Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

hej Dziewczyny:( ja jestem jakas znowu zdolowana:( raz, ze mam jakies ostatnie zaliczenia i niestety piszemy u jakiegos goscia egzamin, ktory jest mega trudny, a mi zalezy najpozniej we wrzesniu obronic sie...dwa, ze moja kumpela z roku zaliczenia od zawsze, kiedy pamietam miala w nosie (fuksem cos zaliczala- wiecej szczescia niz rozumu), a teraz dowiaduje sie, ze zaczyna prace jako asystent projektanta tyle, ze troche w innej branzy...jak ktos im bardziej olewa temat studiow, to kurcze robota takim ludziom doslownie do rak leci:/ ale chyba az tak mnie to nie dobilo to znaczy te dwa tematy:/ wchodze na fejsa i co widze? z dnia na dzien przybywaja osoby, ktore chajtaja sie, zareczaja albo kuzwa go mac sa w ciazy:/ mam znajoma ze 3 lata mlodsza ode mnie jest w ciazy:/ 22 tydzien ciazy i patrze co dalej? slit focia z jej siostra, ktora jest w ciazy z blizniaczkami i chwalenie, ktora ma wiekszy brzuch...to chyba jakies uklucie zazdrosci:/ po mnie oczywiscie w realu splywa to, ale w glebi jest mi zle, bo kazde swoje niepowodzenie przezywam bardzo. moze nie jest mi dane zajsc w ciaze, a po prostu musze zajac sie tym co lubie, czyli studiami i swoja branza. ale znowu jak zaglebiam sie w ten temat i szukam kolejnej pracy w tym kierunku, to jest to niemozliwe, bo wszedzie znajomosci:/ zglupiec mozna bo i tak zle i tak nie dobrze!:/ zaczynam zastanawiac sie gdzie jest moje miejsce w swiecie:/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co mnie dobija...ogolnie naleze do osob, ktore zanim cos zrobia, to 5 tys razy przemysla to...i tak jest wlasnie z ciaza, ze slubem...zwlekam ze wszystkim, co jest mozliwe i zawsze w podswiadomosci stawiam sobie pytania, czy nie lepiej poczekac, bo teraz musi byc to czy tamto...wkurza mnie takie moje myslenie...bo wlasnie chce byc w ciazy, chce w koncu wziac slub, a z drugiej strony mam te cholerne watpliwosci w typie "czy to odpowiednia chwila":/ ehhh...niektorzy studiuja albo i nie, maja prace albo dopiero po wyslaniu dziecka do przedszkola szukaja jej, a ja kurcze zastanawiam sie co bedzie za 5/10 lat:/ no ale poczytam, co u Was slychac, to moze mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaret ja nie doradze Ci w kwestii temperatury itp., bo nie znam sie na tym, ale wiele razy zaznaczalam, ze organizm plata figle i temp bedzie nizsza, a w ciaze zajdziesz. jakbym zajmowala sie mierzeniem temp to bym pierdol/ca dostala, bo juz chyba 24/24 myslalabym, zeby zajsc w ciaze. gosc_M daj znac jak tylko bedziesz mogla. jestesmy wszystkie cierpliwe i czekamy na wiesci. gosc_Basia tak nas poczytasz i mimo, ze (jak dobrze rozumiem?) nie do konca chcesz miec 3 dziecko, to w koncu zarazisz sie od nas checia zajscia w ciaze, ze i z nami bedziesz prowadzila walke, zeby w koncu zajsc w ta upragniona ciaze;D bo to jeszcze nie wiadomo, czy jestes w ciazy, czy nie...jak wchodzisz w taki temat, to czlowiek sam marzy o dziecku, czy to pierwszym, czy kolejnym:) Rybcia dzisiaj byly straszne upaly:/ moze przez to zaslablas? pogoda tez sie zmienia raz goraco, po poludniu deszcz i burza:/ nie poddawaj sie:) Brzoskwinka niezle 6 tabletek luteiny??! o tym nie slyszalam:D slyszalam o max 3 tabletkach/dzien, ale nie o 6!:D czarnulka2013 nie poddajemy sie, dzialamy!:) laurkachmurka, evilinka, taka