Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Marta jeśli do jutra nic się nie zmieni i nadal będzie to plamienie a nie normalny, obfity okres jak zwykle to zadzwonie do gin. i postaram się umówić na wizytę wcześniej niż za dwa tyg. Wyjaśnie co i jak i może mnie przyjmie. Bo jeśli jestem w ciąży to takie plamienia niczego dobrego nie zwiastują... A mogą być wynikiem zbyt dużego wysiłku lub podnoszenia ciężkich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martucha naprawde ?:) jejku jak się ciesze :);**** ale się te ciąże sypią :) zaraz wszystkie tu zaciążycie a ja zostane sama jak palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra a ty masz problemy z progesteronem czy nie ?:) a może to dopiero implantacja u ciebie i dlatego test ci nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka - nie wiem... Nie robiłam żadnych badań... Wiesz, decyzję o dziecku podjeliśmy dość spontanicznie, to dopiero nasz drugi miesiąc więc do tej pory nie było mi to potrzebne. Nigdy nie miałam żadnych problemów, nic mnie nie bolało ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Martuchna gratulacje! Brzoskwinka nie martw się na Ciebie też przyjdzie pora. A jak nie to zostaniemy we dwie. Zawsze raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Martuchna brawa za poczucie humoru. Chyba wszystkie dałyśmy się nabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób mu tego :P Brzoskwinka według ovufriend to dzisiaj 16 dzień po owu. Ale równie dobrze owu mogła być dzień później...Więc implantacja nie jest wykluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Mam jeszcze pytanie do naszych Ciężarówek. Moja koleżanka jak była w ciąży to mówiła że miała na początku twardy brzuch. Też taki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hej wszystkim u mnie dzis 28 dzien cyklu zrobie za tydz test :) ostatni tydzien poltora pobolewa mnie brzuch czuje opiete ubrania piersi podpuchniete ale sie nie nakrecam bo to fakt pogorszy tylko sytuacje mi sie mc temu tez miesiaczka przesunela i zamiast trwac 6dni to trwala 3-4dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Andzia ja nie czuję ze mam twardy brzuch, bardziej to przypomina brzuch okresowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Ehh... a ja czuję że dzisiaj albo jutro będzie u mnie po wszystkim :( Brzuch mnie boli w tym momencie wybitnie okresowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na teście krecha testowa była ciemniejsza od kontrolnej,a dzisiaj jest taka sama jak kontrolna,ale dalej pozytyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera wie te testy... moze rzeczywiscie lekarka cos zle zobaczyla... chociaz jak mowilas ze widziala to cż to by znacylo ze po owu. A brzoskwinka ile ty dni temu mialas ta zekoma owulke wedlug lekarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Hej, Podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale dopiero dziś się dopisuję :) To mój 1 cykl starań, w zasadzie ciężko nazwać to staraniami. Po prostu stwierdziliśmy, że może się uda :) cykle 28-29 dni, kochaliśmy się z mężem 27 i 28 marca, więc teoretycznie w dzień przed i w dzień owu- 5 dni temu. Kolejny termin @ 9 kwietnia. Nie sądzę, że się uda, bo w sumie to już mogło być po owu, no ale cóż, nie zaszkodzi mieć małej nadziei :) CIĘŻARÓWKI Gość_M _________31 lat________ 6 tc_________15listopada papi11____________22lat________**tc_________@@@ Laurkachmurka______26 lat______**tc_________@@@ AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______13 cykl starań_____13.04.2014 Aleksandra1906____24 lata_____2 cykl starań_______27.03.2014 andzia_____________20 lat______9 cykl starań_______25.02.2014 nemesisowa________24 lata_____5 cykl staran_______4.03.2014 Goalka_____________27,5lat_____3cykl