Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość laurkachmurka
nie cwicze nie mam na to siły ,wracam koło 17 z pracy wyjde kilkanaście schodów do góry i często amm dość. wole isc na spacer.moze jakbym nie pracowała to z nudow bym cwiczyła.ja wstaje siku w nocy 2,3 razy każdej nocy i o 6 już pobudka do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Znalazłam ciekawy i bardzo szczegółowy artykuł http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=236 Momi może było za wcześnie nie mam pojęcia. Nawet ciężko mi tą owulkę określić niestety. taka tam dziewczyna no miejmy nadzieję że się niedługo nasze sytuacje wyjaśnia i jeszcze wszystkie trzy zajdziemy :D :P Ale byłaby jazda :P hehe... My od rana w basenie się pluskamy. Wczoraj kupiony dzisiaj juz na balkonie stoi. Byle by wieczorem i w nocy nie lało. Miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej o jedzenie zapytać lekarza prowadzącego. mój powiedział ze jesc wszytsko z umiarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Niech każda je na co ma ochote i po temacie;) Evelinka chyba się nie obrazilas? wiesz ze ile osób tyle różnych gustów i podejść, np. mój bratowa calkiem ma inny posob wychowania dziecka, siostra tez a ja wiem ze nie chce niektórych błedow powtarzac i zrobie po swojemu, ale się nie obrazam jak mi zwracają nawet teraz uwagę w ciąży. bratowa twierdzi ze w upalny dzień w ogole nie powinnam z domu wychdozic bo slonce szkodzi nawet chwilowe i co i tak robie swoje nie leze przecież na słoncu tylko spaceruje czy nie do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już może lepiej nie poruszajmy tematu odżywiania się :-). Niektórzy się lubią zdrowo odżywiać. Ja w pierwszej ciąży (już kiedyś wspominałam) jadłam zdrowo, zero słodyczy, fastfoodów, bo NIE MIAŁAM NA NIE OCHOTY. A teraz jem czasem słodycze, ale bywają dni, że nie mam ochoty na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Evelinka a powiedz jak np. lezysz na plecach i obserwujesz brzuch spokojnie to czujesz jakby "coś płaywało" ci w brzuszku? ja tak delikatnie od kilku dni to takie muśnięcia, ale wcześniej nigdy tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki. Po prostu pomyślałam, że odebrałyście mnie za głupią kozę, matkę egoistkę. Nie liczę kalorii. Zrobiłam to z ciekawości późnym wieczorem, aby sprawdzić ile pochłonęłam ;) Odpukać - od 4 wieczorów nie mam mdłości. Apetyt mam za to lepszy, może to gorsze ;) No i mój ukochany bób już można kupić. Co roku na niego czekam z utęsknieniem, więc to nie zachcianka. Jak chcecie to mogę podać przepis mój na koktajl pyszny na problemy z kupką ;) Wiem, że niektórym kobietom zdarza się to w ciąży. Ja mam ciągłe z tym problemy, a teraz, odpukać, jest ok. Wody chyba trochę za mało piję, bo ok 2 l, a tyle to chyba normalnie trzeba pić. A jak Brzoskwinka 4 wypija bo upał to też dobrze. Nie wolno chyba na siłę się opijać, bo potem brzuch rozsadza :/. Pesteczka - Ty to trochę jak ja z tymi porządkami :P Zawsze coś narozlewam, narobię na diabła. Madalena - podziwiam. Wiem, że teraz dentysta to już nie sadysta. Ale i tak zawsze boję się i myślę, że nie będę fundować stresu dla dziecka. Nie widzę nowych dziur w zębach, rok temu poleczyłam wszystko. No zostały mi 2 ósemki, ale nie chcę ich rwać. Na nfz jak pójdę to dostanę skierowanie do rzeźniczki (jedyna dentystka w Ełku od rwania), która jak rwie to znieczulenie nie działa..prywatnie wyleczą, ale nie mam teraz kasy żeby je wyleczyć i kurde nie idę :/ Wiem, że to błąd. Ale stresu nie chcę sobie fundować, bo dla mnie dentysta to najgorszy stres. Momi - ja miałam tak na początku ciąży, jak czekałam na okres, że piersi niemiłosiernie bolały. W nocy przy przekręcaniu się budziłam... Dziewczyny co jesteście kilka tygodni za mną - od niedawna przestałam tak często wstawać w nocy. Wstaję tylko raz. Wcześniej było ze 3 razy.. Taka tam dziewczyno - ja ćwiczę. Ale ja ćwiczyłam przed ciążą nawet 5 razy w tygodniu Ewę Chodakowską - i killera, i skalpel, i turbo, i skalpel wyzwanie. Więc