Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trololol

cześć jestem facetem i odpowiem na niemal wszystkie wasze pytania

Polecane posty

Gość ten sam gosc co wyzej i wczora
J..tak wlasnie sie zastanawialam kiedy sie wredota objawi w twoim watku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahahhahahahha czemu od razu wredota ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie juz spokój chłopakowi z pytaniami o swoje zycie. Macie problem? To udajcie sie do psychologa, seksuologa, psychiatry, wróżki. Przeciez to zabawa miala byc! Nudne jest czytanie w kolko tych samych problemow. Same sobie nie radzicie z facetami i oczekujecie, ze jeden na forum kafe zbawi caly świat. Jezusowi sie nie udało, wiec trololowi tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
jeśli masz na myśli mnie to weź poprawkę, że jestem facetem, czytaj ch**em z natury :D:) jeśli natomiast piszesz o innych to była tylko kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
chyba dorobiłem się obrońcy :) to miłe i dziękuję ale jestem dużym chłopcem a droczenie się sprawia mi przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiedziałbyś jakby dziewczyna miała nadmiar włosów na ciele, dałbyś jej szansę czy odrazu skreślił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta agresywna, to chyba ta co pytała o lizanie c**ki, tak po postach wnioskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
więc raz na zawsze odpowiem ku uciesze..tak, lubię seks oralny. lubię go dawać i odbierać. pod pewnymi warunkami:) kobieta musi być zadbana, musi mnie pociągać fizycznie..i jakby to paradoksalnie nie zabrzmiało muszę ją w jakiś sposób szanować aby to zrobić. x nadmiar to znaczy? sprecyzuj. owłosione nogi, ramiona, wąsik na twarzy? x na pewno ale teraz nic nie przychodzi mi do głowy. uczę się was cały czas poprzez obserwację i sam wyciągam wnioski. tu jest to szczególnie proste, gdzie pod maską anonimowośc***ozwalacie sobie na szczerość :) nie zapytam o wasz ideał bo go znam, pytania o dziec***przyszłość i inne to kwestia indywidualna. w sumie przyszło mi do głowy jedno pytanie. czego nie poruszyła byś w rozmowie z partnerem? chodzi mi o sprawach których się wstydzisz, mimo że rozmawiasz z człowiekiem którego kochasz i któremu ufasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nadmierne owłosienie to włosy rosną praktycznie wszędzie,są na twarzy, udach, łydkach, bikini, brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poruszylabym tematu seksu z poprzednich związków. Nie dlatego, ze sie wstydze, tylko nie chcialabym zeby sie facet czuł porównywany. Wiesz, w stylu: fajnie bierzesz od tylu, ale X to dopiero brał, albo robil to i to i bylo mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
przeszkadzałoby mi to mocno, musiałabyś nadrabiać bardzo mocno charakterem . korzystałaś już z pomocy specjalisty, może terapii hormonalnej? x ciekawe, niestety jesteśmy ciekawi a zadając takie czy podobne pytania sami wylewamy sobie na głowę gar wrzącej wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta walka z włosami to jak walka z wiatrakami, można się pochlastać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gość co wyżej
Wredotę miałam na myśli nie Twoją :) MAM pytanie. Po dwóch dniach :)! Na prawdę uważasz, że Panowie to ch z natury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
czemu kobietom nie tylko seks w głowie?:) bo to przyjemne, odstrzeliwujące, pozwala odreagować, zbliżyć się do partnerki, poczuć się męsko, dać komuś szczęście a jak wiadomo lepiej jest dawać nie dostawać :) zdobywać, podnosić ocenę i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
siebie za takiego uważam :) ale znam też porządnych :) x domyślam się, że dla kobiety to straszny problem ale musi być na to jakiś sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciółeczka
a co konkretnie kręci Cię w dawaniu seksu oralnego? Pytam, bo sama lubię go dawać, ale kiedy partner chce mnie w ten sposób pieścić, czuję się... dziwnie. I jakie to uczucie, kiedy penis znajduje się w ustach partnerki? Jak zrobić idealnego "lodzika"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok wszystko jest piękne to co piszesz, ale bez przesady. Wy ciągle o tym myslicie. No może nie wszyscy- ale wiekszość męskiej populacji napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobić idealnego "lodzika"?:) Tez bym się chciała dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gość co wyżej
Hahah ja też znam porządnych. Niestety wielu:) Na początku każdy się chwali, że jest niegrzeczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy by był chłopak który by to akceptował :) są metody ale drogie jak na moją kieszeń a i gwarancji nie dają czy nie wróci do poprzedniego stanu:O wypatruję końca świata, problem się rozwiąże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie mam bladego pojęcia co mnie w tym kręci, lubię to bez wyraźnej przyczyny:) to fajne uczucie, język czy wewnętrzna ściana policzka są bardzo delikatne, plus przy zaciśniętych ustach partnerki wszystko staje się ciaśniejsze, "tarcie" wyraźniejsze przez co doznania są głębsze. jak zrobić to porządnie? :) sugeruję pooglądać kilka filmów dla dorosłych i wyciągnąć wnioski. osobiście lubię widzieć, że partnerka jest tym naprawdę zainteresowana i sprawia jej to przyjemność. nawet jeśli udaje. jeśli pokazuje że sama ma na to ochotę lub sama to inicjuje. X jestem przekonany, że każdy heteroseksualny facet myśli o seksie :) szczególnie gdy jest on widoczny na każdym kroku. media i ulica:) X w takim razie sprecyzuj jaki to porządny a jaki nieporządny, ok? :) X rozumiem cię..nie wiem, możesz dać jakiś przykład? nie mówię o zdjęciu bikini ale jakiejś neutralnej części ciała do oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gość co wyżej
Po namyśle to za poważny temat na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
nie uciekamy przed wyzwaniami :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dawanie zdjęć to ja się nie piszę, szału nie ma i nie ma co pokazywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy każdy facet lubi, kiedy partnerka daje mu seks oralny? Co z tymi mężczyznami, którzy uważają to za "poniżenie" dla kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trololol
tu nie chodzi o zrobienie szału a o obiektywną ocenę :) nie zmuszam x fakt, to jest lekko upokarzające dla kobiety. co nie znaczy, że po tym wszystkim myślę o niej jak o szmacie. moje podejście się nie zmienia. pytanie do ciebie, co z kobietami które podczas seksu lubią być poniżane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×