tam dziewczyna- nie poradze w kwestii brzuchow i kremow na rozstepy:/ niestety:/ evilinka nie slyszalam o cynamonie:/ a to nie jest tak, ze jak czlowiek wmawia sobie, ze cos musi pomoc, to tak naprawde podswiadomosc dziala, a nie dany lek?sama nie wiem co myslec...:/ale juz niecierpliwie sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka nawet ok, przestraszylam sie troche, dobrze ze w ostatmiej chwili kolege zrzucilam.z fotela bo bym na ziemie runela, Martucha Ty nie patrz czy owu czy nie tylko kochaj sie ze swoim :) Tajska bo ze studiami jest jak z ciaza im mniej sie starasz tym lepsze efekty, nie doluj sie kochana, poza tym masz dopiero 23 lata :) zdarzysz ze wszystkim :) a Twoje miejscs jest przy Twoim ukochanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Tajską masz 100% rację! Już sobie tak nawkręcałam że już nie wyobrażam sobie jak to będzie gdy test wyjdzie negatywnie :) prawda jest też taka że zawsze chciałam mieć 3dzieci niestety mój małżonek nie chciał więc nie miałam wyjścia musiałam się z tą myślą oswoić. A teraz??? Hmm.... Mam wzloty euforii i mam przeczucię że w ciąży jestem a zaraz po tym sama ściągam się do pionu że mrowienie piersi, czy też ból podbrzusza to równie dobrze mogą być objawy @ sama już nie wiem. Nie wiem jak to określić. Poprostu wiem że jestem w ciąży mam takie przeczucie. Nie wyobrażam sobie teraz zobaczyć 1 kreski. Nie śpię po nocach, wariacje dostaję. Ca prawda badam również swoją szyjkę, jest wysoko, trochę rozpulchniona ale za to pochwa jak ciasto drożdżowe bardzo rozpulchniona. on i znów sobie zaczynam wkręcać. Chyba po prostu podświadomie bardzo tego dziecka chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajska no niestety 6 mam brać :) jakoś to zniosę ;) kurcze wszystko się ułozy zobaczysz :) ja czytałam kiedyś o ziołach ojca sroki i ojca klimuszki i czytałam pozytywne opinie na necie.regulują cykl i stymulują owulację.może z ziołami spróbujesz ?:) nic sie nie martw . martucha ja już dawno nie mierzyłam temperatury wiec za dobrze nie pamietam :) ale wydaje mi sie że jak jest spadek,to w ciągu 2 dni powinna wystąpić owulacja :) i nie musisz mieć przeciez płodnego śluzu.możesz nie widzieć go na zewnątrz,tylko jest w środku :) ja dzisiaj rano miałam mdłości :) w jednym momencie myslałam już ze zwymiotuje i teraz mnie muli znowu coś.i tak sobie mysle że zjadłabym jakieś śniadanie ale jak sobie pomyśle o serze żółtym albo wgl o jedzeniu to mi żołądek podchodzi do gardła,i ostatecznie wypiłam tylko troche mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Tajska, spokojnie, wiem o czym piszesz, to jest dołujące jak co chwilę dowiadujesz się, że ktoś z Twojego otoczenia jest w ciąży, wtedy ma się wrażenie, że nas to chyba nigdy nie spotka. Ja też wczoraj miałam taki podły nastrój pod tym względem. Ale to dobrze, że tak nad wszystkim myślisz, dzięki temu Twoje decyzje mają szansę być bardziej trafione. Pamiętaj, że im ciężej nam coś zdobyć, im trudniejszą do tego drogę przemierzamy, tym potem bardziej to doceniamy i się z tego cieszymy. Głowa do góry, wszystko się ułoży. Dobrze, że się nam tu wygadałaś. Margaret, gość_Basia, szansa jeszcze jest, może akurat tym razem się udało. Czarnulka, to nowa szansa przed Tobą. Rybcia, to pewnie te upały, staraj się dużo owoców jeść i jakichś