Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Juz przeczytalam. Przeszlam z komputera na tablet i mi umknal Twoj wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
brzoskwinko ja to chcialabym dwojke/trojke dzieci, ale bede szczesliwa jak bedzie chociaz jedno:) moj M stwierdzil, ze maksymalnie 2...ale zobaczymy;) moze mi przejdzie jak urodze jedno i bede miec dosyc!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo właśnie jak coś robisz to temperatura ciała się podwyższa .sprzeczać się nie bede:) ale ja jak byłam z mężem w poradni z moimi wykresami to babka się wypytywała czy napewno mierze o tej samej porze codziennie rano,czy przed mierzeniem nie wstaje z łóżka.moim zdaniem tak trzeba cały cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
ja uciekam juz z neta!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalko chodzi mi o to, że to jest dobry znak, że nie masz niskiej temperatury. Co oczywiście też nie świadczy, że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
tajska_zupka no ja wlasnie tez z telefonu pisze bo nie mam normalnego internetu i przez to odswierzanie mi sie zaraz skonczy :p obiad zjedzony wiec teraz mam chwile moze tez wejde na laptopa. A co do imion to nasz syn ma Kacper a wszyscy oblewali 4 lata temu Filipa wiec jakby byl drugi chlopak to właśnie Filip. :D Jan tez mi sie podoba a dla córki Julia albo Agata ale mojemu sie nie bardzo podoba to ostatnie imie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nadzieja urosla. Jutro z rana zrobie test. Na bete pojade w czwartek. Znalazlam prxychodnie bardzo blisko mojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Brzoskwino, tak masz rację, ale to wtedy jak chcesz sobie wyznaczyć owulację, wtedy jast tak ważna dokładność. Tutaj bardziej chodzi o objaw ciąży. Bo temperatura 37. jest objawem i to raczej nie jest normalna temperatura, no chyba że jestes przeziębiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Dobra ja tez narazie spadam. Później jeszcze wpadne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Ja jestem z powrotem. zmierzyłam sobie temp w buzi tak jak mówiła gość_M i wyszło 37,1 śluz białawy tez od paru dni mam własnie. ale nie wiem czy to może być jakas wiarygodna oznaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M no ale po owulacji do końca cyklu mierzy się rano :) i jak bedziesz w ciąży i bedziesz miała rano podwyższoną temperaturę :) i to nie musi być duży skok :) u niektórych z 36,4 podniesie się na 36,7 i to już jest podwyższona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede się sprzeczac bo ty masz swoje racje ja mam swoje i ok.:) mi mierzenie temperatury nie potrzebne ,bo i bez tego się obede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o ciąży świadczy min 20 dni podwyższonej temperatury,więc jak ktoś nie jest w ciązy to i tak wcześniej przyjdzie okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
no to ja mam 19 dzień wyższej temp ale przy tych moich cyklach to... widzicie każda kobieta jest inna i nie ma reguły niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! robilam rano test, jedna krecha, brzuch boli bardzo , az musialam wziasc tabletke , dzis napewno okres przyjdzie. teraz juz wiem jak bardzo psychika oddzialowuje na caly nasz cykl...od teraz koniec myslenia o ciazy!! co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka to samo co u mnie... masz test negatywny beta ujemna a @ nie było aż po kilku dniach wreszcie,też tak mnire brzuch bolał ze się w pół zginałam a nigdy tak nie miałam wcześniej. to jednak prawda że psychika robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
no ale przecież miałaś ten śluz.. a nie powinno go być,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
papi organizm ludzki jest bardzo skomplikowany...ja generalnie nie patrze na ta temp, ani nic innego...wazne zeby bylo po @:) a reszta jakos sama przyjdzie wczesniej czy pozniej...odliczam tylko te dni do poniedzialku:( a u mnie dziewczynki mamy dylemat...myslimy nad slubem w przyszlym roku we wrzesniu albo 2016 roku we wrzesniu. ten termin 2016 to akurat w nasza 10 rocznice:) ale nie wiem, czy az tyle chce czekac...:/ zastanawiaja mnie koszty, bo wesela nie chcemy miec ewentualnie tylko male przyjecie dla najblizszej rodziny i slub raczej konkordatowy...tylko ciekawa jestem ile to wszystko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
