Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Druga kreseczka od razu wyskoczyła i robiła się coraz ciemniejsza. ;) Niesamowite uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Gratuluję :) wspaniała nowina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę 2 kreski
Asiał ! Gratuluję !!! Ale Ci dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asial tylko idź na usg. Ja przez ponad 2 miesiące cieszylam się z II KRESECZEK bez usg bo dr uznał że dopiero w 9 tygodniu jest sens robic usg. W 9 tygodnie okazało się że puste jajo plodowe :( pisze to ku przestrodze nie żeby straszyć ja byłam głupia i zaufalam lekarzowi a pozytywny test to nie wszystko to dopiero poczatek. 3mam kciuki.Życzę Ci jak najlepiej i Wam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze ;) nie ma co myslec o pustych jajach etc. fajnie , to gdzies termin bedzie listopadowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i racja to czas na radośc także dolaczam się do gratulacji. Powodzenia dziewczyny, dbajcie o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Gratulacje :*** :) i dużo zdrowia dla Ciebie i Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dzisiaj rano mialam przed wstaniem temp 37,3 pozatym..bola mnie piersi i nic pozatym.jeszcze 8 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Asiał gratulacje !!!!! jesteś pierwsza u nas i pozytywny odrazu to dobrze wróży eheh;P ciesz się tym narazie, a wizyta u lekarza to normalne gościu,pozwól się cieszyć dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin wyliczyłam na wrzesień, bo ostatni okres miałam 17 grudnia . I dokładnie narodziny maleństwa przytrafiły by w dzień albo jeden dzień po urodzinach narzeczonego. Dla pewności jeszcze jadę po drugi test. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz kochane dziękuję za wsparcie,. ;)Więc dziewczyny starać się i zakładamy nowy wątek .:) I jeszcze jedno , przekazuje tym trollą które wypisywały bzdury, że jestem żywym dowodem na to, że na początku ciąży ma się objawy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie ma objawy potwierdzam;) w pierwszej ciąży miałam ból jak na okres dosłownie sprawdzałam co chwila czy go nie dostałam a to była obfitsza wydzielina i piersi mnie bolały okropnietak jakby po bokach a potem sutki :P mdłosci doszły pozniej około 12 tyg u mnie ;) Ja jestem z września :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
asiał GRATULACJE po twoich objawach nie miałam wątpliwości że będziesz mamusią Ba już nią jesteś dbaj o siebie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
z doświadczenia c***owiem że dobrze byś poszła do gina na 6 - 7 tyg od ostatniej miesiączki Usłyszysz serduszko swojego dziecka Aha i weź karton chusteczek przydadzą wam się :-)))))))))) Ja byłam w 6 tyg i 5 dniu od mc i widziałam już moją kruszynką na usg dopochwowym Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
aha no i nie słuchaj ani nie czytaj historii o poronieniach czy pustych jajach płodowych bo tylko się zestresujesz :-) a teraz twój stres jest stresem twojego dziecka Ja w ciaży bardzo o to dbałam i los dał mi bardzo spokojne dziecko czego i tobie życze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
no i pisałam pamiętnik ciaży Powklejałam wszystkie testy ciążowe , usg i wszystko co dotyczyło się maleństwa Teraz fajnie wracać do tego wspomnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie jak tam test Tusi20 , bo sie nie odzywa. ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manamu
czy to normalne że mam wilgotno w tych miejscach i troche białego śluzu skoro 26 mam mieć okres. kusi mnie by już zrobić test ale poczekam tydzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusia już chyba nie pisze na forum, manamu myślę że coś jest na rzeczy bo powinnaś mieć sucho już tydzień przed okresem a wy jak myślicie? powodzenia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Wiecie tak się zastanawiam czy to mogą być oznaki ciąży dziś strasznie boli mnie głowa a po południu zaczęło mnie strasznie mdlić, a jak zapaliłam papierosa to w ogóle jakoś mi nie dobrze się zrobiło. @ powinna przyjść 26 więc na test jest jeszcze za wcześnie... Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Dodam, że wszystkie dolegliwości mam jak na @ tylko, że jakoś tak podbrzusze mi strasznie ciągnie dziwnie , ciągle mam wrażenie, że @ zaraz będzie mimo iż został do niej jeszcze tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Tak się zastanawiam czy te mdłości mogą być oznaką wszyscy mówią o porannych a nie popołudniowych i wieczornych. Pytałam mamę jakie ona miała objawy ciąży to mówiła, że mdłości nie miała w ogóle tylko brak @ i w sumie nie mam kogo o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm0306
Witam. mam juz jedna coreczke, teraz planujemy drugą od lipca i nic... Wczoraj dostałam @ i załamka... dwa miesiace temu gin stwierdzil torbiel jajnika przez zaburzenia hormonalne. cykle niereguralne od zawsze... jak myślicie co to jest ? Chce 2 kreski ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
czytałam ostatnio ze to tylko sie nazywa "poranne mdłości" a tak naprawde mogą wystąpić w każdej chwili w ciązu całej doby. ale sie ciesze ze szczęścia Aniał, ja jakoś mam myśli bardziej na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×