zdrowych soków pić, żeby witamin sobie dostarczać. Martucha apropo temperatury, to z tego, co czytałam, to po trzech wyższych napewno już są dni niepłodne, więc chyba jak jest skok, to jest po owulacji, ale ja też sugeruję się tym śluzem i jakimiś bólami, ale jak wiadomo, to też nie zawsze jest pewny wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Następny ponury deszczowy dzien :/ zazdroszczę wam tych upałów. ;) Momi dzieki co tam u ciebie? jak sie czujesz? Brzoskwinka dzięki za odpowiedź. Oj zaczynają się "uroki" ciąży ;) Gość_Basia oby sie szybko wszystko wyjaśniło i żeby poszło po twojej myśli ;) trzymam kciuki. Rybcia kochamy sie wtedy kiedy mamy na to ochotę, ale lubię wiedziec jak funkcjonuje mój organizm. Dlatego też zaczełam obserwować sie i mierzyć temp. Tajska a ja ci zazdroszcze tego planowania. Życie z dnia na dzień może i jest ciekawsze ale napewno nie bezpieczne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ja w ogóle nie wiem kiedy ta owulacja jest i jaka temp jest wtedy.. w ogóle się na tym nie znam. Brzoskwinko - witaj w klubie. Na to nie ma lekarstwa. Sucharki, wafle ryżowe, migdały, mleko...nic nie pomaga. Jak zacznie się zgaga zabójcza bierz gaviscon. To delikatne, dla kobiet w ciąży i pomaga trochę. Po co się męczyć? Tajska i Momi - trzymajcie się. Na pewno będzie dobrze. Swoją drogą ostatnio słyszałam, że ta drożność jajowodów nie boli. Nie jest przyjemne, ale nie boli. Często ta niedrożność jest przyczyną blokowania owulacji. Po wyrostku np są tam jakieś zrosty i blokują. Tajska - miałaś kiedyś zapalenie wyrostka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta u mnie też ponuro i szaro. Dobra pogoda na łóżko ;) Dzień dziecka za kilka dni. Kurcze, co tu kupić dzieciakom? W ogóle się nie znam na dzieciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cudowana pogoda grzeje od rana 25 stopni jest;) ja w pracy właśnie wcinam draże kokosowe bo mnie smak naszedł;) Evelinka co u ciebie? w przyszłym tygodniu mamy wizyty nareszcie;) a ja dziś głupie sny miałam masakra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
hej dziewczyny. Macie rację że nowa szansa przede mną ale wiecie co odpuszczam sobie wariacie i będzie co będzie. Mam trochę nowych zajęć więc zobaczymy. Do ciężarnych Ja w pierwszej ciąży super się czułam choć do 3 miesiąca czułam nie smak po jedzeniu. Robiłam wszystko siałam, flancowałam na ogródku potem pieliłam ogródek, obowiązki domowe bez problemu i z zaprawianiem też nie miałam problemu.Choć w 8 miesiącu już byłam senna i często zmęczona więc pomoc miałam w mamie i siostrze. Mi też brzuch rósł na dolnej części brzucha i i w zwykłych spodniach mnie brzuch bolał więc musiałam kupić spodnie ciążowe choć na początku nie był jeszcze widoczny. Dziewczyny choć może nie każda ma lekko w ciąży to bądźcie dobrej myśli bo w was rozwija się nowe życie, prawdziwy cud. Zobaczymy jak się będę czuła w drugiej ciąży. Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka2013
