Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Jesli o objawy to piersi bola, chyba sa ciut wieksze, jedrniejsze, jak zwal tak zwal ale fajne sie zrobily :) caly czas mialam nudnosci ale wzielam ten prenetal i przeszlo :) tez bym sie wolala.nie faszerowac lekami ale po 1. Zawsze symioty mnie przerazaly, wpadalam w panike jak wymiotowalam, po 2. W pracy jestem nie do zycia, nie chce mi sie nic robic a teraz musze sie wykazac, a teraz czuje sie normalnie jakby ciazy nie bylo :) poza tym to jakies witaminy chyba sa :) Co do stylu to wlasnie ogladalam jakies rzeczy w paski i z zyrafa, zakochalam sie :) Pesteczka bierz sie do roboty jak Ci fajnie czytac o objawach :) mnie w sumie troche mniej fajnie je przezywac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Wiecie dlaczego pytają tutaj? Bo ładnie odpowiadacie i jeszcze dopytujecie. Ja kiedyś zapytałam sie o coś na innym forum to tak po mnie pojechały i wyśmiały, że masakra, a pytanie wcale nie było głupie. Byłam po pierwszym poronieniu i chciałam sie dowiedzieć czy udało im sie po poronieniu zajść od razu w ciążę itp. a one mnie zjechały, że jestem głupia, bo po poronieniu nie można starać sie o ciążę przez 3 miesiące itp. nie dało sie dyskutować....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona11111111111111111
dziś 27 dc, owu miałam 10, staraliśmy się 6, 8 i 10 :) cykle miałam zazwyczaj 30 dniowe, ostatnie dwa były 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_M
Taka tam dziewczyna zazdroszczę lekarza, ktorego uwielbiasz i fajnie, że wszystko ok u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Rybcia no ja bym chętnie się wzięła ale najpierw muszę iśc do lekarza i znaleźć swój okres i owulację, bo po tym miesiącu nic nie jest na swoim miejscu, a to dopiero w piątek a potem poczekać na normalny cykl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No bo tak jets teoretycznie że po poronieniu się powinno odczekać nawet pół roku, ale są poronienia i poronienia wiadomo że im później to gorzej , ale jak ma się na początkowym etapie ciąże, to też inaczej, nie ma głupich pytań są tylko głupi ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Z******ta fota bekazrozmow.pl/media/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniepokojona w sobote niedzielę możesz najwcześniej testować. co do objawów to ja nie pamiętam swoich. Wiem tylko że piersi zaczęły mnie boleć powiększać się dopiero po porodzie jak się pokarm zaczął nagromadzać a tak to raczej swędziały. Zapach mi się wyostrzył i chyba nic poza tym. Prawie każda z nas miała objawy ciążowe a dopiero połowa z nas jest w ciąży więc sama widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
ja to mialam takie objawy ze powinnam blizniaki miec :D objawy są strasznie mylne i złudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tam dziewczyna, no moze dziwnie to brzmi ale naprawde jak zjem cos czekoladowego to mi przechodzi:-) mdlosci mam praktycznie caly dzien ale w momencie kiedy chwyta mnie glod a tak naprawde to bardzo szybko robie sie glodna. Gosc M to dobrze ze przyjezdzasz do Pl na ten poczatek ciazy. Tu faktycznie lepiej traktuja wczesna ciaze. Nabierzesz witalnosci i ani sie nie obejrzysz a bedziesz w 2 trymestrze. Tego samego zycze pozostalym swiezym ciezarowkom:-) Tajska czytam twoje wypowiedzi, wiem ze i do ciebie przyjdzie szczescie, jestes mloda a twoj problem jest na tyle powszechny ze dasz sobie