Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość z rana
One - @ ostatni juz dzisiaj :) tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny, zasnęłam wczoraj w opakowaniu, takie znużenie mnie ogarnęło, położyłam się na łóżku na chwilę i odpłynęłam. Pomimo przespania 10 godzin czuję się cała obolała, dosłownie jak zbity pies, nie wiem od czego.. Gościu Ago, mnie cały czas boli brzuch jak na @. Gościu z rana, nie testuję już jednak tych sikańców i w nerwach, ale poczekam do pojutrze, bo jakbym zaczęła sikańce, to co godzinę by mnie korciło. Zrobiłam tylko progesteron, w zasadzie w normie, chociaż zwiększono trochę dawkę luteiny. Dzisiaj mnie naszły refleksje, że już starość mi zagląda w oczy chyba, chociaż na szczęście lustro jeszcze mnie trochę oszukuje ;) ale dla mnie ten rok to ostatnia szansa. To teraz na forum ogólne oczekiwanie ( czyli jak zwykle ;) ) czekamy na bety i następne transferki, mam nadzieję, że będą jakieś dobre wiadomości i dla czekających na biorczynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu Aga, to znaczy , że Ty, Avocado i ja miałyśmy transfer w tym samym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za testujące :) Dużo dziewczyn miało transfer w tym tygodniu :) Będą udane :) zobaczycie. Widziałam dzisiaj dwa piękne bociany i myślałam o Was. / u mnie to jest tak, po dwóch telefonach w końcu dowiedziałam się, że moja dawczyni stymuluje się dla dwóch par, a ja jestem rezerwowa. My chcemy 8 komórek, więc już wiem, że ta dawczyni odpada bo nie uda jej się wyhodować tyle komórek. Zaczęłam brać estrofem od dzisiaj i mam się pokazać u lekarza za 10-14 dni. / zastanawiam się z mężem czy nie udać się do Łodzi i tam nie zgłosić się do banku dawczyń, bo w Katowicach mam jeszcze dwie kliniki, ale do nich nie pójdę bo nie mam z nimi dobrych doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P - a uprzedzali Cię, że jesteś rezerwowa? Czy mają ewentualnie inną dawczynię dla Ciebie? Jeśli chodzi o Łódź teraz może nie być tak szybko ze znalezieniem, bo sporo par jest i wakacje blisko, kobiety wyjeżdżają. Ale to nie jest reguła... Agusia wpadła do kliniki i tego samego dnia miała dawczynie :) więc różnie jest. Mam nadzieję, że nie będziesz miała konieczności zmiany kliniki i wszystko się zakończy po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nikt mnie nie poinformował i o to mam duży żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
16 dpt - Bhcg 863,5 - położna powiedziała ze ładnie przyrosła / AniuP -bez serca są, najpierw dają informację i nadzieje ze dawczyni juz sie stymuluje, potem że się nie stymuluje a na końcu że sie stymuluje ale ty jesteś rezerwowa, totalny brak profesjonalizmu z ich strony, współczuję Ci, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc z rana
JTM no jak ładnie :) super ciesze sie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM - beta pięknie rośnie :)) gratulacje :)) / nie było to miłe co zrobili. Mam żal :( ale w końcu będzie inna. /dzięki OneWish zamiast 23.05 mam wizytę 20 we wtorek w Gamecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka,- no to rzeczywiscie niezbyt fajnie ze strony kliniki. Czasami mam wrazenie, ze oni nie zdaja sobie sprawy jakie to wszystko dla nas wazne i ze takie odwlekanie kiedy wczesniej dalo sie nam nadzieje jest dla nas bolesne. Ale pomysl sobie, ze moze los tak chcial i moze to nie byla ta wlasciwa dawczyni i wlasciwe komorki. One- mnie tez krew zalewa jak slysze o tych wszystkich niby matkach, ktore zabijaja swoje dzieci. Nie wiem jakim trzeba byc czlowiekiem zeby zrobic cos takiego. Tyle kobiet marzy o dzieciach, skoro te k****nie chca byc matkami to niech oddaja dzieci do adopcji. Jagoda-z tego co wiem to z tego forum tylko Ty, Biorczyni i ja jestesmy na etapie czekania na dawczynie. Ja czekam niecale 3 tygodnie a juz mam dosyc. Jestem