Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
ja nawet spokojnie eehhe brak czasu osttanio większosć dnia spędzam w pracy a wieczorem też zawsze coś,ale mąz mi wspomina że już dwie noce śnią mu się jakieś ekscesy eheh choć osttanio jeszcze jak nie wiedzialiśmy to sam powiedział ze jak sie uda to robimy sobie miesiąc spokoju eheh;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Już nie pamietam czyja to byla metoda na ostatni dzien @ i dzien owu ale bez skrupułów stestuje w tym miesiącu :D Tylko moj mezu słabo zadowolony z takiego pomysłu, bo do owu jeszcze z 4-5 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Karnataka nie stresuj się wizytą. Żaden normalny i profesjonalny lekarz nie wyśmieje najdziwniejszego pytania pacjentki, tylko wytłumaczy wszystko. Ja do ginekologa mam tyle pytań, że czasami z kartką idę, a lekarka jest po prostu ekstra i nawet mi narysowała kiedyś macicę w tyłozgięciu i potem kolejno jak w ciąży położenie zmienia. I to lekarka NFZ! A o tej macicy tak mi tłumaczyła, bo zapytałam, czy to utrudni zajście w ciążę... W staraniach ma też duże znaczenie podejście. Ale im dłużej się para stara, tym ciężej myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Uwazam ze juz koniec trafiania na ślepo. W piatek biore sie za robote :) Mojemu juz zasugerowałam ze oboje idziemy sie badac. Chyba ze za pare dni zdarzy sie cud :P i moje trzesienie portkami "pojdzie na marne" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Karnataka pamiętaj, że nie ma głupich pytań, są tylko czasem głupie odpowiedzi, a lekarz jest dla Ciebie a nie Ty dla niego. Więc powiedz mu o swoich obawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Ja moze nie stresuje sie samą wizytą, ale tym że pokładam w niej wielkie nadzieje. Że cudownie lekarz powie mi w czym leży problem, którego łatwo sie pozbedziemy. Strach leży w tym, że nic mi nie powie, wszystko okaze sie w porzadku, a ja dalej zostane w punkcie wyjscia. Chciałabym, żeby od razu dała mi wszystkie skierowania na wszystkie hormony, na drożnośc, na wszystko wszystko :P i moge nawet wziac wolne w pracy zeby sie na tym skupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz leniuchuje w łózku dziewczyny :) nie lubie jak mnie cos boli ;/ jajniki mnie rwą i ciągną i jakos tak na biodra ciągną,nie umiem opisać :) i tak bedzi do samej małpy ;/ jeszcze brakuje do kompletu cycków i brzucha ale niebawem też dołączą pewnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
karnataka podejrzewam, że najpierw da ci na hormony, a później zależnie od wyników, chyba że trafisz na jakiegoś wylewnego lekarza. Ale nie bój się prosić o badania. Jeśli odmówi, to chociaż jakoś to uzasadni. Ja proszę często. Lekarz mi mówi: TO TRZEBA IŚĆ DO TAKIEGO I TAKIEGO LEKARZA, a ja na to: POPROSZĘ SKIEROWANIE i mi wypisuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
Na pewno skorzystam z tej rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez podbrzusze caly czas boli, do tego doszly bole piersi od strony pach ale nie sugeruje sie tym xa bardzo. Jesli testu owu nie oszukaly to pierwszy raz od staran kochalam sie z mezem dzien przed, w trakcie i po owulacji wiec w najwazniejsze dni, ale to sie dopiero okaze czy sie uda. Dzis moj 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Cześć dziewczyny. Mam 3 dni do testu i nie mogę miejsca sobie w domu znaleźć. Dzisiaj jeszcze zaczął okrutnie boleć mnie brzuch i kuć (rozmawiając z mamą określiłam to jako wbijanie widelców w podbrzusze). Jestem ciekawa co z tego wyniknie. Przez @ powinnam mieć mniejsze upławy, a tu dalej okropnie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
goalka i czekającanacud trzymam kciuki, objawy wasze MOGĄ być ciążowe jak najbardziej :-). karnataka wytrwaj dzielnie do piątku :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Dziewczyny ja też się zbieram powoli do łóżka bo właśnie wzięłam odprężającą kąpiel :) Chyba zjadłam coś nie tak bo mam straszne wzdęcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam te wasze wpisy i czytam i dochodzi do mnie że ze mna jest bardzo nie tak :/ wyć mi sie chce... jeszcze niedawno tez mnie tak jajniki bolaly i razem z wami przechodzilam ta owulacje a teraz cisza. Wy juz przy drugiej a u mnie francy dalej nie widac ;( no kurde ile można?? wy sie juz drugi raz staracie a ja jakbym stala w miejscu. Teraz sobie to uswiadomilam. Masakra jakaś!!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Trzymam kciuki za Was wszystkie. Wiem jak to jest czekać z niecierpliwością na upragnione 2 kreski i znam ból jak nie wychodzi. Na pewno Wam się uda. Wiem jak to jest sikać na zawołanie do słoiczka, bo przez miesiące starań wyrobiłam w sobie już wręcz odr******* się udało i już niedługo zostanę mamą. Powiem wam jedno- nie warto za bardzo się przejmować. Wiem, że to łatwo powiedzieć a trudniej zrobić. Sama płakałam po każdym negatywnym teście. Zaszłam w ciążę jak postanowiłam nie dać się zwariować i zająć głowę czymś innym, normalnie żyć a nie pod dyktando dni płodnych. Życzę spełnienia marzenia o potomstwie i dużo radości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekającanacud
