Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość karnataka
To już drugi raz mi sie przytrafiło. Na szczescie wszystko krótkotrwałe, ale jednak dzisiejszy dzień spędze w pracy jako zombi :( Na dodatek moje kochanie zostawiło na noc otwarte okno, wiec gardło i nos zawalony, zatoki bolą...same nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki po świątecznie. Papi, no i jak, kiedy mąż wrócił? Okropna sprawa, my też raczej wszędzie razem wychodzimy do znajomych, okropnie jest napewno być tak zostawionym samemu w Święta przez najbliższą osobę. A ja wczoraj w końcu dostałam miesiączkę, tak długiego cyklu nie pamiętam. I faktycznie poznałam, że dostanę po mierzeniu temperatury, bo wczoraj była o 0,2 stopnia niższa niż w ostatnich dniach. A powiedzcie mi dziewczyny, czy podczas okresu też trzeba mierzyć temperaturę, czy poczekać na koniec i potem mierzyć? A dzisiaj zdycham, masakra jakaś, czuję się tak, jakbym całe święta piła, a nie wypiłam ani kropli alkoholu. Czy mogłaby któraś wpisać mnie na nowo do tabelki? Termin następnej ustalam gdzieś na 31 05 patrząc na to, jak do tej pory wyglądały moje cykle, a co będzie, to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi ja mierzyłam w czasie okresu w buzi a teraz w pochwie. Nie wiem czy tak można ale w moim przypadku to pierwsze temp i tak nic mi nie powiedza wiec niewazne jakie by byly ;) zaraz cie dodam bo musze u siebie też pozmieniac. W tym internetowym kalendarzu ovufriend dzisiaj wykryło mi owulacje ale ze śluzu i szyjki wynika że dzień niepłodny :p hehe... a mam takie pytanie jeszcze do was szyjka jak jest tak daleko że sie jej nie wyczówa to mówi sie że jest nisko czy wysoko?? Bo juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momu prosze :) CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______8tc_________05.12.2014 nemesisowa________24 lata_____**tc___________@@@ evilinka___________30 lat_________7 tc______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_______ **tc______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat_______5 tc ______ @@@ Goalka___________28 lat________4tc_________22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14______21 lat______14 cykl starań_____9-10.05.2014 Aleksandra1906____24 lata_____3 cykl starań_______3-7.05.2014 tajska_zupka_______23lat_______4 cykl staran_______28.04.2014 MalinkA1232_______25lat________3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290___24 lata____1 cykl starań____** ** 2014 gosczula__________24 lata ______3 cykl starań________17.04.2014 karnataka_________27lat________7 cykl staran________15.05.2014 taka tam dziewczyna____27 lat_____2 cykl starań_________2.05.2014 mamabeata1985________29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _________28 lat ____ 2 cykl starań __ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987____________27 lat______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperature mierzy się cały cykl w jednym miejscu i w czasie miesiączki nie trzeba mierzyc :) jak po świętach dziewczyny ?:) u mnie pewnie waga na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI Laurkachmurka______26 lat______8tc________05.12.2014 nemesisowa_________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka______________30 lat______7 tc_______03.12.2014 czekającanacud______21 lat_____ **tc_______ @@@ NaImięMiEulalia______29 lat______5 tc ______ @@@ Goalka_______________28 lat______4tc_______22grudzien AKTUALNE STARACZKI brzoskwinka14_______21 lat______14 cykl starań_______9-10.05.2014 Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______4 cykl staran________28.04.