Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość kasja30
pomocy dziewczyny przedchwila sie dowiedzialam ze moj brat ma ospe ,kurcze boje ze sie zarazilam , bo nie dawno moj brat byl u mnie na kawie ,ja myslycie czy to moze mi w czym zagrozic chodzi o transfer .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja musisz szybkomisz do swojego lekarza /mjakmama24.pl/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie-mamy/ospa-w-ciazy-co-powinnas-zrobic-gdy-mialas-kontakt-z-wirusem-ospy,230_4088.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja-a przechodziłaś ospę? Asusia13- właśnie wróciliśmy z Matemblewa. Oddycham spokojniej :) Taida- Twoja historia dodaje mi skrzydeł, dziękuję. Niech córeczka rozświetla każdy Wasz dzień, gratulacje!!! Jagoda- dziękuję, od teraz skupiam się na kruszynce. Na dalsze myślenie zawsze znajdzie się czas. One- jak Twój nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane dziewczyny. Na forum jak w życiu: słodko-gorzko. Pozwólcie,że zacznę od tej drugiej strony: / Klaudia- czytałas te słowa po kilkakroć, ale muszę i ja dodać od siebie to, co mam w sercu- przykro mi...wiem co czujesz, znam ten smak i wiem jakie to rozczarowanie. Ale musisz szybciutko się podnieść i podjąć rękawice do walki jeszcze raz. Walcz dziewczyno, walcz o swoje szczęście bo jest ono wciąż w Twoim zasięgu. Teraz czas dla Ciebie- wypłacz, wyżal się, wykrzycz, napij. A potem zbierz sily na kolejny raz. Wiem, że to kolejna Twoja próba, ale w końcu się uda. Może rozważ inna klinikę? Zyczę Ci powodzenia, odzywaj się częściej. / Kola- przede wszystkim mocno wierzę w powodzenie wczorajszego transferu. Miej tę wiarę i Ty i trzymaj się jej cały ten czas oczekiwania na wynik testu. Za Jagodą przytoczę sytucję Taidy, która ma już swoją córeczkę- dziecko ze słabej blastocysty. A jest taka super, że Taida juz się na rodzeństwem dla niej rozgląda. Trzeba wierzyć do końca. Trzymam za Ciebie kciuki i modlę się za Ciebie, za nas wszystkie. Sprawdź @ / JTM i Gosia- gratulacje!! Bardzo się ucieszyłam z Waszych -bety i testu. To pierwsze ciąże na tym forum :) niech zaczną dobrą passę. Dbajcie o siebie dziewczyny, Wasze sukcesy to radość dla mnie wielka bo przypomina mi o tym, że TO ma sens :) warto walczyć :) / Groszek- czy masz jutro transfer? Muszę wiedziec jak jutro ogarnąć temat kciuków w pracy :) / Jagoda, Agusia13, AnkaP, Avocado, Agusia3101, Biorczyni,Gość z rana, Coco,Taida, Dreamer, Klaudia, JTM, Groszek, Gosia,Kasja- dziękuję z całego serca za wszystkie zyczenia, modlitwy, kciuki, fluidy, uściski, za wszystkie @@, za to, że znów można było bez proszenia na Was liczyć. Zapewniam Was, że na mnie też możecie liczyć i że wspieram i wspierać będę Was wszystkie. Dziękuję ❤️ / Kasja- gratuluję udanego transferu. Niech obydwa maluchy zostaną z Tobą na zawsze, niech opromienią Twoje zycie. Niech nam się uda, a dzisiejszy 13y okaze się mega dobrym i szczęśliwym :) testujemy razem :) bądź "blisko" proszę ... (bo dlugo Cię na forum nie było) / Mój transfer przebiegł na spokojnie i na luzie. Zabrałam 1maluszka (4AA) w towarzystwie Embryo Glue. Po wszystkim leżałam tylko 10 minut, bo mój pęcherz nie pozwolił mi na chwilę dłużej. Byłam jeszcze na wizycie u mojego lekarza by porozmawiać z nim o lekach, ale oczywiscie show skradł mój mąż, fan zespołu, który założył syn pana dr więc 10 minut ich "nie było" :) wyskoczyliśmynpóźniej na zakupy do pobliskiego Portu, obiad i duże lody a potem w domu padlimy i spalismy 3h. Pytała któraś z Was czy wzięłam urlop. Nic z tych rzeczy-jutro idę do pracy. Ale moja praca jest pod moim domem, jest "umysłowa" i pracuję tylko 6h więc luz blues :) / Ściskam Was wszystkie, dziękuję jeszcze raz! Dziewczyny, ktore czekają na maile- 20 minut proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Padam dziś,ale mocno trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny. Kola kochana,wierzę że Twój zarodek to ten jedyny właściwy.Pisałam Ci już kiedyś,że Cię podziwiam bo się nie poddajesz i tak właśnie jest.Jesteś wyjątkowa i bardzo silna,zobaczysz będziesz tulić własne dziecko w ramionach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszek21