Jak się dowiedziałam o ciąży zaczęłam się smarować na rozstępy kremem z firmy Oriflame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Hej dziewczyny, Dawno mnie tu nie było ale mam urwanie głowy.. Na uczelni zapiernicz, zbliżają się egzaminy ,zaliczenia. Ale jeszcze 3 tygodnie i chociaż to będę miała z głowy. Już w sobotę idę do lekarza. Nie mogę się doczekać aczkolwiek martwię się trochę o to czy będzie dobrze, ale tym razem musi być. Mam mega cycole, już mi się nie mieszczą w niektóre staniki jakaś porażka :( Trochę mi z nimi ciężko bo jestem osobą szczupłą a tu takie banie. Mam jeszcze dużo żył są ciemno fioletowe. Jestem bardzo senna bo już koło 19 bym się położyła spać a tu inne obowiązki czekają i taka chodzę struta. Wymiotów nie mam jak na razie i się z tego cieszę wczoraj mnie trochę mdliło z rana i to tyle ale mam zgagę którą mam już z 2 tygodnie. Ale cieszę się i te piersi też przeboleje aby było z dzieckiem wszystko w porządku. Jestem w 6 tygodniu jeśli licząc od ostatniej miesiączki więc serduszka nie usłyszę . U mnie upały. Nie mam czasu się opalać nawet a jestem blada i właśnie mam do was pytanie można się opalać w ciąży?? Gosć M napisz co u Ciebie, bo patrzę i nic nie piszesz. Trzymaj się kochana. Kartę ciąży lekarz zakłada dopiero gdy usłyszy serduszko?? Kto teraz testuje?? Trzymam za was kciuki. Ja też już się smaruję oliwką na rozstępy, mąż się śmieje ze mnie ale wolę działać od razu.. Pozdrawiam was gorąco wszystkie na raz.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak usłyszy serduszko albo po pierwszychy badaniach ;) Papi można się opalac z umiarem nie lezac plackiem ale np. spacerując i nie kilka godzin wiadomo jak ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
no tak właśnie myślałam że plackiem raczej się nie położę. Szczerze to powiem wam że chociaż to sam początek i różnie to może być, to już się przywiązałam do tej małej kruszyny . Moja znajoma nawet gdy poczuła ruchy to ani się nie wzruszyła, mówiła że jeszcze nie ma tak że czuję do niej (to była dziewczynka)miłość .Dopiero jak się urodziła i ją zobaczyła poczuła jaka jest dla niej ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi - z cyckami mam tak samo. Ja się już wstydzę, bo jestem od pasa w górę raczej taka chuda, ręce jak patyki, a tu taki mega cyc :/ Nosiłam wcześniej 70D, teraz w 75D już się nie mieszczą, wylewają się, a 75E trudno kupić. A nie wiem jak daleko to zajdzie...i wszyscy na ulicy gapią się na moje cyce :/ Mąż mówi, że nie wygląda to naturalnie i że jak silikony :P Mam nadzieję, że ktoś sobie tak nie pomyśli głośno, bo zapadnę się pod ziemię...Żeby brzuch był duży to może inaczej, ale na razie jeszcze słabo widać. Dużo kobiet normalnie ma tzw brzuszek. Te 1,5kg które już mam do przodu to chyba te cycki :P A ten krem na rozstępy z oriflame to jakiś specjalny dla mam? Teraz mam z Ziaji, ale zapach mnie strasznie morduje. A! Baśka - wydaje mi się, że Ty jednak zaciążyłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi11
Evilinka ja mam teraz ten sam rozmiar co ty a jestem dopiero na początku ciąży i też mam wrażenie że się gapią na moje piersi.. Tym bardziej że jest gorąco to nie założę jakiegoś swetra tyko bluzkę z krótkim rękawem.. A jak u was z jedzeniem ??Macie uczucie głodu?? ja mam najgorzej wieczorami ale zajadam się warzywami więc na razie to mi wystarcza. Ciekawa jestem ile przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wieczorem bym coś podgryzała, ale wtedy też najgorzej się czuję :/ Jem też sporo warzyw i owoców. Teraz truskawki wcinam na potęgę ;) Ale czytałam, że to dobrze, bo pomagają w zaparciach i są moczopędne, więc woda się nie będzie