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań_______05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań________27-30.05.2014 gosczula_____________24 lata _____3 cykl starań________17.04.2014 karnataka____________27lat_______7 cykl staran________15.05.2014 taka tam dziewczyna__27 lat______2 cykl starań_________2.05.2014 mamabeata1985______29lat_______3 cykl staran_____9.04.2014 momi86 _____________28 la_______ 2 cykl starań ___________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________5 cykl starań________ 25.04.2014 PRZYSZŁE STARACZKI Rybcia1987__________27 lat_______od 01.07.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Cześć dziewczyny :) Święta spędziłam tylko z mężem, ale to były bardzo fajne święta, które spędziliśmy na wspólnym gotowaniu, rozmowach o przyszłości, trochę jeszcze popłakałam sobie w jego ramię co mi bardzo pomogło... Zaczęło do nas docierać, że wyjeżdżamy na drugi koniec świata, że będziemy musieli się do tego przygotować, zorganizować, ze będziemy musieli tam wybrać autko, wybrać mieszkanie albo dom a potem go umeblować, pozamykać sprawy i w uk i w Polsce...i do mnie dotarło, ze nie mogę być we wczesnej ciąży...bo jeżeli to znowu będzie ciąża zagrożona, to będę musiała leżeć przynajmniej do końca 1 trymestru... Postanowiliśmy poczekać ze staraniami do czasu przeprowadzki i znalezienia tam lekarza. Myślę, że to wszystko stanie się do lipca/sierpnia, no chyba że do tego czasu wpadniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzie gosciu M sie przeprowadzacie? Kurcze zazdroszcze odwagi Wam, ja cos za bardzo jestem do tej Polski przywiazana mimo iz nie jest najlepiej finansowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Do Kalifornii Rybciu, a co do odwagi, to czasem mi się wydaje, że więcej jej mają ci co zostają w Polsce niż ci co wyjeżdżają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Mąż od 1,5 roku ja na stałe od jakiegoś roku. A Ty Martucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
z mężem ciche dni... tak jak myślałam nie widzi nic w tym złego... Dziewczyny czy wiecie co oznacza no nie wiem jak to nazwać rozciągliwy śluz podczas okresu?? Gość M Odważna babka z ciebie , decyzja moim zdaniem podjęta słusznie, Bedziesz miała ostry zawrót głowy z tą przeprowadzką,ja już na starcie życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnataka mysle ,ze tampon niczego ci nie uszkodzil, ale podczas okresu jestesmy bardziej narazone na infekcje wiec moze poprostu bakterie dostaly sie do cewki i stad jakies zapalenie, zreszta ja ostatnio przerabialam nawracajace zapalenie pecherza i gin powiedziala mi ze tampony sluza rozwojowi bakteri ktore pecherz szybko zalapuje. ja dzis na 19 ide do lekarza. obliczylam ze to moj 42dc a wiec 5tydzien i 5 dzien ciazy. moze byc za wczesnie na serducho, ale chce wiedziec czy wszystko jest ok, tzn czy ciaza nie jest pozamaciczna , bo caly czas boli mnie tylko lewa strona . moja przyjaciolka poronila, starali sie ponad rok:( nawet nie jestem w stanie jej pocieszyc, bo teraz to chyba jestem ostatnia osoba z ktora ona by chciala rozmawiac. ona poronila a ja w ciazy. poczekam az sama nabierze sily i ochote na spotkanie czy rozmowe. co do mojego meza to on nigdy sam dobrowolnie nie wychodzi, czasami sama go wyganiam zeby poszedl z kumplami na piwo:) ale za to ma inna wade , ktora mi bardzo przeszkadza. jest porywczy i nerwowy, wkurza mnie bo nie raz na mnie nawrzeszczal , a zaraz potem przeprasza , ze wie ze przesadzil itp a mi zal pozostaje. Gosc M, zazdroszcze Ci, Kalifornia mmmmmmmm super! ja mysle ,ze gdybym poczula mus to nie balabym sie wyemigrowac. w Polsce jest jak jest ale puki z mezem mamy prace to nie narzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka zazdroszczę ci tej wizyty ja bym chciała codziennie maleństwo oglądać, a tu 2 tygodnie musze czekać....jeszcze. na serduszko mzoe być za wcześnie ale zarodek powinien być widoczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, zleci szybko:) teraz majowka sie zbliza wiec bedzie tez czas na wypoczynek. Pisalas , ze lekarz zlecil Ci duzo badan, zrobilas je juz? czy jestes w trakcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wyliczyłam ze zapłace za badania około 280zł. w sobote pojade do laboratorium na spokojnie i zrobie wszystkie . bo tak przed pracą to ciężko bo amm na 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Laurko dlaczego musisz sama płacić za te badania?? Domyślam się, że chodzisz prywatnie do lekarza, ale w takim razie radziłabym Ci abyś znalazła sobie też lekarza na NFZ który by mógł kierować Ciebie przynajmniej na część badań na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wpisanie do tabelki. Martucha, to widzę, że w podobnym czasie będą ważyły się nasze losy. Gość_M, to trzymam kciuki, aby wszystkie plany się powiodły po Waszej myśli, a jak będzie wpadka wcześniej, to niech to już będzie dzidziuś, który z Wami zostanie i mimo przeprowadzki i tego zamieszania będzie wszystko ok. Laurka, a Ty musisz te badania robić prywatnie? Lekarz nie mógł dać Ci na nie skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _M my też rok ale cały czas na czarno. Teraz chcemy sie zakotwiczyć. Momi no u mnie to różnie może być. Tak orientacyjnie napisalam. Zobaczymy jak to bedzie. Teraz chyba zostaje w PL a mąż wraca więc starania bedziemy musieli przerwac. :( Do lekarza bede szła w tym tyg wiec sie okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
hey dziewczyny.chodze prywatnie więc badania też prywatnie. mogłabym iść do lekarza na nfz ale większosc w moim mieście przyjmuje do południa lub do 15 a ja pracuje od 7 do 16 wiec nie mam jak a nie chce po to brać urlopu.podobno pierwsze badania są takie kosztowne a potem już nie wiele ich jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość M :*** Kalifornia :) fajnie Ci :) odpoczniecie troche od starań i potem ruszycie ze zdwojoną siła :) :** papi ten śluz to nic złego :) ja po pierwszym poronieniu mam cały czas taki śluz,i na początku się pojawia,i w trakcie i na końcu,normalnie z krwia wylatuje.więc się nie martw :) goalka napisz po wizycie :) martucha na ile zostajesz ?:) bedziesz miała czas porobić wszystkie badania na spokojnie i bedziesz wiedziała na co i jak :) Miłego wieczoru :);***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc m nie zdziwie sie jak teraz zajdziesz w ciaze :D bo odpuscisz :) hihi goalka czekamy na relacje z wizyty :) a ja kurcze ciagle siedze i szukam domu na sprzedaz i co chwile glupia rycze ze albo za drogo albo cos :) ile bym dala juz zeby w koncu byc na swoim a nie wiecznie komus za wynajem placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam dziewczyna
Cześć laski :-). Jestem taka zmęczona - ciężki dzień i córka też daje popalić. Nawet nie myślę o ciąży, nawet nie wiem, który dziś dzień cyklu. I wiecie jak szybko mi leci czas? Ale dziś jestem tak zmęczona, że nawet nie chciałoby mi się być w ciąży. Trzymam kciuki za każdą z was :-). Żeby wszystko było po waszej myśli :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, jestem po wizycie. Napisze wszystko po kolei. lekarz potwierdzil ciaze jednak jest ona duzo mlodsza niz sama obliczylam. i nie wiem dlaczego tak jest, moze mi wytlumaczycie? bo mialam tyle pytan do gin , ze te mi umknelo. od ostatniej miesiaczki minelo dokladnie 41 dni a usg wykazalo ciaze 33 dniowa (4tydz 6 dni) , to