Najlepiej jest nie myśleć o tym by zajść. Ja w gruncie rzeczy nie myślałam o dniach płodnych, doszliśmy do wniosku, że na spokojnie zaczniemy się starać. Bardziej myśleć o tym zaczęliśmy gdy ukazało się pierwsze światełko w tunelu. I zaczęła się tlić iskierka nadziei na małą fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilinka
Gość ma rację. Popieram :) Brzoskwinko ja tez ost miesiąc uznałam za "spalony";) Z tym seksem..2 dni od spóźnionej @ szalałam z mężem o 12 w nocy bo mnie naszło ale cos mnie pieklo:/. Odkąd zrobiłam test to oboje boimy się. W sobote idę do lekarza aby się uspokoić. Tylko czy on coś zobaczy? Jutro a właściwie dzisiaj zaczyna się 6 tydzień wg kalendarza ciazowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
EEvelinka ja właśnie wole odczekać i pójde jak według obliczen będzie już połowa 7 tygodnia bo chce zobaczyć i zarodek i serduszko, bo jakbym widziała sam zarodek to bym się kolejne 2 tyg denerwowała do wizyty czy serduszko będzie bić. a na razie jest ok dobrze się czuje to mogę poczekać, robiłam bete co 48h wzrasta prawoidłowo wiec jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny :) evilinka pęcherzyk ciążowy już bedzie widać raczej,ale zarodka i serduszka jeszcze nie zobaczysz :) martucha nie martw się :) niedługo święta,wrócisz do PL zrobisz badania i bedzie wszystko wiadomo :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
hejka a ta bete jak sie wykonuje? u mnie ten test ze 1kreska ciemna rozowa grubsza a ta druga cienka rozowa jasna ale to chyba raczej jest ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamabeata1985
a na zwolnienie z pracy od kiedy mozna isc ja niechce zabardzo ryzykowac bo fakt mam nie za lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabeata musisz iśc do laboratorium i powiedzieć że chcesz sobie zrobić próbe ciążową,lub oznaczyc poziom Beta HCG :) na zwolnienie można iść od samego początku jak tylko lekarz potwierdzi ciąże :) jak zrobisz bete i pójdziesz z wynikiem myśle ze powinien ci juz dać :] dziewczyny mnie dzisiaj zalewa no,masakra jakas,ciągle ze mnie wyłazi pełno białego gestego śluzu ,aż musze wkładkę założyć bo gacie normalnie miałam mokre....czy ja nie moge miec chociaż jednego spokojnego cyklu bez bóli,bez wodospadów śluzu itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
na zwolnienie można iść jak bije serduszko. a beta idziesz do laboratorium u mnie kosztuje 28 zl i wynik jest za 3 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Hej dziewczyny. Zaczyna sie fatalny dzień... Głowa mi pęka od przebudzenia i piersi o mało mi nie eksplodują- tłumaczę sobie że to przez spanie na brzuchu :-D Zostało 6 dni do @ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnataka
brzoskwinka14 uwierz ze zazdroszcze Ci tego "problemu". U mnie dopiero w tym cyklu (drugim z wiesiołkiem) zauważam, ze poprawia się ilosc jakiegokolwiek śluzu :P A ze zwolnieniem to nie wiem czy nie w 3 miesiacu. Chyba ze takie zwykle L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie. Juz ktoras z was to pisla ale nie wiem czy dobrze rozumie. Chodzi o wykres... owulacja jest po 6(?) Wyższych temp od tych niższych z ff?? W fl nie moze ona spaść poniżej tej "lini"?? implantacja wystepuje po ok7-10dni po owu a temp do ilu moze wtedy spaść?? duzy to spadek? I do 16dni wysokich temp po owulacji przychodzi @ tak? mam nadzieje ze zrozumialyscie o co mi chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć laseczki :-). Słonko świeci i dzień będzie przyjemny :-D. Miłego dnia :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Martucha mnie się wydaje, że u każdej kobiety jest inaczej, przecież długość cyklu też każda ma inną, więc to nie musi być po 6 temperaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Ale czekam na wypowiedź kogoś, kto się zna :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×