zatrzymywać. Mam już 1,5 kg do przodu :/ Strasznie boję się tyć, bo miałam kiedyś nadwagę i wiem ile mnie kosztuje powrót do normy :( Mam problem z mega cellulitem. Właśnie - jak to jest z tym tyciem. Nie jem słodyczy, nie piję alkoholu - to wszystko odstawiłam całkowicie. Słodycze po prostu mi nie wchodzą. Wcześniej codziennie je jadłam. Ćwiczę i lepiej, zdrowiej jem niż przed ciążą. Zero smażonego, prawie wcale śmietany, tłustych rzeczy - bo źle się po nich czuję. A mimo to się tyje - skąd? TO mnie zastanawia...dzidziuś waży tylko 25g,a wody chyba 30ml czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
Co do sta.ników to ja teraz noszę 85G jeśli chcecie kupić jakiś dobry stanik polecam firmę Ava duże rozmiary i świetna jakość można je dostać na Allegro. Do tego są śliczne. Jeśli chodzi o opalanie w ciąży pewnie że można ale oczywiście bez przesady. Ja przy pierwszej ciąży stosowałem krem na rozstępy Mustella od 4 m-ca i niestety i tak mi roztępy wyszły i to na pół brzucha! Ewelinka trzymam cię za słowo!! Mam taką nadzieje. A propos kiedy najwcześniej mogę zrobić test skoro miesiączkę powinnam dostać 2.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Basia
A! Jeśli chodzi o tycie to ja bym się na waszym miejscu bała bardziej o przybycie po odstąpieniu dziecka od piersi niż tego że nie chudnięcie tego co nabierzecie. Podczas karmienia strasznie szybko się chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie były burze od 16 do nie wiem której w nocy! Mam teraz zaległości wielkie. Pewnie nie napiszę do każdej. Ale i do mnie każda nie pisze, więc się chyba nikt nie pogniewa :-). Oczywiście zaznaczam, że to jest jak najbardziej zrozumiałe, że każda każdej nie odpisze i już będę się starała nie pisać więcej: "Nie odpiszę każdej" lub "Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam" itp., bo nie chce mi się tych zdań za każdym razem pisać :-). To jest po prostu oczywiste. W dodatku piszę z telefonu, więc najpierw wszystko czytam, a później odpisuję na to co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko mi wczoraj było tylko lekko niedobrze, w porównaniu z przedwczorajszym dniem. I było to o podobnej godzinie. Ale zarówno wczoraj, jak i przedwczoraj były burze. Okaże się czy to ciąża, czy pogoda. Tylko niektóre dania przyjmuję. Też nie mogę patrzeć na ser żółty. Martucha nigdy nie mierzyłam temperatury, więc ci nie odpowiem na takie pytania, choć bardzo chciałabym pomóc. Rybcia na usg od zapłodnienia podają wiek ciąży? Jak to było? Może w pracy pomyślą, że przez tę pogodę zasłabłaś... Margaret ja 7 i 8 dnia cyklu współżyłam. Wtedy nie widziałam śluzu, ale może był wewnątrz. Dopiero 9 dni zaobserwowałam piękny śluz na zewnątrz. I jeszcze dodam, że mam krótkie cykle 23 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka w jakim wieku te dzieci do obdarowania? :-D Powiem ci, że zabawki interaktywne i edukacyjne wcale nie pełnią swojej roli. One odbierają dzieciom wyobraźnię, rozleniwiają. Jak lalka gada, to już nie trzeba się wysilać i mówić za nią. Ja zawsze szukam zabawek, które pobudzają wyobraźnię, rozwijają kreatywność. Mamy niewiele grających zabawek - pilnowałam tego :-). Jeśli grająca zabawka to książeczka dźwiękowa z ulubionym bohaterem - nauczyłyśmy się piosenek i dziecko włącza piosenkę i śpiewa. Tablica kredowa