Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Martucha zeby staraczki mialy taki lekki porod...no w ogole my wszystkie!:) Dziewczyny a ja robie wypad ze swoim M w Jure Krakowsko-Czestochowska. Mamy w planach zwiedzanie zamku, jaskinie i oczywiscie duuuzo chodzenia:) Nawet kijki wzielam:) Wyjezdzam rano i pewnie pozno wroce wiec odezwe sie jak bede wolna:) Pozdrawiam wszystkie!!!:* PS. Coraz blizej poniedzialku a mam monitoring...:/ Martwie sie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Uf dzieciaki pół godziny temu padły jestem wykończona. Nieopatrznie młoda znalazła zestaw do robienia dziecięcych tatuaży i pozwoliłam jej wziaśc. Jestem cała wytatuowana, pościel cała brudna i pół świata. Babeczki i bezy zostały pożarte :P Zdrowy sok nie znalazł uznania jutro trzeba kupić coś normalnego do picia. Mieszkanie jak po najeździe kosmitów, dopiero ogarnelam kuchnie i siedze , nie chce mi się nawet spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tajska pewnie ,że się cieszę młoda jest dla mnie jak rodzona córka. Ona zresztą zawsze mówi że ma dwie mamy,, tak jak ja mówiłam kiedyś, do mojej cioci. I chcę żeby miały takie wspomnienia jak ja mam z dzieciństwa, Zresztą jak się nie cieszyć, jak od razu wysiadają z samochodu i Ci się rzucają na szyję, a potem na spacerze do Ciebie się kleją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Goalka tez marze o tym aby w przyszłym roku jechac z maluszkiem nad morze ;) i wcale nie uwazam tego za męczarnie moja siostra była z kilkumiesieczna niunia za granica i w polsce na wakacjach i zadowolna bardzo i wypoczeta!!! fajnie ze sie opaliałas, ja tez cały dzien aktywnie spedzony tajska nie martw sie monitoringiem bedzie dobrze;) a ja dzis wolne nareszcie;) maż niestetyn w pracy wiec dzień na zakupy i odwiedziny u rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Goalka ale ci dobrze ;) tajska cieszę się jak cholera. Szczerze to czuję się jak zazdrosna 5-cio latka... :pninie wiem dlaczego. Tyle czasu byl tylko dla mnie. W jego oczach bylam jedynaczka bo mama ma drugiego syna ale w tym roku juz 18lat kończy. Eh... Tajska chłopiec. Prawdopodobnie dadzą mu na imię Nataniel czy Natan nie wiem czy to jedno i to samo czy te imiona funkcjonują osobno? Mój ojciec juz ma 52 lata. Bedzie mial 70jak dziecko skonczy 18! :/ ja dziecka o nic nie obwiniam i jakby nie patrzyli to pewnie wytulilabym i wycalowala ale poprostu nie wiem jak sie zachowac. Tajska miłego wypoczynku kochana i nie stresuj się monitoringiem :* trzymqm kciuki zeby wszystko bylo ok... Pesteczka bo dzieci to tqkie male tornada ale jak ich nie kochac. ;) Ja dzisiaj nie dosc ze na 14.30 musze iść na dół posprzatac to jeszcze wszystko u nas poskladac popakpwac na wyjazd. A jest taki rozpierdziel że nie wiem co jest gdzie i co mam zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola300
cześć dziewczyny! Dawno mnie nie było, jak się wszystkie macie? u mnie gorący okres bo dzisiaj panieński i ślub koleżanki niedługo- wczoraj piknik. Czekam tylko kiedy w końcu się tu pochwalę testem:-] narazie czekam do @. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Karola! Martucha - gratulacje! Wiem, że może być niezręcznie teraz, ale przywykniesz :) W końcu to Twój maleńki braciszek :) Nataniel i Natan to dwa różne. Nataniel jest pięknie, Natan mi się nie podoba jakoś. Brzmi jak szatan :P Pestka - ale dzieciaki Cię urządził koncertowo :P Nic tylko mydełko u pumeks. Dobrze, że do pracy nie idziesz np do banku bo byłby kwas delikatny ;) Mój mąż kiedyś opalił sobie okulary a trzeba było iść do klienta :P Krzywo. Tak w ogóle pogubiłam się kim jest Goalka, a kim jest Papi na fejsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papi - mi też piersi znowu rosną. Masakra jakaś :/ Ja nie wiem czy starczy rozmiarów dla mnie kurcze...2 tygodnie temu kupiłam 2 staniki 75E i już są za małe. No to ja nie wiem... nie tyję jakoś tak chyba. Brzuch wypchnęło, piersi...Mąż mówił że tak śmiesznie nienaturalnie wyglądam. No tak, nigdy w ciąży nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Hej, mi na fejsie sie jakis balagan zrobil, wypisalam sie z forumowiczek i widze ze kontkty mi sie pogubily, do tego nie