Melduję się kochane:) JTM I Gosia cudownie zapoczątkowałyście ten miesiąc Agusia 13 - wspaniałe wiadomości 3 piękne zarodki - gratuluję Kola kochana - trzymaj się dzielnie - życzę Ci dużo spokoju i wiary:) i wam również dziewczyny One i Kasja cieszę się, że jesteście już po transferach...teraz trzymam kciuki za pozytywną betę:) Mam takie wrażenie, że w tym tygodniu podchodziłam już 3 razy do transferu:) jutro podejdę po raz 4 :)Kochane ząb mnie nie pokonał - ja pokonałam zęba:) dziś obudziłam się jak nowa - wczorajsza kanałówka pomogła, prawdopodobnie był jeszcze kawałek nerwu i stąd ten ból. Tak więc zgodnie z planem stawiam się w klinice o 9:00. Rozpoczynam akupunkturą pół godzinki przed transferem - potem wielka chwila - bierzemy jednak 1 maluszka z 2 doby 5a z EG i na koniec odpoczywamy ponownie z akupunkturą.... chyba bardziej przeżywałam Wasze transfery niż własny.... nie jest to mój pierwszy transfer.....mam nadzieję, że do trzech razy sztuka... Proszę dziewczyny pomódlcie się za mnie, bo tego, że ze mną będziecie jestem pewna. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja miałam scratching 2 razy. Przy drugim transferze i teraz:) zabieg wykonuje się zawsze w cyklu poprzedzającym transfer. Wykonuje się go około 22-23 dc, zawsze przed okresem. Sam zabieg trwa chwilkę, ale nie będę Cię czarowała - nie należy do przyjemnych.... uczucie rozpierającego brzucha jak na okres. Wszystko jest do przeżycia, a motywacja silna:) . Nie wiem czy lekarz celuje w to miejsce gdzie było uszkodzone endometrium...zapytam jutro na transferze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam z nóg i idę spać bo dzień był dłuuuugi i pełen wrażeń, ale jeszcze dla Ciebie Groszku modlitwa - jutro będę trzymać kciukasy. Kola cieszę się, że choć trochę pomogło moje magiczne miejsce. Pozdrawiam resztę i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorszek- jutro jesteśmy "razem" :) kciuki zaciśnięte, powodzenia :) wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto nie śpi, ręka do góry :) Groszek też będziesz majówkowa. Trzymam kciuki. I całe szczęście, że pokonałaś zęba. Kasja popieram Anię szybciutko śmigaj do lekarza. Ospa nie powinna wpłynąć na sam transfer i powodzenie, ale chodzi o dzidziusia. Wirus ospy nie jest jednak aż tak groźny jak różyczki i wcale nie jest tak prosto się zarazi, mimo wszystko podpytaj lekarza :) odliczam z Wami kolejnych 10 dni... My wciąż w oczekiwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, super informacja, Twoje kruszynki gotowe, teraz Ty przygotowuj się do transferu :) witaminy możesz brać już teraz, ja brałam od 2 miesięcy ciążowy zestaw. I muszę teraz 100 eutyroksu brać. One, teraz spokojnie czekamy na betkę, wysyłaliśmy wszystkim bohaterkom tygodnia tyle energii i modlitw, że musi coś ruszyć :) Kola, powolutku, nie denerwuj się, może będzie dobrze, nie martw się na zapas. W przyszłości można pomyśleć o dodatkowym wspomaganiu, np. u nas pomimo dobrych parametrów robiono podgląd główek plemników w powiększeniu kilka tysięcy razy, msome czy jakoś tak się nazywa, wtedy nie wybiera się tych, co mają niezbyt prawidłową budowę. Groszek, jutro o 9 trzymam mmoocccnooo kciuki :) Macie rację, nie robię już sikaczy, mam nadzieję, że nie zwariuję do czasu bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasja, może będą bliźnięta :) ospa pojawia sie 2-3 tygodnie od zarażenia, są leki przeciwwirusowe, które podane przed mogą osłabić atak. Najważniejsze to zapytać rodziców, jeśli przeszłaś w dzieciństwie, to raczej nic nie grozi, czasem ujawnia się półpasiec przy powtórnym kontakcie, ale rzadko. Koniecznie zgłoś to lekarzowi, jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym dniu w końcu wyspana. Groszku dziś Twój wielki dzień powodzenia życzę i fluidki szczęścia ślę... Gosia,Kola,One Kasja liczę z Wami... Taida, aTy jak się wysypiasz?;););) Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
czesc dziewczyny jestescie super ,dziekuje wam za takie mile slowa , jak beda blizniaki bedziemy sie cieszyc podwojnie najwazniejsze aby byly zdrowe , ale moga byc blizniaki bo mojego meza babcia byla z blizniakow ,trzcie pokolenie SORKI ZE PISZE BEZ ZNAKOW POLSKICH ALE MOJA KLWIATORA NIE MAM ,ALBO MA TYLKO JESZCZE NIE WIEM BO NIE DAWNO KUPILAM SOBIE LATOPA :):):) dziewczyny ja rownierz gratuluje wam z calego serca ,aby tak dalej i trzymam mocno kciuki :):):) one dziekuje za mil slowa ,ja tez gratuluje udanego transferu , aby te nasze maluszki zostaly z nami. mam pytanko mialas pelny pecherz ,bo mi doktor powiedzial z to obojetnie i nawet jak robil mi UZG to i zobaczyl ze mam pelny to kazal isc do toalety ,widzialam ze kobiety ktore tez mialy transfer ,tez wychodzily . Ale to napewno zalezy od lekarzy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
