Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Brzoskwinka to ja mam tak ze jak on sie uprze to odpuszczam a myslalam ze to ja jestem bardziej uparta :p Gosc_M ty lizusie ;) ale mile to bylo nie zaprzecze ;) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo matko! ale tu sie dzieje, nie nadazam, tyle watkow poruszonych , ze nawet nie wiem co napisac. mam nadzieje , ze o mnie nie zapomnialyscie...bo ja o was pamietam caly czas i w pracy sie zastanawiam co tam na forum wyprawiacie:) u mnie dzis 13dc , robie testy owu od 11dc ale caly czas negatywne, jak ten bol owulacyjny potrafi byc omylny, teraz kluje mnie lewy jajnik , delikatnie ale gdyby nie testy owu pomyslalabym ze owulacja lada chwila. co do staran to dzialamy codziennie lub co 2 dni. maz mowi do mnie prosto z mostu- mam ochote cie dzis zaplodnic,,,,brzmi ostro ale mi sie to podoba:) Brzoskwinka plamienie na poczatku cyklu? hmmmm co to moze byc? wyczytalas w necie cos na ten temat? ps. musze sie pochwalic...ale dzis jade po nowe autko, tzn nie nowe z salonu ale nowe dla mnie:))))) ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te plamienie to pewnie po lekach,albo owulacyjne,bo kilka dni przed owulacja takie plamienie może być...nie wiem :) zobaczymy co bedzie jutro na usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
autko....zazdroszczę :) ja swoje sprzedałam rok temu, bo nie było mi potrzebne, ale tęsknię za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Mi głośno - szalałyśmy z córką :-). Teraz śpi. A dziewczyny chyba pouciekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcebycmama89
Ja zaraz idę do wanny pełnej piany i robię małe SPA :D Pełen relaks :) Mąż po tym jak mu powiedziałam, że owulacyjny wyszedł mi wczoraj pozytywnie i to od razu przeszedł do działania :D Z tym, że mówiłam mu że ponoć test owu może wykryć wczesną ciąże ale z testem ciażowym poczekam jeszcze z tydzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
chcebyćmama, pilnuj aby woda nie była za gorąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czcebycmama miłej kompieli. Ja tak tesknie za wanna a od 3lat tylko prysznic :( ale juz niedlugo tez sie rozloze. Ja pod koniec ciazy z 3razy w ciagu tygodnia robilam sobie kompiel w wannie pelnej wody. Podobno nie mozna a ten urwis mimo tych moich kompieli tydzien dluzej przesiedzial w brzuchu. ;) Za dobrze mu bylo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Martucha można tylko woda nie może być za ciepła, kiedy jest wszystko ok z ciążą, natomiast w moim stanie, kiedy są plamienia to dostałam od lekarki kategoryczny zakaz kąpieli, aż do odwołania :) I w końcu też wiem od lekarza, co to znaczy "za ciepła" woda, otóż za ciepła jest wtedy, gdy skóra zaczyna nam sie robić czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taka woda to wiadomo... i przy twoich plamieniach to ty ogolnie musisz na siebie uważać ;) ja potrafiłam 2h w wannie siedziec :p i prawie przysypiac ;) ajj ten czas ciąży... cos niesamowitego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Od początku ciąży dobrze się czułaś? Czekam na ten drugi trymestr z utęsknieniem, abym mogła odetchnąć i świeżym powietrzem i z uczucia ulgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki owocnych starań i miłego wieczoru :) ja dzisiaj o 21:00 oglądam porody na tvn style :) bedzie zazdrość,płacz i emocje :) lubie oglądać takie programy :) i te dzidziusie są cudne :) do zobaczenia jutro :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak. Oprocz tego zapalenia pecherza pod koniec 1 trymestru i krwawienia na poczatku 2 to nic sie nie dzialo. Pod koniec to juz tylko kopniaki w pecherz a poźniej w przepone :p ale to już taki uroczy ból i oznaka dobrze rozwijającego się urwisa... jeszcze trochę i sie schylić nie bedziesz mogla zwłaszcza z dwójką i wtedy bedziesz czuła że jednak są tam małe ktosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Laurkachmurka______26 lat______3 cykl starań______30.03.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______2 cykl staran_______31.03.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________22.03.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Nie mogę się już tego doczekać ;) Miłego wieczoru dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
widze ze 30% tableki nieaktywna a juz po terminach, dziewczyny odezwijcie sie cokolwiek uaktualnijcie tabelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
czesc dziewczyny! nie odzywalam sie, bo kiepsko czulam sie...wczoraj jak wrocilam z pracy, to strasznie bolalo mnie w podbrzuszu. wydaje mi sie, ze musialam przeziebic pecherz:/ nie moglam siedziec, a jak lezalam to zgieta w polowie. dzisiaj rano jak wstalam to tez troche boli...najgorzej jak szlam na autobus, bo czulam jak wszystko trzesie mi sie w brzuchu:/ i tak wczorajszy dzien spedzilam na tabletkach przeciwbolowych i na lezeniu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
