Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość stokrotka_26a
Ja tez zrobilam dzis test. I Dupa!! 31 dzien cyklu a miesiaczki tez brak. Wczoraj mialam mocny przeszywajacy bol w podbrzuszu ze az mnie zgielo. Po 10 minutach ustalo. To dopiero 3 cykl a ja mam juz doła. 3 znajome powpadaly tak o i nieszczesliwe. Czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewe
Dokładnie. Gdzie się obejrzę, to ciąża, albo dzidziuś, a jak się człowiek stara to nie wychodzi. Kiedyś nawet nie liczyłam dni tylko piersi bardzo mi nabrzmiały, zrobiłam od niechcenia test i wyszły dwie grube krechy, na byle jakim teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_26a
Ja to mam wrazenie ze wszystki swieze i przyszle matki sie na mnie uwziely:) i wszystkie sklepy nawet reklamy w necie. Niech juz przychodzi ten okres . Ani 2 kreski ani @ jest najgorsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka_26a
Weszlam na facebooka i na tablicy mam 4 zdjecia z usg. Jakas tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiad mu dobry przygotuje:) zreszta, ostatnio cos na mnie narzekal , ze taka kura domowa ze mnie a mi sie poprostu nie chcialo "wygladac" :) wiec teraz zapunktuje zwlaszcza ze w moich zakupach znalazla sie sliczniutka bielizna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Wewe ja w podobnej sytuacji. @ powinnam mieć 23.03 i jestem prawie pewna ze małpa przyjdzie. Zaczyna mi sie mega dół. O ile przez cały cykl wmawiam sobie, że brak dwóch kresek to moja wina i staje na rzesach żeby w ciemno "poprawiac" cos we mnie, o tyle kiedy przestaja mnie bolec piersi to zrzucam wine na mojego. Może Bogu ducha winnego. Ale wiem jedno - 7 lat temu byly te dwie kreski, ale sie szybko skonczyly. Złe miejsce i czas. A teraz? Doszukuje sie i nie moge znaleźc :( I wewe zgadzam sie z Toba! Gdzie sie nie obejrze to widze albo cieżarne albo małe dzieci, nawet w pracy :( Nawet na innym kontynencie nie dały mi spokojnie cieszyc sie urlopem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
aż głupio mi teraz tutaj pisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gość_M dlaczego???? pisz własnie pisz poprawiaj humorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
gość_M nie bierz do głowy tylko trzymaj kciuki :) Ja to musze sie wygadac i jest mi lepiej i nie jestem zła że komuś sie udało, wrecz przeciwnie. Ale wewnatrz niestety jest ten żal i rozpacz. Ale jak teraz sie nie uda, to nie wiem czy bede miala jeszcze sile zeby walczyc. Ogolnie jestem mietus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Po prostu dziewczyny mi tutaj przypomniały jakie to uczucie kiedy się stara a ciężarne z lodówki nawet wyskakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
No ja tutaj zostałam a nie przeniosłam sie na jakis ciążowy, bo tak wierzę, że wam się uda, ze postanowiłam na was poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M pisz tutaj jak najwiecej, bo gdyby nie Ty to pomyslalabym ze te forum jest jakies pechowe, a u Ciebie sie udalo i to podwojnie:) ale fakt - brakuje nowej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Golako pamiętasz te testy z Tesco ciążowe pepe co rozmawiałyśmy o nich? Owulacje miałam 25 i 26 lutego a one mi już 8 marca pokazały ciążę, wydaje mi sie że bardzo wcześnie. A tak w ogóle, gdyby nie testy owulacyjne to tej ciąży by też nie było i też bym sie zastanawiała "dlaczego", bo owulacja miała być 23 a tutaj poprzesuwała się o 2 i 3 dni. Dobrze, że przeczucie mnie tchnęło, abym sprawdziła to testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieciekawe humory dzisiaj macie. Wiosna idzie to brzuchy powyciągały na wierzch wstretne baby :p hehe... no wiem wiem, przykro ale z drugiej str motywacja ;) Ja mam bombe w brzuc*****ak wybuchne to napewno usłyszycie :p wróciłam ze spaceru plecy jajniki zaczeły bolec. Myślałam że mnie zalało a tam tylko śluz. Nawet po turecku nie moge siedzieć bo mnie w pachwinach rwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc M, pamietam, te testy maja najwyzsza czulosc, 10mlU. ja teraz mam 25mlU i nie bede swirowac , zrobie test nie wczesniej niz 1 dzien przed planowanym okresem. Martucha cos czuje ze bedziesz druga ciezarowka tego forum:) mam tez taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M ani mi się waż uciekać :) bo w dupkę dostaniesz :) 8 marca było