Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Jestem. Przepraszam te, ktore się czują urażone tym, że się nie odzywam. Musiałam na chwilę się wycofać. Spowodowane to jest tym, że potrzebuję duuuużo spokoju, a jestem osobą przewrażliwioną i mogę się nieźle nakręcić jak nieraz miało to miejsce. Forum jest po to by każda mogła wymienic swoje poglądy i uwagi i jak się czlowiek chce wycofać to sam musi się schować w kąt. Wszystkie posty przeczytałam. Dziękuję za wszystkie życzenia, zapytania co do mnie. Jestem przeziębiona po wczorajszej komunii bo zapanowała w naszym kraju moda na klimatyzowane wnętrza, co jest dobrym pomysłem jak na dworzu jest gorąco. Wczoraj w Warszawie było jednak ok 18, a na sali wiecznie 16.... Wracając do domu walczyłam już z bólem gardła, a potem było już gorzej. Dzis nie poszłam do pracy a jedyne czym się moge ratować to apap, miód, mleko,cytryna. Rozmawiałam z lekarzem, pozwolił od biecy na tantum verde. / Biorczyni- pamiętaj, że są inne kliniki. W Gamecie w rzgowie jest największy bank dawczyń komórek jajowych. Jak chcesz to podam Ci nr do laboratorium do szefa embriologów i przez tel powie Ci, czy mają ewentualnie mrożone komórki (gdybys takie chciała, na JUŻ) ewentualnie powie Ci ile mają dawczyń z Twoją grupą krwi i ile możesz czekać. Ja czekałam za 1szym razem tydzien, za drugim 1,5 tygodnia. Mojego @ znajdziesz na @ kadetkowym. Jeśli masz ochotę odezwij się. / JTM i Gosia- niech Wasze bety pięknie przyrastają. Jesteście Pierwszymi forumowymi mamami!! 🌼 / Kasja, Kola, Groszek- zyczę Wam SPOKOJU. Dotrwajcie do dni testów najspokojniej jak się da. Pamiętajcie, że mozemy wszystko ale nie musimy nic. I ze się uda :) / Jagoda, Agusia13, Agusia3101, Coco, Avocado, kochana Gosc z rana, Dreamer dla Was 🌼 i jeszcze ❤️ :) / To.że milczę,nie znaczy,że o Was nie myślę. Myśle, modlę się i mocno Wam kibicuję. Ściskam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chce niech pisze, odpowiadam na wszystkie @@ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę martwię się o testujące. Rozumiem, jeśli nie chcecie pisać. W każdym razie wspieramy :) Bez nas i tak by tego forum nie było, także mam nadzieję, że jeszcze dziewczyny dadzą znać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
czesc dziewczynki fajnie ze jestescie :-) :-) :-) caly czas was czytam. One fajnie ze sie odezwalas ,nie dziwie sie ze chcesz sie wyciszyc , ja czasami tez tak mam ,teraz od dwoch dni mam strasznego lenia siedze w domku i nic mi sie niechce ,to chyba stres ta na mnie dziala. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Dziewczyny! Odebrałam dziś betę - 12 dpt. beta 224:) Jeszcze nie mogę w to uwierzyć. 12 lat walki. 3 x ICSI + 3 x ICSI z KD i dziś wymarzony wynik:) Bardzo dziękuję za Wasze wsparcie i modlitwy. Będę do Was zaglądać. Teraz muszę 2 tygodnie czekać na wizytę u lekarza, żeby zobaczyć moją jedną lub dwie kruszynki. Życzę Wam Wszystkim tylko dodatnich beta:) Pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z całego serca gratuluję. Od rana czekam na dobre wieści, w każdej wolnej chwili tu zaglądam, by przeczytać, komu się udało. Strasznie się cieszę, nie odchodź od nas szybko, daj znać co u Ciebie. Dla mnie to nowa nadzieja :) Miała jeden zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ONE WISH i innych wspaniałych kobiet!!! Na początek chciałabym pozdrowić wszystkie KADETKI!! Jestem