Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Gosia354
Ogólnie z tego co wiemy to na pewno ma przynajmniej jedno zdrowe dziecko (taki jest warunek). Podejrzewam, że gdybyśmy czekali do 5 doby to byśmy wogóle nie mieli transferu... nie wiem co w tym wypadku gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie mowa o invimedzie. Miałam podobnie. 8 komórek 6 się rozmroziło, tylko u mnie uzyskano 2 zarodki i podano w trzeciej dobie. Była z tego ciąża biochemiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Dreamer, Taida, Odezwijcie się jeśli jeszcze czytacie to forum - jak tam Wasze ciąże? mam nadzieję, że wszystko przebiega dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie chodzi o tą klinikę. Sama nie wiem co myśleć na ten temat. I co później zrobiłaś? Próbowałaś dalej? U nich, czy zmiana kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gisia354, Twój przypadek wskazuje tylko na jedną klinikę - Invimed. Zgadłam? Ja miałam takie same doświadczenie. 8 komórek, 1 się nie rozmroziła. 7 zapłodnionych, w drugiej dobie 2 zarodki transferowane. Reszta zarodków nie przetrwała do 4 doby. Oczywiście transfer nieudany. Wytłumaczenie lekarza: "to tak jak z roślinkami, nasionkami, jedne się przyjmują inne nie". O takich przypadkach można tutaj poczytać dużo. A wszystkie sprowadzają się do tej jednej kliniki. Mój rada - zmień klinikę i podchodź na świeżych komórkach a nie mrożonych. Powodzenia. Konwalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w Salve robia badania genetyczne dawczyniom kariotyp na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosia 345. Jeśli chodzi o invimed to nie polecam. Jak pisałam wcześniej moja historia była podobna do Twojej. Ja zmieniłam klinikę i dzisiaj jestem szczęśliwą mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia354 zmień klinikę. Ja tak zrobiłam i dzisiaj jestem szczęśliwą mamą. Podchodziłam na świeżych komórkach, ale transfer był z mrożonych zarodkow. W invimedzie lekarz mi wybrał dawczynię, więc to chyba nie ma znaczenia, bo efekt marny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z bociana Białystok co czeka na komórkę i jak tam ciągle nic? Ja za 10 dni też będę w czasie oczekiwań .Trzymam kciuki żebyśmy w końcu się doczekały na ten telefon . Dziewczyny trzymajcie kciuki .Pozdrawiam Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z bociana Białystok co czeka na komórkę i jak tam ciągle nic? Ja za 10 dni też będę w czasie oczekiwań .Trzymam kciuki żebyśmy w końcu się doczekały na ten telefon . Dziewczyny trzymajcie kciuki .Pozdrawiam Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kamka niestety nic cisza telefon milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie będziemy próbować na świeżych komórkach. Tylko teraz trzeba podjąć decyzję w której klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
ja mam ten sam problem, nie wiem gdzie.. ps. dziewczyny czy endometrium po 8 tabl Femostonu 8mm, to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi1234
Gosia354 serio nie widzisz nic podejrzanego w tych komentarzach?! Przecież na kilometr śmierdzi od nich reklamą. I to „up” na końcu poprzedniej strony, żeby na kolejnej było o SALVE. OBRZYDLISTWO!!! Jestem przerażona tym co się tutaj wczoraj wydarzyło…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_378
Dziewczyny, jestem po pierwszym transferze. Weszłam na forum, żeby poczytać, jak duża jest szansa na to żę się przyjmie. Bardzo się denerwuję oczekiwaniem. Każdy dzień to zmora…Przeczytałam dłuższy fragment dyskusji i prawdę mówiąc nie wiem, co myśleć. Ja trafiłam do invimedu, bo poleciła mi go osoba z Naszego Bociana, która przeszła podobne dramaty, co ja :(. Jej się udało i to dwa razy, też brała komórki od dawczyni. U nas z tego zestawu osimiu komórek wyszły nam 4 zarodki. Chcę wierzyć w to, że uda się choć z jednym. Napiszę, co u mnie… o ile dam radę. Trzymajcie proszę kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi1234 powiem Ci szczerze, że przez myśl mi to przeszło, ale niestety nie mam aż takiej wiedzy na ten temat :( a wiadomo każdy lekarz raczej chwali swoje... a człowiek czyta wszystko aby się czegoś dowiedzieć. Niestety informacji w necie na temat transferu z kd jest malo... Monika_378 te 4 zarodki dotrwały Ci do stadium blastocysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, u mojego m w posiewie nasienia jest gronkowiec :( takie nasienie nie nadaje się do mrozenia? Czy któraś z was miała taką sytuację, co robić. . . Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga123