ja spokojnie mogę. Robię gimnastykę lekką. Przysiady. Tak naprawdę większość ćwiczeń ze zwykłego skalpela. Na Youtubie jest. Też mi się nie chce. Ale czuję się o wiele lepiej i kręgosłup przestaje boleć. Dla ciężarówek jest tego sporo. Laurko - u mnie nic się nie rusza jeszcze :/ Ale brzuszek już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a kiedy masz kolejna wizyte pewnie pisałam ale skleroza;P i jak znosisz upały?nogi nie puchną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nogi mi trochę puchną, ale ja bardzo lubię taką pogodę :) Jestem zmarźlakiem. Wolę upał. Mam nowe naczynka na nogach. Kupiłam smarowidło z tołpy na nogi, ale chyba nie pomaga. Nogi bolą, są umęczone. Zwłaszcza jak pochodzę po mieście. W niedzielę od 8- 16 byłam na nogach w upale. I każdy się martwił, ale do cienia sporo uciekałam, woda plus kapelusz. Taka praca :) Robiliśmy zdjęcia na triathlonie. Czułam się zaj...ebiście. Mąż nie wytrzymywał a ja miałam takiego powera :) Wizytę mam 2 lipca, ale chcemy wcześniej gdzieś na to 3D iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajska
wy to macie fajnie ciezarowki...:D jak czyta sie na temat tego sikania, jedzenia, usg i te inne fajne sytuacje, to naprawde przyjemnie sie robi:) Pesteczka nawet na forum widac, ze jestes dosyc nerwowa osoba. a nie myslalas zeby czasami brac takie ziolowe tabletki na uspokojenie? chyba lepiej takie ziolowe niz tabletki mocniejsze przepisane przez lekarza. wykonczysz sie w koncu! a jeszcze pisalas, ze masz cos z sercem?? to tym bardziej nie powinnas denerwowac sie. goalka a tak zapytam...pisalas, ze jestes stomatologiem?? czy asystentka stomatologa?? a to nie jest tak, ze pracujac w takich warunkach powinnas miec krotsze godz pracy albo myslalas o zwolnieniu lekarskim? bo pamietam, ze jak ja mialam laboratoria na studiach, to np raz bylo takie cwiczenie, ze kobieta w ciazy nie mogla tego robic, bo chodzilo o to, ze bylo za wysokie stezenie pewnego zwiazku, a pracujac w stomatologii to nie wiem, czy te pyly (z zebow), siedzenie w niewygodnej pozycji przy pacjencie itp to nie wplywa jakos zle? czasami napatrze sie na moja dentystke, to taka poskrecana siedzi, zeby dobrac sie do mojego zeba... momi mnie kiedys bardzo czesto bolaly piersi i trwalo to z kilka miesiecy i musialam rzucic tabletki anty. przeszlam wtedy z yasminelle na atywie. pewnie sa jakies zmiany hormonalne i dlatego odczuwasz takie zmiany w swoim ciele...stopniowo a wszystko dojdzie do ladu:) martucha przy naszych cyklach, to nie wiem czy tak szybko wszystko pojdzie:( juz teraz mam wrazenie, ze spoznia mi sie okres przez to, ze jest wlasnie cykl bezowulacyjny, a nie dlatego, ze zaszlam w ciaze:/ podobno dlugie cykle czesto sa bezowulacyjne:/ ale tez czesto slyszalam, ze moze tak sie trafic, ze jest dlugi cykl, a gdzies w polowie wystapi owulacja...w necie czytalam, jak to jest tez przy monitoringach- zdarza sie, ze ginekolog mowi, ze cykl stracony, a wyskoczy ciaza, bo do owulacji dojdzie pozniej ze wzgledu na dlugi cykl...chyba podswiadomie pocieszam sie:p laurkachmurka pamietam jak moja znajoma byla w ciazy, to wspolczulam jej bo miala naprawde tak bardzo napuchniete nogi i w ogole bardzo duzo przytyla...a nogi to az wygladaly tak, jakby jej sie koslawily...a jakis czas temu pieknie schudla i jest jeszcze chudsza niz przed ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze wrocilas Ewelinko:) nikt nikogo tutaj nie ma za jakiegos glupka...no co ty...kazdy ma inny charakter, a ze ktos boi sie przytyc, to normalne. sama boje sie przytyc w ciazy mimo, ze jeszcze w niej nie jestem (chyba). w kazdym razie na przyszlosc, jak nas cos zaboli, to wprost musimy pisac o co chodzi, bo tak to wychodza jakies kwiatki, a my nie bardzo wiedzialysmy dlaczego odeszlas...w kazdym razie nie wazne i dobrze, ze jestes z nami:) w ogole zaprosilam cie do znajomych..nie mam pojecia, ale znowu pokazuja mi sie tylko niektore dziewczyny na fb- tzn 5, a nasza strone lubi 7 dziewczyn...raz mi wszystkie