z Łodzi i chętnie nawiązałabym kontakt emaliowy z dziewczynami z Łodzi i spoza Łodzi ( ONE WISH ) , mój email: drimm.drimm@poczta.fm Moja historia jest też smutna jak wiele z Waszych historii . Mam 39 lat , w wieku 33/34 lat wyszłam za mąż i mimo dobrych wyników badań na płodność ( moje i partnera) nie udało mi się zajść w ciążę ( niepłodność idiopatyczna) , robiłam już wszystko oprócz in-vitro : ( wszystkie badania moje były OK., (hormony, owulacja , drożne jajowody) Miałam wielokrotne USG, badania hormonów, HSG, Laparoskopia ( nie wiele wykazała i nie pomogła) , 3 Inseminacje, brałam niezliczone witaminy, obniżałam prolaktynę ( niepotrzebnie) , ulepszałam owulację, chodziłam na akupunkturę i NIC!!!! Ciąży nie było, chociaż, według wszystkich badań nie powinnam mieć problemu z zajściem w ciążę W OGÓLE!! TAK WIĘC łączę się w bólu z WAMI wszystkimi !!! Na moim przykładzie widzicie , że można być teoretycznie zdrowym i płodnym i nigdy nie zajść w ciążę . Czasami wolałabym znać tę przyczynę niemożności. Wreszcie odpuściłam i pomyślałam, że taki mój los!!.. Jednak parę miesięcy temu , kiedy wszedł program rządowy, poszłam się przebadać , w październiku 2013 w Salve , po zrobionych wynikach powiedziano mi, że najlepiej jakbym od razu podeszła do in-vitro i nie czekała na liście chętnych ( wyniki wykazywały już obniżoną rezerwę i nie były już tak doskonałe jak parę lat temu) . Obecnie w Salve zalecono mi powtórzenie wyników i już się boję, że moje AMH będzie gorsze, czekam na wyniki . W między czasie byłam w Bocianie w Białymstoku , ale o tym opowiem później Bardzo interesuje mnie temat in-vitro z KD ONE-WISH – śledząc Twój wątek , wielokrotnie leciały mi łzy…i zawsze zadaje sobie pytanie … czy Bóg istnieje??? Musisz być wspaniałą kobietą !! Chętnie bym Cię poznała Często śledzę POSTY: Kasja, Kola, Groszek, Jagoda, JTM, i innych , za wszystkie trzymam kciuki. Nie wykluczam ewentualności in-vitro z KD, dlatego prosiłabym o wszystkie możliwe informacje , najchętniej z GAMETY z Łodzi. ŚCISKAM MOCNO WSZYSTSKIE WSPANIAŁE KOBIETY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Gratulacje Aga One dziękuję,że mogę na Ciebie liczyć napiszę Ci @,ale już nie dziś-bo dziś nie mam już siły. Ps.Umówiłam się w Gamecie na wizytę. Dreamer -daj znać jakie wieści z kliniki w Gdańsku. Miłego wieczoru dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga- piękna beta, gratuluję!! Jaki ten maj "owocny"! Bardzo się cieszę :) / Biorczyni- cieszę się, że się zdecydowałaś :)pisz kiedy znajdziesz czas, jestem cały czas "pod mailem" :) / Drimm- za kilka chwil sprawdź pocztę :) / Dobrze się ten tydzien zaczął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga - gratuluję serdecznie piękny wynik:) Takie wiadomości dają nam siłę....ale nas przetrzymałaś dzisiaj:P Czekamy jeszcze na Avocado i Gosię- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Aga gratuluję i czekam na kolejne dobre wiadomości.Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny.Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całego serca gratuluje pozytywnych wyników;););) takich informacji tu potrzebujemy .To siła, która pomaga walczyć i nie poddawać się innym. One..... Ty wiesz co...;););) Jesteś super babka, a Twój głos działa relaksacyjnie na moje fanaberie, których nie do końca umiem sie wyzbyć. Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi. Jutro w tej sprawie wybieram się znowu tam gdzie świeci słońce - mam nawet ułożoną przemowę do Naszej Opiekunki z Matemblewa. ;););) Kola trzymam kciukasy...oby czwartek okazał się jednym z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu...i nie bądź takim raptusem przeczekaj spokojnie. ;););) Kasiu i Groszku dużo spokoju niech Wasze Kropeczki się u Was rozgoszczą na dłużej... ;););) Gosia co u Ciebie wiesz, że Twoja historia jest mi szczególnie bliska jest bardzo zbieżna z moją. Pozdrawiam serdecznie ;););) Dziewczyny z pozytywną betką chwalcie się jak przyrasta takie informacje to karma dla takich jak ja. ;););) Zaczynam tu obserwować Gametowy trend...dla mnie Klinika okazała się Kliniką Cudów ...póki co. Mam nadzieję, że i wszystkim chętnym Kadetkom też się uda szybko znaleźć dawczynię. Biorczyni ja zanim zdecydowałam się na Gametę wymieniłam mnóstwo maili z Invictą.I o tyle co byłam mega zadowolona z lekarki to kontakt w sprawie biorstwa okazał się totalną klapą.Czułam się jak intruz, który przeszkadza im pracować i zawraca gitarę. Tym bardziej było mi przykro, ze nie stawiałam dużych wymagań tylko gr. krwi co jest normą i prawidłowe BMI. Nie było żadnej propozycji poszukania dawczyni dla mnie np. w Warszawie - dopiero na wyraźną moją prośbę dostałam numer telefonu do koordynatorki na zasadzie "jak Pani chce to niech se Pani szuka". Moja popularna grupa krwi okazała sie najtrudniejszą dla nich, a że mamy z mężem taką samą to w ogóle lipa powiedzieli mi, że nawet do 6 m-cy muszę czekać.Gameta to na tym polu przy nich inna klasa. Fakt ja akurat miałam farta, bo wyszło tak, że to dawczyni czekała na mnie, ale wydaje mi się, że dłużej jak 2-3 miesiące nie będzie u nich czekania. Invicta nawet tego nie może na dzień dzisiejszy zaoferować. ;););) Avocado odezwij się...najgorsza jest niewiedza. ;););) Pozdrawiam serdecznie wszystkich i przełączam się na swoje czekanie... Coco robisz sobie detoks od forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
czesc kobietki :):):) gosc Aga gratuluje i bardzo sie ciesze z twojego szczescia i wysokiej bety , dalas nadzieje nam :):):) czekamy na dalsze wiadomosci. drimm witamy na forum :):):) Sciskam was mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
Agusia 13 dziekuje za mile slowka :):):) Milej nocki zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratulacje ! Groszek sny nie pokazuja przyszłosci, odzwierciedlają nasz stan psychiczny takie sny z zebami lub z atakującymi nas zwierzętami swiadczą po prostu o naszych życiowych rozterkach. Martwisz się stad te sny a zobaczysz że bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, też śledzę wasze starania, mocno kibicuję, cochoaż jestem z innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia dziękuję bardzo...... :) :) :) Niby nie wierzę, w takie sny, obecnie mój poziom wrażliwości przekroczył maksimum.....Potrzebowałam dziś głosu rozsądku....dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia_13 masz racje potrzebuje detoksu.Dla mnie to forum jest miejscem wyjątkowym,magicznym i nie chciałabym aby się zmienilo w kolko rozancowe albo w prywatny fun club.Z całym szacunkiem. Avocado co u Ciebie kochana? Gosia,Kasja,Klaudia,JTM,Biorczyni,Anka:):):) Kola dużo o Tobie mysle:) Mala Agusia hallo!!! Groszek musi być dobrze:) Gosc z rana i inne zyczliwe osoby pozdrawiam,wszystkim zycze po prostu