowe ,czystosc itp umowic sie na histeroskopie i czekac na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parens mrożone. Gyn swieze Ale narazie. Dr powiedziała ze kolejka jest dosc spora i ze moge sie na swieze niezalapac. Bo do czerwca robią tylko na swiezych i ze bedzie to dotyczyc calej Polski. A dziewczyny pisza ze np w gamecie dalej beda swieze wiec nic juz nie rozumiem. Ja wybralan Parens. Z banku sa komorki tak wiec czas oczekiwania krotki i masz nawet katalog dawczyn ze zdjeciami. Ze swiezych może wiecej zarodkow byc, choc i to regula nie jest, ale moga byc slabsze. A z mrożonych to komorki moga siecl wszystkie nie rozmrozić ale jak juz sie rozmroza to chyba sa silniejsze. Moge Ci troszke pomoc jak jestes z okolic malopolski:-) przerabialam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie poproszę o pomoc i dobre rady ;) mejl aambrozja@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Hey Jaką najwyższą dawkę estrofemu brałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estrofem 3×1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
-Kasia200kh zawsze mialam 2x1 estrofem, ale slyszalam, ze mozna do 4 tabl max. To kiedy podchodzisz? Trzymam kciuki. -Kaszmir88 Mam takie same odczucia odnosnie klinik. A zmiana leku na bardzo podobny to mam wrazenie tylko zeby pokazac ze cos robia lepiej i inaczej. Triseqensu sie nie boj jest ok. Mnie wszedzie mowili ze z mrozonych komorek jest mniejsza szansa na ciaze niz ze swiezych . No i bardzo drogo! Ale ile komorek dostajesz i czy jezeli czesc lub wszystkie sie nie rozmroza lub nie zaplodnia to co gwarantuja? -Kkonwalia3 podobno 90% zalezy od zarodka, wiec zrobilas wszystko co moglas. Teraz trzeba trafic na ten szczesliwy zarodek czego Ci zycze. -Baleboste ile jeszcze zostalo do finiszu, jak sie czujesz? -Zuza917 bilety kupione? termin wyznaczony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Gabi 77 Transfer miał być we wtorek 12 -ego , ale tym razem moje endometrium nie reaguje na estrofem. W 12 dc przy estrofemie 3x1 endo miało grubość 7 mm , po zwiekszeniu dawki do 4x1 lub 2x2 w 15 dc endo w dalszym ciągu ma 7 mm nic nie drgneło , zwiekszona dawka do 3x2 i w poniedziałek ostateczna kontrola , jesli endo nie urośnie to przerywamy wszystko , i lekarz musi się zastanowić nad lekami , dawkami , stwierdził że moze jakies plastry z estriadolem lub zastrzyki dodatkowo do estrofemu . Tak więc transfer stoi pod dużym znakiem zapytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak wasi mezowie/partnerzy podeszli do pomyslu in vitro z komorka dawczyni.moj facet powiedzial nigdy w zyciu.jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, jedz migdały tonami i jeśli lubisz to kieliszek czerwonego wina dziennie, ja miałam problemy z endometrium i przez 10 dni piłam, odstawiłam jak mi lekarz powiedział, że już jest ok. Estrofem brałam 3x1 cały czas i transfer miałam dopiero w 21 dniu przez to głupie endo, ALE najważniejsze,ze się udało :) Gabi, ja czuję się cudownie, dziecię bryka jak szalone, wszystkie wyniki dobre - każdej z Was życzę takiej jak moja do tej pory i oby już tak wszystko było aż do rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyrost endo polecane są też orzechy brazylijskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
w poniedziałek kolejna kontrola endo to będzie mój 18 dc to za dużo czasu na transfer nie bedzię , poprzednie transfery miałam w 18 i 20 dc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiu słyszałam, że na sztucznym cyklu można robić transfer nawet do 30 dnia. Sama zdecyduj czy odpuszczasz ten cykl czy podchodzisz. Jeśli masz się zamartwiać to odpuść ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Jeśli endo urośnie to bede podchodzić tylko lekarz zadecyduje kiedy . Jeśli nie urosnie to lekarz powiedział że nie zrobi transferu . Jutro sie wszystko wyjaśnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Dziewczyny a w dniu transferu można nadać endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Dziewczyny a w dniu transferu można badać endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno się już badać endometrium powinno byc juz odpowiednie kilka dni przed transferem. Ewentualnie można tylko zobaczyc jak wywypełniony jest pęcherz ale to poprzez usg brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkonwalia3
Baleboste, Gabi77 - dziękuję za odpowiedzi i słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a w salve tez już nie będą robić ze świeżych zarodków? I czy ma ktoś doświadczenie w centrum ostrava? tzn. którego lekarza ewentualnie wybrać, czy można dogadać się po polsku, koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :* Dziś znalazłam ten temat,mam dużo do nadrobienia,tyle stron... :) Ale przeczytam z ciekawością,sprawa bardzo mi bliska,my też z moim m zdecydowaliśmy się na kd.Powód -moj***ardzo niskie amh( 0,07) i wysokie fsh(ponad 90) I klinice powiedzieli mi że moja stymulacja to kasa wyrzucona w błoto. Staramy się od roku,wiele badań porobionych ,nie tylko te obowiązkowe które zleca klinika.Jako że ja jestem googlownik,to wyznalazłam sobie jeszcze kilka innych ,plus to że mam wsparcie-na jednej ze stron jestem w grupie ivf i dziewczyny doradziły mi badania.Klinikę do ivf wybraliśmy też z doradztwa,jako jedną z najlepszych w kd.Minus taki że 210 km od miasta w którym mieszkam. Mamy zamrożone 4 zarodki. Bardzo chciałabym podejść jak najszybciej ale ...sprawy trochę się skomplikowały i muszę poczekać :( Jeśli nie macie nic przeciwko to bardzo chętnie dołączę do tematu.Pozdrawiam serdecznie ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriszz
Witaj Brunetka bardzo jestem ciekawa jaka klinikę wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salve w Łodzi.Wizyta z podpisaniem umowy u embriolog Małgosi Wójt,bardzo pozytywne wrażenia.A przede mną wizyta u dr.Sobkiewicza... tu już różne opinie....i trochę mam stresa,ale cóż,cel najważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy w Salve nadal taka "taśma" i wizyty co 5 minut a leki przed transferem identyczne dla każdej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×