z nim rade:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rzucilam okiem na posty i nie mam sily wszystkiego czytac. Bierze mnie przeziebienie...mam katar, mowie przez nosa a do tego delikatny kaszel i straszna chrypa rano:/ Wczoraj spalam przy otwartym oknie i chyba w tym przyczyna. Najgorzej narzekam na oczy bo swiatlo mnie razi nawet tel kom!:/ Przeczytam dokladniej jutro posty. Widzialam ze niektore skomentowaly moj post o lekarzu..Nie bede odnosila sie do kazdej z osobna wiec napisze ogolnie:) Obecnie mam nadwage i stopniowo ograniczam jedzenie...choc trudno w moim przypadku mowic o ograniczeniu bo malo jadlam a do tego praca siedzaca i brak ruchu spowodowal przyrost wagi. W moim przypadku nic nie da dieta bo bardzo wolno chudne. Mam nadzieje ze metformax pomoze mi schudnac bo ponad 2kg zgubilam na razie i planuje min jeszcze 15kg. Kiedys bylam szczupla ale moje oroblemy hormonalne wplynely na wage i wlasnie na pojawienie sie meszku...do tego dlugie cykle- no i jest pco. Przy pco czesto ma sie nadwage:/ Niestety. Moze u mnie nie widac tak wagi bo mam ubite cielsko..ale bardzo chcialabym schudnac bo czesto utrata wagi wplywa pozytywnie na plodnosc. Co do mojego braku owulacji itepe...chce zajsc w ciaze ale na pierwszym miejscu stawiam na razie utrate wagi i wlasnie zeby cykle mialy owulacje. Jak uda mi sie to spelnic to powinno byc latwiej zajsc w ciaze. Wiem ze jestem mloda i dlatego takiego parcia nie czuje bo jeszcze studia mgr mnie czekaja od marca:) Chodzi glownie tez o mojego M bo jest 10 lat starszy ode mnie a chce zeby moj i jego wiek byl odpowiedni...W kazdym razie na raxie na pierwszym miejscu jest odbudowa mojego cyklu z owulacja:) Czyli najwazniejsze zdrowie:) a reszta kiedys przyjdzie choc nie chce bardzo zeby moje dziecko mialo starszego ojca;( Co innego miec kolejne dziecko kolo 40 ale nue pierwsze;( Dluzsza rozmowa;) A problemy z waga mam od liceum...tez bralam siofor na schudniecie (odpowiednik metformaxu a do tego porusza owu). Tzn nie mialam mega nadwagi ale z jakies 6kg..jezdzilam do dietetyka no i super schudlam bo 11kg w 3/4 miesiace a pozniej znowu przytylam i tak w kolko:/ Dluzszy temat i jak jutro wejde to poczytam dokladniej co pisalyscie bo pisze teraz z kom i jest to meczace a do tego kiepsko sie czuje:/ Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska to wszystko smutne co piszesz :/ My kobiety mamy ciężki los ale niektóre z nas dostają od losu prawdziwą lawinę :( Mam nadzieję że w końcu uda Wam się z partnerem...między moimi rodzicami jest 8 lat różnicy. Ich wiek mi nigdy nie przeszkadzał. A moja mama urodziła mnie w wieku 29 lat :) dla dzieci czy ma człowiek lat 30 czy 50 to jest stary ;) Jeśli chodzi o wagę - moze to oklepane ale naprawdę polecam Ewę Ch. Ciało fajnie się zmienia. Ja to określam - z galarety w gumę ;) Wiem ze ludzie chudna po tym. Ja niestety kocham jeść i wagę mam ok więc u mnie zmiany nie było. Ciało się zmieniło ale waga nie. Dużo jadłam i wszystko. Polecam skalpel lub killer 5 razy w tyg. I jej książkę. I jej profil na fb. Ja od tego zaczęłam - oglądałam inspiracje - zdjęcia dziewczyn przed i po. Nie wiem jak dużą masz nadwage ale z tego co piszesz otyla nie jesteś, więc szybko zrzucisz. Ciężko zacząć. Ale to uzależnia. Do dziś robię wiele z jej ćwiczeń tych bezpiecznych. W jej metodzie dobre jest to, ze można ćwiczyć w domu na dywanie ;) Spróbuj. Mi te ćwiczenia dalyprzede wszystkim