cudu macierzyństwa. Nowe koleżanki witam serdecznie,jestescie w dobrym towarzystwie:) Aga na deser sobie Ciebie zostawiłam,gratuluje ciąży i zycze za 9 miesięcy malutkich lapek do calowania:) Jeśli kogos nie wymieniłam,przepraszam ale jestem w kiepskiej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco nie martw się myślę, że każda z nas tak ma,że są dni lepsze i gorsze. Ja też mam dni ciszy zaglądam i nie piszę, ale wszystkim kibicuje i na dobre wieści czekam niecierpliwie.Dużym pozytywem forum bynajmniej dla mnie jest to, że na tyle ile to jest możliwe jestem gotowa na porażki i na pewno będzie mi je ciut łatwiej przejść- po tym co tu czytam wiem, że nie mogę wymagać cudów i co najważniejsze nie będę jakimś życiowym pechowcem jak mi się nie uda. Po prostu tak się zdarza...życie. A tak a propos porażek to myślę, ze jeśli ktoś się nie odzywa w dniu testowania to należałoby się domyślić, że raczej liże ranki. Z dobrą wiadomością się pędzi ze złą trzeba najpierw samemu przetrawić.Bynajmniej ja tak sądzę. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga gratulacje to bardzo ładna beta :) trzymam kciuki za to, by za parę dni do ciążowych kadetek dołączyła reszta testujacych . Ciągle Was czytam, ale u mnie powoli do przodu. Gyncentrum się nie odzywa odkąd zrobili ze mnie rezerwowa biorczynie. Nawet jeśli dzisiaj zadzwonia, dawczyni ma mieć punkcie, to już jej nie chcemy. Jest przydzielona do innych dwóch par, nie do końca pasowały nam jej cechy i doszliśmy do wniosku, że nic na siłę. Obrażona jestem na klinikę i właśnie jadę z mężem do Gamety. Mamy wizytę kolo południa ;) dam znać po. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
21 dpt - Bhcg 4 226,3 (rośnie!!!) - ale i tak jak ża każdym razem gdy sprawdzam wynik drżą mi ręce i nogi / Kochane Kadetki, myślę o Was wszytkich, modlę się, trzymam kciuki i stresuję bojąc o wyniki. / Drimm - Twoja historia jak moja, niby wszytko dobrze, a jednak coś nie tak, działaj jak najszybciej nie czekaj szybciutko podejmuj decyzję bo zegar biologiczny tyka, jestem z Tobą... / Gość Aga - wielkie gratulacje !!!!!!, dbaj o siebie i maleństwo / 26 maja mam wizytę, jeśli zobaczę moje maleńkie, wyczekane, wytęsknione ziarenko maku w tym dniu, to będzie mój pierwszy w życiu Dzień Matki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM super wieści i życzę pierwszego i z pewnością wyjątkowego Dnia Matki.Miłego dnia dla Wszystkich.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM beta pięknie rośnie. Pojutrze będą przepływy krwi a za 3 dni serduszko. Zobaczysz je na usg. Serce pojawia się przy becie 10 tys :) a maluch będzie miał z 1cm wiec nie takie ziarenko maku :) gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
Witam dziewczynki ,jak myslicie jak zrobie bete w piątek [23.05} to juz wyjdzie ?{transfer mialam 13.05} gosc aga powiedz czy mialas jakies objawy ,jeszcze raz ci z całego serca gratuluje :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM - pierwszy Dzień Mamy będzie na pewno niezapomniany zrób sobie jakąś wyjątkową przyjemność taką dla siebie.Celebruj tą chwilę.Pozdrawiam serdecznie. AnkaP83 powodzenia w Gamecie, a do jakiego doktorka się wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
JTM super beta rosnie , równierz życzę aby ten Dzien Mamy byl dla ciebie wyjątkowy . Sciskam was mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×