Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

no nie ciekawie te cykle wyglądały.wiecie jak wgl trafiłam do lekarza? zauważyłam u siebie rozstępy mimo że nie przytyłam,nie dużo ale jednak,i poszłam do dermatologa,dermatolog kazał mi iśc do ginekologa bo prawdopodobnie mam jakieś zaburzenia hormonalne i tak to się zaczęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskiwnka pozwolilam sobie rzucic okiem na te wykresy. Typowy wykres bez owu. Czasm jeszcze można miec tzw plaski wykres temperatur, ktory tez oznacza brak owu. Dobrze, że podjelas odpowiednie leczenie. Moim zdaniem powinno się zaczac starania od wlasnie badan hormonów wszystkich, nasienia partnera również. Wtedy od razu mamy pakiet odpowiedzi na niektóre problemy, jesli istnieja i wiemy jak z tym walczyć :) Zuch dziewczyna :) Marta - moja córka 8 letnia również sobie urzadza wedrówki do naszej sypialni, poganiam ją ale wraca na drugą noc i jest to samo. Czasem tlumacze jej wieczorem, ze jak chce to zamienimy się pokojami to ona bedzie spala w naszym, a my w jej pokoju takim pieknym rozowym i pelnym zabawek. Wtedy jest spokoj na jakis czas. Marta jak tylko bedziesz miala taka mozliwosc to od razu do lekarza. Bo tak to tylko bedziesz sie zloscic przy terminie @ ze znowu jest jedna kreska. Zdarza sie oczywiscie ze 2 razy w roku mozemy miec cykl bezowulacyjny i jest to calkiem normalne zjawisko, ale przy tak dlugich cyklach kochana to niestety nie jest normalne, pomimo tego ze ksiazkowe 28dniowe rzadko się zdarzaja. Ja tez się kiedyś o tym uczyłam, troche od innych, troche lektury. Jak poswiecicie na obserwacje samych siebie kilka minut w ciagu dnia to naprawde dobrze poznacie swoj organizm i bedzie Wam o wiele latwiej funkcjonowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskiwnka - tak moim zdaniem (ale nie jestem ekspertem z npr) ten wykres jest ewidentnie owulacyjny. Jako, że trzecia z trzech najwyższych temperatur poprzedzających szesc najwyzszych z okresu temperatur najnizszych przypada 22.09, smiem twierdzic, że owu mialaś ok 16-17dc. Pamiętajcie, że skok następuje +/- 2 dni. Więc gdy macie 3 wyższe temperatury po 6 najwyzszych ale nizszych od tych 3 temperatur, mozecie twierdzic, ze byla owu. Do tego obserwacje, obserwacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadek mialam na mysli oczywiscie, a nie skok. :) Przejezyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej zrozumiałam :) nie wiem czy mniej czy więcej,okaże się w praktyce :) kurcze tak mnie zainspirowałaś normalnie że chyba w tym cyklu zacznę sobie znowu mierzyć temperaturkę :) dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
zaczęłam plamic jade do lekarza trzymajcie kciuki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przejrzałam te wykresy. No rzeczywiście jest różnica... dzięki brzoskwinko że wysłałaś. Obiecuje że przy najbliższej okazji pójde do lekarza i zrobię badania. Gość naprawde jesteś naszym ekspertem. ;) mój syn ma 4 lata więc mam nadzieję że się niedługo nauczy, albo jak rodzeństwo przyjdzie. :P tylko żeby pozwolił rodzicą jeszcze postarać się o tego braciszka albo siostrzyczkę. Argument z zamianą pokoi też już używaliśmy ale nie pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M trzymamy mozno kciukasy :) tylko się nie stresuj i nie denerwuj bo to też nie jest dobre :* zobaczysz bedzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość M trzymam mocno kciuki rozumiem ze jestes w ciąży, który to dc czy tc? Zapewne dostaniesz progesteron na podtrzymanie. Życzę szybkiego powrotu do domu i wypoczywaj, dużo leż. Gdy zaczynają się plamienia to dziewczyny bierzcie nospę na początek i spróbujcie poleżeć przed wyjazdem do lekarza, jesli to jest delikatne plamienie (nie mowie absolutnie o krwawieniu). Nospa dziala rozkurczowo, a przez skurcze sie to wszystko tam dzieje i zaczyna leciec krew itp. Duuuzo lezenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M trzymam kciuki :) będzie dobrze. Ja właśnie się zastanawiam jak to będzie jak zajdę w ciążę i będę musiała pracować (a pracę mam w sumie ciężką...) i np. to zaszkodzi dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra pracodawca jest zobowiazany przeniesc Cie na stanowisko mniej obciazajace, za pieniadze nie nizsze niz te, ktore otrzymujesz obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och nie mogę to byłoby nielojalne wobec tematu gdzie się udzielam :) Ale będę do Was zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ możesz pisać na dwóch :) ja też trochę piszę troszkę i czytam inne forum :) i nie widze w tym nic złego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu tylko ja pracuję i mieszkam w Niemczech i obowiązują mnie niemieckie warunki. Choć podejrzewam, że jest podobnie jak w Polsce. Tyle tylko, że mój pracodawca nie bardzo ma dla mnie coś innego w zastępstwie. Pracuję w domu samotnej starości i w sumie to robię tutaj wszystko (gotowanie, sprzątanie, pranie i oczywiście opieka nad starszymi osobami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M, nie martw sie, jestesmy z Toba i dzidziuchem:) czekamy na wiesci oj dzewczyny skonczyl mi sie okres i przelozylam sobie wizyte na 27.03 wg obliczen bede w okresie okoloowulacyjnym wiec moze gin mi powie cos ciekawego:) dzis 6dc. tararara coraz blizej do staranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Hej Laski! Dawno mnie tutaj nie było. Tzn czytałam codziennie mniej więcej do 63 strony, teraz już wymiękam... widzę, że Gość M ma problem, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Też Wam się pożalę...Ja 26,03 powinnam mieć okres i znowu pewnie przyjdzie szybciej :/ Bo już mnie brzuch dziwni na okres boli, ciągnie mnie tam jak ostatnio. A 24 mam umówioną wizytę. Matko! Nie chce czekać znowu 2 miesięcy :( A w okres to ja mam taką powódź że się nie położę na fotel bo zaleję cały gabinet. A chce już te badania porobić, skierowania dostać, bo mam dość - rozregulował mi się cykl, mam te plamienia w owu, brzuch mi rozsadza i mam prawie zerowe libido ciągle:( Zaraz będę płakać normalnie, baba prawie 30letnia a wahania z okresem i tym wszystkim jak nastolatka...a miałam do niedawna cykl jak w zegarku, co 4 tyg w niedziele, zawsze o 14:15. Aż tak dobrze było, że co do godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka ja tez mialam co do godziny, ale tylko zaczelismy myslec o dziecku a tu nagle spoznienia dla mnie niewyobrazalne-4 dni. wszystko siedzi w glowie ale tez hormony robia balagan, warto sie przebadac, ja w tabeli mam napisane ze to 3 cykl staran jednak ja uwazam ze 2, bo w styczniu przypadkowo kochalismy sie przed owu, i jaki moral? okres w styczniu spoznil sie 1 dzien , bo caly czas myslalam czy moze sie nam udalo(seks 4 dni przed owu) w lutym typowe starania, codziennie do rzekomej planowalen owu,oczywiscie nie bylo dnia abym nie myslala o ciazy(oktres spoznil sie 4 dni) teraz jest marzec i nie odpuszczam az do okresu, chyba , ze maz bedzie juz wykonczony:) jesli w marcu mi sie nie uda ide do gin i powiem, zeby skierowala mnie na szczegolowe badania, lata leca, czas leci , nie mowiac, ze cierpliwosc u mnie jest na wage zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
A! Przypomniało mi się jak któraś z Was pytała o ślub, chyba tajska zupka :) My mieliśmy małe przyjęcie, na 30 osób. Koszta też były, ale niewielkie, chyba coś koło 7 000zł ze wszystkim :) Nie chcieliśmy nic od rodziców swoich, a sami urządzaliśmy się w Polsce na nowo. Zdjęcia zrobiła nam znajoma, bo wisiała nam przysługę, ślub mieliśmy w kaplicy letniej, na powietrzu nad jeziorem, w lesie. Coś pięknego. Najpiękniejszy moment mojego życia, myślę, że męża także :) Na zdjęciach jesteśmy uśmiechnięci, stres był dopiero jak mówiłam przysięgę, ale raczej dlatego że krępowałam się ludzi którzy słuchali, bo ja taka wstydliwa jak przemawiam;) Jak dzisiaj wspominam - nie zrobiłabym innego wesela. Wszystko zależy czego chcecie. Nic nie powinno robić się na siłę, bo co ludzie powiedzą, albo teściowie. Róbcie tak jak sobie wymarzyliście. Ja wymarzyłam sobie piękny ślub na powietrzu, kochamy oboje las. A wesela wcale nie chcieliśmy. Mimo to, skończyło się o 2 nasze tańcowanie. Ale mnie ten brzuch ciągnie :( I co ja mam zrobić z moją wizytą u gina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki nie dostaniesz okresu nie odwoluj wizyty, moze boli Cie brzuch bo cos sie tam dzieje w nim:) :) :) bo z tego co piszesz to do okresu masz ponad tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoki nie dostaniesz okresu nie odwoluj wizyty, moze boli Cie brzuch bo cos sie tam dzieje w nim:) :) :) bo z tego co piszesz to do okresu masz ponad tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evilinka nie odwołuj wizyty :) chyba że dostaniesz przed @ .ten ciągnący ból brzucha to nie musi byc coś złego,może w tym cyklu tak akurat masz,a może własnie coś się dzieje tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×