Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Kriszz
Na naturalnym cyklu miałam 7,8 więc tak spróbuje Do tego wino orzechy wiesiołek dha E foliik omega Teraz to nie wiem co pomogło Pewnie i czopki i wiesiołek i wino orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! :) Nie zaglądam tutaj codziennie,bo najczęsciej siedzę w tel na necie a nie mogę się połapać tam w kafeterii,jak już wyszuka w googole temat to nie mogę przejść do ostatniej strony żeby przeczytać na bieżąco. Więc jestem tutaj tylko wtedy gdy odpalam laptopa. Nasze badania jakie zabraliśmy do Salve to: wszystkie parametry nasienia m i cały panel moich hormonów ,które robiliśmy w Invicta,plus badania na hiv,kiłę(wr) ,hcv i hbs czyli te bez których klinika nie podpisze umowy ,a dodatkowo miałam cytologię, chlamydię ,mykoplazmę,ureaplazmę,cytomegalovirus,różyczkę i toxoplazmozę oraz wyniki z posiewu w kierunku grzybów i bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inofolic podobno bardzo pomaga w regulacji cyklu i sprzyja zajściu w ciążę,lub jego troszkę tańszy odpowiednik Inofem.Ja narazie biorę Folik ale bliżej transferu będę pić Inofolic który już sobie czeka zakupiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja juz wczesniej pisalam na forum, ale nadal nie moge zdecydowac sie na klinikę. Wszystko juz mi sie miesza. W gyncentrum katowice ponoc robia ze swiezych oocytow, zarodki mroza. Ooscyty sa od dawczyn. I koszt 6 to 16tys. Z tego co zrozumialam w Czechach podobnie, ale nie wiem czy od dawczyn, czy dziewczyn ktore podchodza do in vitro i sie dziela i ile sztuk. W Salve 13tys ale ze swiezych czy mrozonych? I w kazdej klinice podaje sie mrozone zarodki? Zgupiec mozna, a to juz moje ostatnie podejscie i chce wybrac jak najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu moim zdaniem dobrze jest dostać świeże komórki od dawczyni, która została przebadana a transfer mieć bądź ze świeżych bądź mrożonych zarodków. Ja nie zdecydowałabym sie na mrożone komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
dziewczyny czemu tak boicie sie mrożonych komórek? Ja wzielam mrozone komorki i pierwszy transfer udany a obok mnie leży moje maleństwo....cudo. Jak ma sie udać to sie uda z mrozonych komorek. Wszystkie komorki rozmrozily sie i jeszcze trzy zarodki czekają na mnie w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja pisałam wcześniej o klinice w Gyncentrum Katowicach, Salve Łodzi i Czechach. W Czechach jest to koszt ok 16tys w tym wizyty lekarskie, świeże oocyty w liczbie 8. Transfer ze świeżych zarodków. W Katowicach to tez koszt 16tys plus wizyty lekarskie, 6 świeżych oocytów., transfer mrożonych zarodków. W salve nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś z Salve przypomni jak tam wygląda procedura? Koszty, ilość wizyt, ilość oocytów czy od dawczyń czy od dziewczyn stymulujących się, czy świeże czy mrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia- i jak tam transfer? Mialam nadzieje, ze cie "rozpoznam" w klinice, ale taki tlok dzis byl ze nie bylo szans:-) Kiedy planujesz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
gość 20:48 Ja tez sie rozgladałam Byłam ubrana w czerwona gładką bluzke z długim rekawem , niebieskie leginsy , zielonkawe adidasy , czarna toreka i niebieska teczka gamety . siedziałam na przeciwko pokoju 05 z mężem w białej kurtce . To fakt tłok był dzis mega duży . według tego co oni mówia testowac powinnam 29.04 w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze Kasia- musialas siedziec po drugiej stronie tego filaru:-) ale moze Ty mnie zauwazylas- jeansy, biale trampki, czarna kurtka:-) bylismy z takim malym niegrzecznym kilkumiesiecznym brzdacem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Czy ten mały brzdąc miał koszulkę z muchą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe co u Jagody? Czy już w ogóle się nie odezwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Kasia ten maly brzdac mial koszulke z mucha:-) A co do Jagody- kontaktowalam sie z nia jakis czas temu na priv, wszystko u niej OK, jeszcze nie urodzila, ale ma obecnie mnostwo na glowie i pewnie stad to milczenie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