energię i siłę. Mam skłonności do depresji i teraz wiem ze Ewka jest na to najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooorzeszku. Chyba pójdę jutro po te witaminy z imbirem co ma Rybcia. No masakra. Środek nocy a mnie dobijają mdłości i zgaga jak w 7 tyg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka współczuje;) w nocy to ja śpie, wczoraj zasnęłam przed 20 i obudziłam się raz na siku od razu zasnęłam i dopiero budzik 5.50 mnie obudził:) teraz już w pracy jestem piękna pogoda mnósteo energii nowa sukienka zakupiona wczoraj;) a jutro w Lidlu mają być ubrania ciązowe topy ,sukienki zamierzam się wybrać kuknać co tam bo ceny całkiem spoko, a nie ma sensu przepłacać;) Gość_M a to będziesz miała dobrze;) szybko to załatwiliście, ale jak piszerz ze teraz inaczej i masz energie to dobry znak tym razme będzie ok. Rybcia pisałaś wczoraj ze masz euforie no to cudowny stan każdego dnia się ciesze z kruszynki ale jednak lęk jessst większy, nie wiem czy wszyscy tak mają ale ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Piękna dziś pogoda, mam nadzieję, że opady poszły sobie na dobre, przynajmniej na jakiś czas. Gość_M, fajnie, że przyjeżdżasz do Polski, faktycznie z tego, co tu piszecie, to u nas lepiej traktują kobiety ciężarne we wczesnej ciąży. Jak nawet za granicą bety nie można zrobić, to co to ma być. Tu się porządnie przebadasz i już. Rybcia, a ten lek na mdłości to bez recepty można kupić? Pytam, bo moja siostra się strasznie męczy, jest bardzo osłabiona, a ma skłonności też do anemii i martwimy się, co się dzieje, no i mdłości ją strasznie męczą, szczególnie jak coś zje. Jak była u lekarza w zeszłym tygodniu, to nie dał jej jeszcze skierowania nawet na badania podstawowe, co mnie dziwi, to był ten sam lekarz, co ja narzekałam, że nie dał mi konkretnych wskazówek jeśli chodzi o badania hormonalne. Nie wiem, kiedy powinno się krew w ciąży zbadać, ale wydaje mi się, że na to za wcześnie nie jest. Teraz umówiła się do tej lekarki, która mi zabiek w poniedziałek w szpitalu robiła, więc zobaczymy, co ona powie. Taka tam dziewczyna, a co lekarz powiedział na te Twoje wyniki z piątku? Ja czuję się nieźle, chociaż wczoraj byłam jeszcze osłabiona i jak się dłużej i szybciej przeszłam, to brzuch mnie bolał i mocniej krwawiłam. Biorę tą luteinę i zobaczymy, co będzie dalej. Nie chcę sobie nią owulacji zablokować i o to się trochę martwię. Zaniepokojona, odczekaj jeszcze kilka dni i zrób test, może tym razem się udało. Martucha, a jak u Ciebie, zaobserwowałaś już może owulację, coś się dzieje?, Chociaż przy Twoich długich cyklach to pewnie jeszcze za szybko na owulację. Kiedy wybierasz się do Polski? Laurka, fajnie, że tak super się czujeż w ciąży, Ty już drugi trymestr zaczynasz tak? Brzoskwinka, czekamy co tam u Ciebie na usg. Pesteczka, jeszcze te 2 dni musisz wytrzymać. Będzie dobrze i doczekamy się wszystkie naszych maluszków. Tajska, myślę, że rozsądnie podchodzisz do sprawy, czasem tak jest, że nadwaga utrudnia zajście, ale też nie zawsze tak musi być. Mam koleżanki, które z nadwagą zaszły, jedna to w tej ciąży, w którą zaszła z większą wagą niż w pierwszą, to czuje się lepiej niż w pierwszej. Ale spokojnie, nie stosuj kochana żadnych drastycznych djet. Pij dużo wody niegazowanej, jedz 5 posiłków rególarnie, zamień jasne pieczywo i makaron na ciemne, jedz dużo ważyw ile tylko Ci wejdzie, no i dbaj o to, abyś miała co dziennie jakiś ******choćby spacer. Będzie dobrze kochana. Werrona, co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewilinka, to widzę, że tak się męczysz jak moja siostra, ale to okropne, że nawet w nocy mdłości spać Ci nie dają. Goalka, to faktycznie nietypowe, że po słodkim masz mniejsze mdłości. Moja siostra mówi, że słodycze ją odpychają, kiedy zawsze nie mogła sobie ich odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytałam was pobieżnie ale nie odpisze każdej z Was ;/ bardzo przepraszam.w nocy u mnie straszna burza była i niedaleko gdzies trzasneło i net mi wgl nie chodzi.weszłam na tel,naszczeście mam duzo kasy na koncie :) taka tam dziewczyny czuję się dobrze :* w nocy mam problem,bo co zasne to się budze ,ciągle mi niewygodnie i wstaje przez to obolała ;/ mdłości nie mam zadnych narazie,czasami jak jestem już głodna to takie dziwne uczucie,ale mdłości brak,no i wieczorem troche plecy bolą i troche cycole,a wgl to wstaje z płaskim brzuchem a potem do wieczora przez te wzdęcia i wgl to mam taki odstający że masa :) maż sie ze mnie smieje :) Gość M fajnie że przylatujesz do Polski :*** jak tam się nasze cięzaróweczki czują dzisiaj ?:*** Eulalia noo troche wpadłaś.nie ładnie bardzo z twojej strony,zwłaszcza że chyba wszystkie miałyśmy cię za miłą i serdeczną osobę ;/ tajska na odchudzanie polecam dużo dużo warzyw i owoców,tylko pełnoziarnisty chleb,na parze gotuj,a cwiczenia zaczynaj od jakichś lekkich :) zamist słodyczy orzechy,bakalie.ja ćwiczyłam chodakowską ponad rok i jadałam,przez jakiś czas nawet jadłam według jej wskazówek,był taki czas ze pisałam do niej na fejsie i ona radziła mi żebym jadła 1800-2000 kcal dziennie przy mojej aktywności,ale nie schudałm ani grama,potem ćwiczyłam dalej ale jadałam normalnie już i waga dalej stała w miejscu.dopiero w styczniu jakos przestałam ćwiczyć wgl na jakiś czas bo miałam plamienia,to była 1 ciąża i po krawieniu zaczełam sobie 4 razy w tyg ćwiczyć tak delikatnie na początku,gł nogi pupa,3 serie sama sobie układałam na przykładzie np chodakowskiej,mel b i innych, 3 ćwiczenia po 3 powtórzen i całość razy 3 i to była jedna seria,i takie 3 potem dorzucałam rowerek spokojnie.i jadłam tak jak juz pisałam ,bardzo zdrowo i około 1500 kcal dziennie i od stycznia mam obecnie - 8 kg. przez ostatnie dni sobie troche za dużo pozwoliłam ale już się wziełam w garść :) martucha może ty w ciąży jesteś jednak ?:* dziewczyny ja zaraz ide pod prysznic,ogarniam się i jade na usg :) napisze po :** i jeszcze raz przepraszam że nie odpisałam każdej :) trzymajcie kciuki :*** pewnie bede musiała tam czekać ze 3 godziny za nim wejde,nie wiem jak moje plecy przeżyją tyle czasu w jednej pozycji :) pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, momi bez problemu mozna bez recepty a na prawde jest dobry, rano mialam nudnosci chwile po wzieciu leku ale po pol h juz lepiej :) Ale jak na zlosc teraz chora jestem, ja cos czuje ze w tej ciazy to ja wszystko zalicze co tylko bedzie mozna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Rybcia spokojnie zrób syrop z cebuli i minie, mi pomogło też byłam przeziębiona, zapalenie pęcherza potem tak brzoskwinka ja już w sobote wkraczam w 4 miesiąc ale to zleciało;) Czekamy na wieści od ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reńkas