moze ze mnie skapiec ale zakladac suknie za nie wiadomo ile na pare godz...z drugiej strony slub ma sie raz w zyciu:) a jak bylo u was jezeli jestescie po slubie? jak u was przebiegala organizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Dziewczyny musze wam sie pochwalic :D dostalam propozycje pracy w polskim salonie kosmetycznym w holandii bo tu tez mieszkam. Ale nie wiem jak to bedzie bo jezyka nie znam. :/ Tylko mam problem. Nie mam co z dzieckiem zrobic. Chyba do przedszkola bedzie musial isc. A co do wesela to my wydalismy nie duzo i wesele mielismy cos na okolo 50 osob. Ślub tez bralismy konkordatowy bo to wygodniej. Samochod kmerzysta fotograf orkiestra wszystko na miejscu :p sukienke wypozyczalam bo stwierdzilam ze jest tylko na raz i pozniej nigdzie w niej przeciez nie wyjde a w szafie bedzie sie tylko kurzyc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Cześć dziewczyny :) jak Wam mija poranek? Powiedzcie mi czy Wy korzystałyście z kalendarza dni płodnych gdzieś w Internecie? Czy bardziej mierzenie temperatury itd? Pytam, bo w poprzednim cyklu korzystałam z takiego kalendarza (właściwie kilku) i prawie każdy pokazywał owulacje tak samo. Tylko jeden znacznie się różnił. Może to on pokazywał prawdziwą datę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1906
Tajska_zupka - u nas w sumie wszystko bez stresu. Fotografa mieliśmy ponad rok przed ślubem juz ugadanego. Sale prawie dwa lata. Kościół ubierała moja chrzestna i wyglądał cudownie. Nam pozostało tylko ładnie wyglądać a i zaproszenia wypisać. Ale bardzo miło to wspominam. Nawet się nie kłóciliśmy przy tym za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
my ślub załatwiliśmy w 3 miesiące, ale to w małym mieście więc nie było problemów z terminami. ;) a co do kalendarzy to ja korzystam tylko że ściągnęłam aplikację na tel. w jednej zapisuję temp i mi wykres rysuje(FERTILITY CALENDAR), a druga jakaś chińska (PERIOD HELPER) i tam wpisujesz wszystkie swoje okresy i wylicza ci średnią zaznacza dni płodne, niepłodne, owulacje i termin spodziewanej miesiączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Goalko Ja w zeszłym roku zatrzymałam sobie psychiką okres na 2 miesiące i ciało mi pokazywało, że to ciąża, a lekarka powiedziała, ze to norma u kobiet co bardzo chcą dzieci. Ogólnie juz jako nastolatka potrafiłam przesunąć sobie okres jak go bardzo nie chciałam, bo np. miał wypaść podczas wakacji nad morzem, bo myślałam już 2 miesiące wcześniej jak bardzo go nie chcę i w większości przypadków nie pojawiał się wtedy co był jego czas. Natura jest nieodgadniona. Trzymaj się cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska zupa ślub ma się raz w życiu :) ale przeciez suknie bedziesz i tak jakąś musiała założyć :)my też mieliśmy konkordatowy,podpisujesz papiery dzień przed ślubem w kancelari parafialnej,następnego dnia ślub kościelny i tyle :) no koszty jakieś tam są :) na nasze wesele poszło ponad 40 tysięcy,mi się wydaje że to nie aż tak drogo.a też mieliśmy i fotografa i kamerzystę,kościół pięknie ubrany,samochód,dekoracja sali,z tym że my z cateringu zrezygnowaliśmy i wynajęliśmy po prostu kucharkę i 3 kelnerki,żeby było trochę taniej i moim zdaniem kucharka jest lepsza bo dużo tego jedzenia jest,a jak catering obsługuje to na stołach prawie pusto,przynajmniej na tych weselach co byłam:) ja bym nie wytrzymała tak długo czekać :) my postanowiliśmy w połowie stycznia że chcemy się pobrać :) a 19 maja już ślub był :) śmiejemy się z mężem że to przeznaczenie bo przecież sale ,orkiestre trzeba dużo wcześniej zaklepywać a my akurat tak trafiliśmy że okriestra miała ten jeden termin wolny na 2012,a na sale były dwa terminy wolne,nasz i w czerwcu ;) martucha gratuluje :) super wiadomosć :) co do kalendarzyków ,moim zdaniem najmniej skuteczna metoda;) już lepiej ta temperature mierzyć i samemu sobie wykresy rysować:) jejku dziewczyny co wy się macie z tymi okresami :) ja od początku starań biore luteinę i jak nie ma ciąży to już 2-3 dni od odstawienia mam okres i nie mam takich perypeti jak wy :) może poproście lekarza o luteinę.to wam nie zaszkodzi,a wręcz pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×