jest 8 dni roznicy, owulacje mialam 25 dni temu. ciaza z usg liczona jest od zagniezdzenia? to wtedy by sie to zgadzalo. pozatym pecherzyk ma 1,10cm a sam zarodek 0,26cm serducha oczywiscie jeszcze nie bylo bo za wczesnie. nie wiem, ale jakos zaczelam sie martwic wiekiem mojej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaze liczy sie albo z OM albo USG. To zalezy juz od Twojego lekarza. Ogolnie to wyglada tak, ze lekarz na USG wpisuje termin ostatniej miesiaczki i USG mu wylicza wiek ciazy. Moze owulacje mialas kilka dni pozniej bo nie jest mozliwe wyliczenie dokladnego dnia owulacji tylko przyblizony. To, ze mialas objawy owulacyjne i wszystko na to wskazywalo nie koniecznie byla w tym dniu. Napewno ciazy nie liczy sie od zagniezdzenia. Na karcie ciazy bedziesz miala wpisany termin z OM i termin z USG sa takie 2 rubryczki. To, ze teraz wykazalo, ze to dopiero 5 tydzien ciazy nie znaczy, ze cos jest nie tak. Jesli mialas USG to tak wyliczyl aparat i dlatego lekarz podal ci taki wiek ciazy, a za 2-3 tygodnie moze okazac sie, ze ciaza znowu ma wiek jak z OM. Twoj lekarz pewnie bedzie ci liczyl termin z USG. Najbardziej prawdopodobny termin porodu itak wyliczy ci dopiero z 1 USG prnatalnego miedzy 12 a 14 tygodniem ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie wiem. Chcialam na parę tygodni ale mąż nie chce mnie zostawić. Musze mu jakoś to wszystko przetłumaczyć. Goalka myśle że nie masz sie czym martwic. Ja też mialam dwa terminy. Zazwyczaj z usg wychodzi inaczej. Głowa mi pęka znowu. Nie wiem czy to tylko zmiana ciśnienia- pogody czy jakaś inna cholera bo już dość dlugo mnie boli prawie dzień w dzień a u mnie bóle głowy żadko atakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
brzoskwinko tylko że ja ten śluz miałam również przed poronieniem a dopiero teraz zaczęłam się nad nim zastanawiać , być może nie potrzebnie ale nie mam tak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska_zupka
Dziewczyny, a tak jak juz piszecie o uplawach, to i ja o cos zapytam...Okres mam dostac 28 kwietnia jak dobrze pamietam, wiec lada dzien...Dzisiaj jak bylam w wc, to po zalatwieniu potrzeby zauwazylam, ze wyszlo ze mnie duzo ciagnacego sie sluzu...taki przezroczysty, ciagnacy sie...troche taki, jak Wy nie raz piszecie, ze to plodny. Ale jaki to moze byc plodny sluz skoro @ za chwile bede miec?? Mozliwe, ze to moga byc jakies ...hm..resztki po kochaniu z M?? Tylko nie wiem, czy ta teoria nie jest przesadzona skoro kochalismy sie w niedziele?? No i takie dziwne to, bo mowie...okres za chwile ma przyjsc, a tu taki sluz. Tak samo w niedziele, jak kochalismy sie to tez sluz byl taaaki ciagnacy, jakby byl zaraz po @ i mialyby nadejsc dni plodne. A ja przewaznie zawsze jak jest blizej okresu to sluz mi sie zmienia na nieciagnacy no i pojawia sie suchosc pochwy...Moze ktos mi to wytlumaczyc o co kaman?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska ja przy pierwszej ciązy mialam taki śluz cały czas w drugiej fazie:) więc może to to :) ale tez czesto mam taki sluz przed samym @ papi moja lekarka mówi że to nic złego taki śluz :) wiec sie nie martw:) martucha czemu mąz nie chce cię zostawić ?:) umrze z tęsknoty?:) goalka nic się nie bój :) może faktycznie owu miałaś późniejsza :) pamiętasz jak mi w tamtym cyklu pozytywne testy owu zaczęły wychodzić dopiero od 15 dc,i umówiłam się na monitoring jeszcze potem a drugiej owu nie było ;] może test cię w konia zrobił :) taka tam dziewczyna 🌼 dzisiaj mam usg dziewczyny.ciekawe czy podwójna dawka na mnie zadziałała i mam jakieś dojrzałe pęcherzyki.trzymajcie kciuki :) miłego dnia wam życze :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×