Ja sobie jeszcze imbir do miodu dodawałam i to mi pomagało. Słuchajcie a jak to jest z tym kwasem foliowym, czy jak go bierze mężczyzna to poprawia się jakość nasienia i szybciej można zajść w ciążę? Macie jakieś doświadczenia z folikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi u mnie dzisiaj 10 dc więc jak na mnie jeszcze za wcześnie na owulację. Bardzo ładny wykres mam jak do tej pory więc się strasznie cieszę. :D Do Polski jedziemy pod koniec czerwca prawdopodobnie. Evilinka ale masz przeboje. Współczuje ci. Oby te nieprzyjemne objawy szybko ustały :) Tajska, ja też mam małą nadwagę i walczę z tym już trochę czasu. Słodycze odstawiłam chociaż to dla mnie strasznie ciężkie bo po prostu kocham słodkie ;p co do ćwiczeń to ja niestety nie umie dobrać do siebie odpowiednich i jestem niesystematyczna więc z tym też ciężko.3 lata zrzucałam i zrzuciłam 15 kilo. Jedyne co na mnie działa to detoksykacja raz na pół roku. Wtedy dopiero moja waga zaczyna się ruszać bo tak to stoi w miejscu mimo diet, ograniczanie się itd... goalka laurka widzę że macie szczęście że nie macie żadnych nieprzyjemnych objawów ;) Dziewczyny u mnie deszcz, a już się cieszyłam że słońce przyszło i humor będzie lepszy a tu znowu szaro i ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka czekamy na wieści. W ciąży chyba nie bardzo. Można utrzymać ciążę przy niskiej temperaturze? Słyszałyście o takim ewenemencie?? :P Rybcia jak to tylko lekkie przeziębienie to herbata z sokiem z malin i tak jak mówi laurka syrop z cebuli, ale jeśli się rozkręci (odpukać) to lepiej idź po receptę na jakieś leki dla ciężarnych bo ja tak krzywdę dziecku zrobiłam w 8 miesiącu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Momi lekarz mówił, że w ciąży w cały świat wychodzą i że wszystko jest dobrze. Że to normalne, bo w ciąży są nawet inne normy. W tamtej przychodni nie wiedzą jeszcze, że jestem w ciąży. Lekarz mi wszystko po kolei opisywał. Na początku czerwca będę miała usg to się okaże czy w ogóle serduszko bije. Czekam też na wynik toksoplazmozy, ale nie wiem kiedy będzie. Momi siostra powinna lekarza zmienić. Co to ma znaczyć, że nawet jeszcze nie dostała skierowania na morfologię i mocz? Laurka ja nie mam tak, że się martwię. Jestem spokojna bardzo. Ty robisz usg co wizytę, to tym bardziej powinnaś być spokojna :-). Może to jakaś nerwica lękowa? Nie szukam ci chorób, ale dobrze się czujesz, to kochana SPOKOJNIE I MYŚL POZYTYWNIE :-). Brzoskwinko czekamy na wieści. Ja zajrzę dopiero wieczorem. Jak dam radę, bo jestem szybko senna i kładę się wcześniej niż zwykle. Miłego dnia dla wszystkich i zero mdłości! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Żyję ;) Wzięłam sobie gaviscon i zgaga przeszła to zasnęłam, ale nie wiem o której. Dzisiaj mamy piękną pogodę. W ogóle zapraszam do Ełku, to piękne miasto, "zrobione" całkowicie pod turystów. Może życia tutaj nie ma lekkiego, ale kto przyjedzie to się zakocha :) Polecam na wakacje Ełk.Zwłaszcza jak jest festiwal ognia i wody - najlepsze fajerwerki nad jeziorem jakie w życiu widziałam - setki tys idzie z dymem ;) Ale widok niesamowity! Co do nadwagi - jeśli to nie otyłość to nie powinno być problemów z zajściem w ciążę :) CO więcej, nie przytyjecie tyle w ciąży, tzn tych 12 kg a mniej. Moja koleżanka przytyła tylko 4kg, bo miała nadwagę. A po schudłą kilkanaście kg :) Karmienie ją odchudziło mocno :) Słyszałam coś o regulacji cykli przyprawami, chyba czarnuszką. Ale nie pamiętam dokładnie, poszperajcie sobie - Ty Martucha, Tajska...przypadkiem dziś przeczytałam, że zrobiono badania na kobietach z pco i okazało się, że cynamon reguluje i wzmaga owulację :) Tutaj link do tego co przeczytałam: http://kobieta.wp.pl/gid,16462541,img,16462559,kat,119634,title,Cynamon-przyprawa-dla-kobiet,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