staran_______10-13.;04.2014 dzelkaa____________27lat_______9cykl stran________16,03,2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 Chcebycmama89___25 lat________3 cykl starań_______28.03.2014 evilinka___________30 lat_________2 cykl starań______26.03.2014 Liwia99___________19lat_________1 cykl staran_______12.03.2014 martucha020290___24 lata_______1 cykl starań________06.04.2014 ja1212___________23lata________7 cykl starań________06.04.2014 gosczula__________24 lata ______2 cykl starań________21.03.2014 karnataka_________27lat________6 cykl staran________19.04.2014 camiska__________24lat________2 cykl starań________17.03.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____1 cykl starań_________6.04.2014 Nowa mamma ________30 lat _________1 cykl starań___________10.04.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 NaImięMiEulalia _______28 lat _______1 cykl starań _____09.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Możecie mnie tak nie nazywać, bo to serio nie są starania ;) Zawsze bawiło mnie to określenie, a jestem na tym forum od dobrych 6 lat. My jesteśmy 2.5 roku po ślubie, oboje mamy dobrą pracę, mieszkanie (kredycik, no ale cóż ...) więc już najwyższa pora. Rodzina naciska, ale za każdym razem odpowiadałam, że póki co dzieci nie chcemy, bo jak znam życie, gdybym zaczęła rozpowiadać, że staramy się o dziecko, to musiałabym się tłumaczyć, że się nie udaje itp. Lepiej nie wtajemniczać otoczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie witamy nowa forumowiczke, takie okreslenie powinno juz byc Ok:) Brzoskwinka z tego co wiem jak wyjdzie pozytywny test owulacyjny to juz nie ma sensu robic kolejnych, bo u jednych wychodza caly czas pozytywne a u innych negatywne wiec kluczowy jest pierwszy pozytywny test. wczoraj wyczytalam tez ze test owulacyjny moze wykryc wczesna ciaze, mi zostalo jeszcze 5 i chyba sie skusze i zrobie na weekend z ciekawosci:) oczywiscie nie bede sie nim sugerowac. lubie eksperymentowac:) u mnie od wczoraj duzo bialego sluzu, dziwne, bo od owu mialam suchutko, jedynie na 1-2 dni przed okresem cos tam zauwazalam. jesli owulacje mialam w piatek to dzis 5 dni minelo. jeszcze za malo czasu zeby doszukiwac sie objawow. martucha tez nabralam sie na Twoj primaaprilisowy zart:) ale meza chyba oszczedz:) moj by mnie zabil za taki dowcip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Goalka- to chyba jesteśmy na tym samym etapie, 5 dni po :) Ja się niczego nie doszukuję, ale coś w tym jest, że kobiety są w stanie dużo sobie wmówić. Naczytałam się o wstręcie do zapachów- już mnie drażni kawa i herbata. O bólu piersi? Proszę bardzo! Ból brzucha? Na zawołanie :D A najlepsze jest to, że na nic się nie nakręcam, bo totalnie nie mamy planów na dziecko na już, tylko na luzaka zobaczymy jak będzie szło. Muszę stwierdzić, że wy to jesteście specjalistki w temacie, ja jestem zielona z hormonów, testów owu itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc aurelio... ;) Hehe... nie martwcie sie dziewczyny. Nie zażartowałam sobie z niego. Za to on sprawil mi primaaprilisowy prezent :D i to jeszcze jaki ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w tym miesiacu wyjatkowo podchodze lightowo do tematu. powiem szczerze ze nawet jesli sie teraz nie uda to nie bede ubolewac ,bo rodzilabym na koniec roku, a to chyba najgorszy czas wedlug mnie. no jestesmy dokladnie tyle samo od owulacji, ale u mnie nie wiem kiedy bedzie okres, bo ostatni spoznil mi sie 4 dni , a zawsze mialam co 28. i jest mi trudno z obliczeniem , bedzie 10-13 kwietnia. Eulalia ja tez tak mialam w 1 i 2 cyklu, naczytalam sie na innych forach o wczesnych objawach i mialam wszytsko co tylko mozliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×