Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość gość
Ja nie widzę nikogo tylko że 8 osób lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
marttucha komentarz puściłam widzisz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka masz jakas blokade u siebie w opcjach na fb, bo nie mozna Cie zaprosic do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JUż odblokowałam zaproszenia na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewaaaaaaaa pestka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, jak wejdziesz na fejsa to przyjmij zaproszenia:) od razu skojarzylam, ze Ty to Ty, bo zobaczylam pieska i skojarzylam Pusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka mysle ze mozesz szybciej poznać niz my bo na 3d lepiej widac;) a ja juz od 10tc miałam usg przez brzuch tylko pierwsze było dopochwowo wiec tez takie powinnas miec;) Goalka a powiedz mi w tej cenie usg masz tez nagrana płyte czy tylko zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia1987
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______13tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______13 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______12tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
Hej dziewczynki! Dołączam się do Was. Staramy się z mężem od lutego, teraz wypadnie nam 5 cykl starań. Teraz już myślałam, że się udało, okres spóźniał się 5 dni, miałam plamienia, myślałam, że to implantacja, kręciło mi się w głowie, a wczoraj dostałam dziwny brązowy okres ale jednak to okres. Testy wciąż negatywne. Ogólna załama i dół, lat mam już 30, a tu ani widu ani słychu. Także łączę się w bólu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Magdalena witamy! Laurka nie wiem czy dostane plyte, wiem ze wyniki bede miec od razu. tzn wymiary poszczegolnych czesci ciala, ktore wskazuja na ewentualne wady. dam znac od razu po badaniu. co do fejsa to moje inicjaly to MK :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena 5 cykl i 30stka na karku to jeszcze zadna tragedia, glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka dzięki wielkie:) wytłumacz to takiemu schizolowi z nerwicą, jak ja:). I te wszystkie "koleżanki" pod tytułem "ja to od razu" wiesz, jeszcze dobrze się nie pokochały ale już były w ciąży....i dołują potem człowieka...no nic, staramy się dalej i zobaczymy, może się w końcu coś wykluje.... Szkoda, że teraz się nie udało, bo wyglądało naprawdę na "coś". Nigdy mi się okres nie spóźniał, a tu proszę, 5 dni. Życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odkad zaczelismy sie starac okres tez nagle zaczal sie spozniac, robilam po 2-3 testy dziennie bo bylam juz pewna ze sie udalo, kiedy w marcu psychicznie odpuscilam bo nie chcialam rodzic pod koniec roku ...nagle sie udalo. nasze mozgi sa nieprzewidywalne a zarazem najwazniejsze w calym tym procesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę odpuścić....chociaż mój mąż też się nieźle nakręca...już plany snuł, imiona wymyślał...już mu ściemniałam, że okres dostałam bo nie chciałam siebie (i jego) nakręcać. No ale i tak dostałam więc koniec ściem:). Ja mam tragedię w pracy, non stop full stres, także myślę, że to też mi nie pomaga. Ale urlop już w sierpniu:). Damy radę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka to tak jak my;) nic się nie udawało i w marcu stwierdziliśmy trudno, ale byłam na monitoringu i mniej więcej znałam termin owulacji i się udało. polecam to każdemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena witamy i zapraszamy do tabelki... Ja mam odwrotnie. Wydaje mi sie jakby mi sie cykle skróciły odkąd się staramy. Zobaczymy jak doatanę teraz okres bo czuję że jednak dostanę :( dół dzisiaj przyszedł. Czuję że koejny nietrafiony cykl. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalena84
To jest śmieszne....kiedyś człowiek myślał "byle tylko nie zajść" i się zabezpieczał z każdej strony, jakby na wojnę szedł:). A teraz jak się chce to się nie da. Też mi się wydaje, że wszystko tkwi w głowie, a ja niestety jestem chodzącą schizującą się nerwicą, jeszcze mąż nakręcony do kompletu i tym sposobem oto kupimy sobie chyba kota miast starać się o dziecko ;). Dziewczynki, no kiedyś nam się uda! Ja już siwe włosy mam, najwyższy czas:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, a ta tabelka to na czym polega? Ja się nie znam:):) ktoś mnie wpisze, czy sama mam tego dokonać? Bo ja chętnie oczywiście:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czemu nie mozna pic zielonej herbaty w ciazy? kawa to rozumiem. A co z czerwona herbata ktora pije hektolitrami? bo o czerwonej nic na internecine nie pisza, a moj ginekolog nie potrafi odpoziedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madalena y góry jest spis wszystkich dziewczyn. Dopisz sie wg wzoru czyli nick ile masz lat, który to cykl starań i na końcu date przewidywanej @ pod karola300 i jeszcze raz witamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