Do Moniki, Gosi i Agi. Moge tylko podzielic sie z Wami moimi doswiadczeniami. Od dawczyni pobrano 10 komorek, 8 bylo dojrzalych i wszystkie zaplodniono. Do stadium blastocysty dotrwalo 6, wybrano jeden - najlepszy, 5 zamrozono. W 5 dniu po zaplodnieniu komorki mialam transfer. Udalo sie za pierwszym razem. Monika, trzymam kciuki! Postaraj sie nie myslec o transferze ani liczyc dni do badania hcg. Staraj sie po prostu wyluzowac i myslec pozytywnie. Ja nawet nastepnego dnia po transferze wypilam sobie mala lampeczke wina czerwonego. Powodzenia dla Wszystkich starajacych sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
Bale boste, odezwij sie prosze do mnie na @, ostatnio próbowalam odnależdź korespondencję z Toba i niestety nie moge :(:( Koala89, Ty również daj znak życia.... Dzieczyny czekam na @, moj adres, rena.88@wp.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, my sie staramy od dwóch lat. Dwie ciąże naturalne i dwa poronienia. Szpital, łzy, same wiecie... Czas badań i rozczarowań - u męża wszystko ok, ja mam translokacje. Potem dwie stymulacje i wielką nadzieje. Badania genetyczne zarodków - wszystkie zarodki chore... Kolejna szansa - przeciez mozna z KD. Trzy podejscia, trzy dawczynie, brak efektu. Nie mam już siły, pieniędzy, i po mału trace też wiarę... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Monika trzymam kciuki żeby się udało wiem co to za trudny czas bo cztery razy już go przechodzilam . Musisz wierzyć że się uda. A te cztery zarodki to dotrwaly do bastocysty czy były wcześniej podane?Pozdrawiam Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... wyglada na to ,ze za chwile wogole nie bedzie mozna robic ivf w POlsce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkakolik
Daisy_ baby tak łądnie napisałaś, że najważniejsze to być mama. Az się rozczuliłam :) In vitro z kd jest dodatkową opcją in vitro i nie powinno się własnie w takich kategoriach patrzec, ze dziecko nie będzie miało "moich" włosów. Popieram twoje zdanie kochana. gość, ale co oni nie maja ta w Bocianie banku dawczyń ? Ja leczyłam sie w Invimedzie i tam bez problemowo było. opowiedz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś oglądał wczoraj głupiego Pospieszalskiego w tv? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer84
Roma77- zagladam od czasu do czasu:-) troche z sentymentu, troche zeby zobaczyc jak maja sie sprawy u "starych znajomych". Niestety coraz mniej sie ich tu udziela wiec i ja zagladam coraz rzadziej. U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku. Mimo kiepskich poczatkow, teraz w koncowce 2 trymestru wszystko uklada sie ksiazkowo. Bede miala drugiego synka:-) Napisz co slychac u Ciebie. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do inkakolik w bocianie nie ma banku komórek . Robią tylko na świeżych komórkach które zechce oddać kobieta która ma ich dużo dlatego czeka się aż ktos taki będzie... Ciągle jest się na estrofemie zeby byc gotowym . Trudny temat bo mają braki dawczyn przez to wstrzymanie refundacji wiele par po prostu nie stać żeby podchodzić .Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Dreamer, Super, że wszystko ułożyło się dobrze! Drugi chłopak - to fajnie, będą się dobrze dogadywać :-). To prawda, że ze "starej gwardii" niewiele osób pisze. Ja też wchodzę tu od czasu do czasu z sentymentu. U nas jest dobrze - córeczka rośnie i nadrabia wszystkie zaległości - jest przesłodka. Kiedy masz termin porodu? Życzę Ci aby wszystko przebiegło bezproblemowo. Odezwij się czasem. Pozdrawiam wszystkie Kadetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×