nie nerwica nie, ja porpostu tak strasznie pragne żeby się udało i żeby dzidziuś był zdrowy. wiesz to chyba spowodowane tym intenernet,tbv ze na każdym kroku się słyszy o poronieniach, martwych dzieciach urodzonych itd. i to tak działa. ale kocham tego mojego skarba nad zycie. kolejne "widzenie" z moim maluszkiem za równe 2 tygodnie, może się dowiemy kto tam baraszkuje chyba ze lekarz powie ze za wczensie i nie widać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - za 2 tygodnie to pod warunkiem, że siusiaka zobaczy;) Bo to jest tak, że jak nie ma siusiaka nie znaczy że to dziewczynka na tym etapie. Może się jeszcze zmienić, że tak powiem "wyjść". Dlatego lekarze wolą czekać do ok 20 tygodnia :) Marzę o córeczce, więc za 2 tyg mam nadzieję, że nic nie zobaczy to będę miała jeszcze nadzieję :) U mnie w rodzinie najbliższej są w większości chłopcy... Co do ubrań w Lidlu to kurcze przegapiłam gazetkę. U nas od 19 były, więc pewnie nie mam tam co iść :( A getraski chciałam sobie kupić. Na allegro się boję bo nie wiem co przyjdzie. Często getry są takie prześwitujące albo rajstopowe - masakra. Chcę bawełniane, normalne. Brzoskwinko - też tak miałam z wzdęciami. Rano brzuch płaski, a potem taki wydęty że szok. W ogóle mam taki brzuch że potrafię go wypchnąć na piłkę. I przy wzdęciu wyglądam jak w 5 miesiącu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evellina ja leginsy kupuje w ebutik, są idealne a ja też jestem wybredna i nie każde założę bo mnie gryzą :P Mam od nich dwie pary cały czas śmigam, są bawełniane żadne prześwitujące , można je prać na okrągło i są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Na resztę zerknę później co piszecie , bo dopiero sie obudziłam a wczoraj mi ślicznie wywaliło naczynko w oku, tak że musiałam ściągać soczewki i pisze na czuja i na pamięć, bo ślepa jestem jak kret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no właśnie maja być legginsy z pasem i tuniki dość fajne;) wiec się jutro wybiorę;) a co do płci, jeśli okaze się ze dziewcyznka to ja chyb oszaleje :P ale z chłopczyka tez się będę cieszyc bardzo będziemy porpostu myslec nad imieniem i wtedy musimy kupic cała wyprawke od początku ale spokojnie już chce żeby z nami była kruszynka;) Evelinka to ty też może za 2 tygodnie się już dowiesz;) fajnie ze tak na równi idziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka - w ebutik kropka pl? Nie znam sklepu więc pytam ;) Dziewczyny - u mnie jutro albo dzisiaj nawet zaczyna się 13 tydzień! Ojoj. Blady strach. Oglądacie wózki to i ja weszłam..orzeszku. W ogóle się na tym nie znam :P Nie jestem kasiasta i nie chce wydawać 2000zł na wózek potem na spacerówkę i wolałabym kupić takie 3w1 np. Ale kompletnie się nie znam. Pomyślałam sobie nawet jak ja tego Bąbelka do auta włożę :P Będę się bała wszystko z nim/nią robić..AAaaaa, ja się boję! :P Dostałam listę rzeczy do szpitala od doświadczonych koleżanek, to później, powiedzmy w pażdzierniku, zrobię nowy temat i wszystko tam ładnie opiszę w liście punkt po punkcie :) Te wszystkie majtki, pielucho-podpachy... Ale masakra! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×