tak mnie tez bola plecy na dole...jakby nerki:/ tak was poczytalam i spojrzalam na ta tabelke...duzo nas jest!:) ja od jutra zaczynam podwojna dawke metformaxu...zobaczymy, czy moj organizm zniesie to. w ogole ciekawa rzecz dowiedzialam sie wczoraj. mojej kolezanki maz mial w styczniu wyjmowanego gwozdzia z nogi, bo noge mial zlamana. no i teraz cos zaczelo mu sie dziac z noga tzn zaczela puchnac. od razu do lekarza, badania i co sie okazalo? prawdopodobnie w szpitalu zarazili go sepsa...i od piatku bierze antybiotyki, a nic nie przechodzi i ma zglosic sie do szpitala. grozi mu nawet smierc, bo jak zakazenie do serca dojdzie...wole nie myslec:/ no i samo leczenie moze trwac nawet 2 lata albo dluzej:/ a on jak to facet- PO CO MA ISC DO SZPITALA...? wszystko im na glowe runelo, bo niedawno prace zaczal a juz na zwolnieniu, kolezanka studia przerwala, to renty nie ma, wyjechali do anglii na zarobek i zadnej pracy nie dostali...i jeszcze kredyt na mieszkanie + 2 dzieci...MY NARZEKAMY, A CO POWIEDZIEC O INNYCH? czasami nam sie wydaje, ze mamy duze problemy, a sa w rzeczywistosci male. odezwe sie pozniej! pozdrawiam:) ps...zastanawiam sie czy do lekarza nie isc jutro...jak mi nie przejdzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
Witam no to nadszedł ten dzien wizyta ginekolog ehhh mam nadzieje ze powie "udało sie":) no staramy sie o tego dzidziusia pobolewa mnie jakos 3 dzien podbrzusze a do miesiaczki jeszcze czas temperatura utrzymuje sie powyzej 37 st test robiłam 2 dni temu negatywny:( poczekam bo kupie zrobie i znowu sie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie za rana kochane :) ach piękna poggoda u mnie :) ja juz z rana w domku troche ogarnęłam,męza nakarmiła,drugie śniadanko mu do pracy zrobiłam i teraz mam chwilkę dla Was bo potem lece się szykować do lekarza :) Laurka a ty czemu sie tak rzadko do nas odzywasz com ?:) pamiętaj o nas kochana :) i reszta dziewczyn,gdzie jest ?:) moglibyscie chociaż napisać co u Was ?:) tajska idz do lekarza :) po co masz się męczyć i czekać aż przejdzie :) po to są lekarze żeby do nich chodzić :) no powiem Ci że koleżanka i jej mąż to teraz nie za wesoło mają ;/trzeba wierzyć że bedzie dobrze ;) pamiętacie jak wam pisałam o tym dzieciątku maleńkim co umarło? miało niecałe dwa miesiące chyba,i ostatnio się dowiedziałam że to niemowle też umarło na sepse właśnie,nie wiem gdzie ono się nią zaraziło,może tez w szpitalu. tragedie chodzą po ludziach niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
brzoskwinka14 nie nie spoznia sie własnie miałam ostatnio mczke 5 marca a cykle mam 32-34 dni ok napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama beata :) wiesz co wydaje mi sie że jest za wcześnie żeby zobaczyć ciąże niestety ;/ chyba że zobaczy jakieś zmiany w macicy wskazujące na ciąże,ale nie wiem .u mnie tydzień po @ jeszcze nic nie było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
brzoskwinka 14 no pewnie masz racje ale pujde zob czy sa jakies zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć dziewczyny, u mnie słońce, ale -4 było o 7 rano! Wczoraj wieczorem zwyczajnie zwątpiłam... Nie wiem co mi się stało :-o. Zabolał mnie krótko brzuch (to normalne u mnie na tym etapie, bo miewam bóle okołoowulacyjne), to się wystraszyłam. Coś mi odbiło totalnie, bo zaczęłam myśleć czy ja chcę tego dziecka w ogóle (SZOK!!!!), a raczej czy dam radę z dwójką? Załóżmy, że dziecko urodziłoby się w grudniu, w styczniu, lutym - jakimkolwiek miesiącu zimowym, to jak ja z noworodkiem zaprowadzę córkę do przedszkola jak będzie -20??? :-/ Nie mam na myśli tego, czy wytrzymam z dwójką i czy mi wystarczy cierpliwości, tylko sprawy organizacyjne właśnie...Mąż w pracy od rana do wieczora, ja zawsze sama. Ale mnie wzięło, gdzie mój optymizm???? Mamabeata za cześnie chyba ten test, ale wiem, że czekanie jest trudne. Wszystkim życzę udanych wizyt u lekarzy i dobrych wieści :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie bez zmian. Temp trzyma sie wysoko ale juz nie zwracam na nia uwagi... tzn mierze ale juz nie wiem co o tym myslec. Nastawilam sie na okres po ostatnim tescie zeby mi sie psychika odblokowala a tu dalej cisza. pogoda u mnie ladna. Sloneczko świeci ale wiatr zimny wieje. Trzeba sie wybrac na miasto po sklepach polazic moze cos mi wpadnie w oko :D Mamabeata ty robilas test ciazowy czy owulacyjny?? Tajska idz do lekarza bo to nigdy nic nie wiadomo. Taka tam dziewczyna spokojnie. Ja na poczatku jak powiedzialam mezowi ze chcialabym drugie i zaczelismy dzialac to tez mi takie mysli przez glowe przeszly ;) Brzoskwinka powodzenia. Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×