strasznie niecierpliwym czlowiekiem i zastanawiam sie czy klinika w ogole o mnie pamieta i czy do nich nie zadzwonic i spytac sie czy na pewno maja mnie na liscie biorczyn. Chyba zmienie tez nieco wymagania jakie postawilam dawczyni, bo podalam ich tak duzo (szczupla, kolorr oczu, wlosow, grupa krwi) ze moge sie nigdy nie doczekac. Ewka- to super co chesz zrobic. Zapewniam Cie, ze proces stymulacji nie jest wcale trudny. Ja mialam konskie dawki hormonow, a oprocz lekko spuchnietego brzucha i lekkich bolow glowy przez pierwsze 2 dni stymulacji nie mialam zadnych skutkow ubocznych. Dziewczyny po transerze-nieustannie zaciskam kciuki i czekam na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KaDeTki JTM - ale piękna beta - może to bliźniaki? mnie się marzy taka parka łobuzów:) Jak się czujesz kochana kiedy 1 usg? Gościu z rana jak się czujecie z maleństwem? Dziewczyny już niebawem będziecie tuliły w ramionach Wasze maluchy tak jak Taida, którą pozdrawiam serdeczne. Aniu - przykro mi, że tak Cię potraktowali w tej klinice.... co to znaczy rezerwowa? Rozumiem, że w mojej klinice gdzie nie ma banku komórek tylko czeka się w dłuuuuugiej kolejce- mogłabym być rezerwowa, ale tam gdzie szukają konkretnej dawczyni dla konkretnej biorczyni takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Może porozmawiaj z lekarzem i zapytaj dlaczego tak jest, powinnaś być najważniejsza, a nie rezerwowa- przepraszam powinnam Cie wspierać,a nie nadawać na klinikę, ale po prostu się wkurzyłam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avocado, Gosiagosia, Gość Aga - jesteście w połowie drogi do testowania:) jakieś przeczucia? Avocado nie wiem dlaczego cały czas myślałam, że odwołano Ci transfer z powodu opryszczki? coś musiałam pomieszać - w takim razie trzymam kciuki podwójnie:P Kola, One, Kasja - jak tam kochane ochłonęłyście już po transferach? Ja się zastanawiam, bo większość z Was pisze, o bólu brzucha, napięciu brzucha, pikaniu......a mnie nic nie jest......nic a nic nie czuję. Mąż się śmieje, że pewnie robią nas w bambuko i fiolka była pusta:) Ja będę testowała około 26.05 mam nadzieję, że Dzień Matki okaże się szczęśliwy:) Agusia13, Jagoda, Biorczyni, Dreamer - dziewczyny czekające na transfer i dawczynie - życzę wytrwałości i czekam z wami:) Klaudia co słychać? Jaki plan działania? Szczególne modlitwy kieruję, za Stefanię i jej bliźniaki oraz Ewę - dawczynię SevenTwo, Coco, Agusia3101 - co u Was? mało się udzielacie - Pamiętajcie,że jesteśmy dla Was tak jak Wy dla Nas:) Pozdrawiam wszystkie KaDeTki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM super betka.Dziewczyny po transferach dbajcie o siebie,pozdrawiam ciepło i modle się za Was i za Wasze maleństwa. AnkaP83 pewnie się denerwujesz całą sprawą więc życzę spokoju i na spokojnie przemyśl czy nie zmienić kliniki-takie zachowanie jest niedopuszczalne. groszku udzielam się mało bo i u mnie nic się nie dzieje-ale czytam Was dziewczyny codziennie,modlę się za Wszystkie i każdą sytuację przeżywam bardzo.Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish- JTM piękna beta, już możemy zacząć na spkojnie sie cieszyć i serdecznie i głosno gratulować!! Bardzo się cieszę, Twoja ciąża-nasza nadzieja :):) / Groszek-obiecałam sobie, że sie nie będę dopatrywać żadnych objawów. I takowych nie mam. Żyję sobie normalnie, sprzątam, robię zakupy, prasuję, chodzę do pracy, prowadzę samochód, dzis idę ma spotkamie z koleżankami :) i wciąż jestem mega spokojna, oby do końca :):) / Dreamer- jakie plany u Ciebie?? / Pozdrawiam wszystkie Kadetki! / zastrzyk zrobiony- samodzielnie (skóra znów przemyta wódką) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaimsw
groszek ja tez czasem mysle ze wcale nie podano mi komorek,szkoda ze nie mozna tego lepiej kontrolowac. ja nie mam zaufania ogolnie do lekarzy i staram sie czytac, dowiadywac, planowac troche po swojemu, to jest troche meczace i czasochlonne ale wtedy nie mam do siebie zalu, ze zostawiłam swój los w czyiś obcych rekach. Nawet moj lekarz za bardzo chyba mnie nie lubi, bo niby wiecie, nie mozna byc madrzejszym od niego :-) ale ja duzo sie dowiaduje wlasnie dzieki wam z tego forum jesli chodzi o plany to za kilka dni mam wizyte w klinice z ta sama dawczynia (dzieku Bogu się zgodziła) i jak jesli po badaniu bedzie ok to zaczynamy od nowa jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaimsw
groszek pytalas lekarza czy celuje w miejsce zadrapania endo? mialas transfer przy usg? gosiagosia jaki byl twoj wynik progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia kochana nie zapytałam o ten scratching, byłam taka zakręcona, że nie zapytałam o nic, ani o wielkość endo, ani o scratching, ani kiedy testować.....przepraszam:( Z własnych odczuć miałam wrażenie, że sratching był po lewej stronie, a maluchy dostałam po prawej....pewności jednak nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w pracy. Gorszek odniosę się do Ciebie później, na dłużej :) :) :). Aniu nie chciałam Ci mocno sugerować zmiany kliniki, ale uważam, ze to bardzo dobra decyzja. Tylko jeszcze jedno... zadzwoń może do lekarza teraz już, czy masz przyjmować estrofem... żeby niepotrzebnie nie brać teraz leków, a może tak się zdarzy, ze mają dawczynię o Twoim fenotypie... wtedy transfer w tym miesiącu... Ale by było :) Do zobaczenia w Gamecie :) coś czuję, że ,kiedyś prawie wszystkie się tam miniemy na korytarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM gratulacje z całego serca, Dreamer cieszę się, ze w oczekiwaniu nie jestem sama, chociaż oczywiście życzę Ci jak najszybszych wiadomości. Ja określiłam minimum cech.. słowiański typ urody i tyle właściwie, wagą i wzrostem i tak dobierają do mnie, lekarz mnie o tym zapewnił, a że jestem zupełnie przeciętnej urody i budowy to raczej nie będzie problemu :) do tego mogę mieć dawczynię o każdej grupie krwi. Biorczyni dawno nie pisała. Uciekam do roboty, paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce źle mówić o Gyncentrum. Tam jedna z Pań embriolog poszła na urlop, ktoś popełnił błąd i chyba zamiast mnie przypisali kogoś innego i teraz się tłumaczą, że jestem rezerwowa. W ogóle co to jest rezerwowa biorczyni, albo nią jestem albo nie, a że na jeden chcą zarobić 3 razy. Ale tak jak mówię błędy się zdarzają, aczkolwiek dr Mercik to bardzo dobry człowiek. / Jadę do Gamety we wtorek rano, któraś będzie na wizycie? :) / OneWish - ale jestem z Ciebie dumna, że sama dajesz sobie zastrzyk :) / Czy któraś z Was czeka w Gamecie na dawczynie z grupą AB, tylko o to pytam, nie o cechy fizyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Hej, Jagoda i inne dziewczyny z forum.Jutro mam zamiar wyjechać na weekend do rodziny,później postaram się nadrobić. Pamiętam o Was wszystkich, myślę, czytam, przeżywam z Wami (aż czasami mąż się wkurza bo zdarza się,że też płaczę) trzymam kciuki, dziękuję za pamięć i o mnie.Życzę Wam pogody ducha i ciepła w sercach bo za oknem to mamy majowy koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorczyni też miałam taki etap, że co pomyślałam o moim problemie, to ryczałam. Wiedziałam, że mój M jest po prostu bezradny. Czasem ze świeczkami w oczach czytam te posty... całe szczęście ostatnio więcej powodów do radości jest. Groszku trzymam mocno kciuki. Chciałam Ci napisać, że robiłam pasztet... nie sama, właściwie to koleżance pomagałam z Twojego przepisu. Nie tłumaczyłam skąd ten przepis i od kogo (powiedziałam po prostu od koleżanki), ale po tym jak już ten pasztet zrobiła, to mówi... jest pyszny, niech jej Bozia w dzieciach wynagrodzi za ten przepis... Koleżanka zupełnie nieświadomie to palnęła, ale jakże trafnie :) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda dzięki za post, za życzenia koleżanki nie dziękuję, żeby nie zapeszyć, ale łezka mi się w oku zakręciła :* Powiem wam, że ostatnio mój poziom wrażliwości wzniósł się na wyżyny......wzruszam się przy byle okazji....reklama, film .......ciepłe słowo:) Jest mi bardzo miło:).....o matko i już ryczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się zakręciła... :) i śmieje się z Twojego posta jednocześnie... Z boku jak ktoś na mnie by popatrzył... ojej wolałabym nie słyszeć, co myśli. Dziewczyny czekające na betę wiem, że to napięty czas, ale pomyślcie sobie jaki fajny... Trzymajcie się wszystkie, idę szykować kolację a potem na zakupy tarabanię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
Groszku - a dziekuje za pamięć, czuje sie dobrze, w porownaniu do pierwszej ciąży to nawet bardzo dobrze, bo wtedy 2 bite miesiące wymiotowałam, a teraz mnie "tylko" muli , mdli i żołądek mnie boli i śpiąca jestem. Ale to normalne objawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kadetki!!!! Nie piszę do Was ostatnio, potrzebuję bardzo dużo spokoju i wyciszenia. Gościu z rana- nie wiem jak mam odwdzięczyć się za modlitwę. To bardzo dużo dla mnie znaczy. :* JTM i Gosia- z całego serca gratuluje, niech Wasze dzieciątka zdrowo rosną, a Wy optymizmem zarażajcie resztę kadetek :) Klaudia- przytulam mocno, dobrze, że masz plan działania, to połowa sukcesu. Głowa do góry. One, Kasja i Groszek- Kochane tak mocno jak za siebie, i za Was trzymam kciuki. :) :) :) AnkaP- dziwna to historia, polecam z całego serca Łódzką Gametę. :) Agusia13- gratuluję 3 pięknych kruszynek. Jagoda i inne pominięte Kadetki, dziękuję za słowa wsparcia. Dziękuję za pamięć i modlitwę. Codziennie po pracy mojego M, jeździmy modlić się do Matemblewa. Wyjeżdżam z tego pięknego miejsca wyciszona i uspokojona. Dziś nawet w samochodzie powiedziałam, że niezależnie od wyniku, damy radę. Mój M na to, że to oczywiste i tak czy siak walkę wygramy. Z dnia na dzień jestem silniejsza, na razie nie dzwonię do kliniki. Nie pytam się jakiej klasy był zarodek, bo to i tak niczego to już nie zmieni. Jeśli chodzi o ewentualny upust od kliniki, mam nadzieję, że nie będzie potrzebny. Wierzę w moje Maleństwo. Jeżeli jednak się nie uda, będę miała dużo czasu na kontakt z kliniką i rozmyślanie co dalej. Póki co walczymy i się nie poddajemy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Dobry wieczór! Mija własnie 8 dpt. Dzisiaj byłam nawet spokojna. Bóle brzucha przeszły. Myśli skrajne od dobrych po najgorsze. Wczorajsze posty Dziewczyn mnie uspokoiły, co do moich bólów brzucha. Martwię się tylko że żadnych plamień implantacyjnych nie było. Avocado, GosiaGosia, dla Was też dzisiaj mija 8dpt. Biję się z myślami, żeby jutro rano pójść na betę... Co myślicie? Avocado, co do apapu, to się nie denerwuj. To przecież bardzo łagodny lek. Poza tym, tyle w siebie codziennie pakujemy tych leków. Acard, Encorton, Fraxiparina i inne. To przecież chyba wszystkie leki żeby stanu zapalnego uniknąć. Myślę sobie też o mrożaczkach. Mam jeszcze dwa. Avocado wiem, że Ty też masz. Jak myślicie, czy szanse na zajście w ciążę przy mrożonych zarodkach będą takie same jak ze świeżych zarodeczków? Przyznam, że kiedyś (to było już dawno jakieś 3 lata temu) jeden z lekarzy z kliniki leczenia niepłodności, wygadał się przede mną, że skuteczność jest właściwie znikoma. Statystyki mówią inaczej. Salve podaje 43%. Avocado wiem, że Twoim zdaniem lepiej podawać po 1 zarodku mrożaczku. Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kola... rób tak, żeby Tobie teraz było jak najlepiej. Rób to na co masz ochotę, czasami trzeba POBYĆ samemu żeby się zdystansować, żeby w głowie wszystko poukładać. Wierzę, ze wszystko będzie dobrze, najważniejsze by mieć siły, żeby wciąż podnosić rękawice i walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×