No to cię widziałam , nawet stałaś a dokładnie spacerowałaś prze de mna razem z małym - trzymałas go za raczki . i tak dreptaliscie . Nawet cos tam zagadałam do małego . Słodki chłopczyk . . Kto ci wykonywał transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym razem dr Polac, poprzedni transfer 1,5 roku temu robil inny dr ale nie pamietam nazwiska( nie dr Radwan). Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Ja bede najszczesliwsza osoba na swiecie jesli uda mi sie drugi raz, ale wiem jakie emocje towarzysza staraniom o pierwsze dziecko i dlatego zycze Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nieładnie ze strony Jagody że się nie odzywa. Bardzo nieładnie. Sama czerpala nadzieję od innych dla siebie, a nie potrafi odwdzięczyć się tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu miły, Tak samo nieładnie można powiedzieć korzystać z forum jako gość (bez logowania) więc daj spokój Jagodzie a nadzieję trzeba pielęgnować w sobie a nie szukać na forach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Cześć kadetki dawno się nie odzywałam bo u mnie nic nowego czekam aż moja klinika ruszy z kd bo wszędzie mam daleko. Chciałam was zapytać jak to wygląda według obecnych zasad bo mój lekarz powiedział ze zarówno ja jak i mąż, skladamy oświadczenia do USC i zostaje tam ślad ze dziecko jest z kd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro jeżeli nie jesteście małżeństwem to partner musi złożyć takie oświadczenie u USC. Ale klinika tego nie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z artykułow czytanych na Naszym Bocianie zrozumiałam, że ten wpis w USC wogole nie dotyczy kd, bo matką zawsze jest kobieta która urodziła, a ojciec i tak jest biologiczny. Wpis należy zrobić tylko w przypadku dawcy nasienia i adopcji zarodka (żeby w razie czego facet nie wyparl się tego dziecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytalam wnikliwie, bo sama jestem w ciazy :-) także moim zdaniem wogole się tym nie przejmujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wyjaśniono w Gamecie, że sprawa dotyczyłaby jeśli już związków partnerskich, nie małżeńskich, ale u nich rodzą się dzieci również te z KD w szpitalu i nic nie jest nigdzie zgłaszane. I chyba, rzeczywiście musiałoby to dotyczyć dawstwa nasienia i adopcji zarodka. Co więcej, wg ustawy powinien istnieć rejestr dawczyń i biorczyń, ale również nic takiego póki co nie powstało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Witam, udzielam sie na forum kafeteri Niskie AMH, prawdopodobnie będę podchodziła do in vitro na razie na swojej komórce , jednakże szanse mam małe ; obecnie AMH 0,21 oraz FSH , 14,90.( mam 30 lat) Juz teraz biore pod uwage in vitro z komórka dawczyni. Jednakże zastanawiam sie jakie sa koszty za taka komórkę oraz czy jest to możliwe w każdej klinice in vitro? z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z maila ambrozja -zagladasz tu? Malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia przeczytaj kilka stron wstecz, ten temat jest dokładnie opisany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zaglądam, nawet zarejestrowałam się:) Chyba ostatecznie zdecydowałam się na Czechy. Tylko ten koszt ok 16-17 tyś mnie dobija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambrozja wszedzie ok 15 -16tys wyjdzie. Grunt żeby sie udalo. A w Polsce widzisz jak zdziwiaja i nie wiadomo jak bedzie. Ja podchodze we Lwowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×