czesc dziewczyny jestescie super ,dziekuje wam za takie mile slowa , jak beda blizniaki bedziemy sie cieszyc podwojnie najwazniejsze aby byly zdrowe , ale moga byc blizniaki bo mojego meza babcia byla z blizniakow ,trzcie pokolenie SORKI ZE PISZE BEZ ZNAKOW POLSKICH ALE MOJA KLWIATORA NIE MAM ,ALBO MA TYLKO JESZCZE NIE WIEM BO NIE DAWNO KUPILAM SOBIE LATOPA :):):) dziewczyny ja rownierz gratuluje wam z calego serca ,aby tak dalej i trzymam mocno kciuki :):):) one dziekuje za mil slowa ,ja tez gratuluje udanego transferu , aby te nasze maluszki zostaly z nami. mam pytanko mialas pelny pecherz ,bo mi doktor powiedzial z to obojetnie i nawet jak robil mi UZG to i zobaczyl ze mam pelny to kazal isc do toalety ,widzialam ze kobiety ktore tez mialy transfer ,tez wychodzily . Ale to napewno zalezy od lekarzy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
sorki dziewczyny ze 2razy ale jestem w pociagu i jakos mi sie nacisnelo ,za godzine bede w domu , w koncu . pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku... moja przyjaciółka na swoje maleństwo w brzuchu mówiła właśnie Groszek... (nie fasolka, bo tak też sporo osób mówi). Trzymam kciuki bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc z rana
Kola, groszek, codziennie (teraz juz wieczorem bo zaczelam moja dluga modlitwe) modle sie za was Kadetki :) to abyscie zaszly w ciaze i urodzily wasze upragnione i wyczekane dzieciaczki. Gdy wiem ktora ma transfer to modle sie wtedy w szczegolnosci za nia ;) Nie martw sie Kola - nie zapominam o Tobie ;D Kola jak pokazuje przypadek Taidy nawet jeden zarodek moze zdziałać cuda. I ty musisz w to wierzyc kochana! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
GRoszku - to już tuż tuż, pomodliłam się za Ciebie, trzymam kciuki i przesyłąm fluidki Kola, Kasja, One - myślę o was, żeby się udało, żeby się udało, żebu sie udało!!! Ja jutro mam znowu robić bete żeby sprawdzić czy przyrasta bo to w tej chwili najważniejsze. Znowu strach żeby było dobrze. Zaczynam odczuwać rano i wieczorem lekkie mdłości a dziś wogóle pobolewa mnie brzuch jak na @ (ostatnio mnie nie bolał) i ogólnie żle się czuję. Gosia gosia a Ty jak się czujesz? Klaudia jakie masz plan działania? Agusia13 wiesz kiedy transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc z rana
One ja Ci odpisze, prosze o cierpliowsc. Wczoraj zaczeły mi sie mdlości, mam nadzieje ze nie dopadna mnie na stale, bo w pierwszej ciazy czulam sie fatalnie, na pocztaku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek już na fotelu ... jesteśmy z Tobą... JTM , ja też jakoś kiepsko się czuję, wczoraj mnie brzuch mocno bolał jak na @, dzisiaj jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie transfer w czerwcu jeśli oczywiście moje endo stanie na wysokości zadania po Estrofemie tj. w trakcie próby w poprzednim cyklu jaką mi zlecono w Invicie przed kwalifikacją. Wtedy było ok. Na razie za max. 2 tygodnie będzie @ więc już spokojniutko czekam - przez ostatnie pół roku zmieniłam dietę na tzw. "zdrową", ćwiczę i nawet trochę udało mi się schudnąć, czym jak twierdzi moja endokrynolog zwiększyłam swoje szanse. Od dwóch miesięcy łykam witaminki i w ogóle próbuje zrobić wszystko żeby się udało...A do czasu mojego transferu czekam na dużo dobrych wieści z naszego kadetkowego forum - miło by było potem utworzyć wspólnie nowe forum o kupkach, smoczkach i kolkach;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane! Nie bierzcie sztucznych witamin! Jestem farmaceuta wiec troche ske znam- to jest sama chemia. Bierzecie kwas foliowy, magnez ale blahnnie bierzcie tego s**tu reklamowanego jako "witaminy" prosze Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w delegacji... nie mogę się doczekać zatem popołudniowych wieści...czuję, że będę miała kilka postów do przejrzenia ... Agusia właśnie o tym samym pomyślałam.... to pierwsze rozmowy o mdłościach, za kilka miesięcy już tylko takimi informacjami będziemy się dzielić :)) Myślałąm, że będziesz jeszcze majówkowa, ale czerwiec blisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×