wszystkie. Jak wroce w niedziele to znow wszystko zrobie jak bylo, pozapraszam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja chyba do Ciebie Goalka wysłałam zaproszenie :) Też się pogubiłam co do 2 osób chyba ;) Powodzenia staraczki Wam życzę! Pogoda sprzyja staraniom, bo zimno się zrobiło trochę, szaro buro - akurat łóżkowa pogoda ;) A Ty Pestka kiedy ze swoim się widzisz? Co do płatnego macierzyńskiego to jest. Opłacasz chyba składki? Ja mam księgową, która zajmuje się tymi sprawami. Jeśli płaci się te wyższe, ponad 1000zł, to potem masz 2100 chyba podstawy. No fakt, kokosy to nie są, ale jak ludzie zarabiają min krajową to i tak nieźle :/ U nas w mieście prawie wszyscy zarabiają min krajową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goalka
Dostalam zaproszenie ale chyba od martuchy. Tu w pensjonacie slabo net dziala dlatego zrobie porzadek z fejsem jak wroce. Chyba ze uda mi sie tutaj. Pogoda sie poprawila wiec zaraz ide na spacer i pewnie zjem cos po drodze bo nie jestem w stanie sobie odmawiac tych nadmorskich smakolykow:-) Taka tam dziewczyna moj brzuch tez jakis dziwny jest, rano go nie ma ale jak cos zjem to robi sie ciazowy. Wieczorem to juz wogole wielki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
goalka tak ja ci wysłałam i widziałam że odebrałaś. Odpoczywaj dziewczyno i jedz ile masz ochotę i nie przejmuj się facebookiem :P Wrócisz to ogarniesz. Byle by się wam pogoda poprawiła na dobre... Ja jestem w trakcie pakowania. Ubrania złożone ale co dalej to nie wiem :/ co do tych macierzyńskich, wychowawczych, to będzie u mnie problem bo ani nie pracuje ja ani mąż nie ma umowy.... masakra jakaś. Może coś z mamą pokombinujemy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha - niech mama Cię zatrudni, składki opłacisz 3 i będziesz miała. Wydasz 3000, ale przez rok będziesz miała macierzyńskie :) Trzeba sobie jakoś radzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziewczyny nie ogarniam... Jak ja nie lubię takich sytuacji. Nie wiem co zabrać bo niewiadomo czy wrócę czy zostanę w PL... :/ Spakowałam ubrania i stoję jak głupia na środku pokoju i zastanawiam się co wziąć, a co zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieraj ciepłe ciuchy. Ja nie mam nic cieplejszego na ciążę, bo myślalam, że zdążę, że teraz lato to lekko wystarczy się ubierać, więc mam same praktycznie letnie rzeczy...a tu klops. Brzuch i piersi urosły a ja bez kurtki, bez swetra, bluzy itp. Masakryczne to lato. Właśnie dostałam okropnego kataru zatokowego i ledwo żyję, siedzę z laptopem w łóżku i kicham, kapie z nosa, oczy zapuchnięte. Od 6 chyba już nie śpię. Ratunku! Mąż poleciał do apteki po jakieś krople dla ciężarówek - Prenalen Katar. Ale przed ciążą brałam na to fanipos na receptę, silne krople i też nie zawsze pomagały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już n-ta noc z rzędu po 5,6 stopni C...gdzie to lato? Chałupa nam się nie chce nagrzać, bo w noc jakoś się ochładza...u Was też taka pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
No co ty?? taka beznadziejna pogoda? dobrze że mówisz bo bym wziela jedna bluze i jeden sweter... :p nie mam pojęcia co jeszcze. A ty kochana jak ci nie bedzie chcialo przejsc to do lekarza obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza to nic nie da. Ja to mam od lat - codziennie prawie katar rano. Po prostu czasem mi nie przechodzi i tak cały dzień w łóżku bo się nie da funkcjonować. Do jutra powinno przejść Pestka tu ostatnio opisywała swojego znajomego psychola. Normalnie są tacy ludzie chyba wszędzie. Wyobraźcie sobie, że prawie 2 lata temu mąż pomógł sąsiadce i naprawił jej coś w systemie w kompie. Dzisiaj ją spotyka, a ona nagle po tych 2 latach do niego: " jestem na pana zła, bo pan był u mnie z pendrivem i mi coś ukradł z komputera. Pan już wie co." No i czy to jest normalny człowiek?! Łazi po osiedlu i gada takie bzdury. Ale się wkurzyłam no. Stare to i głupie. Siedzi w chałupie i plotkuje non stop na skypie, łazi z psem po osiedlu i obgaduje. W ogóle życia swojego nie ma. Jak się dziecko urodzi to już w ogóle będzie. A myślałam, że sąsiad co weekendu całą noc słucha jest okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej str śmieszne bo sobie coś ubzdurała a z drugiej wkurzające bo gadana prawo i lewo, a inni to co usłyszą to uważają za prawde. :P byle by jej sie nie zachcialo was nachodzic. Ludzie to mają bujną wyobraźnie i poronione pomysły. Czowiek chce pomóc a tu takie akcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Tajska, może ten wypoczynek wpłynie na pojawienie się dorodnego pęcherzyka. Jak coś, to może pogadaj z lekarzem o jeszcze jednym usg w tym cyklu. Powiedz, że twoje cykle ostatnio mają 35 dni, to bardzo możliwe, że w zeszłym miesiącu usg było za szybko. Evilinka, to współczuję tego przeziębienia, może jakieś inhalacje sobie zrób. Laurka, taką niektóre kobiety mają urodę z brzuszkami. Dzisiaj moja bratowa opowiadała, że nie raz ludzie myślą, że ona jest w ciąży, bo ma taki wystający brzuszek. I faktycznie mogą tak myśleć, bo ręce ma szczupłe, a brzuszek taki jakby ciążowy, a w ciąży nie jest. Martucha, u nas pogoda kapryśna i zadbaj jednak o jesienne ubrania, bo czasami naprawdę jest zimno w ogóle ta pogoda jest zmienna. Raz upały, a zaraz zimno i trzeba się cieplej ubierać. Gratuluję Ci rodzeństwa, mam nadzieję, że dzieciątko będzie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kniaas
Dziewczyny czy swedzenie sutkow bywa przy ciazy ? Bo one mnie przestrasznie swedza a potem bola. Nie czy robic sobie nadzieje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Dopiero o 20 wróciłam , teraz ogarniam kolację, pó,źniej was poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Kniaas sutki mogą swędzieć w ciąży. Pestka wymęczona?? dziewczyny z tego co wiem to dziecko ma 2.5 kg!! ma swoje palenie picie kawy wiadrami i redsiki :/ szkoda gadac. Jak można robić świadomie krzywdę własnemu dziecku. A my ostatnia noc dzisiaj. Jutro wszystko poskładamy bo dzisiaj tylko ubrania. W Pl też coś tam jest wiec sie nie martwie że nie bede miała w czym chodzić :p i znowu cała noc w samochodzie... bleee... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
O 9 rano wyjechalismy , rano troche padalo potem się zrobił upał. DO 16 byliśmy w tym parku rozrywki w tym godzine na rowerze wodnym . Z******te miejsce dla dzieciaków szal - gabinet luster, krzywy domek, dmuchane zamki, zjezdzalnie, sciezka edukacyjna, dinozaury, mini zoo , mozna było po kanałach pływać , masakra Potem wracając był wypadek, więc zeby ominac zjechalismy jeszcze do Stegny , na plaży , i na gofrę. Wracając jeszcze zakupy. Teraz zrobiłam kolacj , sprzatam i padam na pysk . Na razie nie wiem jak sie nazywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła456
część dziewczyny. mogę się przyłączyć? dopiero od niedawna staramy się o dziecko, ale już miałam taką wielką nadzieję że się uda, tak bardzo bym chciała, a tu dziś okres. jestem trochę podłamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka na temat tatuaży nic powiem, brokat jest wszędzie i we wszystkim łacznie z jedzeniem, z rąk zmyłam , z dekoltu ni cholery . Evelinka mój się zbiera do przeprowadzki, dałam mu ultimatum i o nic więcej nie chcę pytać, bo to ma być jego świadoma decyzja. Mieliśmy pare rozmów i trochę do niego zaczęło docierać, jeszcze nie wszystko . Ogólnie jemu się wydaje że wszystko się samo zrobi i będzie, żeby tylko on nie musiał coś robić i podejmować decyzji. Cięzki typ no cóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka chmurka my byliśmy z młodą na pierwszych wakacjach jak miała 8 dni . Moja siostra z nią przyjechała pociągiem z Zabrza do Władysławowa sama. My ją tylko na miejscu odbieraliśmy . Martucha znam podobną sytuację . ;) Mój szwagier jest po 60 tce już hehe wiem jak to wygląda nieciekawie. :/ Nawet bardziej bo 18 tki młodego wątpie że dożyje. Nowy nick witaj , sorka ale mózg mam zlasowany i niechcę mi się wychodzić żeby spisać nick. Jak okres jest to zaraz się skonczy i bedziesz mogla sie zaraz starac uszy do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła456
:) dziewczyny a wam po jakim czasie starań się udało. tak bardzo pragnę dziecka, że boję się że będę mieć problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Perła ja jeszcze przed. Ale nie nakręcaj się , myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×