pokazuje, innym razem nie....juz sama nie wiem o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadne jeszcze pozniej, jak tylko bede miec chwile:) szykuje sie dzis na silownie i na basen :D:D pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja mam 25 czerwca, tez chciałam isc na to 3d ale 300zł i lekarz mówił ze nie warto ze mi na swoim sprzęcie pokaze tyle ze bez nagrania będzie, to mi wystarczy. chce żeby wszystko było w porządku i poznac płeć i tyle;)mi wczoraj pierwszy raz nogi w kostach spuchły .ja tez lubie taka pogode ale w biurze bez klimy mam 30 stopni to po kilku godzinach wychodzę wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajska mi się wydaje że w moim przypadku to jest tak że te krótkie cykle są bezowulacyjne a te długie mają owulkę. co do face to pesteczka chyba musi nas odlubić i znowu polubić bo jej nie widać. a jest nas wszystkich chyba 8 masz wszystkie w znajomych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska no ja mam nerwicę zdiagnozowaną , wiem że jestem nerwowa, ale jak codziennie masz takie sytuacje jak opisana minimum jedną to jak tu być spokojnym. Ja niestety strasznie emocjonalnie reaguje jak mi ktoś zarzuca kłamstwo i coś czego nie zrobiłam , dla mnie to najgorsze k***wstwo i mogłabym gołymi rękami zabić żeby ktoś to odszczekał. Ten typ tak już ma. Nic mnie tak nie wkurza jak zarzucanie mi kłamstwa. Ale co zrobić pracować trzeba, a ja na etat nie pójdę przez chore serce i parę innych chorób i kólko sie zamyka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zazdroszczę :) Ewa Ch wypuściła nową płytę - turbo wyzwanie. Ech, jakbym sobie dała wycisk :P Kiedyś dupy nie ruszałam z kanapy i miałam płaski tyłek, zero kondycji, spałabym pół dnia, taki leń był. Fitness w domu uzależnia. Pestka - polecam Tobie na nerwy, wiem coś o tym. Rok temu o wiele bardziej się denerwowałam. Chwila i był wybuch. Mam skłonności do nerwicy po mamie, ale opanowałam to ruchem chyba. O wiele mniej się stresuję, denerwuję. Polecam Ci wycisk na dywanie, pot, potem prysznic chłodny i wszystko przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja mam was 5 w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka ja mam fitness bez ćwiczenia przerzucając kartony i palety z towarem, nogi nie ma już gdzie w domu postawić kartony są wszędzie nawet w lozku w sypialni . Po zeszłym grudniu od dźwigania takich mięśni nabrałam że musiałam kupować bluzki większe niż moja matka ona bierze 40 a ja 42 , bo się w łapach nie mieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja widzę brakowało mi dwóch osób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goalka
Tajska ja jestem technikiem dentystycznym. pracuje krocej niz 8h , srednio 6h , teraz biore mniej pracy dla siebie zeby sie nie przemeczac i nie robic w szkodliwych substancjach. ja jutro ma wiizyte kontrolna u mojej ginekolog. wsrod moich znajomych kolejne osoby obstawiaja u mnie synka a mi zaczyna rosnac przeczucie ze jednak corka:) czas pokaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Włąśnie się zastanawiałam kto na fb , goalka rozwiałaś mi jeden problem już wiem która to ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURKACHMURKA
Goalka a po czym sądza ze syn? Martucha skąd takie przekonanie ze idzie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Martucha oj, trzymaj się . Przyjdzie i pójdzie i zaraz będziesz mogła znowu próbować , uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka nie czytalam szczegolowo wczesniejszych postow ale juz nadrobilam, milo, ze znow jestes:) Pesteczka ale ja nie wiem, ktora to ty jestes na fb. napisz inicjaly. martucha, nie panikuj:) okres lubi jeszcze pobolec i dac przeczucia w ciazy:) laurka no wlasnie jak pytam skad takie przecczucie u nich to po prostu ze widza mnie z synkiem a nie coreczka.:/ takie glupie tlumaczenie. mezowi snilo sie dziecko jakis czas temu i mowil ze ewidentnie snil mu sie syn....ale niby sny sa przeciwienstwem:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×