Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość Tusia20
wiem, wiem, jutro pewnie zrobię..;) boję się jednak tego rozczarowania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
A długo już się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
szczerze to się nie staramy. Planujemy slub na wrzesien i chcielismy po slubie miec bobaska. ;) Ja bardzo chciałabym teraz, mój narzeczony sam powiedział, ze fajnie byłoby miec teraz takie dzieciatko. Kochamy sie bez zabezpieczenia, ale on nie zawsze we mnie konczy..stąd pojawia sie watpliwość ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
zapomniałam dodać o biegunce, która miałam jakies 2-3 dni temu. By l to jednorazowy inydent ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna__23
Koniecznie zrób test i daj znać jak wyszło, może będziesz pierwsza która pochwali się dwiema kreskami :) jak dla mnie to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
Dziękuje Ci kochana za słowa otuchy !;* na pewno dam Wam znac kochaniutkie ;) chociaż 2 miesiace temu tez myslałam, ze bedzie dzieciatko..nawet na tescie druga kreska (w sumie zarys) była taka cieniusienka, ale okazało sie, ze to tylko slad po tej 2 kresce ;( Objawy tez wskazywały na bobaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagus89x
Hej dziewczyny. Chciałbym dołączyć do starających się. :) To nasz drugi cykl. Mam nadzieje że tym razem się uda. Cykle 30 dniowe. Ostatnia @ była 5 stycznia Dziś 12 dc. Czekamy na dni płodne. Ale "ćwiczymy" regularnie. :D Pozdrawiam serdecznie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
ehh..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20
pozdrowionka i powodzonka kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Tusia koniecznie zrób dzisiaj test i czekamy na wynik :) trzymamy kciuki:*a powiedz mi to ty chcesz urodzić przed slubem czy po ślubie ? bo jeśli teraz się udało to będziesz rodzic we wrześniu , dobrze to sobie przemyśleliście? chyba ze wtedy przełozycie ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusia i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith86
Hej dziewczyny. Ja też się staram od zeszłego roku od lipca, w tym miesiącu dni płodne zaliczone i myślę że owulacja też z testami owu,zobaczymy. Ogólnie boli mnie podbrzusze cały czas, @ mam dostać 25,więc zobaczymy. Powodzenia dziewczęta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
widzę ze 25 będzie wielki dzień bo jest was dużo na ten dzień;) ja mam nadzieje ze wtedy już wsyztsko będę wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edith86
sorki pomyliłam, u mnie 26-27.01 oczekiwanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandi
Hej Dziwczyny. Juz 2 dzien spoznia mi sie okres, wiec szanse sa duze. Mam bole w podbrzuszu jak na okres, chociaz to nie jest bol jako taki, tylko ciagniecie. Nie mam zadnych plamien. Nie mam apetytu i glowa mnie pobolewa. Jesli sie udalo, to zaczal sie 3 tydzien. Jutro rano zrobie test. Nie staralismy sie, ale jakos nas ponioslo i traf chcial, ze strzelilismy w sama owilacje.. Stare a glupie :) hehe Ale by bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki 3 tydzien?? umiesz liczyć wiek ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandi
no..nawet umie Mamy dwa sposoby obliczania wieku ciazy. Jeden to od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki, a drugi to od dnia zaplodnienia. Lekarze stosuja pierwszy, jednak jezeli znany jest termin zaplodnienia mozna z tego skorzystac. I bez nerwow. W ciazy strsowac sie nie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh panny..powodzenia wam zyczę ale nie szukajcie objawów zapłodnienia kilka dni po bo atkie nie istnieją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz kiedy nastąpiło zapłodnienie ?? zardodek ci sms'a wysłał ?? paranoja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama898
Ja już mogę ten cykl z pewnością spisać na straty bo dostałam dziś @, lekko spóźniona ale przyszła... ehhh...Może luty będzie dla nas bardziej szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Dzisiaj rano mialam przed wstaniem temp 37,3 pozatym..bola mnie piersi i nic pozatym.jeszcze 8 dni czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam też że ponoć lepiej nie kochać się od razu po okresie i dać na wstrzymanie aż do owulacji. Ja co prawda mam dopiero pierwszy cykl za sobą ale nie czekaliśmy do owulacji, kochaliśmy się po okresie zawsze jak mieliśmy ochotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 16.01.14 na jakiej podstawie stwierdzasz ze objawy zaplodnienia nie istnieja?Bo ty ich nie czulas czy twoja kolezanka a moze o tym czytalas.....zaplodniona komorka jajowa zaczyna sie dzielic***przesuwa sie w kieruku macicy zeby tam sie zagniezdzic.To jest przeciez "wielkie"wydarzenie dla organizmu,dlaczego to takie dziwne ze mozna to wyczuc.Przeciez niektore kobiety wyczuwaja owulacje i temu nikt sie nie dziwi a owulacja jest niczym w porownaniu do wedrowki i dzielenia sie komorki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Myślicie ze beta wyszla by mi w srode w przyszłym tygodniu (@ w sobote ma być) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Czyli beta 3 dni przed @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiał
Spóźnia mi sie @ już 4 dzień ;D , i dobrze. Nie wiecie czy jak zrobie test wieczorem to wyjdzie wiarygodny.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Ewuni
spokojnie możesz zrobić test wieczorem Jesteś już 4 dni po terminie @ Nawet w ulotkach o tym piszą Daj znac jak poszło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
asiiał myślę że jak tyle Ci się spóźnia to nie ma znaczenia pora dnia :), ale rano jest największe stężenie hcg w moczu i największe prawdopodobieństwo ale podczas reszty dnia tez jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiał
mamaEwuni na pewno dam znać , chyba że ze szczęścia zapomnę o reszcie świata. ;D Zresztą i tak już sie prawie ciesze, ba mam objawy tj. od ponad tygodnie pobolewa mnie podbrzusze , moje piersia strasznie bolą , urosły i pojawiły się na nich widoczne żyły. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×