Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Roksana1111
... od momentu jak poukładacie sobie wszystko w głowie reszta jest już prosta ... ja dziękuję, że miałam szansę skorzystać z kd .... nie wszystkie kobiety taka szansę mają... Niczego nie pragnęłam bardziej niż biologicznego dziecka ale życie pisze własny scenariusz... Cała procedura z mojego punktu widzenia nie jest obciążająca dla organizmu w porównaniu z in vitro na własnych komórkach. Aby upewnić się w mojej decyzji najpierw podeszłam do in vitro na własnych komórkach. " Wyprodukowałam" jednen pęcherzyk, który po punkcji okazał się pusty. Wstrzykiwalam sobie prawie max dawki gonalu ... moje FSH było przyzwoite ... AMH było skrajnie niskie. Na sali leżały dziewczyny, którym pobrano po kilkanaście komórek ... było to dla mnie bolesne przeżycie. W kolejnym cyklu podeszłam do in vitro z kd .... należy brać estrofem na zbudowanie endometrium, które zresztą przy in vitro z własnymi komórkami jest niezbędne aby zarodek prawidłowo się zagnieździł... kolejna wizyta, to kontrola czy endometrium jest gotowe na przyjęcie zarodka .... i kolejna wizyta to transfer zarodka. Ja miałam podane 2 zarodki w 2 dobie i KOCHAŁAM je od chwili kiedy znalazły się w moim brzuszku. Został ze mną 1 dzidziuś ... obecnie jestem w 17 tygodniu i kocham to maleństwo miłością bezgraniczną .... To, że nie jest to moje genetyczne dziecko nie ma żadnego znaczenia ... nasza więź jest na zawsze nierozerwalna:) W czasie mojej długiej drogi poznałam dziewczyny, które miały swoje komórki ale nie były w stanie ciąży utrzymać i to są prawdziwe tragedie ... Mamy jeszcze 3 zarodki zamrożone i na pewno wrócimy po rodzeństwo dla naszego maleństwa ... Życzę Wam siły i mądrości w podejmowaniu tych trudnych decyzji ... uwierzcie, że słońce Wam jeszcze zaświeci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! Mam pytanie...jestem w trakcie przygotowań do transferu..mam zacząć brać estrofem od 2dc 2x1 tzn 2 tabletki naraz? Czy jedna rano a druga wieczorem? Oraz moje drugie pytanie.. dzisiaj mam plamienia brązowo-czerwone czy to dzisiaj mam uznać za 1dzien okresu??? Dzięki z góry za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum juz nie żyje...cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Gościu, 2x1 to dwa razy dziennie po 1 tabletce. Z tego co mówił mi kiedyś lekarz, plamienie to jeszcze nie okres. Tadziku, przykro mi, że się nie udało. Podjęłaś trudną decyzję, ale pewnie wiesz, co dla Ciebie najlepsze. Ja to szanuję. Czasem największą odwagą jest poddanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Salve koszt transferu to 1800, wizyta 160 lub 180 (zależy od lekarza). Leki sporo - nie liczyłam dokładnie ale będzie około 1000 PLN. Jeśli masz dobre endo to 3 wizyty wystarczą - pierwsza w cyklu przedtransferowym (robią też screatching) i rozpisanie leków, druga to ocena endometrium a trzecia - transfer. Jeśli masz problemy z endo - więcej wizyt w celu sprawdzenia endo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie ile kosztuje w salve badanie receptywnosci endometrium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Roma co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gamecie nie ma już nowych procedur KD,ale jest wiele procedur niedokończonych czyli zamrożone zarodki, które czekają....a ceny są podobne jak w Salve. Agusis_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że za miesiąc rusza program dawstwa w Bocianie w Białymstoku tyle że jakoś drogo. Niestety nie znam szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoey86 dzięki Co się dowiedziałam w Bocianie 5 komórek 13500zl, 5 świeżych komórek 15000zl, za 5000 można dokupić komórki jeśli dawczyni wychodowala więcej. Dowiedziałam się wczoraj ze czeka się około miesiąca. Moje 3 invitro tam nie wypalily dlatego mam wątpliwości. Co do opieki lekarza i personelu było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka jak się czujesz? Mnie męczą mdłości i wymioty niestety, ale nie jest tak źle jak w pierwszej ciazy. Nasze dzieciątko ma już 1,6cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka to super wiadomość! Ja czuję się dobrze . Nie wymiotuje czasami trochę kręci mi się w głowie albo robi mi się trochę słabo ale to wszystko . No troche mam wiekszy aletyt. W poniedziałek mam wizytę kontrolną i jak zwykle się już denerwuje czy chociaż wszystko dobrze...Pozdrowienia wszystkim starającym .Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po wizycie maleństwo ma 1,69 cm i na dzień dzisiejszy jest dobrze ... Pozdrowienia wszystkim .Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Kamka to fantastycznie oby tak dalej. Chyba nas wszystkie zniechęca ze to forum się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jakieś utrudnienia na forum, nic nie dodaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenieście się na ovufriend i załóżcie tam konta. Skończą sie głupie anonimy pisane przez gosci. I techniczne awarie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka super wiadomość, najważniejsze że wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro teraz Twoja kolej . Bierz się do działania ! Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może te techniczne awarie forum trzeba zgłosić administratorowi? Ileż może sie psuć.... A ono ma taką dusze ze szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Też pomyślałam, żebyśmy gdzieś przeniosły wątek. Ale może po prostu ostatnio nikt tomu nie pisze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa to forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to forum działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×