Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 6 miesięczne dziecko

jak oduczyć 6 miesięczne dziecko picia mleka w nocy

Polecane posty

Gość 6 miesięczne dziecko
ja mojemu podałam już kaszkę, nie wiem czy była wystarczająco gęsta, dał radę wypić ją przez smoczek trójfazowy przez nr 2 chyba ale wydawała mi się bardzo gęsta, ledwie się przelewała w butelce, ale spróbuję podać mu taką kaszkę podawaną łyżeczką, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale co mi szkodzi spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooolka
ciężko oduczyć dziecko jeść w nocy. Można ewentualnie postarać się mieć lepszy pokarm. ja zaczęłam pić femaltiker i na szczęście moja mała zaczęła jeść tylko raz w nocy a jadła 3. Widocznie, jakość pokarmusię poprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
Jest sposób aby dziecko sie nie budziło. Ją stosuje to od 2mc mojego szkraba. Więc tak najpóźniej posiłek o godzinie 22 potem przy każdym przebudzeniu się dziecka zwykła przegotowana bez żadnych dodatków cukru itp sama woda. My tak oduczylismy swojego w miesiac. Jadł o godzinie 21 budził się o 5 a od 5 czy 6 miesiąca je ostatni posiłek przed 20 bądź po 20 a budzi się 6-7 czasem 8 ale nie wolą odrazu za jedzeniem więc nawet noże sobie jeszcze polezec a w godzinach 9-10 upomina się o jedzenie. A taka radę udzieliła mi pewna polozna, ktora zajmuje sie noworodkami z ciężkimi chorobami i jest tych dzieci z 50 xzasem nawet więcej na oddziele i jak tu wszystkimi przez noc się zająć i to jest sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 6 miesięczne nie potrzebuje mleka w nocy - potrzebuje czegoś, co pozwoli mu zasnac jak się obudzi potrzebuje ssania, jesli jest do tego przezwyczajone zastosuj metode 3-2-1 a po tygodniu dziecko bedzie przesypiać 12 godzin i jakos nie będzie glodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 miesięczne dziecko
co to jest zasada 3-2-1?? Ja myślałam nad podawaniem wody ale nie wiem czy to możliwe, on mi się zapłacze chyba, nie sądzę, żeby tak strasznie potrzebował tyle jedzenia bo przecież całość posiłków miałby podane w ciągu dnia czyli dostałby tyle samo co zawsze, moim zdaniem to kwestia przyzwyczajenia a odzwyczaić roczne dziecko to przypuszczam jest dramat a wtedy to już do pracy trzeba chodzić i nie wyobrażam sobie półprzytomna siedzieć w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×