duża stojąca. Z drugiej strony jest magnetyczna. Bawimy się często, mamy kolorowe kredy, piszemy, rysujemy. Zgadujemy co kto narysował. Świetna sprawa. U nas na topie są też farby. Córka bardzo lubi malować. Do też specjalny fartuszek, żeby się dziecko nie urodziło. Zwykła plastelina czy ciastolina rozwija małe rączki. Puzzle i gry planszowe, domino, książki. Mnóstwo tego jest, istotny jest wiek dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska ja mając już jedno dziecko jak się dowiadywałam o ciążach znajomych to też czułam się lekko zazdrosna. A może to nie zazdrość, tylko wymagała się u mnie chęć posiadania drugiego dziecka, gdy widziałam, że znajoma ma. Zaglądałam na facebook, a tam same zdjęcia noworodków, w opisach waga, wzrost, data urodzenia i imię. I zwykle było to rodzeństwo dla starszego dziecka. Wtedy myślałam: a ja??? Ja jestem zupełnie inna, nie planuje tego, co będzie za 5, 10 lat. Zwykle nic mi nie wychodzi, jak sobie zaplanuję. Jakbym tak myślała jak ty, to bym musiała chodzic do psychologa (piszę o sobie, tu nie ma żadnej aluzji), bo bym sobie z tym nie radziła. Mam sto pomysłów na minutę, jak się na coś uprę, to muszę to zrobić i to dziś, a lepiej natychmiast. Plany u mnie nie przejdą :-D. Może wypróbuj naturalne metody, o których ktoś tu pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi ty się o nic nie martw. Piersi to ci współczuję. Całe szczęście nie znam tego bólu. To musi wygladac u szczupłej osoby nie za dobrze... GośćBasia widzisz już zmieniłaś myślenie :-). Zrób test w dzień spodziewanej miesiączki, a najlepiej dzień po. Czarnulka działajcie na całego :-). Momi ty już starania rozpoczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno dawno temu coś pisałyście o porodach rodzinnych. Ja mężowi obecnemu przy porodzie mówię stanowcze nie. Ja bym go tam nie chciała. Ale ja wiele rzeczy lubię i wolę robić sama. Na głupie zakupy wolę iść sama - nie lubię jak mi ktoś doradza, bo mnie to wkurza. Jestem trochę taka samosia :-). Wy dziewczyny jesteście maniaczkami bety i usg z tego co czytam :-D. I jak do mnie dotarło, że zupełnie normalne jest usg co wizyta i beta kilka dni przez okresem, to pomyślałam sobie, że ze mnie jakaś tradycjonaliska jest. Staroświecka jestem chyba jeśli chodzi o niektóre kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedszkolu były występy z okazji Dnia Mamy. Nie muszę chyba mówić co czułam jak widziałam mój Skarb występujący na scenie... Tak cudownie wypadła moja księżniczka :-D. Ja czułam miłość do dziecka już w ciąży :-). A jak zobaczyłam ją pierwszy raz po drugiej stronie brzucha to pokochałam jeszcze mocniej. Całym sercem, każdym milimetrem kwadratowym mojego ciała! Tego się nie da opisać. Dziewczyny to cudowne co was czeka :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internetu nadal nie mam:/ pie...ony orange, no ale nic. Jak tylko wroci to bede sie bardziej udzielac:) Teraz wskoczylam tylko na chwile aby strecic Wam moja historie :) Jak wiecie okres mialam 30 kwietnia, zazwyczaj cykle sa 28-30 dniowe. Od 12-13 dnia cyklu pisalam, ze mam bole owolucyjne. Kochalismy sie oczywiscie i przed i po, prawie codziennie w tygodniu prawdopodobnie plodnym ale co najwazniejsze jestem prawie pewna, ze do owulacji doszlo 14 dnia cyklu, bo po pierwsze sluz w ten dzien nie byl juz nawet