CIĘŻARNE Laurkachmurka_______26 lat______14tc________05.12.2014 nemesisowa__________24 lata_____**tc_______@@@ evilinka_______________30 lat______14 tc_______02.12.2014 czekającanacud_______21 lat_____ **tc_______ @@@ Goalka________________28 lat______12tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna __27 lat_____8 tc_______styczeń 2015 rybcia1987____________27 lat______7 tc_________styczeń 2015 brzoskwinka14__________21lat______6tc_________19.01.2015& amp; amp; lt; br /> STARACZKI Aleksandra1906______24 lata_____3 cykl starań__________________3-7.05.2014 tajska_zupka_________23lat_______5 cykl staran__________________04.06.2014 MalinkA1232_________25lat_______3 cykl starań__________________05.04.2014 martucha020290_____24 lata_____2 cykl starań___________________xx.06.2014 gosczula_____________24 lata _____5 cykl starań__________________09.06.2014 karnataka____________27 lat_______8 cykl staran__________________10.06.2014 mamabeata1985_____29lat________3 cykl staran__________________9.04.2014 momi86 _____________28 lat_______ 2 cykl starań_________________ 31.05.2014 margaret112 ________30 lat________6 cykl starań_________________ 01.06.2014 papi11______________22 lat________3 cykl starań_________________19.05.2014 ryba88______________26 lat________9 cykl staran_________________ 04.06.14 Czarnulka2013______29lat________3 cykl starań_________________26.05.14 Werrrona86_________28 lat________1 cykl starań_________________29.05.14 Gość_M_____________32lata______~7cykl starań________________~01.06.14 Miranda454_________24lata_______1cykl starań_________________19.05.2014 Karola300____________30 lat_____1 cykl starań_________25.05.2014 Dziewczyny taka prośba jak kopiujecie tabelke to bierzcie zawsze OSTATNIA!!! bo wy aktualizujecie swoje a nasze dane są stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość co do zielonej herbaty to można. Wszystko oprócz używek można moim zdaniem, byle by nie przesadzać z ilością. Zielona herbata w nadmiarze podobno wypłukuje kwas foliowy. Kawy rozpuszczalnej też bym sobie nie odmawiała. Herbata zielona też ma w sobie kofeinę więc jeśli ma się niskie ciśnienie to tak naprawdę lepiej wypić herbatę niż kawę parzoną... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Wam odpisuję...zielona herbata i papierosy - to jest absolutnie zabronione w ciąży. Wczoraj lekarz mi to powiedział. Nie wiem co z ta herbatą, nie spytałam bo miałam inne pytania a zielonej po prostu nie lubię i nie piję. Co do kawy to spytał mnie czy piłam przed ciążą i powiedział że skoro piłam to mam dalej pić. Sprawdził ciśnienie i powiedział żebym z kawy nie rezygnowała. Organizm ma się nie wystraszyć nowym stanem, należy żyć tak samo. Tylko papierosy i ta herbata out! :) Mówił mi też, że jeśli lubiłam np winko pić to teraz mogę sobie od czasu do czasu wypić lampkę bo organizm jest do wina przyzwyczajony a bobaskowi nic się nie stanie. Mnie odrzuca teraz od alkoholu więc się nie skuszę. Ale faktycznie nie odstawiałam go przy staraniach. Wino czerwone wytrawne bardzo lubię i piłam często wieczorem. Zawsze miałam w domu winko. Magalena - cześć! W końcu ktoś w moim wieku :) Też mam siwki przy skroniach - farbuj :P I faktycznie - jak Wam nie wychodzi to kup sobie albo przygarnij kota. My mamy. Mówi się, że potem dziecko nie będzie miało alergii (oby;) ). Dodatkowo - zajmiecie swoją głowę czymś innym i wpadka murowana. Ja jestem na to przykładem. Pisałam kiedyś, że udało nam się w momencie, gdy się tego nie spodziewaliśmy. Ja zajęłam się fotografią, kupowałam sprzęt, robiłam zdjęcia, godzinami przed kompem...mąż miał też kupę roboty. I tak z 2 razy wyszła fasolinka :D Powodzenia!! Koty są świetne! Zwłaszcza rude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile wy napisałyście :) widze że zainteresowanie fejsem rośnie :) zaraz tam wleze i was pooglądam :) tylko jak się zorientuję która to która ?:) evilinka fajnie że jest wszystko w porządku i bąbelek rośnie zdrowo :) magdalena witamy :) goalka kiedy masz to usg 3 d ?:) kurcze o co chodzi z tą zieloną herbatą ? ja wszedzie zawsze czytałam i słyszałam w tym programie "o matko" k.bosackiej że nie można czerwonej pić bo może skurcze wywoływać i coś tam jeszcze a że zielona jest wskazana na trawienie.hmm . a wiecie co ja za bardzo za alkoholem nie przepadam ,ale teraz cały czas za mna piwo chodzi takie z lemoniadą ,warka radler albo lech shandy :) rybcia gdzie jesteś ?:) powiedz mi jak się nazywał ten lek na mdłości ? mdłości jakiś koszmarnych nie mam co prawda ale to mulenie w żołądku mnie rozwala totalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robicie na swedzace sutki? bo idzie zwariowac! do tego jeszcze to pobolewanie piersi masakra. Ogolnie nie czuje juz boli podbrzusza, nawet zapominam ze jestem w ciazy. Co do herbaty czerwonej to tez chetnie bym sie dowiedziala bo pije ja na potege, z litr dziennie i takiej dosc mocnej i martwie sie ze moge zaszkodzic dziecku. Zwyklej herbaty nie lubie, kawy tez, a po zielonej mam straszne wzdecia. Czy ktoras z was moglaby sie spytac o ta czerwona herbate na najblizszej wizycie, bo moja jest dopiero za 3.5 tygodnia i wolalabym juz teraz wiedziec. Dzieki dziewczyny. Gosc M i pesteczka co u was sie dzieje? napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werona no ja słyszałam że nie można,ale zapytam :) w poniedziałek mam dopiero wizyte :) dziewczyny ile nas tam jest na fejsie ja widzę tylko M.K ,D.S , A.P. ,A.D , i wgl nie moge was zaprosić ;/ martucha gdzie jesteś nasz informatyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×