już 12 dni po owulacji więc to tak normalnie chyba.zarodek zaczyna wytwarzać od 24-48 h od rozpoczęcia procesu zagnieżdzania hormon hcg .u mnie dzisiaj pierwsza tabletka clo a cyce już się zaczynają odzywać i jajniki tez powoli zaczynają o sobie przypominać :) przynajmniej wiem że pracują :) ja chyba też w tym cyklu spróbuję z testami bo z tym usg to różnie :) ostatnio przecież w 13 dc nie było nic widać,a 15 dc było świeżo po owulacji;) a u nas sex był 13dc i 15 dc wieczorem,więc tak sobie teraz myślę że jak owulacja była we wtorek wieczorem,albo w poniedziałek z rana,to po prostu się nie wstrzeliliśmy :) no trudno w tym cyklu planujemy w dni płodne działać codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis definitywny koniec okresu, mam troche sluzu, nawet duzo...pije codziennie len mielony i zobaczymy czy zdziala cuda bo w poprzednim cyklu mialam sluz wodnisty , nie mialam tego typowego rozciagliwego. na weekend zrobie pierwszy test owulacyjny, mam ich 10 wiec codziennie moge probowac, a powiedzcie mi, kiedy najlepiej wykonac taki test, rano czy wieczorem, a moze popoludniu? czy nie ma to roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowałam w aptece to tam na ulotce było że nie może być rano robiony i wieczorem :) najlepiej w ciągu dnia :) i jak zaczniesz np o 15 to potem każdego dnia też o 15 :) i najlepiej 2 h przed nie pić bo wtedy mocz bardzo rocieńczony :) gość M ty jestes teraz naszym oczkiem :) mimo że to twoja ciąża to my tu wszystkie cieszymy się nią jak głupie :) przynajmniej ja :) musisz się z nami dzielić wszystkim :) a niedługo na pewno któraś z nas dołączy do ciężarówek : ) to tylko kwestia czasu,a trochę nas tu jest to napewno którejś się uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka dziewczyny mnie już odciągneły od tych myśli. Chyba jeszcze nie w tym miesiącu. Gość_M już mówiłam że to nasze forumowe dzieciaczki więc "nie możesz nam zabronić się z nimi kontaktować!!!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziękuję :* to już nie będe sie krępowała, aby powiedzieć wam, że tak zapragnęłam pierogów, że ugotowałam ziemniaki, wymieszałam z serem, cebulką, pieprzem i ...wpierniczyłam cały farsz, bo nie mogłam się powstrzymać...normalnie nie mogłam od garnka się oderwać :/ a najbardziej mi smakował...pieprz :D Goalko musze Ci powiedzieć, że ja też takiego śluzu, jak wszyscy opisują jako płodny, nigdy u siebie nie zaobserwowałam, też myślałam, ze mam coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie pocieszylas, bo myslalam , ze cos nie tak jest ze mna. powiem wam ze w tym cyklu jakos czuje sie wyluzowana, nie czuje presji. oby takie podejscie pozostalo mi do dni plodnych i owu. Gosc M no to nie narobilas sie pierogow, bo juz nie mialas z czego ich zrobic:) hehe ach te zachcianki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goalka wodnisty śluz jest bardzo płodny :) najłatwiej się w nim poruszać plemnikom :) także się nie martw :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
wewe nie poddawaj sie ja tez caly czas zyje nadzieja a @ mam miec w piatek;/ ale bola mnie tak jakby jajniki wiec pewnie dostane @;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosczula
Dziewczyny skoro gosc_M juz ma dwa pecherzyki w brzuszku to wierze ze przy nastepnych cyklach nam wyjdzie chociaz po jednym;] ja sobie ustalilam dzisiaj z moim mezczyznom, ze wyjezdziemy z naszego miasteczka do Szczecina bo tam mamy mieszkanie i on bedzie codziennie dojezdzal do pracy i bedziemy sami od piatku do kolejnego tygodnia do niedzieli i bedziemy dzialac codziennie z pierwsza ciaza tez wyszlo poza domem [tylko ze pusty pecherzyk]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Dziewczyny ja po każdym zbliżeniu z mężem leżałam z poduszką pod pupą i z książką w ręku przez ok godzinę czasem nawet dłużej, pomagałam żołnierzykom, moze tez nie zrywajcie sie za szybko do łazienki w tym cyklu :) choć przepłaciłam to zapaleniem pęcherza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli was boli brzuch jak na okres to ne myslcie ze wszystko stracone, mje trzy kolezanki mowily ze tez ich bolal brzuch, myslaly ze okres idzie i je strasznie zaleje a tu ciaza. Z tego co mowily to bol byl taki sam albo i mocniejszy . Glowa do gory, poki nie ma okresu szansa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×