ciagnacy tylko az wodnisty, lal mi sie po nodze,a w srodku jakby fontanna wybuchla:) a po 2 dokladnie Co dalej... Jak pamietacie tydizen pozniej pisalam o bolach z tylu plecow I w podbrzuszu ale bolu zupelnie innym niz na okres. Bol ten jednak ustal na niecaly tydzien przed okresem ale za to pojawily sie objawy na @: wzdety brzuch i obolale piersi. Z jakies 2 dni temu (26dc) zaczely mnie strasznie piec sutki a piersi nie bolaly az tak bardzo. Juz nawet ja zwatpilam, ze moglo sie udac i czekalam na okres, jednak... wczoraj wieczorem (28 dc) dostalam boli okresowych, dzisiaj nad ranem to samo ale okresu ani widu ani slychu, wiec polecialam do lazienki zrobic test i jest druga kreseczka, ledwo widoczna ale jest :) Obudzilam M bo byla 6 rano ale chyba do niego nie dotarlo :) zobaczymy co bedzie jak wroci z pracy, a tymczasem ja tez wracam do mojej, bo pacjenci czekaja:) Chcialam tylko powiedziec na koniec, ze warto jednak sluchac swojego ciala, bo moje mi az krzyczalo ze sie udalo a ja zwatpilam ze sobie wmawiam :) Pozdrowienia dziewczyny i czekam na kolejne ciezarne ! Przepraszam za bledy ale mam klawiature francuska i literki sa w innych miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj szalony dzień... Spacer zaliczony. Zaraz mnie pewnie wszystkie zjecie ale nienawidzę wychodzić, gdziekolwiek. Tzn jak już wyjdę na dwór to mogłabym do nocy siedzieć ale nienawidzę tego szykowania ubierania się pamiętania żeby wszystko zabrać i wszystko powyłączać i pozamykać w domu. Najlepiej jak jesteśmy u siebie na wiosce dwa kroki i jest się na podwórku. nie trzeba się stroić malować bo kto cię zobaczy. Do sklepu tak samo prawie że w piżamie i nikt nic nie mówi bo każdy tak chodzi. :P Mniejsza z tym. Byliśmy na zakupach. Tatuś dostał prezent na dzień dziecka, ale on to raz w miesiącu co najmniej dostaje. Synuś dostał transformers'a bo uzbierał sobie na niego i teraz jest bardzo szczęśliwy :D Mamusia trzy lakiery do paznokci (jak zwykle coś drobnego najtańszego) :P Ale za to wróci do PL i znowu sobie 5 par butów kupi, więc sobie odbije :P evilinka już niedługo będziesz wiedziała WSZYSTKO o dzieciach. trochę jakby ekspert :P Właśnie ile dzieci mają lat? taka tam dziewczyna mój Kacper kocha modelinę! dzieci teraz mają wszystko tak naprawdę i ciężko im cokolwiek kupić. Moje dziecko sobie wymyśliło te transformersy bo oczywiście reklama w telewizji, ale jak widzę tą radość to warto wydać trochę kasy. Chcemy mu zrobić niespodziankę i poprosić babcie i chrzestnych żeby złożyli się na drugiego wymarzonego bo tutaj nie było takiego jak chciał. Laurka to tylko sny na szczęście. ;) Mi ostatnio też jakieś głupoty się śnią :/ Papi daj znać po wizycie u lekarza :) taka tam dziewczyna nie musisz się tłumaczyć, bo to logiczne, że nie ma mocnych na to, żeby wszystkim na wszystko odpowiedzieć. Człowiek jest omylny i niekiedy nie zauważy, albo najzwyczajniej w świecie nie zna odpowiedzi na jakieś pytanie ;) :* Co do smarowania, to ja używałam samej oliwki, a brzuch rzeczywiście też mi rósł od dołu. Przecież macica jest na dole, więc powinien właśnie tak rosnąć :P no, ale nie wiem... Werona ale super. Gratulacje!!! ciesze sie jak glupia bo pare dni temu tez tak mi po nogach cieklo wiec mam nadzieje... :p :D Buziaki dziołchy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×